Super ze Lhoty

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
brigadnik
Příspěvky: 1070
Registrován: stř říj 17, 2007 10:20 am
Bydliště: Žatecko
Kontaktovat uživatele:

Super ze Lhoty

#1 Nový příspěvek od brigadnik »

Přitáhl jsem domu Supra na papírech, nebudu psát román o tom, co předcházelo, rovnou hodím fotky a začnu s dotazy:) Motor se přechozímu majiteli potkal na jednom válci, spolklo to oba ventily, hlava na odpis. Náhradní hlavu mám, objednal jsem nový ventily, klínky a misku, o víkendu proběhne snad zborka. Dále je zatuhlý čerpadlo, to taky nebude problém. Ale chybí mi přední blatníky, zadní jsou shnilý, chybí vzduchojem, kabina a rám. Kdyby někdo měl, mám zájem. O víkendu snad přidám video, jestli to natočíme :pohar:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Florian
Příspěvky: 265
Registrován: pon čer 29, 2015 10:04 pm
Bydliště: Žatec

Re: Super ze Lhoty

#2 Nový příspěvek od Florian »

Ahoj.
Gratulace ke koupi....Co te stal,jestli se muzu zeptat?
Diky Florian.

Uživatelský avatar
brigadnik
Příspěvky: 1070
Registrován: stř říj 17, 2007 10:20 am
Bydliště: Žatecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Super ze Lhoty

#3 Nový příspěvek od brigadnik »

Nejdřív se snad raflo čerpadlo, vylítl do otáček, pak chvilku fungoval a pak se potkal. Čerpadlo vevnitř vypadá dobře, ale je zalepený řepkou.

PEST
Příspěvky: 1248
Registrován: čtv kvě 12, 2016 12:28 pm
Bydliště: Litoměřice

Re: Super ze Lhoty

#4 Nový příspěvek od PEST »

Mohl bys mi prosím vyfotit, jak vypadají papíry pro kabrio? Respektive, jak tam je/není zapsána kabina?

Uživatelský avatar
brigadnik
Příspěvky: 1070
Registrován: stř říj 17, 2007 10:20 am
Bydliště: Žatecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Super ze Lhoty

#5 Nový příspěvek od brigadnik »

papíry jsou standartně pro verzi s kabinou, akorát kabina chybí, musím jí sehnat.

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7814
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Super ze Lhoty

#6 Nový příspěvek od Chose11 »

Vím že ve vedlejší vesnici je táta se synem co mají v Suprech zálibu, opravují je a snad by i přebytky prodali. Ale nevím jestli je to v tvém rádiusu pohybu, protože nemáš vypsané bydliště, ale tipuji že jsme měli spolu v minulosti kšefty s rukavicema....
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
brigadnik
Příspěvky: 1070
Registrován: stř říj 17, 2007 10:20 am
Bydliště: Žatecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Super ze Lhoty

#7 Nový příspěvek od brigadnik »

Žatec, okr.Louny, už jsem to vyplnil, myslím, že dřív jsem to tam měl

pavel sk
Příspěvky: 12737
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Super ze Lhoty

#8 Nový příspěvek od pavel sk »

8) 8) 8) mašina ak sa patrí 8) 8) 8)

tři supři
Příspěvky: 99
Registrován: sob úno 14, 2015 7:41 pm
Bydliště: Plzeň-jih

Re: Super ze Lhoty

#9 Nový příspěvek od tři supři »

Pokud se roztočil a pak se rafnul, tak je spíš podezření na vadný regulátor čerpadla, nebo zaseklou tu řídící tyčku, co ovládá natočení pístků. Vzduchojemy jsou podobné na vojenských Tatrách, osobně bych sháněl spíš menší, než origo velikost. Přední blatníky jsem koupil polské na Z4011 a trochu víc je poskákal a rozválel, aby šli na 20 kolo. Pokud řešíš zadní blatníky a kabinu, zkus se rovnou zamyslet, jestli nedáš kabinu s blatníky z něčeho jiného, třeba úzká hranatá bouda ze Z4011 jde celkem dobře upravit. Jen se předtím jemně zeptej na STK, jesli je to bude moc dráždit. 3S

