Rozzikův Zetor 50 Super

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
k.ondra89
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 21, 2008 12:50 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#151 Nový příspěvek od k.ondra89 »

Rozzik píše:Dodelavam konecne tu elektriku, nevim jestli se k tomu o vikend dostanu, marodi nam pejsek, tak jezdime kazdy den k veterinari.
Chtel jsem zapojit klakson, dva kabely ke klaksonu ale tak mam zapojit kabely k tomu tlaciku na stredu volantu? Nikde jsem tam nenasel bud kudy je tam napasovat nebo jak se tam dostat. Nevite jak je to tam resene?
Jinak jsem zavrhl stavbu mulcovace, necham si to radeji za 1000 posekat, potrebuji to uz nutne a nez bych to dal dohromady tak uz by tam byla dzungle. Pustim se do dalsiho projektu a tou je lzice za traktor do tretiho bodu. Pechy uz mam nastrihane, tak to jen povarim a dodelam nejake uchyceni do tretiho bodu, plus vyklapeni a bude.
Cus
Jaký jsi použil zadní světla? Můžeš dát foto? Jak dodělám sklopku tak budu taky dělat na supru eletriku :)

Uživatelský avatar
Rozzik
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 05, 2007 2:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#152 Nový příspěvek od Rozzik »

k.ondra89 píše:
Rozzik píše:Dodelavam konecne tu elektriku, nevim jestli se k tomu o vikend dostanu, marodi nam pejsek, tak jezdime kazdy den k veterinari.
Chtel jsem zapojit klakson, dva kabely ke klaksonu ale tak mam zapojit kabely k tomu tlaciku na stredu volantu? Nikde jsem tam nenasel bud kudy je tam napasovat nebo jak se tam dostat. Nevite jak je to tam resene?
Jinak jsem zavrhl stavbu mulcovace, necham si to radeji za 1000 posekat, potrebuji to uz nutne a nez bych to dal dohromady tak uz by tam byla dzungle. Pustim se do dalsiho projektu a tou je lzice za traktor do tretiho bodu. Pechy uz mam nastrihane, tak to jen povarim a dodelam nejake uchyceni do tretiho bodu, plus vyklapeni a bude.
Cus
Jaký jsi použil zadní světla? Můžeš dát foto? Jak dodělám sklopku tak budu taky dělat na supru eletriku :)
Svetla jsem koupil do zadu z http://www.agro-zshop.cz jsou to kulaty (cervena, zluta, cervena) proste klasika. Nekdo dava na zadni i obdelnikova, ale ja sjem tam mel puvodne taky kulaty, tak je tam dam taky zpet. Mam sice elektriku, ale zadni svetla mam jen koupeny, ale jeste jsem je tam nedaval.
Bohuzel se mi vybil fotak, ze jsem neudelal dneska zadny fotky. Natiral jsem ram a blatniky zelenou barvou. Predni kola jsem natrel zakladovkou a pak slonovkou.
Cus
Jednou měř a třikrát řež! :)
Foto album: https://photos.app.goo.gl/bHQ5upK8wDy8Jc4NA

Uživatelský avatar
k.ondra89
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 21, 2008 12:50 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#153 Nový příspěvek od k.ondra89 »

Rozzik píše:
k.ondra89 píše:
Rozzik píše:Dodelavam konecne tu elektriku, nevim jestli se k tomu o vikend dostanu, marodi nam pejsek, tak jezdime kazdy den k veterinari.
Chtel jsem zapojit klakson, dva kabely ke klaksonu ale tak mam zapojit kabely k tomu tlaciku na stredu volantu? Nikde jsem tam nenasel bud kudy je tam napasovat nebo jak se tam dostat. Nevite jak je to tam resene?
Jinak jsem zavrhl stavbu mulcovace, necham si to radeji za 1000 posekat, potrebuji to uz nutne a nez bych to dal dohromady tak uz by tam byla dzungle. Pustim se do dalsiho projektu a tou je lzice za traktor do tretiho bodu. Pechy uz mam nastrihane, tak to jen povarim a dodelam nejake uchyceni do tretiho bodu, plus vyklapeni a bude.
Cus
Jaký jsi použil zadní světla? Můžeš dát foto? Jak dodělám sklopku tak budu taky dělat na supru eletriku :)
Svetla jsem koupil do zadu z http://www.agro-zshop.cz jsou to kulaty (cervena, zluta, cervena) proste klasika. Nekdo dava na zadni i obdelnikova, ale ja sjem tam mel puvodne taky kulaty, tak je tam dam taky zpet. Mam sice elektriku, ale zadni svetla mam jen koupeny, ale jeste jsem je tam nedaval.
Bohuzel se mi vybil fotak, ze jsem neudelal dneska zadny fotky. Natiral jsem ram a blatniky zelenou barvou. Predni kola jsem natrel zakladovkou a pak slonovkou.
Cus
Já dám asi ty zetorácký obdélníkový, budu muset vyměnit spínačku, myslíš že by šla použít spínačka ze 105ky?

