Zetor Super 50 od ALKA

Moderátor: Lukashil

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Zetor Super 50 od ALKA

#1 Nový příspěvek od alek »

Tak nakonec jsem taky dotáhl Supraka .Zatím moc jsem jezdit nemohl prve pršelo a včil se mění oil a filtry,tam byl takový humus.Tady neaký foto:
Přílohy
Resize of DSCF1542.JPG
Resize of DSCF1544.JPG
Resize of DSCF1545.JPG

JOSÍG
Příspěvky: 177
Registrován: ned bře 14, 2010 7:07 pm
Bydliště: Děčín

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#2 Nový příspěvek od JOSÍG »

pěkný supřík, kolik jsi za něj dal ? :)
Zetor je životní styl

COBEIN
Příspěvky: 86
Registrován: úte led 20, 2009 7:34 pm

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#3 Nový příspěvek od COBEIN »

Vypadá hezky.. Jak pomohla výměna oleje mazacímu tlaku, o kolik se zvedl?
Bělorus EO 2621 , Zetor Super 50

pracovak
Příspěvky: 144
Registrován: pát říj 12, 2007 1:18 pm
Bydliště: Chrudim

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#4 Nový příspěvek od pracovak »

sakra kde se to kupuje ? ten tlak ...mám ho taky nákej slabší ...asi je už starej :vysmech:

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#5 Nový příspěvek od alek »

Za Supříka jsme se dohodly na 25000,-,ale platil jsem jen 20000,-odpočétl 5 za malou domado frezu(chtěl neco menšího).A k němu dost dílů 3*startery,přitlačak atd.A byl na bazoši.
Tlak zatím nevím včera my došlo těsnění,chci sundat vanu a umit sací koš.

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#6 Nový příspěvek od alek »

Tady par fotek z výměni olejů před a po,to byl ale hnus nevím jak dlouho tam mohl byt.
Přílohy
Resize of DSCF1561.JPG
Resize of DSCF1562.JPG
Resize of DSCF1565.JPG
Resize of DSCF1565.JPG
Resize of DSCF1571.JPG
Resize of DSCF1573.JPG
Resize of DSCF1569.JPG
Resize of DSCF1576.JPG
Resize of DSCF1577.JPG

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#7 Nový příspěvek od alek »

No a tady jsou fotky po koupely ja bych řekl,že je to poznat docela dost,(to bylo i na mě dost poznat byl jsem jakm horník).No a aby toho nebylo málo tak ještě musím udělat střiky ,nedalo mě to a vzal jsem je ke kamošovy vyskoušet no apo všech čtyřech je prdd.Zítra jedu pro nový tak se snad dočkám a už brzy bude i jezdi ne jen opravovat co jiní zanedbaly.
Přílohy
Resize of DSCF1582.JPG
Resize of DSCF1583.JPG
Resize of DSCF1584.JPG
Resize of DSCF1585.JPG
Resize of DSCF1586.JPG

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#8 Nový příspěvek od alek »

COBEIN píše:Vypadá hezky.. Jak pomohla výměna oleje mazacímu tlaku, o kolik se zvedl?
Tak jsem Supříka v sobotu natočíl a čučel jsem tlak oleje šel na 4,5 musel jsem povolit,ale aby ne když je nový olej ,no a po zahřátí padne pod 2 a při přidání plynu šplhá mirně nad 2.No a tak jsem to nevydržel a v pondělí zakoupil naftu a jel ho projet.No zdá se mě neak moc uskákané,ale jinak taha jak bék kopec nekopec 3.Ale po dostatečném zahřátí tlakoměr zase nic moc ,a co víc baňe filtrů oleje jsou jedna horká a druhá jen tak trochu vlažná to asi tak nemá bít,jestli se motor neoplach a neucpal jemní filtr,na to se mrknu asi dnes jestli to vyjde.Tak zatím ALEK