Uživatelský avatar
brigadnik
Příspěvky: 1070
Registrován: stř říj 17, 2007 10:20 am
Bydliště: Žatecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Super ze Lhoty

#10 Nový příspěvek od brigadnik »

čerpadlo se teď válelo tři dny na ponku v naftě a rozhejbávalo se, bylo kompletně zatuhlý. Prvních dvacet litrů nafty dám VIF. S tou kabinou se to ve mě pere, přeci jenom originál byl originál. Praktičnost je druhá věc.

pavel sk
Příspěvky: 12737
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Super ze Lhoty

#11 Nový příspěvek od pavel sk »

Nepasoval by tam vzduchojem s P-V3S ? Velkostou a tvarovo sa dost podobaju.

tři supři
Příspěvky: 99
Registrován: sob úno 14, 2015 7:41 pm
Bydliště: Plzeň-jih

Re: Super ze Lhoty

#12 Nový příspěvek od tři supři »

Podle toho, co s traktorem budeš dělat, pokud bude víc na práci, je lepší kabina i s předníma dveřma, pokud na parádu, pak není co řešit, jedině origo. Z vlastní zkušenosti: lézt přes zapřaženého TONa, obracecí pluh, připojený UNHZ s roztočeným náhonem, je nejen o "vercajk" ale i o "kejhák". Mám obě varianty, ale protože traktor s origo boudou má i spz, využívám jej více. :-/ 3S

Uživatelský avatar
brigadnik
Příspěvky: 1070
Registrován: stř říj 17, 2007 10:20 am
Bydliště: Žatecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Super ze Lhoty

#13 Nový příspěvek od brigadnik »

No vzhledem k tomu, za kolik se teď prodávaj novější boudy, tak asi pujde ta origo. Ale to nalejzání bude opruz. Přemýšlím, že tu spodní část z plechu si vyrobím sám, vyráběl jste to někdo? Hledám inspiraci. Zadní část kabiny zatím uvažuju s dveřma, ve dveřích okno a v těch bocích vedle dveří bych taky rád okna. Jinak z toho nemůže bejt vidět. Řeším ještě rám, předchozí majitel ho uřízl, zůstaly akorát držáky, dočetl jsem se, že to byl původně lesáckej. Ale bude asi k nesehnání.
Obrázek

tři supři
Příspěvky: 99
Registrován: sob úno 14, 2015 7:41 pm
Bydliště: Plzeň-jih

Re: Super ze Lhoty

#14 Nový příspěvek od tři supři »

A vepředu nějaké držáky máš? jsou buď hned před blatníky, nebo u okének spojky. Jinak jinou kabinu bych nezavrhoval, stačí se občas poohlédnout po inzerátech : https://stroje.bazos.cz/inzerat/1642962 ... kabina.php , cena rozumná a byl by to bomba stroj, je to asi někde vedle vás.

Uživatelský avatar
brigadnik
Příspěvky: 1070
Registrován: stř říj 17, 2007 10:20 am
Bydliště: Žatecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Super ze Lhoty

#15 Nový příspěvek od brigadnik »

Jj mám komplet držáky na lesáckej rám. Ale už jsem domu přitáhl klasickej polní rám včetně držáků, tak tam půjde zatím ten. Sháním plechy kabiny, ten přední a boční a kabinu samotnou. Zároveň se připravuju na výrobu zadních blatníků, kdyby už je někdo dělal a měl foto pro inspiraci, byl bych rád. Jak silnej plech atd.....
Motor už šlape, zatím jsem ho neohřál na víc jak sedmdesát, přijde mi, že to snad ani nejde. Po ohřátí mazal jenom 0.5Atm. Studenej maže 4. Chytá na drc, skoro bych řekl až moc dobře, čerpadlo je nastavený zatím od oka, možná bych chtěl zvětšit předvstřik. Ale taky jde pěkně za plynem, není to žádnej lenoch.

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“