Ivanova50

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Ivan50
Příspěvky: 1023
Registrován: sob led 07, 2012 4:18 pm
Bydliště: Považska Bystrica

Re: Ivanova50

#16 Nový příspěvek od Ivan50 »

Na oživenie neake foto z davnejšich čias. :) Ked človek len tak blbne :) :jazyk: ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
a niečo z dreva a štrkuObrázekObrázek

Ivan50
Příspěvky: 1023
Registrován: sob led 07, 2012 4:18 pm
Bydliště: Považska Bystrica

Re: Ivanova50

#17 Nový příspěvek od Ivan50 »


Ivan50
Příspěvky: 1023
Registrován: sob led 07, 2012 4:18 pm
Bydliště: Považska Bystrica

Re: Ivanova50

#18 Nový příspěvek od Ivan50 »

Dneska som suprika prevetral :driver: ,išiel som pre svrčinu na dosky,celkom dobre sa darilo za 2 hodiny som bol doma až na dve utrhnute retaze všetko ok :) ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
mihi
Příspěvky: 7433
Registrován: pát kvě 29, 2009 10:33 pm
Bydliště: PB

Re: Ivanova50

#19 Nový příspěvek od mihi »

To si teda poriadne makal, sa ti aj šošovka na foťáku zarosila..... 8)

Mihi :)
Mihi

Ivan50
Příspěvky: 1023
Registrován: sob led 07, 2012 4:18 pm
Bydliště: Považska Bystrica

Re: Ivanova50

#20 Nový příspěvek od Ivan50 »

Ani som sa neako nenarobil :prace: ,na nakladanie mam šibeničku a hupcuk,a šošovka,to maš pravdu,je zarosena ale nie od roboty :tyty: ale od gulašu,čo sa mi podarilo na telefon pred tyždnom vyliat :vztek: :vztek:

Uživatelský avatar
saimon25
Příspěvky: 491
Registrován: ned kvě 29, 2011 7:27 pm
Bydliště: Stara Tura (Suš)

Re: Ivanova50

#21 Nový příspěvek od saimon25 »

Ivan50 píše:Ani som sa neako nenarobil :prace: ,na nakladanie mam šibeničku a hupcuk,a šošovka,to maš pravdu,je zarosena ale nie od roboty :tyty: ale od gulašu,čo sa mi podarilo na telefon pred tyždnom vyliat :vztek: :vztek:
Akurat som sa išiel opyat čo to maš za ruku na vlečke a maš ju aj otočnu alebo je na pevno?Lebo z tych fotiek to neni dobre vydno.
Inak celkom dobry pomocnik a lahky 8) 8)

Ivan50
Příspěvky: 1023
Registrován: sob led 07, 2012 4:18 pm
Bydliště: Považska Bystrica

Re: Ivanova50

#22 Nový příspěvek od Ivan50 »

Nazdar :)
Ta ruka je spravena z hrubostennej rury a na vrchu je navarene 100učko,ano je otočna,dolu na šasoch vlečky mam navarenu asi 0,5 metrovu trubku o čosi večšiu ako stlpica na ruke,je to dobry pomocnik,len trocha pomalý,už som to chcel spravit aj na hydrauliku,ale na to že to použivam možno 2x do roka sa mi to neoplatí ObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
saimon25
Příspěvky: 491
Registrován: ned kvě 29, 2011 7:27 pm
Bydliště: Stara Tura (Suš)

Re: Ivanova50

#23 Nový příspěvek od saimon25 »

Ivan50 píše:Nazdar :)
Ta ruka je spravena z hrubostennej rury a na vrchu je navarene 100učko,ano je otočna,dolu na šasoch vlečky mam navarenu asi 0,5 metrovu trubku o čosi večšiu ako stlpica na ruke,je to dobry pomocnik,len trocha pomalý,už som to chcel spravit aj na hydrauliku,ale na to že to použivam možno 2x do roka sa mi to neoplatí ObrázekObrázekObrázek
Ved tam skus dat ručny navijak a mohlo by to byt rychlejšie ako tym hubcukom.
Pondelok chcem doviest vlečku za mojho supra a spravim si tam aj ja niečo take aby som to nemusel nagulovat ako blazon a dam tam ručny navijak

Ivan50
Příspěvky: 1023
Registrován: sob led 07, 2012 4:18 pm
Bydliště: Považska Bystrica

Re: Ivanova50

#24 Nový příspěvek od Ivan50 »

