Dedov SUPER50

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pedro643
Příspěvky: 1480
Registrován: pon srp 10, 2009 8:48 pm
Bydliště: Slovensko

Re: Dedov SUPER50

#91 Nový příspěvek od pedro643 »

Vyzerá výborne ako továrensky 8)

tři supři
Příspěvky: 99
Registrován: sob úno 14, 2015 7:41 pm
Bydliště: Plzeň-jih

Re: Dedov SUPER50

#92 Nový příspěvek od tři supři »

Zdravím Dedo, jakou si urobil zkušenost s odstupem času s těmi plnoprůtokovými filtry? Dnes jsem se konečně dokopal k výměně oleje a místo prvního hrubého filtru jsem namontoval plnoprůtokový, stejný jako máš Ty. Ten druhý mám vyřazený. 3S

Uživatelský avatar
Dedo
Příspěvky: 165
Registrován: sob led 01, 2011 11:47 pm
Bydliště: Železník

Re: Dedov SUPER50

#93 Nový příspěvek od Dedo »

Ja so nechal obidva filtre,a tlak sa mi o niečo zodvihol,ale mne išlo hlanve o to aby som nemusel čistiť tie sytká.

tři supři
Příspěvky: 99
Registrován: sob úno 14, 2015 7:41 pm
Bydliště: Plzeň-jih

Re: Dedov SUPER50

#94 Nový příspěvek od tři supři »

To mi povídej, ty sítka byly za trest, zvlášť když ještě jezdím m6a. Mám právě obavu z hustoty toho oleje, jestli to ten filtr zvládne a zůstane průchozí. AD je přeci jen řidší.

Uživatelský avatar
Dedo
Příspěvky: 165
Registrován: sob led 01, 2011 11:47 pm
Bydliště: Železník

Re: Dedov SUPER50

#95 Nový příspěvek od Dedo »

Skús ho vymeniť skôr.Ja mením olej po sto MH.Neviem že ako často meníš olej ty,ale podľa návodu sa má meniť M6 po 60 MH.A kontroluj častejšie olej,lebo tento filter zachytí viacej nečistôt.A uvidíš,že aký bude olej.Ale ja si myslím,že by to malo byť dobré.Potom napíš ,že ako si spokojný.Dedo.

Uživatelský avatar
Dedo
Příspěvky: 165
Registrován: sob led 01, 2011 11:47 pm
Bydliště: Železník

Re: Dedov SUPER50

#96 Nový příspěvek od Dedo »

Traktoristi prajem vám pokojné a šťastné prežitie vianoc. V novom roku veľa pracovnej inšpirácie a nech vám vaše oceľové tátoše spoľahlivo a bezpečne slúžia.

PF 2020 Všetkým praje Dedo.

Uživatelský avatar
Dedo
Příspěvky: 165
Registrován: sob led 01, 2011 11:47 pm
Bydliště: Železník

Re: Dedov SUPER50

#97 Nový příspěvek od Dedo »

Zdar Supráci trochu som vylepšil svoj druhý traktor 6945 novými blatníkmi tak kto by chcel vidieť môžete si pozrieť tu. Neskôr bude aj video z výroby držiakov. Inak prajem všetko dobré v novom roku. DEDO

http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 0#p1601960

Uživatelský avatar
Dedo
Příspěvky: 165
Registrován: sob led 01, 2011 11:47 pm
Bydliště: Železník

Re: Dedov SUPER50

#98 Nový příspěvek od Dedo »

Traktoristi prikladám vám video z lesa kde ťaháme nejaké duby. Je tam pekne vidieť vzduchové ovládanie navijaku uniforest E35. Nech sa vám darí zatiaľ ahoj Dedo.

https://www.youtube.com/watch?v=E72tG7kDC1A&t=6s

tři supři
Příspěvky: 99
Registrován: sob úno 14, 2015 7:41 pm
Bydliště: Plzeň-jih

