Domesuv Soprik 50

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Domes
Příspěvky: 176
Registrován: stř úno 11, 2009 1:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Domesuv Soprik 50

#1 Nový příspěvek od Domes »

Tak pridavam i sveho suprika :) No co o nem napsat-mam ho asi rok a za tu dobu sem snim uz neco zazil :potlesk: nikdy me nenechal ve stychu,vzdi co sem potreboval odvist tak odvez 8) no neco oprav sem na nem uz udelal, po koupy byl suprik bez kabyny a ramu a ja snim nejvic jezdim v lese v kopcich tak se ozval stanik na moji poptavku ze ma ram,kabynu i vod. pumpu s jeho doprym pristupem se uz vezl domu a timto sem mu vdecen 8) delal sem na nim spojku,pretesnenej motor trocha stetko laku a momentalne brzdy s kteryma sem se nadrbal nez sem zhodil zavazi a kola :vztek: jinak prikladam nake foto ale bohuzel nemam foto jak vypadal kdyz sem si ho privezl domu :vztek:
Naposledy upravil(a) Domes dne pát lis 13, 2009 6:19 pm, celkem upraveno 1 x.
Super to je stroj sily zdroj :-)

Domes
Příspěvky: 176
Registrován: stř úno 11, 2009 1:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domesuv Suprik 50

#2 Nový příspěvek od Domes »

Bohuzel mi nejde sem vlozit fotky :vztek: pise to ze sou velky nevite jak to zmencit?
Super to je stroj sily zdroj :-)

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Domesuv Suprik 50

#3 Nový příspěvek od Milhauss »

Klikni na obrázek,dej upravit,tam v horním panelu klikni na nápis obrázek,a tam na roztáhnout či zkosit,no a tam napiš o kolik procent to chceš. Ale musíš dát stejné míry oboje,jinak to bude na šišku. Třeba 50 na 50 %

Domes
Příspěvky: 176
Registrován: stř úno 11, 2009 1:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domesuv Suprik 50

#4 Nový příspěvek od Domes »

Tak tady neco z opravy brzd pozetrku dodam zbytek :)
Přílohy
TRAKTUREK 013.jpg
TRAKTUREK 007.jpg
Super to je stroj sily zdroj :-)

Domes
Příspěvky: 176
Registrován: stř úno 11, 2009 1:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domesuv Suprik 50

#5 Nový příspěvek od Domes »

Hosi nevite kde na internetu obednat brzd. pakny?? na stredu bych to potreboval psal sem na BENO a nak se neozivaji. diky za radu
Super to je stroj sily zdroj :-)

Uživatelský avatar
Tonci
Příspěvky: 562
Registrován: úte říj 21, 2008 3:09 pm
Bydliště: PU

Re: Domesuv Suprik 50

#6 Nový příspěvek od Tonci »

Domes píše:Hosi nevite kde na internetu obednat brzd. pakny?? na stredu bych to potreboval psal sem na BENO a nak se neozivaji. diky za radu

http://www.nd-traktory.cz/nd-pro-trakto ... zni-brzdy/
Zetor 6748

Domes
Příspěvky: 176
Registrován: stř úno 11, 2009 1:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domesuv Suprik 50

#7 Nový příspěvek od Domes »

A to se neda obednat jako uplne novy pakny? jen oblezeni+nytky?
Super to je stroj sily zdroj :-)

Domes
Příspěvky: 176
Registrován: stř úno 11, 2009 1:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domesuv Suprik 50

#8 Nový příspěvek od Domes »

Nemaji to skladem takze to nejde obednat :( kdyby ste jeste nekdo vedel kde se to da obednat nejlip jako celek byl bych vdecen nebo kdyby ste nekdo mel doma s dobrym oblozenim hnet piste 8)
Super to je stroj sily zdroj :-)

Domes
Příspěvky: 176
Registrován: stř úno 11, 2009 1:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domesuv Suprik 50

