LUBENOVA 50

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
LUBENO
Příspěvky: 72
Registrován: sob zář 29, 2012 11:49 pm
Bydliště: GALANTA

LUBENOVA 50

#1 Nový příspěvek od LUBENO »

:) Nazdar supráci,tak aj ja som kúpil supríka,je to parádny stroj.Už rok sním makám,je to mašina!Len potrebujem poradit pojdu mi aj dve zásuvky na vysýpanie?Teraz ju mám namontovanú na spodnom vývode na ovládači,vrchný je zablendovaný.Ako to je poradte mi prosím.

LUBENO
Příspěvky: 72
Registrován: sob zář 29, 2012 11:49 pm
Bydliště: GALANTA

Re: LUBENOVA 50

#2 Nový příspěvek od LUBENO »

foto
Přílohy
ešte pluh
ešte pluh
30092012(007).jpg
30092012(006).jpg
30092012(005).jpg
30092012(004).jpg

Uživatelský avatar
Dedo
Příspěvky: 165
Registrován: sob led 01, 2011 11:47 pm
Bydliště: Železník

Re: LUBENOVA 50

#3 Nový příspěvek od Dedo »

LUBENO píše:foto
Keď dobre viem tak ten vrchný zablendovaný otvor je na napojenie tlakomera keď sa nastavuje tlak v hydraulike.

LUBENO
Příspěvky: 72
Registrován: sob zář 29, 2012 11:49 pm
Bydliště: GALANTA

Re: LUBENOVA 50

#4 Nový příspěvek od LUBENO »

aha! takže jak keby tam nebol,tlak mám dobrý.myslel som, že by som napojil ešte jednu rýchlospojku,nechcem to prerábat chcem zachovat originál.zatial mi to stačí.Dakujem za radu nech sa vám darí.Suprík maká tiež len na drevo na doma,sem tam,inak ho opatrujem,jak oko v hlave.

Uživatelský avatar
Dedo
Příspěvky: 165
Registrován: sob led 01, 2011 11:47 pm
Bydliště: Železník

Re: LUBENOVA 50

#5 Nový příspěvek od Dedo »

[quote="LUBENO"]aha! takže jak keby tam nebol,tlak mám dobrý.myslel som, že by som napojil ešte jednu rýchlospojku,nechcem to prerábat chcem zachovat originál.zatial mi to stačí.Dakujem za radu n

ech sa vám darí.Suprík maká tiež len na drevo na doma,sem tam,inak ho opatrujem,jak oko


Páčia sa mi tie vidli čo máš na hydraulike.Načo ich využívaš ? 8)

LUBENO
Příspěvky: 72
Registrován: sob zář 29, 2012 11:49 pm
Bydliště: GALANTA

Re: LUBENOVA 50

#6 Nový příspěvek od LUBENO »

Vidly používam na drevo aj paletu s cisternu 1000l. zvládnu,len mi dvíha predok nemám tam závažie,ale pomaly sa dá s tým íst.je to z nízkoždvihného paleťáka spravené. ale piest som dal dole aj pol rámu búchalo mi to do rámu čo mám nad kabínou.len su úzke,chce to cvik robit snimi ale dá sa toTakže teraz zdvíham len čo dá hydraulika to mi stačí.Máš pekne prerobeného supra,dobrý je videl som už všelijaké hrče,ale tvoj je podarený.aj ked ja som za klasiku viac sa mi to páči originál.Jedinú zmenu som spravil,že som dal dopredu kačicu,aby som mohol natlačit vlečku do dvora,lebo ho mám úzky.Teraz idem vyrábat ruku za neho,už ma nebaví nakladat ručne.Zas bude zima kr :) átka,tolko roboty mám v pláne.

Uživatelský avatar
Dedo
Příspěvky: 165
Registrován: sob led 01, 2011 11:47 pm
Bydliště: Železník

Re: LUBENOVA 50

#7 Nový příspěvek od Dedo »

LUBENO píše:Vidly používam na drevo aj paletu s cisternu 1000l. zvládnu,len mi dvíha predok nemám tam závažie,ale pomaly sa dá s tým íst.je to z nízkoždvihného paleťáka spravené. ale piest som dal dole aj pol rámu búchalo mi to do rámu čo mám nad kabínou.len su úzke,chce to cvik robit snimi ale dá sa toTakže teraz zdvíham len čo dá hydraulika to mi stačí.Máš pekne prerobeného supra,dobrý je videl som už všelijaké hrče,ale tvoj je podarený.aj ked ja som za klasiku viac sa mi to páči originál.Jedinú zmenu som spravil,že som dal dopredu kačicu,aby som mohol natlačit vlečku do dvora,lebo ho mám úzky.Teraz idem vyrábat ruku za neho,už ma nebaví nakladat ručne.Zas bude zima kr :) átka,tolko roboty mám v pláne.
Asi si niečo takého vyrobím .Drevo si vozím k cirkulárke na vozíku tak to budem mať jednoduchšie.S tou prestavbou to bolo tak že keď som namontoval naviják tak som mal málo miesta na nastupovanie ,a za deň treba veľakrát skákať hore a dole a už nie som žiadny mladíček.Teraz je to celkom pohodlné.S tou rukou je dobrý nápad.Ahoj.