COBEIN
Příspěvky: 86
Registrován: úte led 20, 2009 7:34 pm

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#9 Nový příspěvek od COBEIN »

alek píše:
COBEIN píše:Vypadá hezky.. Jak pomohla výměna oleje mazacímu tlaku, o kolik se zvedl?
Tak jsem Supříka v sobotu natočíl a čučel jsem tlak oleje šel na 4,5 musel jsem povolit,ale aby ne když je nový olej ,no a po zahřátí padne pod 2 a při přidání plynu šplhá mirně nad 2.No a tak jsem to nevydržel a v pondělí zakoupil naftu a jel ho projet.No zdá se mě neak moc uskákané,ale jinak taha jak bék kopec nekopec 3.Ale po dostatečném zahřátí tlakoměr zase nic moc ,a co víc baňe filtrů oleje jsou jedna horká a druhá jen tak trochu vlažná to asi tak nemá bít,jestli se motor neoplach a neucpal jemní filtr,na to se mrknu asi dnes jestli to vyjde.Tak zatím ALEK

pokud mi dojde olej zitra tak budu menit o vikendu,tak ti napisu jak to chodi me.ale tak nejak jak to pises to mam ja pred vymenou.. kdyz ho hodne zahreju, tak sem rad ze se rafika hejbe...
Bělorus EO 2621 , Zetor Super 50

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#10 Nový příspěvek od alek »

COBEIN píše:
alek píše:
COBEIN píše:Vypadá hezky.. Jak pomohla výměna oleje mazacímu tlaku, o kolik se zvedl?
Tak jsem Supříka v sobotu natočíl a čučel jsem tlak oleje šel na 4,5 musel jsem povolit,ale aby ne když je nový olej ,no a po zahřátí padne pod 2 a při přidání plynu šplhá mirně nad 2.No a tak jsem to nevydržel a v pondělí zakoupil naftu a jel ho projet.No zdá se mě neak moc uskákané,ale jinak taha jak bék kopec nekopec 3.Ale po dostatečném zahřátí tlakoměr zase nic moc ,a co víc baňe filtrů oleje jsou jedna horká a druhá jen tak trochu vlažná to asi tak nemá bít,jestli se motor neoplach a neucpal jemní filtr,na to se mrknu asi dnes jestli to vyjde.Tak zatím ALEK

pokud mi dojde olej zitra tak budu menit o vikendu,tak ti napisu jak to chodi me.ale tak nejak jak to pises to mam ja pred vymenou.. kdyz ho hodne zahreju, tak sem rad ze se rafika hejbe...
Ja jsem se bavil z známím co má Supra už spoustu let a ten to má podobně a sam říkal že Supry málo mažou.Ale i v knize udržba píšou že u starších stroju je mazání na 0,5 dostačující.Tak si stím hlavu asi lamat nemusíme.Jaky olej dáváš ja tam dal M6AD.Ať se daří ALEK p.s. a dé vědět

COBEIN
Příspěvky: 86
Registrován: úte led 20, 2009 7:34 pm

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#11 Nový příspěvek od COBEIN »

alek píše:
COBEIN píše:
alek píše:
COBEIN píše:Vypadá hezky.. Jak pomohla výměna oleje mazacímu tlaku, o kolik se zvedl?
Tak jsem Supříka v sobotu natočíl a čučel jsem tlak oleje šel na 4,5 musel jsem povolit,ale aby ne když je nový olej ,no a po zahřátí padne pod 2 a při přidání plynu šplhá mirně nad 2.No a tak jsem to nevydržel a v pondělí zakoupil naftu a jel ho projet.No zdá se mě neak moc uskákané,ale jinak taha jak bék kopec nekopec 3.Ale po dostatečném zahřátí tlakoměr zase nic moc ,a co víc baňe filtrů oleje jsou jedna horká a druhá jen tak trochu vlažná to asi tak nemá bít,jestli se motor neoplach a neucpal jemní filtr,na to se mrknu asi dnes jestli to vyjde.Tak zatím ALEK

pokud mi dojde olej zitra tak budu menit o vikendu,tak ti napisu jak to chodi me.ale tak nejak jak to pises to mam ja pred vymenou.. kdyz ho hodne zahreju, tak sem rad ze se rafika hejbe...
Ja jsem se bavil z známím co má Supra už spoustu let a ten to má podobně a sam říkal že Supry málo mažou.Ale i v knize udržba píšou že u starších stroju je mazání na 0,5 dostačující.Tak si stím hlavu asi lamat nemusíme.Jaky olej dáváš ja tam dal M6AD.Ať se daří ALEK p.s. a dé vědět

