Supřík z Malé Hané

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Supřík z Malé Hané

#31 Nový příspěvek od bigles »

hřeben na ruční brzdu nemáš? a na to řazení mář řadičku nebo celou kulisu ?

Uživatelský avatar
zetor tomas
Příspěvky: 1538
Registrován: pon črc 09, 2007 2:44 pm
Bydliště: Bystřice n. P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Supřík z Malé Hané

#32 Nový příspěvek od zetor tomas »

bigles píše:hřeben na ruční brzdu nemáš? a na to řazení mář řadičku nebo celou kulisu ?
Bych se musel jít podivat...Já tam za chvilku skočím a dám ti vědět...Ty bys něco vzal?
Zetor 5945 a Zetor 6711

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Supřík z Malé Hané

#33 Nový příspěvek od bigles »

A tak kdybys mi napsal co vsechno mas a treba casem vyfotil tak bych neco co by se hodilo vzal :)

Uživatelský avatar
zetor tomas
Příspěvky: 1538
Registrován: pon črc 09, 2007 2:44 pm
Bydliště: Bystřice n. P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Supřík z Malé Hané

#34 Nový příspěvek od zetor tomas »

bigles píše:A tak kdybys mi napsal co vsechno mas a treba casem vyfotil tak bych neco co by se hodilo vzal :)
Ted sem si vzpoměl, že fotky mám...Vložím ti je ale do tvýho vlákna, ať to tady nezasíráme soukromejma věcma... Ok?
Zetor 5945 a Zetor 6711

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Supřík z Malé Hané

#35 Nový příspěvek od bigles »

zetor tomas píše:
bigles píše:A tak kdybys mi napsal co vsechno mas a treba casem vyfotil tak bych neco co by se hodilo vzal :)
Ted sem si vzpoměl, že fotky mám...Vložím ti je ale do tvýho vlákna, ať to tady nezasíráme soukromejma věcma... Ok?
ok

Uživatelský avatar
PetrP
Příspěvky: 186
Registrován: ned říj 26, 2008 12:32 pm

Re: Supřík z Malé Hané

#36 Nový příspěvek od PetrP »

Tak zase jsou nějaký novinky :) Známej mi udělal v práci nový kolena a tu redukci, co je mezi chladičem a motorem. Kolena říkal, že nechal pozinkovat a ta kroužka je z nerezu. Protože dělá i pro nový Tatrovky ty hasičský zástavby, co se montujou v Poličce, ozkoušel mi i těsnost a prej v pořádku :)

Tady před a potom ;-)
105.JPG
Došla i nová střecha a výfuk, tak už prozatím máme všechny díly, co jsou třeba :wink:
Na oba starý výfuky mám už kupce, do konce týdne je odešlu, aspoň nějaká malá návratnost.
99.JPG
100.JPG
102.JPG
Jinak momentálně brousím chladič, chci ho taky trochu zkrášlit. Vyplachoval jsem ho a voda vytekla čistá, vnitřek vypadá pěkně, nikde žádnej únik vody, tak to jsem rád. Až ho budu mít hotovej, zase sem dám nějakou fotku.
Z4011 + Z6945

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Supřík z Malé Hané

#37 Nový příspěvek od bigles »

Vypadá to všechno pěkně :) jen aby to nebylo moc drahý, no ten chladič je potřeba mít čistej i když my v létě když vozíme písek enbo štěrk tak tam máme furt dečk ua na rovince je to jen na 60 ale když to začne jít stuha tak de maximálně na 80 ale nidky se nepřehřeje i s tou dečkou :)

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4252
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: Supřík z Malé Hané

#38 Nový příspěvek od pepa.traktor »

No Petře ty ses do toho obul,mraky věcí novejch 8) 8) to bude nádhera,co motor už zavrčel na zkoušku nebo ne? fot to všechno hlavně pro sebe to je rodinná záležitost a velká srdeční akce :ano: :ano: :)
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
PetrP
Příspěvky: 186
Registrován: ned říj 26, 2008 12:32 pm

