Supráci od Hynka

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 458
Registrován: stř říj 26, 2011 2:22 pm
Bydliště: okr. Hodonín

Supráci od Hynka

#1 Nový příspěvek od Hynek »

Ahojte :) . Tak jsem se rozhodl, že si taky založím téma o mojich traktorech. Jednoho supra už mám dva roky. Koupil jsem ho jako neuplný vrak a začal jsem ho dávat do kupy. Chtěl jsem ho používat kolem baráku a na odvoz dřeva z lesa. Pustil jsem se do opravy a za chvílu jsem to začal brát z gruntu. Všechno kopletně přetěsnit, opravit a hodit do novýho kabátu :prace: . Práce se natáhly tak, že do dnes ho ještě nemám hotovýho :-/ .
Když jsem zjistil že to nebude tak honem, a momentálně nemáme ani jak odvážet nadělaný dřevo z lesa, rozhodl jsem se koupit od známího druhýho plně funkčního supra.
Slovo dalo slovo a dneska jsem sním dojel dom :) .
Přílohy
CIMG0333.JPG
CIMG0334.JPG
CIMG0335.JPG
CIMG0336.JPG
CIMG0337.JPG
CIMG0338.JPG
CIMG0339.JPG
Golf II 1.6GTD nafoukaný na 121ps 241Nm

2× Zetor SUPER 50

Zetor 25A "Hektor"

2× vrak Škody 30

Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 458
Registrován: stř říj 26, 2011 2:22 pm
Bydliště: okr. Hodonín

Re: Supráci od Hynka

#2 Nový příspěvek od Hynek »

Druhý ho jsem ještě nenafotil, stojí rozdělaný a zaskládaný v dílně. K tomu to jsem dostal tříradličák pluh a nahradní kola z novýma pneu 8) .
Golf II 1.6GTD nafoukaný na 121ps 241Nm

2× Zetor SUPER 50

Zetor 25A "Hektor"

2× vrak Škody 30

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: Supráci od Hynka

#3 Nový příspěvek od alek »

Tak snad dobry kup co chtěl peníze?jak jsi spokojen? nafoť teho druhyho ja jsem na tom tak podobně už přez rok se v něm hrabu až si říkam jestli to nepřeháním?

Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 458
Registrován: stř říj 26, 2011 2:22 pm
Bydliště: okr. Hodonín

Re: Supráci od Hynka

#4 Nový příspěvek od Hynek »

Ahoj. Jestli si pamatuješ, tak jsem od tebe kupoval přední kola 8) . Chtěl peníze, 35tisíc. A dal mi k tomu ten pluh a ty kola, což si myslím že je cena přiměřená?? Ještě od něj budu brát velkou vlečku. Jinak spokojený jsem, všechno funguje jak má, Motor jede krásně, pěkně maže, hydraulika hydraulikuje, brzdy už taky brzdí a tak no :) . Dneska jsem ho celýho promazal, a co nebylo rozhýbaný rozhýbal. Ještě se doladí el. instalace a pár drobností, vymění se náplně a jak trochu oschne tak se vyráží do lesa :driver: . A pak bych na něho chtěl dát kabinu a lesácký rám, všechno už mám. A teho na kterým pracuju nechám v kabriu :)

A chtěl bych slyšet názory co použít za olej do převodovky?? :-/ Motor je jasný, od poslední GO motoru se tam lije M6AD :) .
Golf II 1.6GTD nafoukaný na 121ps 241Nm

2× Zetor SUPER 50

Zetor 25A "Hektor"

2× vrak Škody 30

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: Supráci od Hynka

#5 Nový příspěvek od alek »

Hynek píše:Ahoj. Jestli si pamatuješ, tak jsem od tebe kupoval přední kola 8) . Chtěl peníze, 35tisíc. A dal mi k tomu ten pluh a ty kola, což si myslím že je cena přiměřená?? Ještě od něj budu brát velkou vlečku. Jinak spokojený jsem, všechno funguje jak má, Motor jede krásně, pěkně maže, hydraulika hydraulikuje, brzdy už taky brzdí a tak no :) . Dneska jsem ho celýho promazal, a co nebylo rozhýbaný rozhýbal. Ještě se doladí el. instalace a pár drobností, vymění se náplně a jak trochu oschne tak se vyráží do lesa :driver: . A pak bych na něho chtěl dát kabinu a lesácký rám, všechno už mám. A teho na kterým pracuju nechám v kabriu :)

