Můj supřík 50

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
imidin
Příspěvky: 102
Registrován: sob dub 16, 2011 11:18 pm
Bydliště: ceska lipa

Re: Můj supřík 50

#31 Nový příspěvek od imidin »

UWENATOR píše:tak spíš si myslim že pokud se jedná o pětikvalt s redukci tak se jedna o mezityp nekde sem o tom četl že by se mělo jednat o zetor super 42 protože snad už nemá žádnou řemenici a motor měl být stejný jako má zetor super 50 a navíc zetor super 35 origo je sice petikvalt ale nemá redukci škoda že si to už nepamatuju kde sem to četl každopádně at se to jmenovalo jakkoliv tak je fakt že tam ten skok mezi trojkou a čtyřkou fakt je takže souhlasím :) prostě je dobrý mít supra pětikvalt
no jasný pětkvalt s redukcí byly zetor 42,byl to mezityp resp.typ pro vývoz,tady jich zustalo pár jako zetor 42,některý byli označený pořád jako super 35,měli redukci ale motor byl super 35,tea 42 koní proto to označení,pak byl ještě typ super 550,opět na vývoz,pět kvaltů,redukce a motor super 50.Jinak nevidim problem,vzít převodovku ze super 35 a napálit k ní redučku z 50-ky?!
Zetor 50 Super 1966,Zetor 50 Super 1967,Agrostroj tj 5,Stihl 024 super,Stihl 036,Stihl 038 Magnum,BMW e34 525 TDS touring

imidin
Příspěvky: 102
Registrován: sob dub 16, 2011 11:18 pm
Bydliště: ceska lipa

Re: Můj supřík 50

#32 Nový příspěvek od imidin »

UWENATOR píše:
zetornd píše:
UWENATOR píše:a k těm úrazům taky rád něco dodám taky si dáváte pozor kam šlapete když vylejzáte ? stím nastupováním to je lepší mě se takhle stalo že sem přešlápnul nechtěně vedle místo na horní závěs a přišlo mi to jako by sem se právě učil létat jak sem letěl dolu naštěstí to odnesli jen odřený ruce tak si od tý doby dávám fakt pozor kam šplapu trochu mi to příjde jako horolezec jestli mám pod nohou opravdu pevný bod neberte to nikdo jako urážku na adresu supra jen jako takovou srandovní událost supra mám rád takže mu umím tohle odpustit ale až bude mít tu majorátskou kabinu budu ho mít ještě víc rád :D
U Tebe to není úchylka, ale přímo diagnoza a je nutné stanovit postup léčby.

každý má nějakou tu uchylku a zábavu a já krom dalších mnoha mám i supra jako svou zálibu a nevadí mi to je spousta lidí co mají rádi stroje at už to je auto za 3 mega nebo traktor za 40 tacu a potřeba stanovit lečbu proč proboha ? že mám radost ze supra a umím si ho vychutnat ? to spíš ty by ses měl začít léčit jak se radovat a užívat si život a mít radost třeba i z obyčejných věcí v životě jako je třeba traktor za pár hadrů protože pak je život hned veselejší a každý den je hned lepší když člověk má nějakou zálibu a umí si jí patřičně vychutnat takže asi tak nic ve zlém ale jinak tahle debata o tomhle stebou a tobě podobným nemá smysl když ti ten stroj evidentně nic neříká tak ani nechápu tvůj koment :)
to chce klííd :D některý lidi jsou prostě jiní.Jetě se setkáš i s takovýma co se považují za jakéhosi traktorového guru a začnou radit jak správně nastavit předvstřik na zetoru a přitom ani nevědí co to je a že zetory vubec předvstřik nemají :tyty: :smich:
Zetor 50 Super 1966,Zetor 50 Super 1967,Agrostroj tj 5,Stihl 024 super,Stihl 036,Stihl 038 Magnum,BMW e34 525 TDS touring

