Zetor Super 50 od ALKA

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 4463
Registrován: stř črc 04, 2007 6:20 pm
Bydliště: Prostějovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#136 Nový příspěvek od Roman »

alek píše:
Roman píše:Alešku, co děláš? Nejak tady na to dlabeš, dlouho žádná novinka.
Jo Románku žadné novinky mrzne jak sviňa a mam Supříka chystat na TK ,no asi prd.Zato ty se číníš jak se sem tam mrknu do tvého tematu.
Zatim jen prkotinky, k tomu podstatnymu sem se ještě nedostal. Po technické mužeš se supřikem dojet na náštěvu :smich: :smich: 8) 8)
http://www.traktorista.estranky.cz
Zetor 5718
domádo new holland TCE 45 r.v. 2009
motorobot PF 61 r.v. 1957
kultivátor MS 06 r.v. 1995

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#137 Nový příspěvek od alek »

tak ať to tu trochu oživím ,byl jsem včera na výletě a dovezl jsem si nejaké věcy na Supříka,tak dám par fotek:
Přílohy
Resize of DSCF6245.JPG
Resize of DSCF6244.JPG
Resize of DSCF6246.JPG
Resize of DSCF6247.JPG

koro
Příspěvky: 439
Registrován: stř lis 05, 2008 10:02 pm
Bydliště: Levice

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#138 Nový příspěvek od koro »

Eeeej bohatiera, dobre si nakúpil, hlavne ten dekel s tými žhavičmi.

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#139 Nový příspěvek od alek »

koro píše:Eeeej bohatiera, dobre si nakúpil, hlavne ten dekel s tými žhavičmi.
Jojo temu deklu jsem rad to bude asi o moc líp chytat ,ale nevím proč to přestaly dělat na 50-tky?

koro
Příspěvky: 439
Registrován: stř lis 05, 2008 10:02 pm
Bydliště: Levice

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#140 Nový příspěvek od koro »

Mali to aj tie prvé 50ky, ale hlavne 35ky. Dedo mi rozprával, že to veľmi sťahovalo baterku, hlavne v mrazoch.

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#141 Nový příspěvek od alek »

Tak jsem v sobotu vydělal hydrauliku a musí vyměnit sítko a manžetu jinak je to macek.Dam foto.

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#142 Nový příspěvek od alek »

tady je foto:
Přílohy
Resize of DSCF6260.JPG
kolegové v te vrchní díře je vidět zavit nepatří tam neco?(nic tam nebylo)
kolegové v te vrchní díře je vidět zavit nepatří tam neco?(nic tam nebylo)
Resize of DSCF6261.JPG
na manžetě je vidět pár ríh a manžeta je ztvrdlá
na manžetě je vidět pár ríh a manžeta je ztvrdlá

zetorček
Příspěvky: 182
Registrován: ned lis 27, 2011 7:43 pm
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#143 Nový příspěvek od zetorček »

Nazdar . Chcel by som sa opýtať na čo by som si mal dávať pozor pri kúpe supra 50. Majitel mi povedal zatial cez telefon že to nebrzdí a je slaba hydraulika . cez vykend to ideme pozret a previest sa . Máte niekdo aj TP na supra ?

Uživatelský avatar
markopolo
Příspěvky: 120
Registrován: stř pro 07, 2011 4:09 pm
Bydliště: Kosice

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#144 Nový příspěvek od markopolo »

co si mal za problem ,s hydraulikou ze si ju vybral...?

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#145 Nový příspěvek od alek »

zetorček píše:Nazdar . Chcel by som sa opýtať na čo by som si mal dávať pozor pri kúpe supra 50. Majitel mi povedal zatial cez telefon že to nebrzdí a je slaba hydraulika . cez vykend to ideme pozret a previest sa . Máte niekdo aj TP na supra ?
Ja TP. mam a na co jsi maš dat pozor ? na vše prohlidni ho co nejlíp třeba motor jak chyta studený(teply většinou chyta dobře),jestli a kolik maše po zahřátí,jestli tam jdou všechny kvalty a jestli drží(nevyskakuji)aj redukce,a to v terenu a na rovině .Ja co jsem měl špatné a zjistil jsem to pozdě byly vymláceny ložiska v nohavicích tak dnes bych vzal panenku zvedl jednu stranu a skusil přez páku pozvednout kolo jestli tam neni vůle,dal jaky je olej v motoru a když nejde hydraulika jestli je tam dost oleje je vzadu měrka nad zavěsem jaky je chladič (to je dost problem sehnat na Supra)a dal mě nic nenapadá ale byt tebou vemu si kamarada (znameho)mechanika ať ti poradí.

