super 50 hydraolika

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
buro
Příspěvky: 6
Registrován: stř dub 16, 2014 11:34 pm
Bydliště: trenčín

Re: super 50 hydraolika

#16 Nový příspěvek od buro »

Lubko píše:Na zadnej kocke nad zapinanim hadice do rychlospojky je koliesko, musi byt zatiahnute, ak aj tak nefunguje hydraulika, vyber tu kocku von musi v nej byt pod kolieskom spruzina a hviezdica ktora uzatvara obeh, ja som mal slabu spruzinu tak som tam vlozil este podlozku a je to v pohode.Kocka je len na 4 sroboch a jednom holendry, tak to mas za chvilu hotove.
prečo musí byť to koliesko zatiahnuté? ako potom nastavíš tlak na 120 atm?

loptos86
Příspěvky: 25
Registrován: pon pro 21, 2015 7:15 pm
Bydliště: čerenčany

Re: super 50 hydraolika

#17 Nový příspěvek od loptos86 »

[quote="kolodzej"]packa ma byt dole ked kipujes vlecku a vtedy tam je tlak aj sa da zmerat ja mam tlak na 150 lebo 120 bolo malo dal fotku kocky 8) páčo[img]http://s4.postimg.cc/7v1buu9ll/201512[url=http://postimg.cc/image/7v1buu9ll/][img]http://s4.postimg.cc/7v1buu9ll/20151222_135016.jpg[/img]22_135016.jpg[/img][/url]k a rýchlo spojku som mal aj hore aj dole aj som dotahoval koliesko aj povoloval skúšal som všetko ale nepodarilo sa mi dostať tlak na rýchlo spojku asi budem musieť rozobrať rozdelovač tlaku a pozrieť sa čo tam je
Naposledy upravil(a) loptos86 dne úte pro 22, 2015 7:49 pm, celkem upraveno 1 x.

loptos86
Příspěvky: 25
Registrován: pon pro 21, 2015 7:15 pm
Bydliště: čerenčany

Re: super 50 hydraolika

#18 Nový příspěvek od loptos86 »

koro píše:Ja mam z Cerencian kolegu. K tvojmu preblemu, skus rozobrat a precistit rozvadzac, tu kocku, mal som podobny problem a pomohlo to. Inac toto je tema do technickych problemov, tak ti to administrator asi presunie. Caf.
a ako sa volá ?

koro
Příspěvky: 439
Registrován: stř lis 05, 2008 10:02 pm
Bydliště: Levice

Re: super 50 hydraolika

#19 Nový příspěvek od koro »

Mato Gal, teraz som s nim volal.

loptos86
Příspěvky: 25
Registrován: pon pro 21, 2015 7:15 pm
Bydliště: čerenčany

Re: super 50 hydraolika

#20 Nový příspěvek od loptos86 »

koro píše:Mato Gal, teraz som s nim volal.
áno poznám ho

Uživatelský avatar
Arnošt z Popovic
Příspěvky: 326
Registrován: ned lis 25, 2007 7:56 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: super 50 hydraolika

#21 Nový příspěvek od Arnošt z Popovic »

Měl jsi tam koncovku od vlečky dobře nasazenou? Mě to zkraje nechtělo moc chodit, ale jak jsem tam koncovku dobře nasadil (lehce pod násilím, trochu jsem s ní zavergoval) tak se to rozchodilo.
arnošt

Uživatelský avatar
kolodzej
Příspěvky: 131
Registrován: pát srp 31, 2012 11:20 am
Bydliště: kk

Re: super 50 hydraolika

#22 Nový příspěvek od kolodzej »

buro píše:
Lubko píše:Na zadnej kocke nad zapinanim hadice do rychlospojky je koliesko, musi byt zatiahnute, ak aj tak nefunguje hydraulika, vyber tu kocku von musi v nej byt pod kolieskom spruzina a hviezdica ktora uzatvara obeh, ja som mal slabu spruzinu tak som tam vlozil este podlozku a je to v pohode.Kocka je len na 4 sroboch a jednom holendry, tak to mas za chvilu hotove.
prečo musí byť to koliesko zatiahnuté? ako potom nastavíš tlak na 120 atm?
z kolieskom sa nadstavuje protisklz a nie pracovny tlak ten nadstavis na vedlajsej srube

loptos86
Příspěvky: 25
Registrován: pon pro 21, 2015 7:15 pm
Bydliště: čerenčany

Re: super 50 hydraolika

#23 Nový příspěvek od loptos86 »