UWENATOR
Příspěvky: 31
Registrován: stř lis 13, 2013 8:53 pm
Bydliště: 28923

Re: Můj supřík 50

#33 Nový příspěvek od UWENATOR »

imidin píše:
UWENATOR píše:
zetornd píše:
UWENATOR píše:a k těm úrazům taky rád něco dodám taky si dáváte pozor kam šlapete když vylejzáte ? stím nastupováním to je lepší mě se takhle stalo že sem přešlápnul nechtěně vedle místo na horní závěs a přišlo mi to jako by sem se právě učil létat jak sem letěl dolu naštěstí to odnesli jen odřený ruce tak si od tý doby dávám fakt pozor kam šplapu trochu mi to příjde jako horolezec jestli mám pod nohou opravdu pevný bod neberte to nikdo jako urážku na adresu supra jen jako takovou srandovní událost supra mám rád takže mu umím tohle odpustit ale až bude mít tu majorátskou kabinu budu ho mít ještě víc rád :D
U Tebe to není úchylka, ale přímo diagnoza a je nutné stanovit postup léčby.

každý má nějakou tu uchylku a zábavu a já krom dalších mnoha mám i supra jako svou zálibu a nevadí mi to je spousta lidí co mají rádi stroje at už to je auto za 3 mega nebo traktor za 40 tacu a potřeba stanovit lečbu proč proboha ? že mám radost ze supra a umím si ho vychutnat ? to spíš ty by ses měl začít léčit jak se radovat a užívat si život a mít radost třeba i z obyčejných věcí v životě jako je třeba traktor za pár hadrů protože pak je život hned veselejší a každý den je hned lepší když člověk má nějakou zálibu a umí si jí patřičně vychutnat takže asi tak nic ve zlém ale jinak tahle debata o tomhle stebou a tobě podobným nemá smysl když ti ten stroj evidentně nic neříká tak ani nechápu tvůj koment :)
to chce klííd :D některý lidi jsou prostě jiní.Jetě se setkáš i s takovýma co se považují za jakéhosi traktorového guru a začnou radit jak správně nastavit předvstřik na zetoru a přitom ani nevědí co to je a že zetory vubec předvstřik nemají :tyty: :smich:

ale tak ja to napsal mírumilovně nijak sem nevyjížděl ja to jen nepochopil tak sem na to prostě musel odpovědět :D to ja vím že lidi jsou různí hlavně ty radílkové co dávají lidem do hlavy bludy o suprech jaký to jsou slaby šmejdi atd... to uz mě vytočit dokáže jako dnes sem se koukal na jedno vydejko jak chlap táhnul na káře pořádný kusance smrkového a super to bral levou zadní ani se nepostavil na zadní a podtím komenty pablbů jinak to nelze nazvat že nebejt to smrkový ale bukový dřevo tak by si ani neprd a taková 6911 by to vzala v pohodě jediný štěstí pablba autora bylo to že to bylo 3 roky starý ten jeho koment nebo tady na foru je to v jednom z vlaken o supru když jeden nejmenovaný autor napsal že má lehky předek super a je pomalý tak přesne s tadytěch komentů fakt rostu až do nebe jak někdo dokáže být tak navedeny že tomu i věři najivní lidi :D kdyby mluvil o majoru neřeknu ani slovo protože to by byla pravda ale o supru tohle rict :D kterej zetor jede kratkodobě 50 km/h a právě majoři mají problém se zvedáním předků když jsou tvrdě zapřažený a ne supři ale chápu ty co maji majoří a dali za ně víc peněz si musí nějak udělat v dušičce klid že mají tím pádem i lepší traktor než je levnější super :D
ale to je vše ještě nic proti tomu když někdo začne srovnávat 4011 se suprem 50 tak to už se mám problém fakt držet za povídání bludů to klidně přiznám holt logika lidí je různá... mít supra s posilovačem a předním náhonem ikdyž ho nepotřebuju absolutně tak klidně prohlásim že to je lepší tahoun jak 7245 atd.. protože by to byla pravda mě vůbec ty majoři příjdou blbě dělaný dostane zápřah a už se to stavý to super taky ale když se super začne stavět tak major se stím už pere a jestli mě někdo začně přesvědčovat o něčem jiném začnu sem psát zkušenosti s tahem a nakonec skončím u technických parametrů už ty bludy musí někdo lidem vymíst z palic

