Zetor 50 Super od Sychrováka

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
ride
Příspěvky: 80
Registrován: čtv bře 19, 2009 9:34 pm

Re: Zetor 50 Super od Sychrováka

#121 Nový příspěvek od ride »

Ne to si prdel nedělám. Nic špatného natom když se tam jedeš mrknout nevidím,myslel sjem to pozitivně.Proč by taky jo,nebo jak sis to vysvětlil? Vždycky když tam jsem a něco řežu,tak se tam jedeš mrknout což velice vítám.Aspoň se tam nedějou nekalý věci,jako v minulosti(ano zkušenosti s krádeží dřeva také máme,rokle u Pazderny).
Jasně že kluky Střevičkovic znám.Ostatně ta dubová kláda co ležela u tvé nebo na tvé louce " nevím čí to je pozemek" nebyla moje.Řezal si ji strejda a tak dlouho otálel s odvozem,až byl někdo rychlejší.Neviděl jsi tam náhodou někoho(je to už dýl)?
Já tam nyní řežu větve co jdou na jezeďácký pole jelikož maj keci,že tam maj špatnou manévrovatelnost=maj pravdu.
Jinak jsem rád,že mám skoro souseda z fora.
Čau Petr

sychrovak
Příspěvky: 9508
Registrován: pát zář 28, 2007 12:38 pm
Bydliště: MB

Re: Zetor 50 Super od Sychrováka

#122 Nový příspěvek od sychrovak »

ride píše:Ne to si prdel nedělám. Nic špatného natom když se tam jedeš mrknout nevidím,myslel sjem to pozitivně.Proč by taky jo,nebo jak sis to vysvětlil? Vždycky když tam jsem a něco řežu,tak se tam jedeš mrknout což velice vítám.Aspoň se tam nedějou nekalý věci,jako v minulosti(ano zkušenosti s krádeží dřeva také máme,rokle u Pazderny).
Jasně že kluky Střevičkovic znám.Ostatně ta dubová kláda co ležela u tvé nebo na tvé louce " nevím čí to je pozemek" nebyla moje.Řezal si ji strejda a tak dlouho otálel s odvozem,až byl někdo rychlejší.Neviděl jsi tam náhodou někoho(je to už dýl)?
Já tam nyní řežu větve co jdou na jezeďácký pole jelikož maj keci,že tam maj špatnou manévrovatelnost=maj pravdu.
Jinak jsem rád,že mám skoro souseda z fora.
Čau Petr
vloni o senách tam jěště byla.mě nevadila ale taková kláda se dá v poho naložit ve dvou stačí poválky a provaz.jinak to si tam mockrát nebyl te´d jsem tam jel v tvé přítomnosti po druhé.vloni někdo ukradl kruhovákům dřevo.osobně bych dal nahoru závoru a klíče jen majitelům.zatím petr Jinak 20.3 mám službu v klubu za barem.zastav se na pivko.
Super 50 1963 ,1961,samodomo 4x2 r.v 85 1,2,teď vv 1,4D

ride
Příspěvky: 80
Registrován: čtv bře 19, 2009 9:34 pm

Re: Zetor 50 Super od Sychrováka

#123 Nový příspěvek od ride »

Minulý týden jsem tam na pivku byl.Byla to moje první návštěva po novém otevření.Měli jsme po zabijačce=žízeň nás vytáhla nahoru.Celkem jsem byl zvědavej jak to tam bude vypadat.Těšil jsem se na tu hospůdku do který jsem ještě s dědou jezdil na pincku 20 pro lahvový.Hlavně na ten klasickej výčep s kultovní pěknou skleněnou vitrínou a
kulabrem.
Čas letí a doba se mění. Ani vitrína,ani PEDRA co se v ní nabízely.Vyděl jsem tam pouze ten karambol.
To však neříkám,že se nám tam nesedělo příjemně.Svijanky celkem dobře ošetřené.
No máte to tam pěkně zařízené na tom Sychrůvku,nejenom tu "hospůdku" sorry club.
Když budu mít na tvoji šichtu čas,tak příjd(u)eme.
Měj se
Petr

sychrovak
Příspěvky: 9508
Registrován: pát zář 28, 2007 12:38 pm
Bydliště: MB

Re: Zetor 50 Super od Sychrováka

#124 Nový příspěvek od sychrovak »

Tak jsem se rozhodl koupit vrak bez motoru a zadních kol.část už mám navezenou doma,zbytek po neděli.
Rozhodl jsem se proto že můj S 50 dotčený neodbornou rukou kutila je neúplný a schánět díly po netu je na provaz.
Za sedačku chtějí 2500 Kč,za držáky kabiny 3000 Kč atd.Peníze netisknu a ze stromu na znak jsem nespadl.Takže překupníci : polibte mi ...hádejte co.....jsem si řekl.
Od loňska jsem nepostoupil s renovací kvůli nemoci,času a že traktor potřebuji..........

