padesátka Čeněk

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
romie
Příspěvky: 1605
Registrován: pon čer 06, 2011 11:38 am
Bydliště: Přišimasy

Re: padesátka Čeněk

#61 Nový příspěvek od romie »

Musíš ho především dostat z traktoru. I když teď si říkám, proč to neudělat přímo v motoru, ale nevím... Vypaloval jsem ho nad campingovym vařičem. Jde to hezky, jen to chce trpělivost, a nechávat. Vždycky jsem udělal kousek, a chvíli počkal, až to trochu vychladne, aby se něco nestalo. Žádná věda

romie
Příspěvky: 1605
Registrován: pon čer 06, 2011 11:38 am
Bydliště: Přišimasy

Re: padesátka Čeněk

#62 Nový příspěvek od romie »

Dnešní orba. Pluh se mi povedlo docela seřídit, jen ten začátek proti kopci to jede dost mělko.... Třeba někdo poradí, čím to

https://photos.app.goo.gl/dawYMaaHM7BMoG3m9

Uživatelský avatar
Přemo
Příspěvky: 1651
Registrován: pát lis 26, 2010 9:31 pm
Bydliště: Kousek od Hlučína

Re: padesátka Čeněk

#63 Nový příspěvek od Přemo »

Z videa toho moc.presne videt nejde,ale prijde mi ze ten pluh mas natulitajce(prave stelovaci tahlo s klikou)nahore oproti levemu melo byto byt prave naopak,spis na natlac dolu a.pluh seti vyrovna mel by brat krasne..celym ostrim pokud nejde.dozeme.trosku naspiscku dat,a.vsiml.jsem si ze jezdis nejak vyletne.potom poli na.1,,..myslim ze ten.dvojak utahne nadvojku s polovicnim plynem,taki tochce trochu pracovni rychlosti,abyto zahazovalo=)jen se neboj mu dat po plynu,supr taki neco zmakne=)
Moje video treba te inspiruje trochu mam tam i jine=)
https://www.youtube.com/watch?v=2Hmou0AYNRM
zetor 50super,Z10045turbo,7011,E516B,BSS P53S,6T,P93S,10.08-agro,hon un 050 2x,BDT po faceliftu,bogballe,kertitox ala Napa,a spousta dalších stroju co uz není kam davat:)

romie
Příspěvky: 1605
Registrován: pon čer 06, 2011 11:38 am
Bydliště: Přišimasy

Re: padesátka Čeněk

#64 Nový příspěvek od romie »

Díky za rady. Zjistil jsem, že místo střižných šroubů tam je zkroucené cosi, tak jsem je vyměnil, a nastavoval celé znova, a už to šlo do země lépe. Zkusím tam příště šoupnout dvojáka. Jen to musí povolit, teď je to promrzlé... Další věc je, že uzávěrka má tendenci vyskakovat, resp. musím držet silou, a i tak si občas chroupne... A nemám zetormatic, s ním by to asi bylo lepší.

jirka.jc
Příspěvky: 205
Registrován: sob led 30, 2010 12:12 pm

Re: padesátka Čeněk

#65 Nový příspěvek od jirka.jc »

k tý uzávěrce, mě to dělal povolenej blatník. přitom podlaha ho držela tak, že rukou jsem s ním nehnul. zkus zkontrolovat ty dva dlouhý šrouby, co drží blatník k nohavici. další (a horší) varianta je omletá zubová spojka....

romie
Příspěvky: 1605
Registrován: pon čer 06, 2011 11:38 am
Bydliště: Přišimasy

Re: padesátka Čeněk

#66 Nový příspěvek od romie »

Na couvačku drží, tak se obávám... Ale to zas není taková operace, když jsem dělal brzdy, měl jsem to dole. Jen sehnat díly

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“