Rozzikův Zetor 50 Super

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#181 Nový příspěvek od bigles »

http://www.nasetraktory.com/forum/viewt ... a&start=30 tak tady to mas mrkni na to, no a co se tyce te vysky korby tak kdyz to neudelas odpruizeny a korbu das kousek nad kolo tak to jde ale odpruzeny jak to mame my to je vyssi no, a tomu zlodějovi bych normalne zajel a omlatil mu ty pakny o hlavu takovi lidi nesnasim, proste takovi smelinari co koupi za pakatel a prodavaji draho

Uživatelský avatar
JardaK
Příspěvky: 21
Registrován: úte srp 04, 2009 8:22 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#182 Nový příspěvek od JardaK »

Rozzik píše:Hodte mi sem chlapy nekdo fotky pakem jak maj vypdat. ASi ted na to pres podzim prdim. Az bude zima tak ve stodole postavim supra na spalky, sundam ram a strechu a blatniky a dam nove pakny na obe strany, ten uz snim do zimy asi moc jeszdit nebudu, tak se na to nejak vrhnu.
Cus
Mám to zrovna rozdělané, tak jsem ty pakny vyfotil.
Přílohy
DSC00490.jpg
Kdo nic nedělá, nic nepokazí!!!
http://www.z50s.wbs.cz

Uživatelský avatar
Rozzik
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 05, 2007 2:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#183 Nový příspěvek od Rozzik »

JardaK píše:
Rozzik píše:Hodte mi sem chlapy nekdo fotky pakem jak maj vypdat. ASi ted na to pres podzim prdim. Az bude zima tak ve stodole postavim supra na spalky, sundam ram a strechu a blatniky a dam nove pakny na obe strany, ten uz snim do zimy asi moc jeszdit nebudu, tak se na to nejak vrhnu.
Cus
Mám to zrovna rozdělané, tak jsem ty pakny vyfotil.
Tak to je v pr....li, koupil jsem fakt spatny. Jsem docela hovado, pocital jsem nyty, melo jich to malo, pomeroval jsem oblozeni primo na supra, bylo o dost vetsi a ja vul jsem se nechal ukecat nejakym smelinarem ze jsou to pakny na supra. :pistol: :pistol:
Cus dik
Jednou měř a třikrát řež! :)
Foto album: https://photos.app.goo.gl/bHQ5upK8wDy8Jc4NA

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#184 Nový příspěvek od staník »

Vem pakny a udělej mu z nich parohy šmejdovi jednomu.
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
Johny1490
Příspěvky: 2430
Registrován: stř srp 22, 2007 1:09 pm
Bydliště: UK

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#185 Nový příspěvek od Johny1490 »

Hoši vydim ze robite si oblozenia sami... tento vykend som si robil oblozenia na Š-1202 ale došli mi uz tie original hlinikove nity. Bol som sa pytat ci sa daju take kupit a maju iba medenne mozem aj take pouzit? pojdu mi rozklepat? alebo mozem pouzit aj klasicke trhacie nity?

Uživatelský avatar
Rozzik
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 05, 2007 2:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#186 Nový příspěvek od Rozzik »

Tak jsem se konecne pustil do tech brzd, chvilku mi trvalo nez jsem sundal blatnik, jo a povolovani sroubu to byl primo horor, rozlomil jsem ocko tak jsem musel koupit poradne prumyslove, vytocil na soustruhu do nej diru na aby tam vlezl ten sroub na zavazi a navaril zvenku trubku a balsi do elka. Jen jsem se na tom zhoupnul a slo to jak nic. Po sundani bubnu jsem zjistil ze oblozeni je skoro nove, ale tece olej do bubnu. U gufera chybel ten perovaci prstynek co to primackava na hridel. Dam pekne nove. Jen se rozmyslim jestli preci jen nenecham nalepit nove oblozeni. To puvodni je tokove desne hladke, a zda se mi ze by to moc nebrzdilo. A kdyz uz to mam rozkuchly tak at to brzdi poradne. Taky vymenim lozisko co je u zapinani uzaverky, je cele vyklepane. Cele to pod bubnem bylo plne bahna s olejem a jinyho bordelu. Sem to oskrabal a vse umyl arvou. Ty pakny necham asi fakt nalepist, koupil jsem si oblozeni, ale poslali mi jen na jednu stranu a kdyz je porovnam tak to nove je takove pekne drsne ze to podle me musi pekne brzdit, to puvodni je jak vylestena kuze, coz podle me brzdit asi nebude nikdy.
Dam sem nejake foto.
Taky jsem v nedeli privezl listovou sekacku pohanenou hydraulikou. Kvuli ni a jeste kvuli planovanemu jerabku za traktor musim predelat rozvadec hydrauliky, dam tam nejaky vice sekcni. Snad to dam dohromady. Z te sekacky mam desnou radost, je fakt pekna, tak jen snad to sni pujde. Dvakrat do roka posekat zahradu.
Cus
Přílohy
lištová sekačka 008.jpg
Lištová sekačka 002.jpg
PB070083.JPG
PB070081.JPG
PB070079.JPG
PB070077.JPG
PB070074.JPG
PB070073.JPG
Jednou měř a třikrát řež! :)
Foto album: https://photos.app.goo.gl/bHQ5upK8wDy8Jc4NA