Teď začnu od šroubečku a pomalu a jistě to začnu poskládávat..........snad dojdu k cíli :)

Jediné co mě ted zarazilo je tento rám s masivnými uchyty které jsou pod blatníky skované.Je tento rám originál???
foto je ilustrační:
P1180745.jpg
Mám ještě tento rám doma ale zase nemám ty uchyty..na blatníky....... :-/
5682165.jpg
A jěště jsem se setkal s další variantou uchytů za které chtěli ty 3tácy
držáky.jpg
Ty co mám vyfotím.
Ale ted nevím :-/jestli ta první varianta,kde je rám masivnější není nějaký výrobek sts,či kolchozu.........
Super 50 1963 ,1961,samodomo 4x2 r.v 85 1,2,teď vv 1,4D

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor 50 Super od Sychrováka

#125 Nový příspěvek od bigles »

První varianta je originál ze zetoru 25

Diesel
Příspěvky: 57
Registrován: pát led 22, 2010 4:35 pm

Re: Zetor 50 Super od Sychrováka

#126 Nový příspěvek od Diesel »

Souhlasím s bigles 8)

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5478
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Zetor 50 Super od Sychrováka

#127 Nový příspěvek od staník »

Já jsem na supru měl těžký lesácký rám.Viděl jsem podobný ale uchycený jak běžný rám,a na druhém jsem měl ten co má vzpěru za kolem.
Přílohy
kužel uchycení.jpg
Uchycení těžkého rámu
Uchycení těžkého rámu
Tenhle je asi nejslabší
Tenhle je asi nejslabší
lehký rám.jpg
těžký lesácký rám.jpg
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

JOSÍG
Příspěvky: 177
Registrován: ned bře 14, 2010 7:07 pm
Bydliště: Děčín

Re: Zetor 50 Super od Sychrováka

#128 Nový příspěvek od JOSÍG »

mě se teda víc líbí ten těžký lesácký rám vypadá to robustněji ae ten lehký taky není špatný 8)
Zetor je životní styl

Uživatelský avatar
Jaryn
Příspěvky: 229
Registrován: čtv led 08, 2009 8:43 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 50 Super od Sychrováka

#129 Nový příspěvek od Jaryn »

Ta první varianta je origo,já ho mám taky.A přeju hodně štěstí se skládáním supra... 8) 8) 8)
Přílohy
suprák-nokia 002.jpg
I když tě holka zradí,i to se může stát,zůstane ti zetor věrný kamarád...

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor 50 Super od Sychrováka

#130 Nový příspěvek od bigles »

Origo je ale ze zetoru 25 :D

Uživatelský avatar
Jaryn
Příspěvky: 229
Registrován: čtv led 08, 2009 8:43 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 50 Super od Sychrováka

#131 Nový příspěvek od Jaryn »

Joo,to je možny,25 neznám moc dobře...
I když tě holka zradí,i to se může stát,zůstane ti zetor věrný kamarád...

JOSÍG
Příspěvky: 177
Registrován: ned bře 14, 2010 7:07 pm
Bydliště: Děčín

Re: Zetor 50 Super od Sychrováka

#132 Nový příspěvek od JOSÍG »

je to origo ze zetoru 25 ae zdá se mi pevnější než lehký rám ze supra kvůli tomu jak je přidělaný :D
Zetor je životní styl

sychrovak
Příspěvky: 9508
Registrován: pát zář 28, 2007 12:38 pm
Bydliště: MB

Re: Zetor 50 Super od Sychrováka

#133 Nový příspěvek od sychrovak »

Nechápu..............Pokud takto dělali na Z-25,proč by takto nedělali na Z-50??? Pochybuji že proporce a uchyty jsou stejné s držáky Z-25
Mě jde o to když do toho dám usilí a dost času nerad bych vytvořil/restauroval něco/ co někdo zprsknul v JZD nebo STS.
I když pochybuji že by ten držák masivní byli schopny vyrobit bez bucharu a formy.
Zítra ten uchyt vyfotím,ale teď mám rámy už tři.
Jeden ten lehký,pak ten co Jaryn a třetí stejný jako jaryn ale bez horní spojovačky.Zítra mi to přiveze tak uvidím.
Super 50 1963 ,1961,samodomo 4x2 r.v 85 1,2,teď vv 1,4D

Uživatelský avatar
jimmy 4011
Příspěvky: 3369
Registrován: úte říj 21, 2008 6:35 pm
Bydliště: čr

Re: Zetor 50 Super od Sychrováka

#134 Nový příspěvek od jimmy 4011 »

Našel jsem nějaký fotky s těžkýma rámama a každej je jinej. :smich:
Přílohy
1646888-zetor-50s-5.jpg
1646888-zetor-50s-3.jpg
695881_3.jpg
695881_1.jpg
695881_2.jpg
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Werich

Uživatelský avatar
jimmy 4011
Příspěvky: 3369
Registrován: úte říj 21, 2008 6:35 pm
Bydliště: čr

Re: Zetor 50 Super od Sychrováka

#135 Nový příspěvek od jimmy 4011 »

Všichni supry v okolí mají tento.
Přílohy
3330036.jpg
3330035.jpg
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Werich

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“