Z-Supet 50 by Martin

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Martin Karpíšek 0707
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 18, 2020 6:39 am
Bydliště: Třešt

Z-Supet 50 by Martin

#1 Nový příspěvek od Martin Karpíšek 0707 »

Zdravím chlapy přidávám svého supra koupil jsem ho před týdnem hlavně kvůli dobrému motoru který máte na 5atm. V týdnu mi přijdou komplet trysky ( jedná teče ) tak vyměním komplet i s potrubím pak je potřeba ho pořádně umýt abych věděl kde jsou úniky oleje je jich docela dost a nakonec hydraulický rozvaděč abych mohl používat stipacku a vydle můžete mi doporučit naky rozvaděč co používáte případě foto jak ho máte přidělaný díky

Martin Karpíšek 0707
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 18, 2020 6:39 am
Bydliště: Třešt

Re: Z-Supet 50 by Martin

#2 Nový příspěvek od Martin Karpíšek 0707 »

Zdravím supraci můžete mi dát rady na co si dát pozor při výměně kompresoru , vodní pumpy a palivového čerpadla o víkendu budu měnit nemám s tím zkušenost a ještě další věc jel jsem dva dny zpět už po tmě z 3,5 t vlečkou prázdnou a v kopci začali občas létat z komína jiskry a chvilkama konec výfuku zrudnul do červena může to naznačovat nákyp problém nebo je to normální a ještě jedna věc při dojíždění do křižovatky a plánovaném zastavení začne docela rachot a hučení mám vymacklou spojku jedu třeba na 2 ku nebo 3 ku s vyslaplou spojku a než zastavím tak rachot snad jako ložisko nevím když zastam je to ok jen když pustím plyn a a nechám dojíždět před zastavením za každou radu děkuji když bude chvilka můžu to natočit nebo nahrát

Uživatelský avatar
FrantaLiska
Příspěvky: 62
Registrován: sob zář 29, 2012 1:30 pm
Bydliště: Hranice

Re: Z-Supet 50 by Martin

#3 Nový příspěvek od FrantaLiska »

Zdravim tez mam supra 50 a ty jskry a rozhzaveny vyfuk v tahu je normalni a neni tam lapac jisker proto ty jiskry

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“