Můj supřík 50

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
UWENATOR
Příspěvky: 31
Registrován: stř lis 13, 2013 8:53 pm
Bydliště: 28923

Re: Můj supřík 50

#16 Nový příspěvek od UWENATOR »

jinak zítra přidám další fotečky aktuálního stavu supříka tak moc sem ho chtěl mít s předníma blatníkama jelikož mi jeden chyběl už sem ho tak koupil že sem se rozhodnul pro blatníky ze 4011 podle mého mu to docela sluší ikdyž jasný origo blatníky jsou origo blatníky

imidin
Příspěvky: 102
Registrován: sob dub 16, 2011 11:18 pm
Bydliště: ceska lipa

Re: Můj supřík 50

#17 Nový příspěvek od imidin »

sychrovak píše:Škoda že nechceš zachovat originál stav........ :-/
original stav je sice hezká věc,ale nepraktická,kdo chce traktor používat a mít trochu pohodlí a hlavně se nezmrzačit při nastupování,prostě kabinu vymění :smich:
Zetor 50 Super 1966,Zetor 50 Super 1967,Agrostroj tj 5,Stihl 024 super,Stihl 036,Stihl 038 Magnum,BMW e34 525 TDS touring

imidin
Příspěvky: 102
Registrován: sob dub 16, 2011 11:18 pm
Bydliště: ceska lipa

Re: Můj supřík 50

#18 Nový příspěvek od imidin »

UWENATOR píše:nic nemám z hlavama ale tak když někde seženu dobrou cenu tak se hodí do zásoby :D
jo ták,to já mám taky spoustu věcí do zásoby-hlavy,2x celý blok,komplet zadek,2xhydrauliku,přední nápravu,řízení,1x obal převodovky a spoutu drobností,dynama,relátka,origo podlahy atd. :)
Zetor 50 Super 1966,Zetor 50 Super 1967,Agrostroj tj 5,Stihl 024 super,Stihl 036,Stihl 038 Magnum,BMW e34 525 TDS touring

sychrovak
Příspěvky: 9508
Registrován: pát zář 28, 2007 12:38 pm
Bydliště: MB

Re: Můj supřík 50

#19 Nový příspěvek od sychrovak »

imidin píše:
sychrovak píše:Škoda že nechceš zachovat originál stav........ :-/
original stav je sice hezká věc,ale nepraktická,kdo chce traktor používat a mít trochu pohodlí a hlavně se nezmrzačit při nastupování,prostě kabinu vymění :smich:
Já jsem jen konstatoval.já ho mám pro radost a práci........nezmrzačili se naši dědové nevím proč bychom se měli zmrzačit my :)
Super 50 1963 ,1961,samodomo 4x2 r.v 85 1,2,teď vv 1,4D

UWENATOR
Příspěvky: 31
Registrován: stř lis 13, 2013 8:53 pm
Bydliště: 28923

Re: Můj supřík 50

#20 Nový příspěvek od UWENATOR »

tak origo stav je jedna věc a pohodli druhá a já sem zvolil cestu pohodli snad mi odpustí fanoušci supru a i samotný super ale prostě to nasedání to je o nervy ne jednou sem se male namaznul na zem staci mit na bote kus bahna a na uraz je zadělano uplne spolehlive :)

UWENATOR
Příspěvky: 31
Registrován: stř lis 13, 2013 8:53 pm
Bydliště: 28923

Re: Můj supřík 50

#21 Nový příspěvek od UWENATOR »

tak sem koukal na ostatní krasavce supry tady na foru a ten nápad s předním náhonem to je dost zajímavý nápad kdybych to neviděl řekl bych nesmysl to u něho prostě nejde zároven to taky řeší ten můj chtíč po posilovači i když je fakt že sem promazal komplet řízení jak maznicí tak sem tam nalil olej a je to nádhera ale posilovač je posilovač o tom žádná ten se prostě nahradit nedá nejspíš o tomto nápadu začnu přemýšlet i když to absolutně nepotřebuji tak ten nádherný pocit mít takového krasavce doma ničím člověk nenahradí zároven uvažuji o výměně zadku jelikož tam cosi bouchá jak to rozjedu a začnu brzdit myslel sem že to bude nějaký bordel třeba kladivo někde v boudě nebo něco takového ale tenhle problém odpadá bo sem fakt vše prohlédnul a nic nenalez co by to logicky mohlo dělat tak mám podezření na vnitřek nějak zvlášt bych to neřešil kdybych nechtěl ten pětikvalt s redukcí takže to bouchání mou myšlenku o pětikvaltu jen podporuje

