35ka Malýho Peťe

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Malej Peťa
Příspěvky: 560
Registrován: stř pro 04, 2013 6:49 pm
Bydliště: Němčany

Re: 35ka Malýho Peťe

#136 Nový příspěvek od Malej Peťa »

O tři měsíce později sem nasadil to, čím de facto nastala rekonstrukce Supříka. Musím poděkovat panu Švestkovi za soustružení a pučení výstružníku. Bez něj bych to asi nezvládl.
Konečně to zase dostává tvary
Obrázek
Správnej chlap má umět všechno, i když to zkurví!

Uživatelský avatar
CSrado
Příspěvky: 290
Registrován: ned srp 05, 2012 12:26 am
Bydliště: Kvakovce

Re: 35ka Malýho Peťe

#137 Nový příspěvek od CSrado »

Krásna práca :) Len ta ďalej :friends:
Ta zelená mu bude neskutočne pasovať :) ... Už sa neviem dočkať finálnej fotografii :)
Zetor Super 50, Zetor Super 50, Zetor 6911
Volkswagen Passat 2.0 TDI, Skoda Octavia 1.9 TDI

Uživatelský avatar
Malej Peťa
Příspěvky: 560
Registrován: stř pro 04, 2013 6:49 pm
Bydliště: Němčany

Re: 35ka Malýho Peťe

#138 Nový příspěvek od Malej Peťa »

Díky za chválu, abych se přiznal, taky už se nemůžu dočkat té polední fotky :smich:
Správnej chlap má umět všechno, i když to zkurví!

Uživatelský avatar
Malej Peťa
Příspěvky: 560
Registrován: stř pro 04, 2013 6:49 pm
Bydliště: Němčany

Re: 35ka Malýho Peťe

#139 Nový příspěvek od Malej Peťa »

Dneska sem si zajel na výlet ke Svitavám a sem naprosto nadšenej. Kdyby chtěl někdo tak mám navíc nějaký věci, zítra napíšu co a jak. Tak nějaká fotečka.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Správnej chlap má umět všechno, i když to zkurví!

Uživatelský avatar
Malej Peťa
Příspěvky: 560
Registrován: stř pro 04, 2013 6:49 pm
Bydliště: Němčany

Re: 35ka Malýho Peťe

#140 Nový příspěvek od Malej Peťa »

Už delší dobu stojíme na "kolech"
Obrázek
Jinak pár fotek plechařiny, na tu masku padlo snad půl kila kitu
Obrázek
Obrázek
Obrázek
a origo spínač žhavení a startu pro případ že bych sehnal origo víko se spirálama
Obrázek
Správnej chlap má umět všechno, i když to zkurví!

Uživatelský avatar
Malej Peťa
Příspěvky: 560
Registrován: stř pro 04, 2013 6:49 pm
Bydliště: Němčany

Re: 35ka Malýho Peťe

#141 Nový příspěvek od Malej Peťa »

Po delší odmlce sem trochu poskládal palubku, jenom na oko, čekám na potisk budíků. Je to debilní fotka, telefon to nějak nebere :( . Jinak dneska proběhla montáž vstřiků a první start. Bez výfuku to dělá neskutečnej kravál. Trochu mi uteklo ojeja okolo hrncu na filtru a u poslední hlavy. V posledním válcu byla voda tak snad to bude dobrý, volnoběh držel bez problémů, ale zítra to nechám brblat dýl.
A nějaká fotečka na závěr, už to začíná vypadat jako traktor :)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Správnej chlap má umět všechno, i když to zkurví!

Uživatelský avatar
Malej Peťa
Příspěvky: 560
Registrován: stř pro 04, 2013 6:49 pm
Bydliště: Němčany

Re: 35ka Malýho Peťe

#142 Nový příspěvek od Malej Peťa »

Zdarec všeci, trochu sem pokročil s maskou, nechal sem otryskat boudu, disky a podlahu, bouda je v základu, disky už sou našplíchlí. Dneska sem namontoval tlakoměr oleje, nalil vodu, nasadil natřenej vejfuk a nastartoval. Rekapitulace? Po vyčištění vany od bordelu a celkovým odvodnění oleja maže za studena na 6Atm., tím že sem odrhnul všechnu původní barvu, sem zjistil že mi teče mrazová zátka na jedné hlavě. Je v ní maličkatá dírka? Co s tím mám dělat? Jak se to mění? Nedá se to něčím ucpat?
A měl bych prosbičku, sháním prolisy na zadní blatníky? Pokud má někdo nějaký zadní blatníky na vyhození tak by se mi hodily ty prolisy.
Teď nějaká fotečka:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Správnej chlap má umět všechno, i když to zkurví!