Arnošt z Popovic píše:Měl jsi tam koncovku od vlečky dobře nasazenou? Mě to zkraje nechtělo moc chodit, ale jak jsem tam koncovku dobře nasadil (lehce pod násilím, trochu jsem s ní zavergoval) tak se to rozchodilo.
áno mal som to tam dobre skúšal som to všeliak ale žiadny tlak som tam nenameral

loptos86
Příspěvky: 25
Registrován: pon pro 21, 2015 7:15 pm
Bydliště: čerenčany

Re: super 50 hydraolika

#24 Nový příspěvek od loptos86 »

môjho supríka mám po ujovi ktorý ma na ňom učil jazdiť ,používal ho na pustatine pri chove oviec a vlastne na všetko či v hore na poli ,na seno a tak :) ked som ho dostal tak v ňom nebol ani meter kábla ,budíky nefunkčné ,brzdy žiadne ani ručná ani nožná ,spojka šmýkala ,radosť jazdiť štartovanie z kopca bez brzd no paráda :) ,kardan sa nepoužíval lebo niečo búchalo v prevodovke ked sa zapol (bol to vylomený zub na ozubenom kolese stáleho záberu vývodového hriadeľa ),ked nešiel kardan tak ani hydraolika ,a roky to tak bolo ,pomali sa snažím to dať do kopy ale ešte je na ňom stále veľa práce :prace: prídám nejaké foto za kvalitu sa ospravedlnujemObrázek Obrázek

pavel sk
Příspěvky: 12737
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: super 50 hydraolika

#25 Nový příspěvek od pavel sk »

Podla foto si na nom uz urobil dost prace. Na oko vypada celkom slusne 8)

koro
Příspěvky: 439
Registrován: stř lis 05, 2008 10:02 pm
Bydliště: Levice

Re: super 50 hydraolika

#26 Nový příspěvek od koro »

Sadol by mu krajší výfuk. Mám jednu takú pneumatiku ako máš na pravom kolese.

koro
Příspěvky: 439
Registrován: stř lis 05, 2008 10:02 pm
Bydliště: Levice

Re: super 50 hydraolika

#27 Nový příspěvek od koro »

Myslim si ze keby si keby ti administrator premenoval toto vlakno, mali by sme tu dalsieho supraka, ked si nam uz aj napisal jeho historiu a na co ho pouzivas.

loptos86
Příspěvky: 25
Registrován: pon pro 21, 2015 7:15 pm
Bydliště: čerenčany

Re: super 50 hydraolika

#28 Nový příspěvek od loptos86 »

pavel sk píše:Podla foto si na nom uz urobil dost prace. Na oko vypada celkom slusne 8)
dakujem,,,na oko áno ale ešte je na ňom veľa práce

loptos86
Příspěvky: 25
Registrován: pon pro 21, 2015 7:15 pm
Bydliště: čerenčany

Re: super 50 hydraolika

#29 Nový příspěvek od loptos86 »

koro píše:Myslim si ze keby si keby ti administrator premenoval toto vlakno, mali by sme tu dalsieho supraka, ked si nam uz aj napisal jeho historiu a na co ho pouzivas.
použivať ho chcem do lesa na chystanie dreva ale len tak pre seba ,a poorať záhradku a práce pri dome a v ovocnom sade

loptos86
Příspěvky: 25
Registrován: pon pro 21, 2015 7:15 pm
Bydliště: čerenčany

Re: super 50 hydraolika

#30 Nový příspěvek od loptos86 »

koro píše:Sadol by mu krajší výfuk. Mám jednu takú pneumatiku ako máš na pravom kolese.
to máš pravdu výfuk by sa zišiel už som mal aj jeden nerezový vyhliadnutí na bazoši ale kým som sa pribral že ho kúpim už bol fuč :nene: ,,a to koleso aj z diskom má zo škody 30 ,,,ale potreboval by som zohnať štelovacie rameno hydraoliky alebo aspoň to vrchné koliesko s kľukou ,,,pridám foto že čo mi chýba Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy Zetor“