Super 50 po GO zerie olej.

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
blackstar406
Příspěvky: 14
Registrován: ned srp 17, 2014 3:02 pm
Bydliště: Vranov

Super 50 po GO zerie olej.

#1 Nový příspěvek od blackstar406 »

Nazdar mam supra robil som nanom GO a berie mi olej spalije ho vo valci je to vidno ale neviem ako sa tam moze dostat. menil som aj voditka ventilov a ventily.Pretesnil som aj viko na hlavach vrchom netecie urcite. Vybral som vonku piesty kruzky cele vsetky lebo som si uz myslel ze sa zlomil kruzok alebo zapiekol.

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: Super 50 po GO zerie olej.

#2 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

mas to po generalce ! jak si stim dlouho pojezdil kolik hodin pokud si stim poradne nepojezdil tak to tak rychle nesedne chceto od nekoho nejaky popis zajizdeni ;-)

blackstar406
Příspěvky: 14
Registrován: ned srp 17, 2014 3:02 pm
Bydliště: Vranov

Re: Super 50 po GO zerie olej.

#3 Nový příspěvek od blackstar406 »

Jazdim nanom uz od zimy obrabam nanom 4 hektare pody asi zhruba 200 mth uz mam.

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: Super 50 po GO zerie olej.

#4 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

tak to je divne :zapomel: nemas nahodou spatne trysky ze ti neprasi ale tecou staci jedna a pak vyfukem chrsta ven ;-)

blackstar406
Příspěvky: 14
Registrován: ned srp 17, 2014 3:02 pm
Bydliště: Vranov

Re: Super 50 po GO zerie olej.

#5 Nový příspěvek od blackstar406 »

on ma tah perfektny aj zvuk trisky su nove nastavene na 140 a cerpadlo po repase hovorim vsetko je ok aj start za studena super len berie olej na uhoreni 50 arov 1 liter oleja. je vidiet ze ho pali lebo je modry dym ked nanho pritlacim piesty nanesene s karbonom na vrchu od spaleneho oleja. Proste uz si to nedokazem vysvetlit odkial sa dostava do valca. A robi to od zaciatku hned po GO uz dymil a bral olej a berie doteraz.
Naposledy upravil(a) blackstar406 dne ned srp 17, 2014 3:49 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: Super 50 po GO zerie olej.

#6 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

a praskla hlava ? stavase ze hlavy praskaji ale ty to nevidis zahrejese a prasklina se otevre a zrovna mas propojene s mazanim a vyfukem ???

blackstar406
Příspěvky: 14
Registrován: ned srp 17, 2014 3:02 pm
Bydliště: Vranov

Re: Super 50 po GO zerie olej.

#7 Nový příspěvek od blackstar406 »

ale keby bola prasknuta tecie mi voda do oleja. ale ako sa moze dostat olej do valca cez prasknutu hlavu? A vsetky styri valce palia olej vsetky su zanesene a zo vsetkych ide modry dym ked som zhodil vyfuk je vidno na kazdej hlave.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Super 50 po GO zerie olej.

#8 Nový příspěvek od duchodce »

Nenamontoval jsi obráceně kroužky?
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: Super 50 po GO zerie olej.

#9 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

taky moznost znackou TOP vzdy na horu !!!!!!!!!!

blackstar406
Příspěvky: 14
Registrován: ned srp 17, 2014 3:02 pm
Bydliště: Vranov

Re: Super 50 po GO zerie olej.

#10 Nový příspěvek od blackstar406 »

stiracie kruzky mali znacku KO to viem dal som to hore ale tesniace kruzky uz boli bez znaciek cize je jedno ako ich dam vsetko to bola origo ceska sada Jičin. To je uz druha generalka na supri prvu som robil pred 15 rokmi ked som ho kupil ale take sa mi este nestalo zeby traktor po GO zral olej vtedy mi nezobral ani deco oleja. No proste nic mi nenapada ako sa moze inak dostat olej do valca.Este taka vec ked vipnem traktor tak medzera medzi hlavami viteka znich olej ale pri chode nie tie pliesky na medzi hlavami mam su tam nato abi netahalo falosni vzduch no vsetko je ok len jak sa tam dostava olej? Pretesneni vrch mam perfektne korkove tesnenie a este som aj cerveny silikon daval totalne hermeticky uzavrete hlavy.
Naposledy upravil(a) blackstar406 dne ned srp 17, 2014 5:03 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: Super 50 po GO zerie olej.

#11 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

prave stiracim to nenijedno :(

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: Super 50 po GO zerie olej.

#12 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

znackoustiraci maj znackou prit nahoru bud maj KO NEBO TOP . a jak delas take veci je to balene v takych saccich tam je napsane jak ho mas otevrit jak ty krouzky brat jsou serazene . no asi nic ti nezbyde nes vanu dolu a vatahat pisty a ty krouzky stiraci dat nove a spravne :'(

blackstar406
Příspěvky: 14
Registrován: ned srp 17, 2014 3:02 pm
Bydliště: Vranov

Re: Super 50 po GO zerie olej.

#13 Nový příspěvek od blackstar406 »

ved hovorim ze stieracie mam dobre znacka KO je otocena hore. ale na tych 4 tesniacich ziadna znacka nebola. a piesty uz su vonku neni co otacat vsetko som skontroloval. len toto mi nejde do hlavy preco neboli na tych 4 tesniacich znacky.

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: Super 50 po GO zerie olej.

#14 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

to bude ta chyba to chce dat tam jak maji byt ale ci ja vim jak to mas ani foto nedas :-/

blackstar406
Příspěvky: 14
Registrován: ned srp 17, 2014 3:02 pm
Bydliště: Vranov

Re: Super 50 po GO zerie olej.

#15 Nový příspěvek od blackstar406 »

Uz som stoho magor ako maju byt pootocene zamky na kruzkoch otacal som jich od oka abi sa nestretali ale v knihe od supra som teraz vicital ze maju byt kolmo na os piestneho cepu jeden od druheho pootoceny o 180% to bi znamenalo ze 1 kruzok 3 a 5 budu mat zamok v tej istej rovine a takisto 2 a 4 a 6 tiez.

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“