Zetor super 50 od Přemy

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
saimon25
Příspěvky: 491
Registrován: ned kvě 29, 2011 7:27 pm
Bydliště: Stara Tura (Suš)

Re: Zetor super 50 od Přemy

#316 Nový příspěvek od saimon25 »

markopolo píše:potreboval by som do prevodovky,ozubene kolo2 a 3 rychlosti,je dost znicene,da sa kupit nove?
na nete som nove nenasiel...
http://stroje.bazos.sk/inzerat/22167632 ... -super.php
8) 8) 8) :pohar:

Uživatelský avatar
saimon25
Příspěvky: 491
Registrován: ned kvě 29, 2011 7:27 pm
Bydliště: Stara Tura (Suš)

Re: Zetor super 50 od Přemy

#317 Nový příspěvek od saimon25 »

Přemo píše:Tak sem to uz nejak oddekloval hydraulikavenku viko prevodovky taki,a zitra snad rozpulim motor,ale itak sem stoho nejak vlese :vztek: :D vubec nevim cim zacit co prvne povolit,treba u zadnich poloos..coteprv zbytek jeje :-/ ,..moje predstava stema poloosama byla ze povolim ozub.kolo vevnitr a sundam poloosou jak je prisrubovana,ale jaksti kdyz povoluju to kolo tak semi protaci cele takze soudim ze z druhe strany jsou normlani hlavy?jestli mi to tu nekdo nejak popise budem jen rad,diky a jinak diferak vpohode ,zadne zuby nechybi ale v prevodovce spodni hridel 2 prostredni kola pokut rikam spravne redukce? :-/ 2-3 jsou ohlodane :prace:
tak poradte scim zacnut chlapi,nerad bych to skur...l...dikes
Ak mysliš skrutky čo držia ozubene kolo na poloosi tak ja som tam mal čistu hlavu takže sa nedalo nijako zachitit skrutku vrazil som sekač medzi skrutku a blok nahrieval matku plynom a potom to išlo ale ked som rozoberal napriklad druhu prevodovku tak tam už boly skrutky na kluč :-/ :-/

Uživatelský avatar
Přemo
Příspěvky: 1653
Registrován: pát lis 26, 2010 9:31 pm
Bydliště: Kousek od Hlučína

Re: Zetor super 50 od Přemy

#318 Nový příspěvek od Přemo »

saimon25 píše:
Přemo píše:Tak sem to uz nejak oddekloval hydraulikavenku viko prevodovky taki,a zitra snad rozpulim motor,ale itak sem stoho nejak vlese :vztek: :D vubec nevim cim zacit co prvne povolit,treba u zadnich poloos..coteprv zbytek jeje :-/ ,..moje predstava stema poloosama byla ze povolim ozub.kolo vevnitr a sundam poloosou jak je prisrubovana,ale jaksti kdyz povoluju to kolo tak semi protaci cele takze soudim ze z druhe strany jsou normlani hlavy?jestli mi to tu nekdo nejak popise budem jen rad,diky a jinak diferak vpohode ,zadne zuby nechybi ale v prevodovce spodni hridel 2 prostredni kola pokut rikam spravne redukce? :-/ 2-3 jsou ohlodane :prace:
tak poradte scim zacnut chlapi,nerad bych to skur...l...dikes
Ak mysliš skrutky čo držia ozubene kolo na poloosi tak ja som tam mal čistu hlavu takže sa nedalo nijako zachitit skrutku vrazil som sekač medzi skrutku a blok nahrieval matku plynom a potom to išlo ale ked som rozoberal napriklad druhu prevodovku tak tam už boly skrutky na kluč :-/ :-/
aha diky,takze nesundam tu nohavicu aniz bych mel povolene to kolo pokud chapu dobre,
zetor 50super,Z10045turbo,7011,E516B,BSS P53S,6T,P93S,10.08-agro,hon un 050 2x,BDT po faceliftu,bogballe,kertitox ala Napa,a spousta dalších stroju co uz není kam davat:)

Uživatelský avatar
saimon25
Příspěvky: 491
Registrován: ned kvě 29, 2011 7:27 pm
Bydliště: Stara Tura (Suš)

Re: Zetor super 50 od Přemy

#319 Nový příspěvek od saimon25 »

Tak pochopil si dobre

Uživatelský avatar
markopolo
Příspěvky: 120
Registrován: stř pro 07, 2011 4:09 pm
Bydliště: Kosice