Uživatelský avatar
kolodzej
Příspěvky: 131
Registrován: pát srp 31, 2012 11:20 am
Bydliště: kk

Re: Můj supřík 50

#22 Nový příspěvek od kolodzej »

preco chces davat petku prevodovku?mne stvorka postacuje

imidin
Příspěvky: 102
Registrován: sob dub 16, 2011 11:18 pm
Bydliště: ceska lipa

Re: Můj supřík 50

#23 Nový příspěvek od imidin »

sychrovak píše:
imidin píše:
sychrovak píše:Škoda že nechceš zachovat originál stav........ :-/
original stav je sice hezká věc,ale nepraktická,kdo chce traktor používat a mít trochu pohodlí a hlavně se nezmrzačit při nastupování,prostě kabinu vymění :smich:
Já jsem jen konstatoval.já ho mám pro radost a práci........nezmrzačili se naši dědové nevím proč bychom se měli zmrzačit my :)
no naši dědové se nezmrzačily,protože ráno sedli na traktor a v jzd měli jednoho čimrdlíka kterej jim zapojil nářadí a odpoledne odpojil :D jinak znám jednoho kterej několikrát uklouz a pomlátil se,no aj já se párkrát pěkně jebnul :D ale jinak ty traktory prostě žeru
Zetor 50 Super 1966,Zetor 50 Super 1967,Agrostroj tj 5,Stihl 024 super,Stihl 036,Stihl 038 Magnum,BMW e34 525 TDS touring

imidin
Příspěvky: 102
Registrován: sob dub 16, 2011 11:18 pm
Bydliště: ceska lipa

Re: Můj supřík 50

#24 Nový příspěvek od imidin »

no mě taky ten pětikvalt láká,už jen proto aby nebyl takovej skok ze trojky na čtyřku,ale dost blbě se to dá sehnat,zetoru super 35 už moc neni
:'(
Zetor 50 Super 1966,Zetor 50 Super 1967,Agrostroj tj 5,Stihl 024 super,Stihl 036,Stihl 038 Magnum,BMW e34 525 TDS touring

UWENATOR
Příspěvky: 31
Registrován: stř lis 13, 2013 8:53 pm
Bydliště: 28923

Re: Můj supřík 50

#25 Nový příspěvek od UWENATOR »

tak spíš si myslim že pokud se jedná o pětikvalt s redukci tak se jedna o mezityp nekde sem o tom četl že by se mělo jednat o zetor super 42 protože snad už nemá žádnou řemenici a motor měl být stejný jako má zetor super 50 a navíc zetor super 35 origo je sice petikvalt ale nemá redukci škoda že si to už nepamatuju kde sem to četl každopádně at se to jmenovalo jakkoliv tak je fakt že tam ten skok mezi trojkou a čtyřkou fakt je takže souhlasím :) prostě je dobrý mít supra pětikvalt
Naposledy upravil(a) UWENATOR dne čtv lis 14, 2013 10:18 pm, celkem upraveno 2 x.

UWENATOR
Příspěvky: 31
Registrován: stř lis 13, 2013 8:53 pm
Bydliště: 28923

Re: Můj supřík 50

#26 Nový příspěvek od UWENATOR »

jinak už sem tak trochu rozjel pátrání po kabině na majora respektive momentálně se ptám na blatníky od někoho kdo je dělá doma sám aspon mi to tak příjde když bude přijatelná cena tak je beru ale to sem stejně napíšu tak uvidím snad to výjde jelikož když se občas podívám po kabinách s blatníkama tak ty blatníky mají prostě na sobě nejvíc podpis času a potřebujou výměnu a nějaký to přeplatování to já nerad raději mám celej jeden zdravej kus jak nějaký přeplátování jak mi mnohdy páni prodejci radí možná to šetří prašule ale ve výsledku to nebude zas tak výrazný a když spočítám stravený čas nad tím a výslednej efekt že můra zůstáva že základ je prostě starý rezavý tak nový jsou pro mě jasnou volbou ale každý at jedná podle svého gusta to jo ale ty ceny co někteří chtějí mě vede na myšlneku jeslti ono se spíš nevyplatí koupit čistě kabinu s dveřma bez blatníku klidně za rozumnou cenu než komplet kabinu za ne zrovna malý peníz asi to prostě udělám formou skládačky

