zetor 50 - koupit či nekoupit

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
drpepa
Příspěvky: 664
Registrován: čtv dub 14, 2011 5:08 pm
Bydliště: Nový Jičín

zetor 50 - koupit či nekoupit

#1 Nový příspěvek od drpepa »

zdravím vás kolegovém. Mám možnost koupit zetor 50, traktor je plně funkční, má pěkné zadní gumy. Ale zajímá mě, zda má smysl kupovat tohoto staříčka. Traktor potřebuji do lesa (cca 1x týdně) a sem tam popojíždění po zahradě. Děkuji za vaše rady

Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: zetor 50 - koupit či nekoupit

#2 Nový příspěvek od Matúš »

Pomohla by fotka a cena :-/ Inak Super je do hory dobrý traktor, ale má aj veľa nevýhod :-/

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: zetor 50 - koupit či nekoupit

#3 Nový příspěvek od ola »

Ahoj,lěsti máš dobré ruky a je za dobrů cenu,tož proč né?Svojého času to bývál jediný horový traktor a dravci s ním jezívali růbať normy deň co deň.Osobně bych s ním alě jezdiť nechťél a dodneška všecky ty dravce obdivuju.Nedalěko tu mám borca co s ním dělávál a světe div sa,při nejakých dobrých pětasedmdesáti rokoch škrče furt jak srnec.
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Uživatelský avatar
Malej Peťa
Příspěvky: 560
Registrován: stř pro 04, 2013 6:49 pm
Bydliště: Němčany

Re: zetor 50 - koupit či nekoupit

#4 Nový příspěvek od Malej Peťa »

Je pravda, že točit volantem na místě je hodně makačka, ale když se podívám na souseda kterej se Suprem jezdí aji v 60ti letech s lechkostí až se tomu divím. Na svým Supru sem řízení trochu poladil a taky s ním točím v pohodě, ale pouze za jízdy. Na místě je to horší. A velká výhoda tohoto traktoru je, že všechno opravíš jak se říká kladivem. Naliješ naftu nažvejkneš a jedeš :rally:
Správnej chlap má umět všechno, i když to zkurví!

FRANTA3550
Příspěvky: 6
Registrován: pát lis 21, 2014 3:11 pm
Bydliště: Val.Klobouky

Re: zetor 50 - koupit či nekoupit

#5 Nový příspěvek od FRANTA3550 »

dobry stroj pokud brzdi ide hydraulika amotor trochu jede proc ne,kdyz sa snim naucis tak ti nadela hafo prace,doma mam 2 supry a nadrevo idealni ,hlavne dobry navijak a kdyz navazes furu tak tocis jak v osobaku

Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: zetor 50 - koupit či nekoupit

#6 Nový příspěvek od Libor Z25 »

Ahoj , já ny tvém místě bych ho vzal 8) , máme ho taky a do lesa je to stroj jak dělaný .O řízení mluvit nebudu , na místě je hold na místě jde těžejc ale když jedeš nic nepoznáš .Myslím že v lese předčí záběrem kdejakou 6711 či 6911 ;-) .Jak píšou ogaři nademnou , opravíš na něm cokoliv .Díly sa dajů taky na internetě v pohodě kůpit a údržba je víc jak lehká ;-) spotřeba malá a výkon dost dobrý na tu dobu ;-)
Libor :-)

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy Zetor“