#9 Nový příspěvek od Domes »

Takze sem zehnal oblozeni a nytky Za 400kc a udelam si to doma dnes sem mel rano trocha casu tak sem odvrtal sary oblozeni a jak mi prijde novy tak hnet de na nove zrepasovany pakny trocha sem je okartacoval a strikl vysokotepelnou stribrenkou at to za rok neni to samy :) 8)
Super to je stroj sily zdroj :-)

Domes
Příspěvky: 176
Registrován: stř úno 11, 2009 1:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domesuv Suprik 50

#10 Nový příspěvek od Domes »

Kluci mam neco v planu jak je na obrazku,mate nekdo stym skusenosti??? ale chcu tam udelat i dvere ale nevim jak uzavrit zadek :-/ kdyby ste nekdo mel i nake foto nebo napad bylo by to supr 8) Jako nak to zhruba vymysleny mam ale raci si necham poradit :)
Přílohy
0902025826.jpg
Super to je stroj sily zdroj :-)

pracovak
Příspěvky: 144
Registrován: pát říj 12, 2007 1:18 pm
Bydliště: Chrudim

Re: Domesuv Suprik 50

#11 Nový příspěvek od pracovak »

čoveče to se mi líbí ...mám to do budoucna taky v plánu ..ale chci udělat celou kabinu ...pěkně z jeklu a jako celek namontovat ....ta skládaná je desná ...a ten zadek ...puvodně u 50tky tam má bejt plachta s igelitovým okýnkem ...já ji budu tedka šít tak ti ji pak mužu vychotit ale kdybych měl dveře vepředu tak se na plachtu vyprdnu ...jen kdybys chtel videt jedno řešení ...a jinak stáhni si nákou fotku kabiny UŘI nebo II a tam to uvidíš ..nejjednodušší je asi ta plachta no ..ale ...

Uživatelský avatar
Honza50
Příspěvky: 3478
Registrován: úte říj 21, 2008 3:22 pm
Bydliště: Tachovsko

Re: Domesuv Suprik 50

#12 Nový příspěvek od Honza50 »

Kabina ze 70tky vypadá líp 8) 8) 8) 8) 8)
zetor 5748, Belarus EO 2621

Domes
Příspěvky: 176
Registrován: stř úno 11, 2009 1:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domesuv Suprik 50

#13 Nový příspěvek od Domes »

No uz sem to skusil trocha upravit s puvodni kabynou a docela poho jeste to nemam dodelany ale je to urco lepsi nez furt skakat zatkem taky sem 2krat slitl a rozbil si hubu :zly: :zly: jeste nak vymyslet zadek a hura :) foto dodam vecir musim jet prezut nakladaka8)
Super to je stroj sily zdroj :-)

pracovak
Příspěvky: 144
Registrován: pát říj 12, 2007 1:18 pm
Bydliště: Chrudim

Re: Domesuv Suprik 50

#14 Nový příspěvek od pracovak »

no to mě povidej něco o nalejzání zadem .... takhle v holýnkách když je bahno ...to je fakt na pěst ..už tolikrát sem si rozbil hubu a vždycky jen nadávám kterýho debila napadlo udelat vchod zadem..to totiž nemoh nikdo vymyslet to muselo nekoho napadnout ..a není to jen o hubu ale myslim si že i o život takhle se nahoře smeknout a napíchnout se na náký nářadí není moc životadárný...

Domes
Příspěvky: 176
Registrován: stř úno 11, 2009 1:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domesuv Suprik 50

#15 Nový příspěvek od Domes »

jednou v desti sem vlese slizal a ujela mi noha a spadl sem s pilou do kraci-retazem sem si poskrabal ruku a o oje na vlecce sem si udelal peknej moncl na stehne a malem sem si vypichl oko o haluz proto to tak resim dnes sem to nestihl vefotit tak snat zetra ;-)
Super to je stroj sily zdroj :-)

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“