sychrovak
Příspěvky: 9508
Registrován: pát zář 28, 2007 12:38 pm
Bydliště: MB

Re: Můj supřík 50

#34 Nový příspěvek od sychrovak »

Vy máte starosti :D
Super 50 1963 ,1961,samodomo 4x2 r.v 85 1,2,teď vv 1,4D

imidin
Příspěvky: 102
Registrován: sob dub 16, 2011 11:18 pm
Bydliště: ceska lipa

Re: Můj supřík 50

#35 Nový příspěvek od imidin »

jak řikám,chce to klid :smich: majoři taky nejsou špatný,každej traktor má svoje pro i proti,at si každej se svým traktorem dělá co chce :prace: Výhoda supra je jeho velký kroutící moment,240 Nm už při 1000 ot/min.masivní konstrukce,očemž si třeba i 6911 muže nechat zdát,ale zase 6911-velká kabina,posilovač.......
Zetor 50 Super 1966,Zetor 50 Super 1967,Agrostroj tj 5,Stihl 024 super,Stihl 036,Stihl 038 Magnum,BMW e34 525 TDS touring

UWENATOR
Příspěvky: 31
Registrován: stř lis 13, 2013 8:53 pm
Bydliště: 28923

Re: Můj supřík 50

#36 Nový příspěvek od UWENATOR »

imidin píše:jak řikám,chce to klid :smich: majoři taky nejsou špatný,každej traktor má svoje pro i proti,at si každej se svým traktorem dělá co chce :prace: Výhoda supra je jeho velký kroutící moment,240 Nm už při 1000 ot/min.masivní konstrukce,očemž si třeba i 6911 muže nechat zdát,ale zase 6911-velká kabina,posilovač.......

souhlas stebou kabinu tam ale každopádně dam a o posilovači též přemýšlím ikyž je fakt že když se to promázne tak je to taky v cajku u supra ale jo posilovač je posilovač jen mě štvou ty machroviny proti supru jasny at si každej dělá s se svým traktorem co chce jen at se nikdo nenaváží do mě a do mého traktoru a bude spokojenost nejvyšší :) jinak sem dám ty fotky s těma blatníkama ze 4011 sice origo blatníky jsou lepší ale jsou k nesehnání aspon pro mě a blatníky sem tam chtěl dát

UWENATOR
Příspěvky: 31
Registrován: stř lis 13, 2013 8:53 pm
Bydliště: 28923

Re: Můj supřík 50

#37 Nový příspěvek od UWENATOR »

sychrovak píše:Vy máte starosti :D
to nejsou starosti jen pouhá obrana proti blbostem co někteří vypouštejí z úst o nečem co neznaj a nebo si to nechtěj přiznat v podstatě v každý debatě se o suprech najde aspon jeden ani nevim jak takovyho člověka nazvat co začne mluvit uplný blbosti

imidin
Příspěvky: 102
Registrován: sob dub 16, 2011 11:18 pm
Bydliště: ceska lipa

Re: Můj supřík 50

#38 Nový příspěvek od imidin »

tak já dneska udělal rozborku hydrauliky,ramena byli zvedlí nahoře a nešly dolu.Vytáhl sem hydrauliku ven a horko těžko vyrazil píst z válce,když sem ho konečně vyrazil,zjistil sem že tam není nic rezavýho ale ten teflon co je na těle pístu aby nedřel válec,byl jaksi nějak nabobtnanej nebo co a nešlo stím hnout a nešel ani zpátky,takže sem objednal novej a musím čekat!Možná že stejný příčiny mi na druhým traktoru chodí ta hydraulika dolu taky pomalu. :vztek:
Zetor 50 Super 1966,Zetor 50 Super 1967,Agrostroj tj 5,Stihl 024 super,Stihl 036,Stihl 038 Magnum,BMW e34 525 TDS touring

imidin
Příspěvky: 102
Registrován: sob dub 16, 2011 11:18 pm
Bydliště: ceska lipa

