Domesuv Soprik 50

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mareko
Příspěvky: 1108
Registrován: čtv lis 08, 2007 9:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domesuv Soprik 50

#31 Nový příspěvek od mareko »

Domes píše:Toz sterk dovezene 8) akorat jak sem jel do teho nasiho kopce tak si pekne zacmadl zamno neslo videt a to nekecam :shock: skoda ze sem nemel o sebe fotak to be bela fotka :smich: :smich: :smich: mozna pojedo jeste pro jedno vlecko tak to vefotim at je sranda :shock: :)

Na jakou rychlost to jelo do kopce?
diesel to je koncert

Domes
Příspěvky: 176
Registrován: stř úno 11, 2009 1:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domesuv Soprik 50

#32 Nový příspěvek od Domes »

mareko píše:
Domes píše:Toz sterk dovezene 8) akorat jak sem jel do teho nasiho kopce tak si pekne zacmadl zamno neslo videt a to nekecam :shock: skoda ze sem nemel o sebe fotak to be bela fotka :smich: :smich: :smich: mozna pojedo jeste pro jedno vlecko tak to vefotim at je sranda :shock: :)

Na jakou rychlost to jelo do kopce?
No tak tak na 3, ale nakou tu tunu sem vezl takze se temu cmadku ani nedivim,ale v zime budu delat GO motoru 8)
Super to je stroj sily zdroj :-)

lukas super 50
Příspěvky: 7
Registrován: ned led 10, 2010 10:32 am
Bydliště: chropyně

Re: Domesuv Soprik 50

#33 Nový příspěvek od lukas super 50 »

nechtel bych stim jezdit po desti to mas potom plnou kabinu bahna co. :smich: :D :vysmech: :D :smich: :smich: :smich: :smich:

Domes
Příspěvky: 176
Registrován: stř úno 11, 2009 1:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domesuv Soprik 50

#34 Nový příspěvek od Domes »

lukas super 50 píše:nechtel bych stim jezdit po desti to mas potom plnou kabinu bahna co. :smich: :D :vysmech: :D :smich: :smich: :smich: :smich:
hele rypale proc mi to pises do sz a sem :tyty: :tyty: :tyty: :tyty: :tyty: pokud se ti neco nelibi tak si zakrut hlavou a nepis sem tvoje debilni kecy :tyty: :tyty: :tyty: :tyty:
Super to je stroj sily zdroj :-)

Domes
Příspěvky: 176
Registrován: stř úno 11, 2009 1:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domesuv Soprik 50

#35 Nový příspěvek od Domes »

lukas super 50 píše:nechtel bych stim jezdit po desti to mas potom plnou kabinu bahna co. :smich: :D :vysmech: :D :smich: :smich: :smich: :smich:
jooo uz to chapu :321: ja sem ti napsal ze rucni plyn ma met vuli a ty mi to hnet vracis aha :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Super to je stroj sily zdroj :-)

lukas super 50
Příspěvky: 7
Registrován: ned led 10, 2010 10:32 am
Bydliště: chropyně

Re: Domesuv Soprik 50

#36 Nový příspěvek od lukas super 50 »

Domes píše:
lukas super 50 píše:nechtel bych stim jezdit po desti to mas potom plnou kabinu bahna co. :smich: :D :vysmech: :D :smich: :smich: :smich: :smich:
hele rypale proc mi to pises do sz a sem :tyty: :tyty: :tyty: :tyty: :tyty: pokud se ti neco nelibi tak si zakrut hlavou a nepis sem tvoje debilni kecy :tyty: :tyty: :tyty: :tyty:
nechtel sem te nejak urazit jen je skoda te kabiny jinak 8)

Domes
Příspěvky: 176
Registrován: stř úno 11, 2009 1:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domesuv Soprik 50

#37 Nový příspěvek od Domes »

skoda je dobryho cloveka. spousta supraku to oceni pac kazdy vi jaky je nalizani zadem a za duhe ani kapka bahna nevlitne dovnitr :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: na lito je to supr klimatizace jak visita 8)
Super to je stroj sily zdroj :-)

Domes
Příspěvky: 176
Registrován: stř úno 11, 2009 1:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domesuv Soprik 50

#38 Nový příspěvek od Domes »

kuci neresil a nepremeslel nekdo o predni radlici na supra? jak treba na snih ale prevazne na potlaceni klad,hliny... hydraulika a udelani neni problem ale problem kam to prichitit aby to neudelalo nakou neplechu. nake foto,rady ??????
Super to je stroj sily zdroj :-)

Domes
Příspěvky: 176
Registrován: stř úno 11, 2009 1:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domesuv Soprik 50

#39 Nový příspěvek od Domes »

Caute vsem obracim se o5 na stary supraky o pomoc.
1,bohuzel nevedomky se mi vysipalo lozisko na prednim kole a na druhe strane total vymlety :'( nevi nekdo jaky tam presne patrijou loziska?cislo?
2,mam i volnej svislak docela dost tak jestli tam jsou naky pouzdra nebo loziska nemam jeste rozdelany
3,vim ze se to tu nekde resilo ale nemuzu to najit jak predelat palivovy filtry na ty plechovy ne ty papirovy vlozky.
Diky vsem co mi prispeji prispevkem z radou 8)
Holt kovarova kobyla chodila vzdy bosa :pohlavek:
Super to je stroj sily zdroj :-)

Domes
Příspěvky: 176
Registrován: stř úno 11, 2009 1:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domesuv Soprik 50

#40 Nový příspěvek od Domes »

Tak loziska jsem uz zjistil ale nejhorsi asi bude ta miska a tesnici krouzek co je za tym loziskem zezadu :(
Super to je stroj sily zdroj :-)

Domes
Příspěvky: 176
Registrován: stř úno 11, 2009 1:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domesuv Soprik 50

#41 Nový příspěvek od Domes »

Tak po dlohe dobe sem se rozhodl zase pokrocit na mem suprikovi :) Po uklouznuti a malem nestesti kdy jsem malem spadl z 2letym synem sem ihnet sedl k netu a zhanel klasickou velkou kabinu po zhlednuti inzeratu sem objevil jednu kousek od nas tak sem nevahal zavolal a uz pro ni jel a o vikendu se montovala 8) samo ze prace na ni uz bylo a bohuzel jeste bude ale opravdu vysledek stoji za to 8) po 12letech co mam supra a nikdy nefungovalo dobijeni sem KONECNE nainstaloval altik z feldy strecek stocil remenici a hura konecne dobiji :D ceka me jeste usazeni topeni z felicie,termostatu,vyroba pristrojovky,dodelani podlahy a zadniho cela,vyroba prednich blatniku a vyvareni kabiny z naterem.Nebudu resit naky tmeleni a lakovani jak na osobak mam ho hlavne pro funkcnost a aby malej mohl v klidu a bezpecne jezdit semnou :driver: prikladam i foto opravy praskliho bloku bohuze po x opravach od tekutyho kovu,zaletovani mosazou od predchoziho majitele az na uspesny preplatovani pasovinou a je svatej klid :pohar:
Super to je stroj sily zdroj :-)

Domes
Příspěvky: 176
Registrován: stř úno 11, 2009 1:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domesuv Soprik 50

#42 Nový příspěvek od Domes »

foto
Přílohy
IMG_2557.JPG
IMG_2557.JPG (4.86 KiB) Zobrazeno 4513 x
Super to je stroj sily zdroj :-)

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“