UWENATOR
Příspěvky: 31
Registrován: stř lis 13, 2013 8:53 pm
Bydliště: 28923

Re: Můj supřík 50

#27 Nový příspěvek od UWENATOR »

a k těm úrazům taky rád něco dodám taky si dáváte pozor kam šlapete když vylejzáte ? stím nastupováním to je lepší mě se takhle stalo že sem přešlápnul nechtěně vedle místo na horní závěs a přišlo mi to jako by sem se právě učil létat jak sem letěl dolu naštěstí to odnesli jen odřený ruce tak si od tý doby dávám fakt pozor kam šplapu trochu mi to příjde jako horolezec jestli mám pod nohou opravdu pevný bod neberte to nikdo jako urážku na adresu supra jen jako takovou srandovní událost supra mám rád takže mu umím tohle odpustit ale až bude mít tu majorátskou kabinu budu ho mít ještě víc rád :D

UWENATOR
Příspěvky: 31
Registrován: stř lis 13, 2013 8:53 pm
Bydliště: 28923

Re: Můj supřík 50

#28 Nový příspěvek od UWENATOR »

kolodzej píše:preco chces davat petku prevodovku?mne stvorka postacuje
protože mi to příjde jako dobrá volba a ten skok mezi 3 a 4 tam prostě je je fakt že to zbytečně moc řešim a není to potřeba ale jak sem už napsal není od věci mít supra pětikvalt

zetornd
Příspěvky: 695
Registrován: úte lis 25, 2008 10:14 pm

Re: Můj supřík 50

#29 Nový příspěvek od zetornd »

UWENATOR píše:a k těm úrazům taky rád něco dodám taky si dáváte pozor kam šlapete když vylejzáte ? stím nastupováním to je lepší mě se takhle stalo že sem přešlápnul nechtěně vedle místo na horní závěs a přišlo mi to jako by sem se právě učil létat jak sem letěl dolu naštěstí to odnesli jen odřený ruce tak si od tý doby dávám fakt pozor kam šplapu trochu mi to příjde jako horolezec jestli mám pod nohou opravdu pevný bod neberte to nikdo jako urážku na adresu supra jen jako takovou srandovní událost supra mám rád takže mu umím tohle odpustit ale až bude mít tu majorátskou kabinu budu ho mít ještě víc rád :D
U Tebe to není úchylka, ale přímo diagnoza a je nutné stanovit postup léčby.

UWENATOR
Příspěvky: 31
Registrován: stř lis 13, 2013 8:53 pm
Bydliště: 28923

Re: Můj supřík 50

#30 Nový příspěvek od UWENATOR »

zetornd píše:
UWENATOR píše:a k těm úrazům taky rád něco dodám taky si dáváte pozor kam šlapete když vylejzáte ? stím nastupováním to je lepší mě se takhle stalo že sem přešlápnul nechtěně vedle místo na horní závěs a přišlo mi to jako by sem se právě učil létat jak sem letěl dolu naštěstí to odnesli jen odřený ruce tak si od tý doby dávám fakt pozor kam šplapu trochu mi to příjde jako horolezec jestli mám pod nohou opravdu pevný bod neberte to nikdo jako urážku na adresu supra jen jako takovou srandovní událost supra mám rád takže mu umím tohle odpustit ale až bude mít tu majorátskou kabinu budu ho mít ještě víc rád :D
U Tebe to není úchylka, ale přímo diagnoza a je nutné stanovit postup léčby.

každý má nějakou tu uchylku a zábavu a já krom dalších mnoha mám i supra jako svou zálibu a nevadí mi to je spousta lidí co mají rádi stroje at už to je auto za 3 mega nebo traktor za 40 tacu a potřeba stanovit lečbu proč proboha ? že mám radost ze supra a umím si ho vychutnat ? to spíš ty by ses měl začít léčit jak se radovat a užívat si život a mít radost třeba i z obyčejných věcí v životě jako je třeba traktor za pár hadrů protože pak je život hned veselejší a každý den je hned lepší když člověk má nějakou zálibu a umí si jí patřičně vychutnat takže asi tak nic ve zlém ale jinak tahle debata o tomhle stebou a tobě podobným nemá smysl když ti ten stroj evidentně nic neříká tak ani nechápu tvůj koment :)

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“