Re: Zetor super 50 od Přemy

#320 Nový příspěvek od markopolo »

to 2-3-kove ozubene koleso,to horne ,som napokon zohnal pouzite, ale dost zachovale,nove stalo 100eur...
ak chces vymenit to spodne,tak to je na kline,a to musis potom,odpojit aj od redukcnej prevodovky,ta spodna hriadel je staly zaber,a vyberas ju dozadu

Uživatelský avatar
Přemo
Příspěvky: 1653
Registrován: pát lis 26, 2010 9:31 pm
Bydliště: Kousek od Hlučína

Re: Zetor super 50 od Přemy

#321 Nový příspěvek od Přemo »

tak davam nejake foto,ahned zase dalsi otazka,potrebuju rozpulit meziskrin a nevim jak spravne na vidlicky,zkousel sem u razeni stahnou ste hridele ten profilv kterem chodi ten fofr klacek,ale marne?takze?toje jedine co brani tomu abych to rozpulil ze?neni uz vevnitr nic schovaneho ne?tak asi vytahnout vidlicky s prevodovky a vysunout to cele is meziskrini?a jeden velky problem protoze bez nich bxto asi nikdy neslo :vztek: na fotcka e jak je matka u pastorku u diferaku ta velka je zavarena :pistol: tak me asi jebne nepocitam zejeto od vyroby,a nevite jestli tu hridel nejak dostanu ven aniz bych to povolil?prave ze strany od meziskrine?nechci to tam mastit flexou radsi bych to nechal primo na soustruh potom,. :help:
Přílohy
09022013925.jpg
09022013924.jpg
04022013921.jpg
04022013920.jpg
04022013919.jpg
04022013918.jpg
02022013917.jpg
02022013916.jpg
02022013915.jpg
zetor 50super,Z10045turbo,7011,E516B,BSS P53S,6T,P93S,10.08-agro,hon un 050 2x,BDT po faceliftu,bogballe,kertitox ala Napa,a spousta dalších stroju co uz není kam davat:)

Uživatelský avatar
STEEL
Příspěvky: 2692
Registrován: ned zář 13, 2009 11:26 am
Bydliště: Okres Jihlava

Re: Zetor super 50 od Přemy

#322 Nový příspěvek od STEEL »

ahoj , tady sem narazil na aukru na boční plechy na supra tak vám semka musím dat odkaz a fotku
http://aukro.cz/zetor-50-super-i3019071872.html

Obrázek
upload pic
Zetor 6911 a Zetor 6945
vlek Deza 5000
štípačka do kšand
bedna do kšand
lejta na vodu 2000l
špalíkovač Biboš s dopravníkem v.č. 515
vlek BSS P 73 S olejová
věž z Balkancar 1733 upravená do tříbodového závěsu
ŽTR 216 H
Nakladač ND4 - 039

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: Zetor super 50 od Přemy

#323 Nový příspěvek od alek »

Přema myslím ma plechy ale fotku asi ještě nenahodil (dělá tajnosti ?).Ale mohl by se pochlubyt jake ty plechy mááá. :hm:

Uživatelský avatar
STEEL
Příspěvky: 2692
Registrován: ned zář 13, 2009 11:26 am
Bydliště: Okres Jihlava

Re: Zetor super 50 od Přemy

#324 Nový příspěvek od STEEL »

tak se plechy prodali za 510kč docela srandovní cena nato že se ty plechy moc nevydí
Zetor 6911 a Zetor 6945
vlek Deza 5000
štípačka do kšand
bedna do kšand
lejta na vodu 2000l
špalíkovač Biboš s dopravníkem v.č. 515
vlek BSS P 73 S olejová
věž z Balkancar 1733 upravená do tříbodového závěsu
ŽTR 216 H
Nakladač ND4 - 039

Uživatelský avatar
Přemo
Příspěvky: 1653
Registrován: pát lis 26, 2010 9:31 pm
Bydliště: Kousek od Hlučína

Re: Zetor super 50 od Přemy

#325 Nový příspěvek od Přemo »

alek píše:Přema myslím ma plechy ale fotku asi ještě nenahodil (dělá tajnosti ?).Ale mohl by se pochlubyt jake ty plechy mááá. :hm:
Jasne plechy mam ty same jen se nane jeste nedostalo,tedka ta prevodovka,schanim jeste blatniky,a sprevodovkou jen trapeni,,nejaky frajer zavaril matku na pastorku :pistol: ,takze nato asi doslova seru vymenim kcemu se dostanu,hlavne na meziskrini,vule v prevodovce je uplne minimalni,takze to kaslu :-/
zetor 50super,Z10045turbo,7011,E516B,BSS P53S,6T,P93S,10.08-agro,hon un 050 2x,BDT po faceliftu,bogballe,kertitox ala Napa,a spousta dalších stroju co uz není kam davat:)