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#146 Nový příspěvek od alek »

markopolo píše:co si mal za problem ,s hydraulikou ze si ju vybral...?
Jen jeden problém ,Nešla.Cely leto v poho a až na pozim jsem zavěsil radlici a skulil ji pichnout do země co to zvládne a ejhle už jsem to nezdvihl.No a jak jsem to rozhodil tak sitko prasklé tak jestli se to nekde ucpalo či co.

zetorček
Příspěvky: 182
Registrován: ned lis 27, 2011 7:43 pm
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#147 Nový příspěvek od zetorček »

Dik za rady . Ale za tu cenu nebudem špekulovat a pekne ho buduci tyžden pojdem zobrat na odtahovke . Traktor nestoji ani cenu šrotu . čiže myslite že tam bude malo oleja v hydraulike ? Tie ložiska až taký problem neni blizko je SLS (slovenska ložiskova spoločnosť ) . Ja si skôr myslim že to bude asi valec tiec . Uvidime dam vediet ako som dopadol . A ešte neviete niekto original farby čisla polyuretanky . A Aké velke (nadrže na olej sú tam) Prevodovy= L , Motorový=L . Moc Vám Ďakujem .

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#148 Nový příspěvek od alek »

zetorček píše:Dik za rady . Ale za tu cenu nebudem špekulovat a pekne ho buduci tyžden pojdem zobrat na odtahovke . Traktor nestoji ani cenu šrotu . čiže myslite že tam bude malo oleja v hydraulike ? Tie ložiska až taký problem neni blizko je SLS (slovenska ložiskova spoločnosť ) . Ja si skôr myslim že to bude asi valec tiec . Uvidime dam vediet ako som dopadol . A ešte neviete niekto original farby čisla polyuretanky . A Aké velke (nadrže na olej sú tam) Prevodovy= L , Motorový=L . Moc Vám Ďakujem .
jo ty ložiska se daj vyměnit ale to jedno velky když nechceš činu tak chtěj 2500,-,ale sehnal jsem levněji akurát jsem je musel nalepit bo bylo vydřené uložení,vše jde spravyt a když je dobrá cena tak ho vem .Co se oleje tyka tak PP 80 nebo 90 je tam 44L , motor ma naplň 10L
Kolego foť to aj nakládání a de foto (založ tema)Ať to vyjde 8)

Uživatelský avatar
markopolo
Příspěvky: 120
Registrován: stř pro 07, 2011 4:09 pm
Bydliště: Kosice

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#149 Nový příspěvek od markopolo »

ja ked som robil cez zimu go,tak som mal vonku hydrauliku,poriadne som vytrel vnutro s handrou-pucsmolou,vycistil sitko,novy olej,a po 2 tyzdnoch ,mi ramena sli velmi pomaly hore,rozobral som kocku,tam bolo vsetko v poriadku,tak musela von hydr.a zistil som ze sitko je upchate od vlakien handry+zdeformovane podtlakom...vycistene,preceden olej,a zatial ok...
Este som skusal nastavit tyckami na ovladanie piestika,mrtvu polohu ramien,nejako sa mi to podarilo,ale je to dost citlive...

zetorček
Příspěvky: 182
Registrován: ned lis 27, 2011 7:43 pm
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Re: Zetor Super 50 od ALKA

#150 Nový příspěvek od zetorček »

Ok fotiť budem poriadne chceme to previesť na avii odtahovke alebo nejakej 5tone uvidime čo sa podari zohnať . Neviete o nejakých SPZ na predaj popripade iba TP ? Obavam sa že jeprasknute čelne sklo to bude asi problem zohnať . A robie niekto z vas aj zahumenky ? Ak ano ako to učtujete hodinovo ale výmerovo .

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“