Uživatelský avatar
Honza50
Příspěvky: 3478
Registrován: úte říj 21, 2008 3:22 pm
Bydliště: Tachovsko

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#187 Nový příspěvek od Honza50 »

Rozzik píše:Taky jsem v nedeli privezl listovou sekacku pohanenou hydraulikou. Kvuli ni a jeste kvuli planovanemu jerabku za traktor musim predelat rozvadec hydrauliky, dam tam nejaky vice sekcni. Snad to dam dohromady. Z te sekacky mam desnou radost, je fakt pekna, tak jen snad to sni pujde. Dvakrat do roka posekat zahradu.
Záleží jakou budeš mít trávu, když bude nějaká mechotráva tak to se bude sekat blbě. Mám lištovku na MF-70 a v takový trávě musím mít někoho, kdo mi to odhrabuje pryč a stojí to za h..o
zetor 5748, Belarus EO 2621

Uživatelský avatar
Rozzik
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 05, 2007 2:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#188 Nový příspěvek od Rozzik »

Honza50 píše:
Rozzik píše:Taky jsem v nedeli privezl listovou sekacku pohanenou hydraulikou. Kvuli ni a jeste kvuli planovanemu jerabku za traktor musim predelat rozvadec hydrauliky, dam tam nejaky vice sekcni. Snad to dam dohromady. Z te sekacky mam desnou radost, je fakt pekna, tak jen snad to sni pujde. Dvakrat do roka posekat zahradu.
Záleží jakou budeš mít trávu, když bude nějaká mechotráva tak to se bude sekat blbě. Mám lištovku na MF-70 a v takový trávě musím mít někoho, kdo mi to odhrabuje pryč a stojí to za h..o
To ju, strejc ma listovku pred vari a taky kdyz se sekal jetel tak se to muselo odhrabovat. Uvidime jak to pujde, potrebuju to jen posekat tak aby tam nebyl bordel, jestli semtam neco zustane, tak na to prdim.
Jo jinak koukam ze jsem byl dost blizko tebe pro tu listovku. Byl jsem v Lesne u tachova. Coz je tech cca 15km na caru. Moc peknej kraj.
Cus
Jednou měř a třikrát řež! :)
Foto album: https://photos.app.goo.gl/bHQ5upK8wDy8Jc4NA

Uživatelský avatar
Honza50
Příspěvky: 3478
Registrován: úte říj 21, 2008 3:22 pm
Bydliště: Tachovsko

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#189 Nový příspěvek od Honza50 »

Je tu pěkně, ale než napadne sníh :smich:
zetor 5748, Belarus EO 2621

Uživatelský avatar
Rozzik
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 05, 2007 2:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#190 Nový příspěvek od Rozzik »

Cus, tak pro ovladani jednoho dvojcinneho pistu opravdu staci jen odmontovat tu zasledpku na d rychlo spojkou a ta slouzi jako tzv T (tank) vracecka do nadrze. Rychlo spojka je P (pres) tlak. Ale bohuzel ten pist bude stejne jezdit jen jednim smerem, obracene jen pokud by se prohodily ty rychlo spojky. Takze aby clovek mohl poustet pist na obe strany je potreba tam mit rozvadec. Ten mam dam si ho vedle sedacky, ale resim jestli se nada predelat na lepsi rozvadec i samotna hydraulika. Nedrzi mi totiz na miste ta packa a padaji mi ramena.

