Zetor 50 Super

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
ZetorSupr50
Příspěvky: 23
Registrován: čtv lis 04, 2010 5:21 pm

Re: Zetor 50 Super

#841 Nový příspěvek od ZetorSupr50 »

Dobré třeba já jsem to nevěděl ted už to vím tak děkuji za odpovědi.

Uživatelský avatar
tomasberry
Příspěvky: 504
Registrován: čtv srp 30, 2007 9:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor 50 Super

#842 Nový příspěvek od tomasberry »

to je jasný že ventil kterej to pouští tam je, takže nehrozí přetlakování. ale já když jsem koupil traktor a chtěl jsem zprovoznit vzduch, tak mi to nepustilo ani když nanometr ukazoval 11 atm, takže jsem to musel rozdělat a zprovoznit 8)

Uživatelský avatar
Jaryn
Příspěvky: 229
Registrován: čtv led 08, 2009 8:43 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 50 Super

#843 Nový příspěvek od Jaryn »

Ćau supráci,tak jak bojujete se sněhem?Přidejte nějaké foto,ukažte supry v akci...!!! 8)
I když tě holka zradí,i to se může stát,zůstane ti zetor věrný kamarád...

Uživatelský avatar
Tomas50
Příspěvky: 103
Registrován: úte lis 11, 2008 3:44 pm
Bydliště: Benešov

Re: Zetor 50 Super

#844 Nový příspěvek od Tomas50 »

Jaryn píše:Ćau supráci,tak jak bojujete se sněhem?Přidejte nějaké foto,ukažte supry v akci...!!! 8)
Cus zrovna dneska jsem s nim prohrnoval a skoda ze jsem s sebou nemel fotak. V nedeli jsem supra odstrojil ze ho zacnu davat do cajku a zajel s nim do garaze. Dneska rano kdyz jsem videl kolik napadlo snehu se nedalo nic delat a suprik musel z garaze a hura do prace :) .
Nehaň, ukaž lepší.
Meum est propositum in taverna mori.

ZetorSupr50
Příspěvky: 23
Registrován: čtv lis 04, 2010 5:21 pm

Re: Zetor 50 Super

#845 Nový příspěvek od ZetorSupr50 »

Já jsem tak akorát vypustil vodu, skoval baterku do sklepa a zamčel garáž...Zas až na jaro...

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor 50 Super

#846 Nový příspěvek od Milhauss »

Tak to jsme dva,naprosto stejný,jen nemám co zamknout :smich: mám ho pod přístřeškem,voda pryč,baterka doma

Uživatelský avatar
Rozzik
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 05, 2007 2:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 50 Super

#847 Nový příspěvek od Rozzik »

Cus, pohravam si s myslenkou jestli by nesel na supra udelat celni nakladac. Videl jsem totu uz i na lehounke 3011 a taky to pobrala. Nechci tim vozit palety a cihly kolem tuny ale kdyby to tak 200kg hliny uvezlo bylo by to super nez to hazet na vlek lopatou. Nebavi me porad rikat sousedovi kdyz potrebuju nekde neco prehazet. Koukal jsem na Newholanda s celakem a nebylo to delany z nejakeho super plechu, jsem to odborne potukal a vic jak 3mm plech to urcite nebyl. Bych to bud udelal z nejakeho jeklu, nebo ucka, ale nechci aby to bylo zase zbytecne tezke. Take dalsi vec kam to ukotvit, myslel jsem nekam kde je prisroubovam ochrany ram.
Nemate nejakou inspiraci nebo primo foto celaku na supru?
Diky Cus
Jednou měř a třikrát řež! :)
Foto album: https://photos.app.goo.gl/bHQ5upK8wDy8Jc4NA

Uživatelský avatar
mildanachod
Příspěvky: 76
Registrován: pát lis 07, 2008 2:31 pm
Bydliště: Náchod

Re: Zetor 50 Super

#848 Nový příspěvek od mildanachod »

Třeba tohle?
Přílohy
17724_1.jpg

pracovak
Příspěvky: 144
Registrován: pát říj 12, 2007 1:18 pm
Bydliště: Chrudim

Re: Zetor 50 Super

#849 Nový příspěvek od pracovak »