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: Zetor super 50 od Přemy

#326 Nový příspěvek od alek »

Přemo píše:
alek píše:Přema myslím ma plechy ale fotku asi ještě nenahodil (dělá tajnosti ?).Ale mohl by se pochlubyt jake ty plechy mááá. :hm:
Jasne plechy mam ty same jen se nane jeste nedostalo,tedka ta prevodovka,schanim jeste blatniky,a sprevodovkou jen trapeni,,nejaky frajer zavaril matku na pastorku :pistol: ,takze nato asi doslova seru vymenim kcemu se dostanu,hlavne na meziskrini,vule v prevodovce je uplne minimalni,takze to kaslu :-/
Blatníky přední nebo zadní??\Zkoušel to rozboce z Prostějova.

Uživatelský avatar
Přemo
Příspěvky: 1653
Registrován: pát lis 26, 2010 9:31 pm
Bydliště: Kousek od Hlučína

Re: Zetor super 50 od Přemy

#327 Nový příspěvek od Přemo »

Tak jsem byl neska u chlapika s prostejova(žarovice),pro nejake dily takovy pohrebni ustav supru:(cca asi 15 kousku,,ale sezene tam uplne vsechno ja jsem poridil dobre dvojkolo do prevodovky2-3 stupne to spodni coje na klinku,drzak spodniho zavesu,paku hydrauliky konecne origo,tyce rizeni,treti bod origo za 500kč a nejake malickosti zavse chtel 2000 takze jsem byl spokojeny,jen cena blatniku byla tochu premrstena:(za3tis.kus celkem pohnite nevim no sehnal jsem lepsi po 500kč ks o vykendu jedu dalsi vylet:)na nasich super dalnicich :vztek: ,,jinak ma tam zavazi a ma dily i na 25..nato ze tam mel tolik supru tak kazdy supr to original :shock: :vysmech: nechapu nic..aji slusne gumy tam ma proste vsechno co potrebujete no,a ma tam 2 skodovky30 krasne na renovaci :driver: spoustu savli jeden mel krystalacke tusim vypadali pekne:)takze kdyby nekdo neco,.kontakt naneho 722552999 velice ochotne nafoti zasle foto na meil,byl jsem spokojeny a zasle aji,,me posle prave to ozub kolo protoze ho museli hosi vymyntovat a cekat semi nechtelo.odpo.sem musel byt vpraci:(jinak bych ho treba sam vytahl :)
zetor 50super,Z10045turbo,7011,E516B,BSS P53S,6T,P93S,10.08-agro,hon un 050 2x,BDT po faceliftu,bogballe,kertitox ala Napa,a spousta dalších stroju co uz není kam davat:)

Uživatelský avatar
Přemo
Příspěvky: 1653
Registrován: pát lis 26, 2010 9:31 pm
Bydliště: Kousek od Hlučína

Re: Zetor super 50 od Přemy

#328 Nový příspěvek od Přemo »

Chlapi potrebuju poradit bleskove,uz ted je pozde:Djak spravne vymezit vule na hrusce,a diferaku?neska jsem si jednoduse predstavoval ze pritahnu matku na hrusce je nove udelana a pretocenyzavit byla zavarena kvalitne:(matka je na 50 klic,kdyz jsem dotahl velkou racnou na silu cca 30cm trubka uz hridele nesli rukou tocit,jedine pres racnu asi byto melo i po dotazeni chodit volne ze?ono to musim vymezit mezi tema loziskama pokud se nepletu?..zitra sletim do zetoru za chlapama jestli nemaji vymezovaky jinak musim obednat s bena,,..a jinak jak ste vymezovali vuli mezi hruskou a diferak?jako styl od oka cca :D nebo nejak profi?nerad bych to tam namastil a pak no nekde rozmastil :vztek: :D dik za rady chlopaci,
a sehnal jsem jsem krasne blatniky za krasne penize a hlavne aji s origo tema spodnima vystuhama ktere jsou jak nove zadne pohnite jen orezle,,coz jsem cucel :shock: jak buk nato,sice jsem prone frcel do znojma ale 1000kč oba nadhera,oproti chlapika s prostejova za 3 tis.ks v horsim stavu..
zetor 50super,Z10045turbo,7011,E516B,BSS P53S,6T,P93S,10.08-agro,hon un 050 2x,BDT po faceliftu,bogballe,kertitox ala Napa,a spousta dalších stroju co uz není kam davat:)

Uživatelský avatar
CSrado
Příspěvky: 290
Registrován: ned srp 05, 2012 12:26 am
Bydliště: Kvakovce