Nevite jestli se to da predelat
Cus
Jednou měř a třikrát řež! :)
Foto album: https://photos.app.goo.gl/bHQ5upK8wDy8Jc4NA

Uživatelský avatar
Rozzik
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 05, 2007 2:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#191 Nový příspěvek od Rozzik »

Cus chlapy z jakého profilu by bylo nejlepsi udelat tu konzoli co drzi dole blatnik a je vepredu i vzadu zahnuta a podpira ten blatnik. Byla totalka zrezla, tak premyslim jestli tam nedam nejnemsi ucko co jsem videl to jest U50 a v tech zatackach ho porezu a povohybam a zase svarim. A nebo druha varianty nejaky plochac, teba 50x20, 50x30, chtel bych to dat co nejdriv dohromady, za 14dni my dorazi nalepeny pakny, ta at mam blatnik hotovej. Hruzu mam z toho plechu nad blatnikem co patri asi ke kabine, byl taky totalka a vystrihat ho podle blatniku bude asi zazitek.
Tak zkuste poradit co by bylo lepsi.
Diky cus
Jednou měř a třikrát řež! :)
Foto album: https://photos.app.goo.gl/bHQ5upK8wDy8Jc4NA

pracovak
Příspěvky: 144
Registrován: pát říj 12, 2007 1:18 pm
Bydliště: Chrudim

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#192 Nový příspěvek od pracovak »

Z ČEHOKOLIV JEN NE TAK DEBILNĚ JAKO TO JE V ORIGINÁLE ...TZN. ŽE SE TAM DRŽÍ BAHNO A VODA NEMUŽE ODTÉKAT...

Uživatelský avatar
Rozzik
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 05, 2007 2:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#193 Nový příspěvek od Rozzik »

Cus, tak jsem uspesne dokoncil stavbu lzice do tretiho bodu, jeste jsem ji dodatecne vystuzil, ten treti bodu, zdal se mi to lehce subtilni. Bohuzel jsem jeste nemel moznost ji vyzkouset, traktor mam jen na trech kolech, delal generalku brzd. Mam rozkuchle prave zadni kolo.
Davam fotky lzice.
Cus
Přílohy
PB150044.JPG
PB150043.JPG
PB150042.JPG
PB150041.JPG
PB150040.JPG
Jednou měř a třikrát řež! :)
Foto album: https://photos.app.goo.gl/bHQ5upK8wDy8Jc4NA

Uživatelský avatar
PetrP
Příspěvky: 186
Registrován: ned říj 26, 2008 12:32 pm

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#194 Nový příspěvek od PetrP »

Hezky pokračuješ, kousek po kousku, ale je to vidět 8)
Z4011 + Z6945

Uživatelský avatar
Rozzik
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 05, 2007 2:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#195 Nový příspěvek od Rozzik »

PetrP píše:Hezky pokračuješ, kousek po kousku, ale je to vidět 8)
Diky moc, jde to ale dost pomalu, delam jen o vikend a to jeste pouze dopoledne. Mam dost casove narocnou praci, takze pres tyden toho mam dost a to dopoledne beru jako relax u traktoru. Ted pred vanoci je to jeste o nakupech takze fakt casu malo. Dalsi je moje super stodolni dilna, ted je tam stala teplota 5°C po dopolednim topeni v petrach je tam prijemnych 7°C, coz uz se da vydrzet :) :) :) (Neco z cimrmana - dobiti severniho polu)

Jsem rad ze mam uz skoro hotovou tu lzici, dodelam jen zajisteni pro delsi jezdeni, aby se to neotevrelo pri delsim prejezdu. Na jare ji striknu, ted by mi to asi neuschlo. Pak ten muj podmitac. A dale uvazuji ze koupim nejakej trojak plouzek. Mam slibeny vidle od jesterky i s vezi, tak to predelam do tretiho bodu a pak nejaky jerabek, potreboval bych nejakou lehkou karu, ale to je fakt uz dost casu. Na jare zacinam stavet barak, takze pak uz to bude uplne mrtvi. Mam ted rozkuchane brzdy na jedne strane a nevim jestli neudelam generalku blatniku, je totalne na hadry.
Cus
Jednou měř a třikrát řež! :)
Foto album: https://photos.app.goo.gl/bHQ5upK8wDy8Jc4NA

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“