Re: Můj supřík 50

#39 Nový příspěvek od imidin »

UWENATOR píše:
imidin píše:jak řikám,chce to klid :smich: majoři taky nejsou špatný,každej traktor má svoje pro i proti,at si každej se svým traktorem dělá co chce :prace: Výhoda supra je jeho velký kroutící moment,240 Nm už při 1000 ot/min.masivní konstrukce,očemž si třeba i 6911 muže nechat zdát,ale zase 6911-velká kabina,posilovač.......

souhlas stebou kabinu tam ale každopádně dam a o posilovači též přemýšlím ikyž je fakt že když se to promázne tak je to taky v cajku u supra ale jo posilovač je posilovač jen mě štvou ty machroviny proti supru jasny at si každej dělá s se svým traktorem co chce jen at se nikdo nenaváží do mě a do mého traktoru a bude spokojenost nejvyšší :) jinak sem dám ty fotky s těma blatníkama ze 4011 sice origo blatníky jsou lepší ale jsou k nesehnání aspon pro mě a blatníky sem tam chtěl dát
no já každopádně dám velký kabiny na oba traktory a posilovač mě nějak netrápí,přední nápravy mám po GO a řízení v cajku a hlavně je v něm olej,takže to maká celkem z lehka.Docela se těším až budou ty velký kabiny a hlavně topení :smich:
Zetor 50 Super 1966,Zetor 50 Super 1967,Agrostroj tj 5,Stihl 024 super,Stihl 036,Stihl 038 Magnum,BMW e34 525 TDS touring

sychrovak
Příspěvky: 9508
Registrován: pát zář 28, 2007 12:38 pm
Bydliště: MB

Re: Můj supřík 50

#40 Nový příspěvek od sychrovak »

UWENATOR píše:
sychrovak píše:Vy máte starosti :D
to nejsou starosti jen pouhá obrana proti blbostem co někteří vypouštejí z úst o nečem co neznaj a nebo si to nechtěj přiznat v podstatě v každý debatě se o suprech najde aspon jeden ani nevim jak takovyho člověka nazvat co začne mluvit uplný blbosti
To bude ale člověk co supra nemá :)Já se tím nevzrušuji uznávám pravidlo Keci nemaj cenu ukázaná platí 8)
Super 50 1963 ,1961,samodomo 4x2 r.v 85 1,2,teď vv 1,4D

UWENATOR
Příspěvky: 31
Registrován: stř lis 13, 2013 8:53 pm
Bydliště: 28923

Re: Můj supřík 50

#41 Nový příspěvek od UWENATOR »

sychrovak píše:
UWENATOR píše:
sychrovak píše:Vy máte starosti :D
to nejsou starosti jen pouhá obrana proti blbostem co někteří vypouštejí z úst o nečem co neznaj a nebo si to nechtěj přiznat v podstatě v každý debatě se o suprech najde aspon jeden ani nevim jak takovyho člověka nazvat co začne mluvit uplný blbosti
To bude ale člověk co supra nemá :)Já se tím nevzrušuji uznávám pravidlo Keci nemaj cenu ukázaná platí 8)

to je svatá pravda a úplně souhlasím už se tomu též jenom směji jak víc to nemá cenu a ani hlavně smysl

imidin
Příspěvky: 102
Registrován: sob dub 16, 2011 11:18 pm
Bydliště: ceska lipa

Re: Můj supřík 50

#42 Nový příspěvek od imidin »