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: 35ka Malýho Peťe

#143 Nový příspěvek od alek »

Mrazovku vyloupneš tím že ji zdeformuješ jako dovnítř ,nebo doní proraz díru a šroubovakem ji vyloupni prostě jak to pude.V hlavě je dražka a v ní drží ,novou zase do dražky naklepneš (je jako víc prohla a ty ji naklepnuji trochu narovnaš a ona tím sedne do te drašky)snad trochu srozumitelné(no ikdyž..)Z prolisy na blatníky si nedělej hlavu co jsem koupil ty vyvařené blatníky tak ten prostředek prostě vyřezaly a nabodovaly tam plech ktere mě přižlo že pomlatily přez trubku ,no a ja zbytek dokytoval a jeto.Jinak jedeš dobře jen asi to počasí se začína sr.t.Fotku ti pošlu na email

Uživatelský avatar
Malej Peťa
Příspěvky: 560
Registrován: stř pro 04, 2013 6:49 pm
Bydliště: Němčany

Re: 35ka Malýho Peťe

#144 Nový příspěvek od Malej Peťa »

Díky za fotky, kluci v práci mi tvrdily že to přes trubku nepude. S počasím válčím pořád, každej den vzývám boha slunce ale ten na mě asi kašle tak dělám jak můžu.
Správnej chlap má umět všechno, i když to zkurví!

Pepánek
Příspěvky: 298
Registrován: pát led 20, 2012 10:41 pm
Bydliště: Bystřice nad Pernšte

Re: 35ka Malýho Peťe

#145 Nový příspěvek od Pepánek »

Zaravím.Pěkná práce.Pokouším se dát mýho supříka taky do pořádnýho stavu,ale pořád válčím s časem.Já sem ty prolisy klepal v uču a doladil sem je přes trubku.

Uživatelský avatar
Malej Peťa
Příspěvky: 560
Registrován: stř pro 04, 2013 6:49 pm
Bydliště: Němčany

Re: 35ka Malýho Peťe

#146 Nový příspěvek od Malej Peťa »

Pepánek píše:Zaravím.Pěkná práce.Pokouším se dát mýho supříka taky do pořádnýho stavu,ale pořád válčím s časem.Já sem ty prolisy klepal v uču a doladil sem je přes trubku.
Díky za chválu. S tím časem sem na tom podobně, pěkně každej den po práci porvu kousek na traktoru, pokuď není potřeba něco jinýho. Jinak dík za ověření teorie o té trubce,určitě to vyzkouším.
Správnej chlap má umět všechno, i když to zkurví!

Uživatelský avatar
mysak25
Příspěvky: 70
Registrován: čtv bře 12, 2009 6:23 pm

Re: 35ka Malýho Peťe

#147 Nový příspěvek od mysak25 »

Ahoj, já jsem si na to udělal přípravek. Na délku prolisu jsem rozřízl po délce trubku a vložil ji do účka. Jako protikus jsem použil kulatinu na kterou jsem po stranách navařil dva vinglíky. Fotku přípravku nemám, musel bych ho najít a vyfotit.
V řezu to vypadalo asi takhle
Obrázek

No a ve výsledku takto
Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Malej Peťa
Příspěvky: 560
Registrován: stř pro 04, 2013 6:49 pm
Bydliště: Němčany

Re: 35ka Malýho Peťe

#148 Nový příspěvek od Malej Peťa »

Sakva, vypadá to dost dobře :dostdobry: , podobnej přípravek sem si teď taky udělal akorát mám trubku na volno a ne v učku, snad to nebude dělat dobrel. S výsledkem se potom pochlubím, doufám že bude s poloviny takovej jako je ten tvůj 8)
Správnej chlap má umět všechno, i když to zkurví!

Uživatelský avatar
mysak25
Příspěvky: 70
Registrován: čtv bře 12, 2009 6:23 pm

Re: 35ka Malýho Peťe

#149 Nový příspěvek od mysak25 »

To účko jsem tam dal kvůli stabilitě a aby trubka držela tvar. Potom jsem to pod vozem zalisoval panenkou. Hlavně si ustřihnout dost velký plech a díru v blatníku mu přizpůsobit. Tak ať se daří.

Uživatelský avatar
Malej Peťa
Příspěvky: 560
Registrován: stř pro 04, 2013 6:49 pm
Bydliště: Němčany

Re: 35ka Malýho Peťe

#150 Nový příspěvek od Malej Peťa »

Tak po delší odlmce spůsobené Hodama a lehčí vyrózou a počasím sem se dostal zase kousek blíže koncu renovace.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Správnej chlap má umět všechno, i když to zkurví!

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“