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#154 Nový příspěvek od staník »

Jako spínací skříňka? to by bylo lepší použít nějakou třeba z Oktávky,ale stejně musíš překopat celou elektriku TAK NEVÍM JESTLI SE TI TO VYPLATÍ.
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
k.ondra89
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 21, 2008 12:50 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#155 Nový příspěvek od k.ondra89 »

staník píše:Jako spínací skříňka? to by bylo lepší použít nějakou třeba z Oktávky,ale stejně musíš překopat celou elektriku TAK NEVÍM JESTLI SE TI TO VYPLATÍ.
Zatím přemejšlím jakou použiju, nejlepší by byla origo, ale nevím jestli se dá sehnat. :-/ Nevíte někdo jestli zetory UŘ1 měly stejnou spínací skříňku? Tu ze 105ky mám právě doma.

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#156 Nový příspěvek od staník »

Dej tam normálně tzv.bošáckou skříňku-tu třípolohovou.Koupit se asi dá ale dá se i sehnat starší.
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
Rozzik
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 05, 2007 2:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#157 Nový příspěvek od Rozzik »

Bosarnu budou mit urcite. Netusim kolik bude stat ale mit ji budou. Na UR I i II je urco stejna.
Cus
Jednou měř a třikrát řež! :)
Foto album: https://photos.app.goo.gl/bHQ5upK8wDy8Jc4NA

Uživatelský avatar
k.ondra89
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 21, 2008 12:50 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#158 Nový příspěvek od k.ondra89 »

Rozzik píše:Bosarnu budou mit urcite. Netusim kolik bude stat ale mit ji budou. Na UR I i II je urco stejna.
Cus
už sem jí sehnal, máš na supru přístrojovku kompletní? Mě chybí ampérmetr, potřeboval bych poradit jak se zapojuje, v manuálu sem to nenašel :-/

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#159 Nový příspěvek od staník »

Záleží jestli chceš orginání bílej ampérmetr nebo ti stačí třeba z V3S šedej.Těch šedejch je hafo ale ten bílej musíš chvíli shánět.Jinak zapojení tady mám je to fotka od někoho tady z fóra :ano:
Přílohy
Pq2TrOSA-976c90a2d3881da75dfaed69cbd8e71a.jpg
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
k.ondra89
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 21, 2008 12:50 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#160 Nový příspěvek od k.ondra89 »

Mám sehnanej šedej a řekl bych že je to ten co je v manuálu. Tlakoměry mám origo, akorát teploměr je škodováckej. Časem bych ho chtěl vyměnit. Dík za schéma, nemáš k těm číslům i legendu?
Naposledy upravil(a) k.ondra89 dne pon črc 20, 2009 9:39 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#161 Nový příspěvek od staník »

Na můj 35 jsem to udělal takhle.
Přílohy
Fotky 13 110.jpg
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
k.ondra89
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 21, 2008 12:50 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#162 Nový příspěvek od k.ondra89 »

pěkná práce 8) 8) koukám že 50ka má jinak poskládanou přístrojovku

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#163 Nový příspěvek od staník »

Na 35 je budíků jak v letadle :smich: Já jsem nesehnal - ono to snad ani nejde, tachometr na 35.Dával se prý jen na přání a náhon byl od předního kola.Dal jsem tam teda otáčkoměr z Tatry. Jinak budíky jsem koupil na burze v Chotusicích ale je potřeba vyzkoušet teploměr třeba zapalovačem,spousta jich je "zamrzlá".
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
k.ondra89
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 21, 2008 12:50 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#164 Nový příspěvek od k.ondra89 »

Já jsem koupil spínačku a budíky na aukru

forest
Příspěvky: 12
Registrován: pon črc 23, 2007 9:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Rozzikův Zetor 50 Super

#165 Nový příspěvek od forest »

zdar Supraci.pěkný kousky a ty detajly.ten náš je v dosti opačným stavu a než sem ho v zimě asi uvařil, tak tahal jak mezek.nechci ani pomyslet jak to musí jezdit,když je všechno v cajku.mimochodem:ja mam jen dva budíky,otačkoměr a teploměr.funguje jen teploměr.dá se s tím jezdit.ale ty vaše fotky sou hezčí. SUPR JE SUPR

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“