ZETOR 50 Super od Vraných

Moderátor: Lukashil

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

ZETOR 50 Super od Vraných

#1 Nový příspěvek od Milhauss »

Tak jak to tak vypadá,asi se stanu suprákem. Pantáta má Supra,a moc s ním nejezdí,stojí mu ve stodole a tak říkal,jestli ho chci,ať si ho odvezu,nebo že ho prodá. Tak ho beru,akorát ho nemám jak dostat domů,všechny odtahovky z okolí jsou malé,a supra nenaloží. Supr je v moc pěkném stavu,samozřejmě bez SPZ. Chybí rám kabiny,jinak plně funkční. Je po GO v Uhlířských Janovicích před x lety,od té doby uklizen. Uvítám rady,a na co si dát pozor,a veškeré věci k suprům,neboť v tomto traktoru jsem seděl poprvé v životě,takže co se týče padesátek,jsem ůplný amatér.
Obraz0083.jpg
Obraz0084.jpg

pracovak
Příspěvky: 144
Registrován: pát říj 12, 2007 1:18 pm
Bydliště: Chrudim

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#2 Nový příspěvek od pracovak »

pokud ti mužu doporučit zas tak daleko to není, zkus odtahovka Mercia Chrudim, mají plošinu se kterou sjedou a cokoliv ti natáhnou na korbu. uveze to okolo 5 tun ...byl jsem moc spokojenej když mě vezli supráka. bylo to 30 km ...s nakládnou, vykládkou, příjezdem vše za 2000,-
a jestli je od pantáty tak je v pohodě ...už jen proto že je zadarmo ne ? :)

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#3 Nový příspěvek od Milhauss »

Zadarmo ne,i kdyby něco mu dám,nebo si ho zatím půjčím,a když bude nevyužit,prodá se a peníze půjdou pantátovi.

chrudím to je dálka,a supr je ode mne dalších 45 km,to bych se nedoplatil,to to raději risknu po ose

Uživatelský avatar
tomasberry
Příspěvky: 504
Registrován: čtv srp 30, 2007 9:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#4 Nový příspěvek od tomasberry »

a v okolí někdo nemá supra kdo by půjčil doklady se značkou? já bych půjčil, ale jsem ještě sedm kilometrů za Havlíčkovým Brodem. A kde je ten traktor?

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#5 Nový příspěvek od Milhauss »

Kus za Uhlířskejma Janovicema. Copak to mě už taky napadlo a i by se někdo našel. A co třeba nějaké čísla motoru,rámu atd. To v techničáku nejni?????

Uživatelský avatar
tomasberry
Příspěvky: 504
Registrován: čtv srp 30, 2007 9:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#6 Nový příspěvek od tomasberry »

teď teda doma nejsem tak to nevím přesně, ale mylsím že tam žádný čísla nejsou. Už jsem je takhle jednou půjčoval a koukali jsme na to a v malým techničáku jsme žádnej zádrhel neobjevili 8)

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#7 Nový příspěvek od Milhauss »

Já se poptám,vedle ve vesnici mají supra myslivci s SPZ,tak kdyby byli ochotní,tak by to asi bylo nejlepší

Uživatelský avatar
Rozzik
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 05, 2007 2:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#8 Nový příspěvek od Rozzik »

tomasberry píše:teď teda doma nejsem tak to nevím přesně, ale mylsím že tam žádný čísla nejsou. Už jsem je takhle jednou půjčoval a koukali jsme na to a v malým techničáku jsme žádnej zádrhel neobjevili 8)
Tak jsem koukal do sveho a je tam bohuzel vin kod, coz u me znaci cislo podvozku, motorove cislo mam vymazane i na motoru.
Ale podle me to zadnej polda kontrolovat nebude, ani nebude vedet kde je. Ja ho mam kleply na zadku vedle nahonu. Spis je blbe aby to nekdo do tebe netrefil a pak jsi nemusel platit ze sveho. Taky jsem videl ze nakladali supra pres rampu v JZD, Couvne k ni nejakem nakladak a pak zase doma sjedes po rampe. Je to ale asi uz dost komplikovane. Pokud to neni po nejakych hlavnich silnicich tak bych to vzal po ose.
Cus
Jednou měř a třikrát řež! :)
Foto album: https://photos.app.goo.gl/bHQ5upK8wDy8Jc4NA

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#9 Nový příspěvek od Milhauss »

