Biglesův 50 super

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Biglesův 50 super

#151 Nový příspěvek od bigles »

je to jak píšeš jedna páčka je na nohavice a ostatní jsou na rychlospojky, při zvednutých ramenech jde pístnice také vysouvat pokud by však měla větší odpor musí se popustit o kousíček dolů aby uzavřel ventil, ale mám zachovám i originál system kdy po přepnutí třícestného ventilu nejde olej do rozvaděče ale jen do nohavic

djbond---007
Příspěvky: 396
Registrován: sob dub 13, 2013 10:01 pm
Bydliště: Lanškroun

Re: Biglesův 50 super

#152 Nový příspěvek od djbond---007 »

A udělal bys mi prosím, až někdy budeš mít čas fotky toho jak to máš zapojené. Předem děkuji, taky bych si ho rád takhle upravil :-)

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Biglesův 50 super

#153 Nový příspěvek od bigles »

Dlouho jsem nic nepřidal, nějaké fotky z průběhu roku, proběhla příprava na stk a nějaké drobnosti https://bigles-nasetraktory.rajce.idnes ... _50_super/

Uživatelský avatar
Arnošt z Popovic
Příspěvky: 326
Registrován: ned lis 25, 2007 7:56 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Biglesův 50 super

#154 Nový příspěvek od Arnošt z Popovic »

Příští rok na jaře mě čeká STK, mohl bych poprosit o popis průběhu? Vím, že se fotí, ale potřeboval bych vědět, kde má Supr vyražená čísla, kde má eventuelně jaké štítky, které se kontrolují a vůbec nějaké záludnosti. Zkouší třeba vůli volantu, brzdy apod, nebo spíše jen vizuálně? Dík za info, snad pomůže více Suprákům. Přece jen už ty stroje mají kolem 50 a více let, jestli na to třeba berou ohled?
arnošt

Mýša
Příspěvky: 45
Registrován: stř pro 26, 2012 10:11 pm
Bydliště: Jičín

Re: Biglesův 50 super

#155 Nový příspěvek od Mýša »

[quote="bigles"]Dlouho jsem nic nepřidal, nějaké fotky z průběhu roku, proběhla příprava na stk a nějaké drobnosti https://bigles-nasetraktory.rajce.idnes ... _50_super/[/quote]
Moc pěkné zadní gumy. Můžeš mi, prosím sdělit značku, rozměr, případně i cenu?

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Biglesův 50 super

#156 Nový příspěvek od bigles »

Arnošt z Popovic píše:Příští rok na jaře mě čeká STK, mohl bych poprosit o popis průběhu? Vím, že se fotí, ale potřeboval bych vědět, kde má Supr vyražená čísla, kde má eventuelně jaké štítky, které se kontrolují a vůbec nějaké záludnosti. Zkouší třeba vůli volantu, brzdy apod, nebo spíše jen vizuálně? Dík za info, snad pomůže více Suprákům. Přece jen už ty stroje mají kolem 50 a více let, jestli na to třeba berou ohled?
Co se STK týká tak to záleží dosti na technikovi, já měl nam ístě akorát jeden problém a to byli samolepky na oknech, ty museli pryč, jinak se fotil traktor ze všech stran, motohodiny, číslo podvozku, štítek u takto starých traktorů ani nevyžadují

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Biglesův 50 super

#157 Nový příspěvek od bigles »

Mýša píše:
bigles píše:Dlouho jsem nic nepřidal, nějaké fotky z průběhu roku, proběhla příprava na stk a nějaké drobnosti https://bigles-nasetraktory.rajce.idnes ... _50_super/
Moc pěkné zadní gumy. Můžeš mi, prosím sdělit značku, rozměr, případně i cenu?
Zadní gumy jsou bezdušové 420/70 R28 značka kleber, cena záleží dle nabídek v pneuservisech a na internetu

Mýša
Příspěvky: 45
Registrován: stř pro 26, 2012 10:11 pm
Bydliště: Jičín

Re: Biglesův 50 super

#158 Nový příspěvek od Mýša »

Díky za info. Tu cenu bych ovšem u manželky neuhádal. Ale traktoru fakt sluší.

Uživatelský avatar
Pumpik
Příspěvky: 1190
Registrován: úte črc 28, 2009 3:57 pm

Re: Biglesův 50 super

#159 Nový příspěvek od Pumpik »

bigles píše:Dlouho jsem nic nepřidal, nějaké fotky z průběhu roku, proběhla příprava na stk a nějaké drobnosti https://bigles-nasetraktory.rajce.idnes ... _50_super/
No teda Biglesoune to si se do toho teda docela obul, supr je moc peknej... 8)

LUBENO
Příspěvky: 72
Registrován: sob zář 29, 2012 11:49 pm
Bydliště: GALANTA

Re: Biglesův 50 super

#160 Nový příspěvek od LUBENO »

nazdar bigles,neviem dať dole pravý brzdový bubon daj radu prosím ťa, volačo tam šponuje chcem dať nové brzdy ďakujem.

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“