Rozzik píše:Cus, pohravam si s myslenkou jestli by nesel na supra udelat celni nakladac. Videl jsem totu uz i na lehounke 3011 a taky to pobrala. Nechci tim vozit palety a cihly kolem tuny ale kdyby to tak 200kg hliny uvezlo bylo by to super nez to hazet na vlek lopatou. Nebavi me porad rikat sousedovi kdyz potrebuju nekde neco prehazet. Koukal jsem na Newholanda s celakem a nebylo to delany z nejakeho super plechu, jsem to odborne potukal a vic jak 3mm plech to urcite nebyl. Bych to bud udelal z nejakeho jeklu, nebo ucka, ale nechci aby to bylo zase zbytecne tezke. Take dalsi vec kam to ukotvit, myslel jsem nekam kde je prisroubovam ochrany ram.
Nemate nejakou inspiraci nebo primo foto celaku na supru?
Diky Cus
Newholand to má určitě z Weldoxu, proto to má tak tenký ...

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor 50 Super

#850 Nový příspěvek od Milhauss »

O tom uz přemýšlím od té doby,co mám supra. A fakt jsem to ještě na žádné 50 ani neviděl,a že jsem hledal. Jedna byla v inzerátu,ale malé fotky z telefonu,takže nic. Tohle je dobrý. To by se mi líbilo 8) Není víc foto

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor 50 Super

#851 Nový příspěvek od bigles »

Taky jsem nad tim jednou přemýšlele šlo by to nebyl oby t ošpaté ale to řízení by šlo asi fakt už hodně těžko ale nemusí to být špatné

Uživatelský avatar
Rozzik
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 05, 2007 2:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 50 Super

#852 Nový příspěvek od Rozzik »

Cus, pokud popojizdis tak jde rizeni dobre. Je jasne ze na miste je to naprd. Taky by to nebylo na nejake prevazeni x kubiku, ale me by se to hodilo i misto pojizdneho leseni kolem baraku a tak. Nalozeni vozejku hlinou atd. Jde hlavne o to uchyceni na traktor. To mi celkem unika. Mam tam takeve ty plotny na kterych je ochranny ram, tak jedine tam. Taky by to muselo byt asi sirsi, nechtej se mi sundavat svetla. Foto nejakeho detajlu by bylo super.
Cus
Jednou měř a třikrát řež! :)
Foto album: https://photos.app.goo.gl/bHQ5upK8wDy8Jc4NA

Uživatelský avatar
mildanachod
Příspěvky: 76
Registrován: pát lis 07, 2008 2:31 pm
Bydliště: Náchod

Re: Zetor 50 Super

#853 Nový příspěvek od mildanachod »

Radši si kupte UNHZ500 a budete to mít jednodušší. S tímhle stejně nemůžete na silnici.

Uživatelský avatar
Rozzik
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 05, 2007 2:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 50 Super

#854 Nový příspěvek od Rozzik »

mildanachod píše:Radši si kupte UNHZ500 a budete to mít jednodušší. S tímhle stejně nemůžete na silnici.
Nevim jestli na UNHZ nemusis mit taky papiry. A ta cena je nekde jinde, nedam cca 20tis. Musel bys mit dalsi traktor, nebo to porad vyprahat, no podle me opruz. Takhle vyprahnes vlesku nalozis zaprahnes a jedes, muzes ruzne posbirat vesi po zahrade a ne pokazde odpatkovat a popojet s celou souprvou. Jde ale hlavne o cenu, kolik muzou stat cca 3 az 4 pistnice a kus zeleza, rozvadec a hadice. Ja skoro vse mam, tak nac to kupovat podruhe.
To asi vse...
Jednou měř a třikrát řež! :)
Foto album: https://photos.app.goo.gl/bHQ5upK8wDy8Jc4NA

Uživatelský avatar
super 50 sk
Příspěvky: 656
Registrován: ned úno 01, 2009 5:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 50 Super

#855 Nový příspěvek od super 50 sk »

ja som nad tym tiez premyslal ale iba ako radlicu alebo k drevu. nakladac by bol lepsi v zadu do trojbodu aby nezavadzala taznemu ani riadenie by netrpelo montaz by tiez netrvala dlho a hmotnost by sa prenasala na zadnu napravu. uz som tu nafore nieco take videl pozriem odkaz
http://www.youtube.com/watch?v=CqxKdEC_TRM hned za tym ten valmet 500 to je bomba

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“