olej včera dorazil,koupil sem M6A, zda se ze doted jezdil na neaditivovaný,tak to nebudu menit.tesneni mam pripravene,takze pujde vana dolu,vycistim sito u sani a naleju novy olej.traktor ted dlouho stal,tak alespon bude vsechen olej hezky steklej dole.dam vedet jak to slo.co chystas se suprikem dal? jeste nejake upravy a opravy?
Bělorus EO 2621 , Zetor Super 50

COBEIN
Příspěvky: 86
Registrován: úte led 20, 2009 7:34 pm

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#12 Nový příspěvek od COBEIN »

ps,vstriky me cekaji taky.menis jen trysky, nebo bylo potreba i neco vic? kde nakupujes?
Bělorus EO 2621 , Zetor Super 50

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#13 Nový příspěvek od alek »

COBEIN píše:ps,vstriky me cekaji taky.menis jen trysky, nebo bylo potreba i neco vic? kde nakupujes?
měnil jsem jen trysky staly neakych 213,-/ks.u Monsty ,aprace zadara u nas je učňovské středisko a tam v ramci vyuky pod dozorem mistra.JINAK se mrkni jestli nemá Mosta pobočku nekde blízko tebe a nech si zboží poslat tam,u nás je a jednou tydně naváží zboží je to za ceny Monsty a ušetříš za poštovný.Měj se dnes vyrazím ze Suprem se projet jestli to dopadne dam foto.ALEK.Jo byl jsem včera na nakup N.D.
Naposledy upravil(a) alek dne pon črc 05, 2010 3:39 pm, celkem upraveno 1 x.

COBEIN
Příspěvky: 86
Registrován: úte led 20, 2009 7:34 pm

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#14 Nový příspěvek od COBEIN »

alek píše:
COBEIN píše:ps,vstriky me cekaji taky.menis jen trysky, nebo bylo potreba i neco vic? kde nakupujes?
měnil jsem jen trysky staly neakych 213,-/ks.u Monsty ,aprace zadara u nas je učňovské středisko a tam v ramci vyuky pod dozorem mistra.JINAK se mrkni jestli nemá Mosta pobočku nekde blízko tebe a nech si zboží poslat tam,u nás je a jednou tydně naváží zboží je to za ceny Monsty a ušetříš za poštovný.Měj se dnes vyrazím ze Suprem se projet jestli to dopadne dam foto.ALEK.Jo byl jsem včera ne nakup N.D.
tak at se projizdka zadari.ja mam monstu kousek od sebe v Jihlave.tak to tak udelam.jdu na ten olej 8)
Bělorus EO 2621 , Zetor Super 50

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#15 Nový příspěvek od alek »

COBEIN píše:
alek píše:
COBEIN píše:ps,vstriky me cekaji taky.menis jen trysky, nebo bylo potreba i neco vic? kde nakupujes?
měnil jsem jen trysky staly neakych 213,-/ks.u Monsty ,aprace zadara u nas je učňovské středisko a tam v ramci vyuky pod dozorem mistra.JINAK se mrkni jestli nemá Mosta pobočku nekde blízko tebe a nech si zboží poslat tam,u nás je a jednou tydně naváží zboží je to za ceny Monsty a ušetříš za poštovný.Měj se dnes vyrazím ze Suprem se projet jestli to dopadne dam foto.ALEK.Jo byl jsem včera ne nakup N.D.
tak at se projizdka zadari.ja mam monstu kousek od sebe v Jihlave.tak to tak udelam.jdu na ten olej 8)

Projížďka dopadla dobře,ale foto není.Jen mě trápí furt ten tlak jedu s takovou nejistotou když vidím tu ručičku mazání tesně nad nulou.nevím jestli by kontrolka mazání zhasle kdyby tam byla,jestli by čídlo ragovalo musím to zkusit,jak bude čas.Měj se ALEK

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“