Daj si potom do tej trubky čo daš na ram aspon puzdro zo silonu ja to musim tiež spravit,ide to o poznanie lahšie :) ,ano, s tym ručnym navijakom to pojde o dost rychlejšie...a to vrchne rameno si sprav :prace: pevnejšie lebo mne ho raz ohlo,až to nemusiš potom prerabat :)

Ivan50
Příspěvky: 1023
Registrován: sob led 07, 2012 4:18 pm
Bydliště: Považska Bystrica

Re: Ivanova50

#25 Nový příspěvek od Ivan50 »

Dnes som bol na nejake svrčinky na krov,celkom dobre sa darilo,len som musel davat pozor aby mi hajnik nezaklepal na pleco a nepytal odo mna listekObrázekObrázekObrázek http://www.youtube.com/watch?v=iufIePZX ... e=youtu.be

Domes
Příspěvky: 176
Registrován: stř úno 11, 2009 1:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Ivanova50

#26 Nový příspěvek od Domes »

nic vezlim ale docela dost si zahravas z traktorem kterej nema ram nebo aspon kabynu :( uz sem slisel o dost lidech ktery to diky tomu zabyly ze nic nemely. Byt tebou tak si nekde neco splasim pac vis jak to je http://www.nasetraktory.eu/forum/downlo ... &mode=view
Super to je stroj sily zdroj :-)

Uživatelský avatar
saimon25
Příspěvky: 491
Registrován: ned kvě 29, 2011 7:27 pm
Bydliště: Stara Tura (Suš)

Re: Ivanova50

#27 Nový příspěvek od saimon25 »

Domes píše:nic vezlim ale docela dost si zahravas z traktorem kterej nema ram nebo aspon kabynu :( uz sem slisel o dost lidech ktery to diky tomu zabyly ze nic nemely. Byt tebou tak si nekde neco splasim pac vis jak to je http://www.nasetraktory.eu/forum/downlo ... &mode=view
Tak tak presne tak ale ja som z toho vyšiel zazrakom živy,a druhy traktor som kupil sice bez ramu ale behom tyždna som tam namontoval ochrany ram.Ved ten ram sa da zohnat za par korun ale už som to tu pisal viacerym nech si ho namontuju ale nikto nepočuva

Ivan50
Příspěvky: 1023
Registrován: sob led 07, 2012 4:18 pm
Bydliště: Považska Bystrica

Re: Ivanova50

#28 Nový příspěvek od Ivan50 »

Chlapi,ved ja mam komplet kabinu aj lesacky ram doma,len ja som to vyhodil koli tomu,že sa s tym blbo chodi pomedzi stromy,musim tam dat aspon taky mini ram ponad hlavu keby čosi.... :)

Ivan50
Příspěvky: 1023
Registrován: sob led 07, 2012 4:18 pm
Bydliště: Považska Bystrica

Re: Ivanova50

#29 Nový příspěvek od Ivan50 »

Čaute chlapi :) Po zhliadnuti tohoto videa http://www.youtube.com/watch?v=Oi1on-xArmQ , som dostal takeho maleho chrobaka do hlavy :zapomel: ,že by som to skusil spravit na mojho zetora,len problem spočiva v tom,že neviem kolko zubove kolesa tam vložit :-/ aby mi sedel prevod,lebo počty to nikdy nebolo moje :evil: ,tymto vas prosim,ak by sa niekto nudil,či by to neskusil spočitat a dat to sem pre všetkych,lebo z tych počtov som fakt mimo,keby som to počital ja,tak bud by sa predna naprava spravala ako keby som pred sebou tlačil radlicou hlinu,alebo by mala tendenciu vytrhnut motor a uchodit preč....viem len že su tam použite kolesa zo supra ale neviem aké...dakujem :)

Ivan50
Příspěvky: 1023
Registrován: sob led 07, 2012 4:18 pm
Bydliště: Považska Bystrica

Re: Ivanova50

#30 Nový příspěvek od Ivan50 »

Čaute supraci :) .dneska sme kamaratovi vozili drevo ,dve vlečky ,prva "nestala za nič" a ta druha bola trochu lepšia,len škoda že už nemal vyše dreva,lebo by sme navaleli ešte viac :vysmech: :jazyk: :jazyk: .suprik si s tym hravo poradil,len gumy na vlečke,keby mali ruky tak by nas vyfackali. ObrázekObrázekObrázekObrázek

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“