Zetor 50 Super Blue hawk

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jaryn
Příspěvky: 229
Registrován: čtv led 08, 2009 8:43 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 50 Super Blue hawk

#31 Nový příspěvek od Jaryn »

Tak jsem se náhodou našel na Youtubu,video s traktoriády v dožicích...http://www.youtube.com/watch?v=-wQCmM5N34w
I když tě holka zradí,i to se může stát,zůstane ti zetor věrný kamarád...

Uživatelský avatar
HonzikDC
Příspěvky: 30
Registrován: pát led 23, 2009 6:33 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 50 Super Blue hawk

#32 Nový příspěvek od HonzikDC »

kde si prosim te sehnal toho curajiciho panacka ? toho bych taky nutne potreboval !! dik
Z 25 A

Uživatelský avatar
Jaryn
Příspěvky: 229
Registrován: čtv led 08, 2009 8:43 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 50 Super Blue hawk

#33 Nový příspěvek od Jaryn »

Nechal jsem si ho vyříznout u nás v reklamce.Když si do nějaké někde skočíš,udělají ti ho taky,je to pro ně hračka a zabere to pár minut... :) Aš ho vylepíš,ukaž foto... 8) :)
I když tě holka zradí,i to se může stát,zůstane ti zetor věrný kamarád...

Uživatelský avatar
HonzikDC
Příspěvky: 30
Registrován: pát led 23, 2009 6:33 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 50 Super Blue hawk

#34 Nový příspěvek od HonzikDC »

to jo, ale hledal sem obrazek nekde na netu a nic sem nenasel zatim, tak neni podle ceho rezat . : (
Z 25 A

Uživatelský avatar
Jaryn
Příspěvky: 229
Registrován: čtv led 08, 2009 8:43 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 50 Super Blue hawk

#35 Nový příspěvek od Jaryn »

Tak si vytiskni tohle jako předlohu...
Přílohy
Zetor 50 Blue Hawk (148).jpg
I když tě holka zradí,i to se může stát,zůstane ti zetor věrný kamarád...

Uživatelský avatar
Jaryn
Příspěvky: 229
Registrován: čtv led 08, 2009 8:43 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 50 Super Blue hawk

#36 Nový příspěvek od Jaryn »

Čau supráci,tak minulý víkend jsem měl pěkný melouch,konáci potřebovali pojezdit louky,tak jsem vytáhl zelenáka.Od září jsem snim nejezdil,tak se ted pekně projel,dostal luční brány a už jsem lítal nahoru a dolu... :)
Přílohy
13032011162.jpg
13032011163.jpg
I když tě holka zradí,i to se může stát,zůstane ti zetor věrný kamarád...

Uživatelský avatar
Jaryn
Příspěvky: 229
Registrován: čtv led 08, 2009 8:43 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 50 Super Blue hawk

#37 Nový příspěvek od Jaryn »

Čau supráci,prosím poradte mi někdo.Už 2 dny nastavuju předstřik na čerpadle a nemůžu to pořád dohonit,navíc to dělám poprvé a nemám stim skušenost.Tak,když udělám předběžny nastavení rysek na setrváku ku rysce na bloku motoru,tak mi sedi i rysky na spojce u palivového čerpadla,jenže po nasazení kapiláry a točení motorem sleduju hladinu a ta když se pohne,tak mám rysku na setrváku zalezlou někde vevnitř motoru a nevidim na ní,je to správně nebo by měla na mě koukat okýnkem,skoušel jsem i spojku na čerpadle otáčet ,jestli ji nemám obráceně a je to pořád stejný.Dělám to proto,že mi traktor za žádnou cenu nechce chytit,naskocí aš po 265 otočení,kouří bíle a nechce do otáček a to neni normální přece,čerpadlo po dokonalém serízení,nová podávací pumpa,uplně nové a serízené vstřiky,tlaky parádní a všechny stejný,nový palivovy filtry a sitko v čerpadle,topné tělísko dostal v vánocum a pořád nechytá,tak už jen ten předvstřik mi zbývá a pak už nevim.Dík za rady... :)
Přílohy
Kopie -k.jpg
I když tě holka zradí,i to se může stát,zůstane ti zetor věrný kamarád...

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor 50 Super Blue hawk

#38 Nový příspěvek od bigles »

když budeš mít nasetrvák urysku zaroven jak na bloku při otáčení tak se na kapiláre má začít zvedat hladina

ruda 01
Příspěvky: 26
Registrován: čtv lis 10, 2011 9:14 pm
Bydliště: cb

Re: Zetor 50 Super Blue hawk

#39 Nový příspěvek od ruda 01 »

me to neslo taky ,podle rysek uz vubec az jsem muse to hodit o zub na rozvodech a pak jsem to sesteloval podle nejlepsiho chodu motoru,ale kdyz je studenej tak se mu moc nechce a kdyz chyti tak kouri moc ale jak se ohreje tak nezakouri a chyta perfektne jeste skusim trysky uz jsem dve reklamoval jinak uz taky nevim,taky jsem mel v hlave vic podlozek a tryska byla vic zalezla