Re: Dedov SUPER50

#99 Nový příspěvek od tři supři »

Tak jsem po první výměně oleje m6a s plnorůtokovým filtrem. Mohu jen doporučit 8) , výměnu jsem udělal v necelých 80mth, protože virus zavřel obchod, kam chodím olej kupovat, ale i tak se mi zdál olej o dost čistější, než s původními sítky, to vždycky sotva teklo, jakej to byl mazut :vysmech: Jinak tlak to má pořád stejně mizernej, studenej 5, teplej 0. ale neřešil jsem to posledních 20 let a jezdí to pořád. Zvlášť v poslední době chudák dostává pekelně zabrat v lese a ještě nějakou chvilku musí vydržet, haj.zl kůrovec je pořád o 20 stromů napřed :zly: K těm filtrům ještě, nahradil jsem pouze hrubý filtr - první od chladiče, druhý jsem měl zaslepený, zavařenou tu dutou tyčku uprostřed, ale olej v nádobce byl, tak jsem to při této výměně vše demontoval a zaslepil malou pokličkou. Filtr je originál Zetor. Plánuju dát ještě magnet. 3S

Uživatelský avatar
Dedo
Příspěvky: 165
Registrován: sob led 01, 2011 11:47 pm
Bydliště: Železník

Re: Dedov SUPER50

#100 Nový příspěvek od Dedo »

Som rád,že si sa ozval.Ja budem meniť olej tiež,ale musím trochu počkať,lebo teraz som robil aj zo synom takú menšiu vlečku,a trochu som si poranil prst,a teraz ma ešte bolí,ale ak to pominie,tak idem vymeniť olej,a skúsim dať M7AD,aby som mal v obidvoch traktoroch rovnaký olej.Lebo by sa mohlo stať,že sa pomýlim.A potom neviem,že čo by sa stalo.Tak Ti prajem veľa zdaru z kôrovcom.

Uživatelský avatar
Dedo
Příspěvky: 165
Registrován: sob led 01, 2011 11:47 pm
Bydliště: Železník

Re: Dedov SUPER50

#101 Nový příspěvek od Dedo »


Uživatelský avatar
markopolo
Příspěvky: 120
Registrován: stř pro 07, 2011 4:09 pm
Bydliště: Kosice

Re: Dedov SUPER50

#102 Nový příspěvek od markopolo »

ahoj dedo...
ta vlecka bude super...

Uživatelský avatar
Dedo
Příspěvky: 165
Registrován: sob led 01, 2011 11:47 pm
Bydliště: Železník

Re: Dedov SUPER50

#103 Nový příspěvek od Dedo »

Som rád,že si sa ozval,ďakujem za uznanie.Ako sa darí tebe a tvojmu SUPRU.Ahoj Dedo.

Uživatelský avatar
markopolo
Příspěvky: 120
Registrován: stř pro 07, 2011 4:09 pm
Bydliště: Kosice

Re: Dedov SUPER50

#104 Nový příspěvek od markopolo »

tak super ma uz nieco za sebou ;)
a po tych rokoch jazdenia,a prace s nim,mozem skonstatovat,ze to stalo za to...
..

Uživatelský avatar
Dedo
Příspěvky: 165
Registrován: sob led 01, 2011 11:47 pm
Bydliště: Železník

Re: Dedov SUPER50

#105 Nový příspěvek od Dedo »

To som rád.Aj ja som na niečom takom uvažoval,ale ja nemám ani poriadnu dielńu a to by bolo niečo nad moje sily,a tak mi syn kúpil zetor 6945 a tú vlečku sme robili za neho.Len treba ešte dorobiť vzduchové brzdy,a nejaké maličkosti.Lebo čo mám veľkú vlečku za supra,tak tá sa nedá všade použiť,lebo sú tu veľké kopce.A tá malá bude akurát na také 3-4 metre.A tebe a tvojmu supríku nech sa darí.Lebo taký traktorík je na nezaplatenie.Ahoj dedo.

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“