ZETOR 50 Super od Vraných

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
UR1SK
Příspěvky: 1517
Registrován: pát črc 15, 2011 10:19 am
Bydliště: Liptov

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#241 Nový příspěvek od UR1SK »

Orba bola tohto roku katastrofa, zoral som lúku, ale ani sa radšej nepriznám, že som to oral ja. Dúfam, že to do jari premrzne a dáko to pripravím. Chcelo to zdiskovať, ale nie je čím... Super je pekný, páči sa mi zvuk motora, to ako sa dokáže dostať z úplne nízkych otáčok, keď počuť odpáliť každý valec, pekne do vysokých a keď si regulátor uberie, proste koncert.

Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1734
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#242 Nový příspěvek od padesátka »

Taky jsme se konečně dostali k té orbě-seřídil jsem mladýmu pluh a posadil ho do supra abych natočil to nějaké video.Bohu-žel mám novou nokii C5 00 a to je tak blbej telefon že se mi podařilo udělat pouze nějaký fotky a video nejde přehrát jen v telefonu a do počítače to nemužu dostat vůbec se nezobrazí :-/ tak jen pár fotek
Přílohy
Snímek 004.jpg
Snímek 003.jpg
Snímek 002.jpg
Snímek 001.jpg

Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1734
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#243 Nový příspěvek od padesátka »

Ještě-Musím říct že se oralo velice pěkně na 1 a volnoběh 8) -krásně to klopilo 8) -prostě se podařil seřídit pluh 8) a hlavně pomohlo jak sem někdo vložil to nastavení z nějakého starého manualu 8) 8) 8) :) Jestli se podaří mladýmu vytáhnout to video z telefonu tak dodám.
Přílohy
Snímek 007.jpg
Snímek 006.jpg

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14389
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#244 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...super a suprová orba... 8) 8) 8)

Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1734
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#245 Nový příspěvek od padesátka »

Tak se podařilo vydolovat video z telefonu,ale museli by jste si postavit obrazovku na štorc.Jelikož jsem točil s C5 jako s 6300 tak mám videa na bok a otočit nejdou :-/ jako fotky.

Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1734
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#246 Nový příspěvek od padesátka »

V sobotu nasadím předradličky a po neděli jedu orat kamarádovi záhumenku má tam víc hnoje tak proto předradličky.Jinak mám na pluhu ještě jedny třmeny--prý jsou na nože,ale já tam dám místo nich kotouče aby pěkně řezaly brázdu :)

Uživatelský avatar
czlukas
Příspěvky: 2611
Registrován: pon lis 09, 2009 9:44 pm
Bydliště: Moravskoslezsky kraj

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#247 Nový příspěvek od czlukas »

Pěkne fotky pěkně zorane :)
Začínal sem z eresama tet jedině ZETOR !!

Pokud traktor tak jedině ZETOR !

Pokud auto tak jedině ŠKODA

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#248 Nový příspěvek od Milhauss »

Tak jsem dnes roztáhnul Supříku,chytil na první převalení,to sjem koukal,ale on chytá pěkně,stačí mu málo. Dostal novej nerez výfuk s klapkou,a bez tlumičem,a musím říct,s tím jezdit moc nebudu,to je rachot,ža asi ani já bych na tom nevydržel,až s ním budu půl dne jezdit. No zatím nechám,dal jsem kratší,kvůli zajetí do garáže,ale nepovadlo se,furt 5 cm chybělo,a v garáži by nebylo hnutí. No a dostal nové pneu z ávky 6,50 - 20 a novou barvu na disky,takové budou i zadní a maska. A supra bych chtěl modrého
4.3.2012 (8).JPG
4.3.2012 (9).JPG
4.3.2012 (10).JPG
4.3.2012 (11).JPG
4.3.2012 (13).JPG

Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1734
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#249 Nový příspěvek od padesátka »

Vejfuk pěknej taky se mi líbí nerezovej nech si někde stočit z nerez plechu tubus nanejtuj do něj 2 až 3 přepážky a vsad ho mezi ty pěkný trubky já to mám v plánu až mi budou kluci vložkovat komín nerezem tak je zaukoluju.

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#250 Nový příspěvek od Milhauss »

No já jsem přemýšlel jestli by pomohly drátěnky na nádobí,taky to prej cpali do výfuků,tak kdybych jich tam 5 nacpal,uvidíme,něco s tím musím udělat. A hlavně vyspravit tu díru okolo,někdo tam nacpal tlumič ze 7011 a vůbec s e s tím nepáral,nastříhnul,ohnul a šel. To musím nějak zanýtovat,aby to trochu vypadalo

Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1734
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#251 Nový příspěvek od padesátka »

Taky už mám ten hranatej výfuk a prostříhanou kapotu.Koukal jsem na videa kde maj supráci pěkný oválný výfuky s parádním zvukem,ale to budou asi polský.Tady se prodávaj origo výfuky oválný,ale trochu jiný-ted jsem koukal v monsta Brno maj kompletní kolena s termostatem už spasovaný,ale stojí to skoro 700kč.

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#252 Nový příspěvek od Milhauss »

Kluci otázka na zamyšlení,pomůže mi,když nacpu drátěnky na nádobí do výfuku,aby byl tišší??? Nemá to někdo odzkoušené????? Nebo jiný nápad jak ztišit,kromě tlumiče. Dík

zetornd
Příspěvky: 695
Registrován: úte lis 25, 2008 10:14 pm

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#253 Nový příspěvek od zetornd »

Na vozidle jsem použil tlumič výfuku z jiného vozidla a výfuk byl hlučný. Po vyplnění tlumiče "drátky" na čištění parket jsem dosáhl tichého chodu bez omezení výkonu.

Ahoj

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#254 Nový příspěvek od Milhauss »

Tak to jsi mi udělal radost,mám zatím 3 drátěnky,kdyžtak koupím ještě. Jen se ještě bojím až je nacpu do laufu,že po přidání plynu vyletěj ven,uvidím. Kdyžtak budu muset něčím zafixovat. Dík 8)

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: ZETOR 50 Super od Vraných

#255 Nový příspěvek od Milhauss »

Tak dnešní fotogalerie je ze sečení vojtěšky a jednoho výběhu,co nespásly ovce. Šlo to jako hutě,povozila se i drahá polovička Video je ve výrobě :vysmech: :vysmech: :vysmech:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“