Uživatelský avatar
Jaryn
Příspěvky: 229
Registrován: čtv led 08, 2009 8:43 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 50 Super Blue hawk

#40 Nový příspěvek od Jaryn »

No ja mam to samy,studený nechce vůbec chytit a teply naskoci docela pekně,ty rozvody uz me napadly taky,protože v celym rozmezi spojky u cerpadla to porad nechyta,ale proc se to tak stane,jak je to možný tohle,to mi hlava nebere...
I když tě holka zradí,i to se může stát,zůstane ti zetor věrný kamarád...

ruda 01
Příspěvky: 26
Registrován: čtv lis 10, 2011 9:14 pm
Bydliště: cb

Re: Zetor 50 Super Blue hawk

#41 Nový příspěvek od ruda 01 »

jestli uz taky za 50 let velka vule na rozvodech a to jsem menil loziska na nich a hovno platni snad se to zlepsi az si motor sedne mam najeto 25 mth.dneska jsem byl pro pisek a je fakt ze ty 4 kvaty jsou velky skoky.

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor 50 Super Blue hawk

#42 Nový příspěvek od bigles »

Jaryn píše:No ja mam to samy,studený nechce vůbec chytit a teply naskoci docela pekně,ty rozvody uz me napadly taky,protože v celym rozmezi spojky u cerpadla to porad nechyta,ale proc se to tak stane,jak je to možný tohle,to mi hlava nebere...
A máš rovněčerpadlo? soused měl odkloněný ještě čerpadl oa byly hrozný starty, a taky může bejt motor nebo vstřikovací soustava špatná

Uživatelský avatar
Jaryn
Příspěvky: 229
Registrován: čtv led 08, 2009 8:43 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zetor 50 Super Blue hawk

#43 Nový příspěvek od Jaryn »

čerpadlo rovně je,na to už jsem koukal,vstřikovací soustava je nová,trysky nový tlaky seřízený.Po nedeli se na to zase vrhnu,snad na něco prijdu...
I když tě holka zradí,i to se může stát,zůstane ti zetor věrný kamarád...

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor 50 Super Blue hawk

#44 Nový příspěvek od bigles »

No podívej se na ty vstříky, my udělali u supra jen hlavy a vstřiky, a to bylo strašný, motor hrozně kouřil bíle studenej a hrozně se hádal to před tím šel jak hodinky oprotitomu, vstřikyšli pryč znovu na kontrolu, měli špatný tlaky a byli zasraný což nevím jak se mohlo stát, ted je tolepší ale motor studenej nejde pravidelně ale jen tak pár sekund, cožpřed tím taky nedělal a taky studenej hůř chytá a kouří bíle, ještě je na řadě čerpadlo tak snad to pomůže, a proto jsem zastánce toho že dokud se vše točíajde jak má tak do toho radši nevrtat protože to pak může být ještě horší

Uživatelský avatar
Přemo
Příspěvky: 1651
Registrován: pát lis 26, 2010 9:31 pm
Bydliště: Kousek od Hlučína

Re: Zetor 50 Super Blue hawk

#45 Nový příspěvek od Přemo »

bigles píše:No podívej se na ty vstříky, my udělali u supra jen hlavy a vstřiky, a to bylo strašný, motor hrozně kouřil bíle studenej a hrozně se hádal to před tím šel jak hodinky oprotitomu, vstřikyšli pryč znovu na kontrolu, měli špatný tlaky a byli zasraný což nevím jak se mohlo stát, ted je tolepší ale motor studenej nejde pravidelně ale jen tak pár sekund, cožpřed tím taky nedělal a taky studenej hůř chytá a kouří bíle, ještě je na řadě čerpadlo tak snad to pomůže, a proto jsem zastánce toho že dokud se vše točíajde jak má tak do toho radši nevrtat protože to pak může být ještě horší
Pridam se kvam ja mel tosame taki na rozvodech ozub,,takze cerpadlo predvstrik nastavuju tak nejak od oka:)jestli to mamevsichni stejne spatne ozub suple tak bych vam poslal fotku jak to mam ja nastavene na te spojcea jak tam mi vychazeji ty rysky jestli chcete dam foto...a ten nestejnomerny chod co chvili trva mam uplne stejny protoze predtim byli kazda tryska uplne jinak serizena,tedka nove cerpadlo trysky.cerpadlo nastaveno na tu zakladni davku takze pracuje s minimem nafty,pr startu dam cucak..chytne dymi mito taki no..jenze kdyz je proste zima a supr ma zdvih jak svina..ze tak muto chvili trva nez si zacne trkat tu svou:) :) hlavne ze ti to potom uz nedymi jak se trosku zahreje:) :rally:
zetor 50super,Z10045turbo,7011,E516B,BSS P53S,6T,P93S,10.08-agro,hon un 050 2x,BDT po faceliftu,bogballe,kertitox ala Napa,a spousta dalších stroju co uz není kam davat:)

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“