LUBENO
Příspěvky: 72
Registrován: sob zář 29, 2012 11:49 pm
Bydliště: GALANTA

Re: LUBENOVA 50

#8 Nový příspěvek od LUBENO »

Tak ahoj. pouvažuj nad tými vidlami,treba si ulahčit robotu ked sa dá.ja som spokojný aj ked by som vedel porobit všeličo,keby boli peniaze.Dnes som prvý krát zakúril, pálim bordel,zajtra idem na drevo našiel som pekný kmen,tu je len mekké drevo nie jak u vás hore normálne vám závidím,j :friends: a musím brat všetko čo je lebo ja tu mám málo lesov.Tak maj sa.

Uživatelský avatar
Dedo
Příspěvky: 165
Registrován: sob led 01, 2011 11:47 pm
Bydliště: Železník

Re: LUBENOVA 50

#9 Nový příspěvek od Dedo »

LUBENO píše:Tak ahoj. pouvažuj nad tými vidlami,treba si ulahčit robotu ked sa dá.ja som spokojný aj ked by som vedel porobit všeličo,keby boli peniaze.Dnes som prvý krát zakúril, pálim bordel,zajtra idem na drevo našiel som pekný kmen,tu je len mekké drevo nie jak u vás hore normálne vám závidím,j :friends: a musím brat všetko čo je lebo ja tu mám málo lesov.Tak maj sa.
Mi kúrime už mesiac večerom je už chladno.A na teplú vodu musíme kúriť aj v lete lebo elektrina je drahá .Ale ja bývam v lese srnky chodia obžierať manželke fazuľu do záhrady.Zato dobrého tvrdého dreva je tu dosť.Aj ja berem všetko čo zhorí .Tu na horách je krásny život,ale keď napadá pol metra snehu,tak by si ho nechcel pratať.Po hlavnú cestu mám 180 metrov ,tak si to iste vieš predstaviť.Ale aspoň si udržujem kondičku.Som rád že si napísal.ahoj idem niečo robiť. :prace:

LUBENO
Příspěvky: 72
Registrován: sob zář 29, 2012 11:49 pm
Bydliště: GALANTA

Re: LUBENOVA 50

#10 Nový příspěvek od LUBENO »

tak ahoj,makáš? :) ja som bol dnes pre palety na kúrenie,praskla mi hadica na vodu,tak pojdem opravit,ale inak sa darí. ;-) ked spravím,tak idem na drevo a zajtra idem orat 2 hektare neviem dokedy budem robit,ale pomaly zvladnem :driver: .a ty čo nové?

Uživatelský avatar
markopolo
Příspěvky: 120
Registrován: stř pro 07, 2011 4:09 pm
Bydliště: Kosice

Re: LUBENOVA 50

#11 Nový příspěvek od markopolo »

ako ty orie pluh?
mal som taky isty len 4-rak za ZT303 ,a nedal sa lepsie nastavit slabo obracal.

Uživatelský avatar
Dedo
Příspěvky: 165
Registrován: sob led 01, 2011 11:47 pm
Bydliště: Železník

Re: LUBENOVA 50

#12 Nový příspěvek od Dedo »

LUBENO píše:tak ahoj,makáš? :) ja som bol dnes pre palety na kúrenie,praskla mi hadica na vodu,tak pojdem opravit,ale inak sa darí. ;-) ked spravím,tak idem na drevo a zajtra idem orat 2 hektare neviem dokedy budem robit,ale pomaly zvladnem :driver: .a ty čo nové?
Velmi nerobím .Už tu napadal sneh a držal sa asi týždeň.Mi bývame tak trochu v závetrí.Sem už zasvieti slnko až na jar.Manželka musela na tri týždne odísť k dcére do Pezinka ,tak teraz sa musím starať o domácnosť.Kúpil som závažia do zadných kolies,tak sa pustím do roboty.Do jari musím veľa stihnúť.Hlavne tie vidly. Materiál už mám .Tak sa maj keď budeš mať čas tak napíš ako si pooral , a ako vládal suprík.Niekedi som oral na STS-ke stovky hektárov ročne.Ahoj!

LUBENO
Příspěvky: 72
Registrován: sob zář 29, 2012 11:49 pm
Bydliště: GALANTA

Re: LUBENOVA 50

#13 Nový příspěvek od LUBENO »