No právě že to docela po hlavní je,minimálně půl cesty. Ale tady jde právě o ten náklaďák,to je munimálně na liazky. Kluci potřeboval bych zjistit kompletní šířku supra,od kraje na kraj. Závaží tam není,takže od kraje gumy ke druhý. možná by mi to přivezli kluci v kontejneru,sice za 3500 kč,ale co můžeš dělat. Díky

Toreto
Příspěvky: 5995
Registrován: stř říj 22, 2008 4:48 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#10 Nový příspěvek od Toreto »

Milhauss pekný suprik. :potlesk: :ano: Len ho zober, budeš mat dalši prírastok do vozoveho parku. :smich: 8) :friends:

pracovak
Příspěvky: 144
Registrován: pát říj 12, 2007 1:18 pm
Bydliště: Chrudim

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#11 Nový příspěvek od pracovak »

do kontáku ...to jsem chtel puvodně taky ...ale musiš ho přeměřit radši na místě ...tam jde o milimetry ...já jsem právě nakonec zvolil tu odtahovku ...bylo to mnohem pohodlnější ...se podívej jestli u vás někde v okolí náká není ...takových služeb je všude docela dost ...
přesně jak to máš ty ....mě to mělo stát s tím kontejnerem 3500,- ale nevedělo se jestli se to tam vejde a jestli to vubec ten kostitřas (ávie) zvedne nebo jestli se to nesmekne a nevyjede celej traktor při nakládání ven i s dvířkama:) tak jsem radši sáhl po tom odtahu ...vezli mě na korbě zetora a za tím měl jestě přívěs a auta a na tom byl vozejk co jsem k tomu dostal a ve vozejku brány....takže pekná sestavička ...a vzal jsem to najednou...ávii bych musel nadvakrát..

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#12 Nový příspěvek od Milhauss »

Copak to jo,já mám jenom supra,a na skládce mají mercedesy,ty by s tím snad mít problém neměli,ale potřebuji šířku,kontejner je max. 2,20 m. Odtahovek je tu dost,ale samé malé,nebo za auto,a to prý nenaložej. O nakláďáku žádném nevím :-/

Uživatelský avatar
tomasberry
Příspěvky: 504
Registrován: čtv srp 30, 2007 9:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#13 Nový příspěvek od tomasberry »

To u nás v Havlíčkově brodě je odtahovka co by to asi uvezla, strejdovi vezli třicítku a vůz a mě valník, vyšlo to vždycky tak 20Kč za km. Jinak ten vin kod bych neřešil, to policajti nenajdou a když jo tak řekneš že to není ono. A na tu šířku se to do těch 2,20 vleze, zejtra ti to přeměřím přesně, ale myslím že když jsem to měřil tak to bylo kolem dvou metrů a já mám nejširší místo držáky na zástěrky na blatníkách.

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#14 Nový příspěvek od Milhauss »

Já myslím že jsem to měřil,a bylo to 190 cm,ale bylo to od gumy ke gumě. Nejširší místo to asi nebude,tak i kdyby plus 10 cm,tak se to vejít musí

Uživatelský avatar
Rozzik
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 05, 2007 2:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#15 Nový příspěvek od Rozzik »

Jestli ten kontak ma 2,2 opravdu rovnou podlahu tak je to urcite v pohode. Supra jsem presne nemeril ale mam kultivator delany na 150cm a je presne na stredy zadnich pneu. Nektere kontaky maji totiz sirku velkou ale maji k podlaze ukos. Hlavne bacha na tu vahu supra, neni to zadny drobek. oproti 3011 je to dvojnasobna vaha!!! Supr ma bez zavazi cca 3000kg se zavazim v kolech cca 3500kg. Jo a asi bych ho nakladal na couvacku aby byl kabinou ke kabine a podarne ukurtovat pri tom natahovani je to docela z kopce!!! Nam odvazeli z firmy stary soustruh SPT16. jen tak jsem mu ho hodili na zemi do kontaku a jak tozacal natahovat tak se to smeklo a rozervalo mu to vrata ktery normalka zaviraj ve dvou lidech. Otevrelo je to jak volejovky. Haky co drzeli ty dvere jak kdyby byli plastovy.
Tak hodne zdaru a at to dobre zmaknes.
Cus
Jednou měř a třikrát řež! :)
Foto album: https://photos.app.goo.gl/bHQ5upK8wDy8Jc4NA

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“