Re: Supřík z Malé Hané

#39 Nový příspěvek od PetrP »

Bigles: U Z4011 máme zase i přes léto v masce půlku těch děr zadělanejch a taky je na cca 60, přes zimu potáhneme dečku, tak u Supra to pořešíme až během provozu :)
No jinak cena, třeba ty kolínka co mně dělal známej byly grátis, jako protislužba. Možná by šlo ušetřit na výfuku, použít ten druhej co byl doma, vodní čerpadlo nevím jestli je nebo není dobrý, ale trochu tam byly slyšet ložiska. Možná by to chvíli jelo, ale když je to teď rozdělaný, raděj ať to stojí o pár tisícovek víc a je pak dlouho klid, než abych tyto drobnosti řešil pak.

Pepa: jj neboj, fotím všechno jako o závod, zaprvé na památku, zadruhý kdyby šel někdy náhodou do světa, abych měl důkaz, co vše bylo dělaný, krom faktur samo. Jinak motor ještě nezavrčel ani na zkoušku. Min. týden jsme tam chtěli dát vložky, ale už byla dost zima, šly tam těžko a měli jsme strach, aby se neshrnuly ty gumičky dole, tak jsme to dali do tepla a jak bude venku líp, tak to zkusíme znova. Jinak ještě je pár podstatejch věcí na go, takže já se zatím bavím s takovejma maličkostma. Uvidíme jaká bude zima, podle mě dřív jak v únoru asi nezavrčí, to by muselo bejt během ledna aspoň jeden víkend 5-10 stupnů a tomu moc nevěřím.
Z4011 + Z6945

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Supřík z Malé Hané

#40 Nový příspěvek od bigles »

No k té vodní pumpě chcu jen říct že známej si koupil novou něco jak ty vdržela mu měsíc jelikoš je u vnitř takovej měch přez pružinu tak to brzo teče a to je docela na nic tak my tam místo měchu dáme gufer oa vydrží to dva roky a oprava se vejde do 50 korun :)

Uživatelský avatar
PetrP
Příspěvky: 186
Registrován: ned říj 26, 2008 12:32 pm

Re: Supřík z Malé Hané

#41 Nový příspěvek od PetrP »

jj dík za postřeh, může se hodit :) Aspoň vím, nakoho se případně obrátit ;-) Kdyžtak bych to taky takhle musel udělat, chodit to cca každýho půl roku reklamovat by se mi moc nechtělo teda.
Z4011 + Z6945

honzar
Příspěvky: 102
Registrován: sob říj 06, 2007 7:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Supřík z Malé Hané

#42 Nový příspěvek od honzar »

Zdravim.Tak já sem taky renovoval vodní pumpu a dla jsem tam měch z Liazky nebo Matesa.Ted přesně nevim.Kdybys potřeboval tak ti to zjistim.Mohl by si mi prosimtě říct stránku kde si sehnal tu střechu?

Uživatelský avatar
PetrP
Příspěvky: 186
Registrován: ned říj 26, 2008 12:32 pm

Re: Supřík z Malé Hané

#43 Nový příspěvek od PetrP »

Uvidíme, třeba to vydrží. Mám ji z té firmy Hospo, odkaz zde:
http://zetor25dily.ic.cz/4.htm
Z4011 + Z6945

Uživatelský avatar
Franta GRR
Příspěvky: 15
Registrován: stř pro 02, 2009 7:49 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Supřík z Malé Hané

#44 Nový příspěvek od Franta GRR »

Krasny 8) k tomu neni co dodat nadhernej stroj, a je videt ze vse delate peclive, to neni jen GO to je kompletni renovace.
Jen tak dal 8)

Uživatelský avatar
PetrP
Příspěvky: 186
Registrován: ned říj 26, 2008 12:32 pm

Re: Supřík z Malé Hané

#45 Nový příspěvek od PetrP »

Díky :) akorát teď se práce pozastavili, není nato počasí, tak až se trochu oteplí, bude se pokračovat.
Z4011 + Z6945

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“