A chtěl bych slyšet názory co použít za olej do převodovky?? :-/ Motor je jasný, od poslední GO motoru se tam lije M6AD :) .
Jojo pamatuju ,ja mam v převodce 80-ku ,jinak penize za něj rozumné.Jakou vlečku budeš brát T5P(pětitunu s točnou na 20"?)
ať slouží k radosti.Ja musím taky oživyt tema,mam už plny telefon fotek ,Zatím .

Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 458
Registrován: stř říj 26, 2011 2:22 pm
Bydliště: okr. Hodonín

Re: Supráci od Hynka

#6 Nový příspěvek od Hynek »

Tak přidávám fotky druhýho (prvního) supra :) . Jinak bordelu o kolo si nevšímnejte, celý léto jsem na něho nešáhl a taky to tak vypadá :pohlavek: .


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


A vlečka co si dovezu je dělaný dvoukolák, tovární zatím nemám. Jak ju dovezu tak sem hodím fotky.
Jinak jsem se dneska pustil do výmněny motorovýho oleje. Starý jsem vypustil, vyčistil sítka a složil. Moc nalítaný neměl, ale už tam byl 3 roky. Jistota je jistota :) . Zítra v bráci objednám nový a doufám že v pátek dojde.

Jo a ještě jsem vyfotil kabinu a rám, co mám na něho nachystaný 8)

Obrázek

Obrázek
Golf II 1.6GTD nafoukaný na 121ps 241Nm

2× Zetor SUPER 50

Zetor 25A "Hektor"

2× vrak Škody 30

Uživatelský avatar
jurex
Příspěvky: 1007
Registrován: sob pro 13, 2008 10:41 am
Bydliště: Jestřabí(zlínsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Supráci od Hynka

#7 Nový příspěvek od jurex »

Lesácký rám je suprový, už se nemusíš bát 8)

Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 458
Registrován: stř říj 26, 2011 2:22 pm
Bydliště: okr. Hodonín

Re: Supráci od Hynka

#8 Nový příspěvek od Hynek »

Jo jo, lesácký rám je parádní :) . Taky to byla doba, než jsem ho sehnal. Ještě mě zbyl ten obyčejný zemědělský rám, tak pokud by měl někdo zájem, za nějakou simbolickou cenu :friends: . Jinak supr dneska dostal nový olej, M6AD za 40Kč/l a jak si ted pěkně přede :) .
Golf II 1.6GTD nafoukaný na 121ps 241Nm

2× Zetor SUPER 50

Zetor 25A "Hektor"

2× vrak Škody 30

Uživatelský avatar
saimon25
Příspěvky: 491
Registrován: ned kvě 29, 2011 7:27 pm
Bydliště: Stara Tura (Suš)

Re: Supráci od Hynka

#9 Nový příspěvek od saimon25 »

Pekne pekne vymen aj ložiska v poloosiach aj diferaku ked to maš otvorene aby si mal pokoj :) ,a ten ram bez neho ani na krok do hory :zly:

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8985
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Supráci od Hynka

#10 Nový příspěvek od Sniper »

Hynek: Tož musím ti to tady taky pochválit a někdy se přijdu na ty drakouše podívat, až bude více času, pokecat a tak 8)
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 458
Registrován: stř říj 26, 2011 2:22 pm
Bydliště: okr. Hodonín

Re: Supráci od Hynka

#11 Nový příspěvek od Hynek »

Dík moc. Klidně se stav. Já si taky budu meset udělat čas a omrknout ti Z25 :) . Jinak včera došel starosta, že by potřeboval pomoct vyprostit maringotku. Tak jsem vytáhl supra a něco málo v rychlosti vyfotil. Na druhý pokus maringotka vyskočila a už se jelo :). mám to aji nahrátý, ale asi sem to video neumím vložit :-/ .




Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Golf II 1.6GTD nafoukaný na 121ps 241Nm

2× Zetor SUPER 50

Zetor 25A "Hektor"

2× vrak Škody 30

cantemir
Příspěvky: 7
Registrován: ned úno 14, 2010 10:15 pm

Re: Supráci od Hynka

#12 Nový příspěvek od cantemir »

Ahoj chlapi,
mohli by jste mi poradit ? Chtěl jsem dát na supříka termostat, ale nejsem si jistý jeho polohou.
Je směr toku vody z bloku - viz. šipka na fotu v příloze ?
Díky za rady
Přílohy
nahradni-dily-na-traktorytermostat-uplny-95-1309_2626.jpg

Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 458
Registrován: stř říj 26, 2011 2:22 pm
Bydliště: okr. Hodonín

Re: Supráci od Hynka

#13 Nový příspěvek od Hynek »

Tak jsem našel ještě nějaký fotky co jsem sem tam nafotil. Traktor je skoro každý víkend v provozu a všechno na ním perfektně funguje :) . A jak někdo říká že supr žere jak tank, tak to není vůbec pravda :nene: .. Naopak mě příjde, že to snad jezdí na vzduch nebo co :typek: . Pořád jezdím, před tím se oralo a pořád je, nějak to vůbec neubývá 8) .

Tady byl pokus o poorání.. Všude byl jen bordel a vůbec to nešlo a jen se zacpával pluh :zly: .

http://s3.postimg.cc/rl4jilxar/CIMG0379.jpg

http://s28.postimg.cc/5r0lt2nkd/CIMG0380.jpg

http://s12.postimg.cc/vxnal8hv1/CIMG0383.jpg


Pak dvě fotky z předvánočního výletu 23. prosince.

http://s28.postimg.cc/yti3nikel/CIMG0389.jpg

http://s30.postimg.cc/6c6br03q9/CIMG0390.jpg


Včera jsem si dovezl dom tento šibičák který jsem za krásných 1000Kč koupil :smich: . Schovám jen nápravu z kolama, oje a zbytek půjde do šrotu :) .

http://s16.postimg.cc/5jlj0hz45/CIMG0391.jpg

http://s28.postimg.cc/9nzizncnh/CIMG0392.jpg


A ještě mám nachystanou nápravu ze sedmituny kterou jsem už dřív koupil, taky za 1000Kč 8). Na stavbu vlečky do lesa, kterou už mám povařenou v práci. Jak se k ní zas dostanu, tak nafotím a hodím sem :) .

http://s28.postimg.cc/c9jdzazm5/CIMG0393.jpg

http://s29.postimg.cc/eruxi7w7r/CIMG0395.jpg
Golf II 1.6GTD nafoukaný na 121ps 241Nm

2× Zetor SUPER 50

Zetor 25A "Hektor"

2× vrak Škody 30

Uživatelský avatar
jurex
Příspěvky: 1007
Registrován: sob pro 13, 2008 10:41 am
Bydliště: Jestřabí(zlínsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Supráci od Hynka

#14 Nový příspěvek od jurex »

Tak to je dobrý kup 8) fotky přidej, náprava suprová, taky jsem teď dodělal vlečku na této nápravě a zatím spokojenost 8) a co rám na supra? :vysmech:

Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 458
Registrován: stř říj 26, 2011 2:22 pm
Bydliště: okr. Hodonín

Re: Supráci od Hynka

#15 Nový příspěvek od Hynek »

Akorát se dívám že jsem ty fotky blbě nahrál :-/ . Jo kup to byl dobrej, jak náprava, tak šibičák. Poslední dobou mám na ty kupy stěstí :) . Fotky vlečky přidám, až se k ní zas v práci dostanu. Mám posvařovaný celý rám s ojem. Rozměry ložné plochy jsou 1330x4000 mm. Ted už chybí jen usadit nápravu, dovařit držáky klanic a na konec brzdy a podlaha. Fušuju na ní, když nemám v práci do čeho píchnout ;-) .

Jinak rám a kabina bude, ale až všechno přetěsním, dám nový brzdy, lamely a přetěsním hydrauliku :D .. Když už to tam budu dávat, tak chcu at je to všechno v šolichu :) .
Golf II 1.6GTD nafoukaný na 121ps 241Nm

2× Zetor SUPER 50

Zetor 25A "Hektor"

2× vrak Škody 30

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“