Dedo píše:
LUBENO píše:tak ahoj,makáš? :) ja som bol dnes pre palety na kúrenie,praskla mi hadica na vodu,tak pojdem opravit,ale inak sa darí. ;-) ked spravím,tak idem na drevo a zajtra idem orat 2 hektare neviem dokedy budem robit,ale pomaly zvladnem :driver: .a ty čo nové?
Velmi nerobím .Už tu napadal sneh a držal sa asi týždeň.Mi bývame tak trochu v závetrí.Sem už zasvieti slnko až na jar.Manželka musela na tri týždne odísť k dcére do Pezinka ,tak teraz sa musím starať o domácnosť.Kúpil som závažia do zadných kolies,tak sa pustím do roboty.Do jari musím veľa stihnúť.Hlavne tie vidly. Materiál už mám .Tak sa maj keď budeš mať čas tak napíš ako si pooral , a ako vládal suprík.Niekedi som oral na STS-ke stovky hektárov ročne.Ahoj!
Tak nič moc :vztek: somnasraný, mesiac mi tiekol 1 a 2 valec smerom von,jakože voda, ale jazdil som. Teraz kurva jeblo aj 3 a4
smerom dovnútra,plné valce vody s olejom :pistol: nič som nezoral aj fušky ma čakaju a nič!" :zly: Dnes som s družkou rozobral,normalne makala,cela bola od oleja,kurva jak ma to sere!! roboty kopec,a ja bez pohybu!nNasraný som jak pohan! :zly: :zly: Takže idem dat klasiku medené tesnenia na všetky 4 valce, a uvidím čo bude. Nemám vysokú garáž,tak všetko vonku, :box: Nenormalne volačo! prečo sa musí všetko kurvit naraz?kopec orania a ja som nepojazdný.zišla by sa aspon stodola,kde by nefúkalo,ale nemám peniaze :-/ všetko je na piču,asi sa pojdem najebat avolačo bude.všetko ma sere kurva! A tebe nezávidím,furt zima,tiež nič moc. Treba makat,čo už. :hm: :vztek:

LUBENO
Příspěvky: 72
Registrován: sob zář 29, 2012 11:49 pm
Bydliště: GALANTA

Re: LUBENOVA 50

#14 Nový příspěvek od LUBENO »

Dedo píše:
LUBENO píše:tak ahoj,makáš? :) ja som bol dnes pre palety na kúrenie,praskla mi hadica na vodu,tak pojdem opravit,ale inak sa darí. ;-) ked spravím,tak idem na drevo a zajtra idem orat 2 hektare neviem dokedy budem robit,ale pomaly zvladnem :driver: .a ty čo nové?
Velmi nerobím .Už tu napadal sneh a držal sa asi týždeň.Mi bývame tak trochu v závetrí.Sem už zasvieti slnko až na jar.Manželka musela na tri týždne odísť k dcére do Pezinka ,tak teraz sa musím starať o domácnosť.Kúpil som závažia do zadných kolies,tak sa pustím do roboty.Do jari musím veľa stihnúť.Hlavne tie vidly. Materiál už mám .Tak sa maj keď budeš mať čas tak napíš ako si pooral , a ako vládal suprík.Niekedi som oral na STS-ke stovky hektárov ročne.Ahoj![/qu. Už ma prešli nervy tak pracujem na zetore ;-) volačo som už umyl,zajtra dalej makat.tak ma napadlo nepojdeš tej dcere na návštevu volakedy? Ved sa zastav u mna pojdeš okolo dialnica zhora ide okolo mna smer nitra BA. Pezinok je odo mna 40 km. mám tam švagra.Aspon by sme sa porozpravali.Co ty na to? :) A dialnica je odo mna 2 km. To neni moc.Zatial sa maj,a nech sa ti darí.ahoj.

LUBENO
Příspěvky: 72
Registrován: sob zář 29, 2012 11:49 pm
Bydliště: GALANTA

Re: LUBENOVA 50

#15 Nový příspěvek od LUBENO »

LUBENO píše:
Dedo píše:
LUBENO píše:tak ahoj,makáš? :) ja som bol dnes pre palety na kúrenie,praskla mi hadica na vodu,tak pojdem opravit,ale inak sa darí. ;-) ked spravím,tak idem na drevo a zajtra idem orat 2 hektare neviem dokedy budem robit,ale pomaly zvladnem :driver: .a ty čo nové?
Velmi nerobím .Už tu napadal sneh a držal sa asi týždeň.Mi bývame tak trochu v závetrí.Sem už zasvieti slnko až na jar.Manželka musela na tri týždne odísť k dcére do Pezinka ,tak teraz sa musím starať o domácnosť.Kúpil som závažia do zadných kolies,tak sa pustím do roboty.Do jari musím veľa stihnúť.Hlavne tie vidly. Materiál už mám .Tak sa maj keď budeš mať čas tak napíš ako si pooral , a ako vládal suprík.Niekedi som oral na STS-ke stovky hektárov ročne.Ahoj![/qu. Už ma prešli nervy tak pracujem na zetore ;-) volačo som už umyl,zajtra dalej makat.tak ma napadlo nepojdeš tej dcere na návštevu volakedy? Ved sa zastav u mna pojdeš okolo dialnica zhora ide okolo mna smer nitra BA. Pezinok je odo mna 40 km. mám tam švagra.Aspon by sme sa porozpravali.Co ty na to? :) A dialnica jeodo mna 2 km. To neni moc.Zatial sa maj,a nech sa ti darí.ahoj.
A nenašiel by si jeden šrob na závažie? mne chýba, a neviem zohnat,ked nie tak nič.potreboval by som ten,čo drží velké závažie aj s podložkou,až by bol. :friends:

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“