Dřív sem supra taky nechtěl,řikal sem si že už je přeci jen trochu starej,díly asi už nebudou a celkově to bude traktor nic moc,to sem si myslel jen do doby než sem potřeboval traktor a nechtěl sem dávat velký prachy za uř1,zajel sem se podívat na supra a projel se v něm,no a druhej den sem ho vezl dom :D
Zetor 50 Super 1966,Zetor 50 Super 1967,Agrostroj tj 5,Stihl 024 super,Stihl 036,Stihl 038 Magnum,BMW e34 525 TDS touring

UWENATOR
Příspěvky: 31
Registrován: stř lis 13, 2013 8:53 pm
Bydliště: 28923

Re: Můj supřík 50

#43 Nový příspěvek od UWENATOR »

imidin píše:Dřív sem supra taky nechtěl,řikal sem si že už je přeci jen trochu starej,díly asi už nebudou a celkově to bude traktor nic moc,to sem si myslel jen do doby než sem potřeboval traktor a nechtěl sem dávat velký prachy za uř1,zajel sem se podívat na supra a projel se v něm,no a druhej den sem ho vezl dom :D
tak tak to je přesně ten blud co panuje mezi lidma že to je starý křáp díly nejsou k sehnání a ve výsledku co snim ? koupím si raději majora.... jen zapoměly na rok výroby a ukončení majorů a výjde jim že jsou majoří co jsou bud stejně starý nebo starší jak některý supři jako třeba ten můj jedná se o jeden z posledních modelů rok výroby je 1966 ale v provozu je od roku 1967 naříklad známýho 4011 je starší je z roku 1965 a kamarádová 5611 je z roku 1967 což se supry ještě vyráběly tak asi tak navíc je s výkoností někde úplně jinde a díly seženu na něj úplně vše potřebné a hlavně nové ikdyž sem raději pro starší ale funkční ikdyž jak u čeho jinak vzpomínám si též když sme ho asi před 3 měsícema dovezly můj to je první super jelikož na toho co si pamatuju sem byl moc malý abych z toho měl nějaký rozum tátův asi už třetí čekali sme ledacos za tu cenu což bylo 25 tisíc byl po starším pánovi a kupovali sme ho jako předmět dědictví nešel nastartovat jelikož byli odpojený palivový trubky s čímž sme nepočítali a ikdyž sme se to snažili provizorně vyřešit tak stejně nasával vzduch nakonec sme ho odtahli ani nevím jak se to jmenuje ale ten stroj mají na pilách a do avie sme ho tlačily v pěti lidech a supr se stejně nechtěl dát ale nakonec se vše povedlo a je doma a sme za něj rádi jelikož motor šlape jak má sice zlobý zadek něco tam bouchá jak zabrzdím když je rozjetej ale to se dá řešit kdyžtak výměnou zadku jak sem tu už jednou psal těch pár tisícovek mě nezabije do něj narvat

lapav
Příspěvky: 552
Registrován: stř říj 22, 2008 4:41 pm

Re: Můj supřík 50

#44 Nový příspěvek od lapav »

Ahoj,
Máš pravdu Supr je tahoun .

imidin
Příspěvky: 102
Registrován: sob dub 16, 2011 11:18 pm
Bydliště: ceska lipa

Re: Můj supřík 50

#45 Nový příspěvek od imidin »

jasný super je prostě super! Mě to taky podivně rachtalo a bouchalo při brždění a když sem hrabal třeba na sněhu s uzávěrkou,nakonec sem zjisti,že byli povolený matky na bubnech a bubny byly uvolněný na unašečích,takže autogen,ohřát nejty a pěkně kladivem je dotáhnout a je po bouchání!Známej má 3011 z roku 64,ještě má stejnou spujku na čerpadlo jako super
Zetor 50 Super 1966,Zetor 50 Super 1967,Agrostroj tj 5,Stihl 024 super,Stihl 036,Stihl 038 Magnum,BMW e34 525 TDS touring

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“