Re: Zetor super 50 od Přemy

#329 Nový příspěvek od CSrado »

Přemo píše:Chlapi potrebuju poradit bleskove,uz ted je pozde:Djak spravne vymezit vule na hrusce,a diferaku?neska jsem si jednoduse predstavoval ze pritahnu matku na hrusce je nove udelana a pretocenyzavit byla zavarena kvalitne:(matka je na 50 klic,kdyz jsem dotahl velkou racnou na silu cca 30cm trubka uz hridele nesli rukou tocit,jedine pres racnu asi byto melo i po dotazeni chodit volne ze?ono to musim vymezit mezi tema loziskama pokud se nepletu?..zitra sletim do zetoru za chlapama jestli nemaji vymezovaky jinak musim obednat s bena,,..a jinak jak ste vymezovali vuli mezi hruskou a diferak?jako styl od oka cca :D nebo nejak profi?nerad bych to tam namastil a pak no nekde rozmastil :vztek: :D dik za rady chlopaci,
a sehnal jsem jsem krasne blatniky za krasne penize a hlavne aji s origo tema spodnima vystuhama ktere jsou jak nove zadne pohnite jen orezle,,coz jsem cucel :shock: jak buk nato,sice jsem prone frcel do znojma ale 1000kč oba nadhera,oproti chlapika s prostejova za 3 tis.ks v horsim stavu..
Zdravím :)
Máš hručku veľmi v predu alebo veľmi vzadu(k satelítnemu košu ) ... Jedine tými vymedzovacími a musíš to nastaviť tak aby keď medzi hrušku a satelitný koš dáš kancelársky papier tak ti ho má poprestrihovať a nie pohužvať lebo to potom ti bude hučať po ceste
Tak som to počul aj robil na 69 a funguje a hlavne ide ticho :)
Veľa šťastia :)
Zetor Super 50, Zetor Super 50, Zetor 6911
Volkswagen Passat 2.0 TDI, Skoda Octavia 1.9 TDI

Uživatelský avatar
Přemo
Příspěvky: 1653
Registrován: pát lis 26, 2010 9:31 pm
Bydliště: Kousek od Hlučína

Re: Zetor super 50 od Přemy

#330 Nový příspěvek od Přemo »

CSrado píše:
Přemo píše:Chlapi potrebuju poradit bleskove,uz ted je pozde:Djak spravne vymezit vule na hrusce,a diferaku?neska jsem si jednoduse predstavoval ze pritahnu matku na hrusce je nove udelana a pretocenyzavit byla zavarena kvalitne:(matka je na 50 klic,kdyz jsem dotahl velkou racnou na silu cca 30cm trubka uz hridele nesli rukou tocit,jedine pres racnu asi byto melo i po dotazeni chodit volne ze?ono to musim vymezit mezi tema loziskama pokud se nepletu?..zitra sletim do zetoru za chlapama jestli nemaji vymezovaky jinak musim obednat s bena,,..a jinak jak ste vymezovali vuli mezi hruskou a diferak?jako styl od oka cca :D nebo nejak profi?nerad bych to tam namastil a pak no nekde rozmastil :vztek: :D dik za rady chlopaci,
a sehnal jsem jsem krasne blatniky za krasne penize a hlavne aji s origo tema spodnima vystuhama ktere jsou jak nove zadne pohnite jen orezle,,coz jsem cucel :shock: jak buk nato,sice jsem prone frcel do znojma ale 1000kč oba nadhera,oproti chlapika s prostejova za 3 tis.ks v horsim stavu..
Zdravím :)
Máš hručku veľmi v predu alebo veľmi vzadu(k satelítnemu košu ) ... Jedine tými vymedzovacími a musíš to nastaviť tak aby keď medzi hrušku a satelitný koš dáš kancelársky papier tak ti ho má poprestrihovať a nie pohužvať lebo to potom ti bude hučať po ceste
Tak som to počul aj robil na 69 a funguje a hlavne ide ticho :)
Veľa šťastia :)
vela dakujem,ja prave musim vymezit mezi tyma dvuma loziskama prve vulu je moc velka a tak se zatahnou tak ze to neloziskujou:)stym papirem dobra vec:)to prave nechcu aby to huce
lo jak svina:)dik kdbych nahodou ptam se :)
zetor 50super,Z10045turbo,7011,E516B,BSS P53S,6T,P93S,10.08-agro,hon un 050 2x,BDT po faceliftu,bogballe,kertitox ala Napa,a spousta dalších stroju co uz není kam davat:)

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“