Ivanova50

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mihi
Příspěvky: 7427
Registrován: pát kvě 29, 2009 10:33 pm
Bydliště: PB

Re: Ivanova50

#31 Nový příspěvek od mihi »

Dobre si mu naložil...koľko m3 tam je????
A vlečka má vzduchové brzdy?????
Ešte spravíš naviják a lykožrút nemá šancu.....

Mihi :)
Mihi

Ivan50
Příspěvky: 1021
Registrován: sob led 07, 2012 4:18 pm
Bydliště: Považska Bystrica

Re: Ivanova50

#32 Nový příspěvek od Ivan50 »

Bolo tam ked sme to zložili a bajočko pomerali tak 8 metrov :ano: ,ono ložna plocha vlečky je 3,20x1,40metra,toto nie je prvy raz, čo mala na sebe naložene takuto furu,ale aspon viem,kolko vydrži.Inak malo to peknu vahu,lebo ked som sa vyhybal autu na ceste a znova som sa chcel rozbehnut,tak bez uzavierky to po asfalte nešlo :shock: :shock: sice pravda,že to bolo miernym briežkom a mal som na vlečke slabo nafukane gumy :pohlavek: :pohlavek: ...Obrázek vlečka nema vzduchove brzdy,len klasika trapezovy zavit a lanko...

Uživatelský avatar
mihi
Příspěvky: 7427
Registrován: pát kvě 29, 2009 10:33 pm
Bydliště: PB

Re: Ivanova50

#33 Nový příspěvek od mihi »

Kedy sa do toho pustíš aj Ty?

http://www.youtube.com/watch?v=-gxHtkdF ... re=related


Mihi :)
Mihi

Ivan50
Příspěvky: 1021
Registrován: sob led 07, 2012 4:18 pm
Bydliště: Považska Bystrica

Re: Ivanova50

#34 Nový příspěvek od Ivan50 »

Tak to ti neviem povedat :-/ Najprv musime dorobit 25ku,ked sme ju už takto zmasakrovali.. :vysmech:

Ivan50
Příspěvky: 1021
Registrován: sob led 07, 2012 4:18 pm
Bydliště: Považska Bystrica

Re: Ivanova50

#35 Nový příspěvek od Ivan50 »

Zdarec :)
Dneska som pretesnil chladiacu sustavu aby som mohol naliat nemrznucu zmes a hned som tam namontoval aj termostat z favorita.Teplotu si krasne drži na 80 C,len problem nastal,že ked sa motor dostane na tuto prevadzkovu teplotu tak na volnobehu skoro nič nemaže :'( ,teda aspon budik tak ukazuje,viem že je to choroba suprov ale predtym mi to nerobilo,vtedy si držal teplotu na 60C a na volnobehu mazal cca 1 atmosferu.Teraz neviem,že či ten termostat radšej nevihodit lebo radšej budem behat na podchladenom motore ktory dobre maže ako na zohriatom s minimalnym tlakom.Čo vy na to,lebo nerad by som koli optimalnej prevadzkovej teplote odfajčil kluku....ešte som rozmyšlal nad takou vecou,že mesto termostatu tam dat gulovy ventil na rychle zohriatie a potom ked dosiahne prevadzkovu teplotu tak ho postupne otvorit a nech si chladi bez termostatu ako predtym.... :)

jaro super50
Příspěvky: 308
Registrován: čtv bře 01, 2012 3:57 pm
Bydliště: kezmarok

Re: Ivanova50

#36 Nový příspěvek od jaro super50 »

Ivan50 píše:Čaute chlapi :)
Mam v plane urobit na mojho supra navijak a neviem čo použit :-/ ,ak mate neake navrhy,skusenosti alebo foto ,tak sem s tym :potlesk:
ja mam spraeni navijak z avije z duferaku a maka ako divi a aj na 77 ho mame spraveni

Ivan50
Příspěvky: 1021
Registrován: sob led 07, 2012 4:18 pm
Bydliště: Považska Bystrica

Re: Ivanova50

#37 Nový příspěvek od Ivan50 »

Tak suprik zmenil majitela,sice cestoval len cez cestu do susedovho humna ale aj tak mi ho je luto... :'( :'( Možno ak bude mať chuť,tak sem niečo prispeje aj on...

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“