Pásový Zetor super 35

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3111
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Pásový Zetor super 35

#1 Nový příspěvek od Ursus 73 »

Tak takýto stroj som "stretol" v susednej obci!
Přílohy
P1010222.JPG
P1010221.JPG
P1010220.JPG
P1010219.JPG
P1010218.JPG
P1010217.JPG
P1010216.JPG
P1010215.JPG
P1010214.JPG
P1010213.JPG
P1010212.JPG
P1010211.JPG
P1010210.JPG
P1010209.JPG
P1010208.JPG
P1010207.JPG
P1010206.JPG
P1010205.JPG
P1010204.JPG
P1010203.JPG
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3111
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Pásový Zetor super 35

#2 Nový příspěvek od Ursus 73 »

Pokračovanie:
Přílohy
P1010232.JPG
P1010231.JPG
P1010230.JPG
P1010228.JPG
P1010227.JPG
P1010226.JPG
P1010225.JPG
P1010224.JPG
P1010223.JPG
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3111
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Pásový Zetor super 35

#3 Nový příspěvek od Ursus 73 »

Bol tam aj takýto multicar:
Přílohy
P1010229.JPG
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Uživatelský avatar
cont33
Příspěvky: 3250
Registrován: úte říj 21, 2008 10:11 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Pásový Zetor super 35

#4 Nový příspěvek od cont33 »

Tak to je skutočne rarita!!! Takých suprov už vela nieje a tá M21 je ťiež už zriedkavosť!! 8)
ak niekto niečo chce tak pisať na cont7133@gmail.com Už tu niesom. V poslednom čase zaberá miesto každý príspevok.

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3111
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Pásový Zetor super 35

#5 Nový příspěvek od Ursus 73 »

cont33 píše:Tak to je skutočne rarita!!! Takých suprov už vela nieje a tá M21 je ťiež už zriedkavosť!! 8)
Tá M-21 vraj slúži iba na náhradné diely, doma má druhú, pojazdnú. Inak pásový Super som predvčerom videl prvýkrát v živote :shock: , a to mám už 36 rokov! Myslel som si, že by to mohlo niekoho zaujať tak ako mňa, preto som urobil toľko záberov :pc: .
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Pásový Zetor super 35

#6 Nový příspěvek od bastardtraktor »

paráda !!!!!!!!!!
Jsi dobrý reportér !!
a ten pásák je skvělý !!

Výkon to má 35 HP a Kolik ten pásák asi tak váží ?

doce dost mě zajímá, jak má zatím ten nesený pluh, protože mám pásáčka Nikouška a přemejšlím jaký pluh by mohl tahat. Má 20 HP a 1020 kg - jestli jen jednu a nebo dvě takovéto radlice

A/ kolový super 35 by myslím 4 takové radlice tahat nemohl CO - co myslíte ??

B/ je zajímavé, že má pluh nesený - dost lidí mi říkalo, že nesený by za pásákem být neměl, že bych ho mohl zlomit, když třeba nešetrně pri orání moc vezmu za rajčák a prudce to zatočí. Ale jak vidět, tak to ten pán má nesené a funguje to , asi dává pozor.
Však třeba Jano mi říkal , že i nesený mohu mít

C/ co je ale divné je, že tento Super 35 pásový musí jet jedním pásem v brázdě - tak by to myslím být nemělo. První radlice by měla být hodně vystrčená na stranu, aby oba pásy jely po nezoraném a ne tak jako kolový traktor jedním kolem v brázdě. Ale jak vidět, tak i tak to jde.

d/ naco tam má na řetězu na pluhu pověšený to plochý železo ? To jako aby to rozbíjelo hroudy ??

Docela bych uvítal, kdybys to nafotil, nebo dokonce natočil nějaké viděo jak s tím orá
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
cont33
Příspěvky: 3250
Registrován: úte říj 21, 2008 10:11 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Pásový Zetor super 35

#7 Nový příspěvek od cont33 »

bastardtraktor píše:paráda !!!!!!!!!!
Jsi dobrý reportér !!
a ten pásák je skvělý !!

Výkon to má 35 HP a Kolik ten pásák asi tak váží ?

doce dost mě zajímá, jak má zatím ten nesený pluh, protože mám pásáčka Nikouška a přemejšlím jaký pluh by mohl tahat. Má 20 HP a 1020 kg - jestli jen jednu a nebo dvě takovéto radlice

A/ kolový super 35 by myslím 4 takové radlice tahat nemohl CO - co myslíte ??

B/ je zajímavé, že má pluh nesený - dost lidí mi říkalo, že nesený by za pásákem být neměl, že bych ho mohl zlomit, když třeba nešetrně pri orání moc vezmu za rajčák a prudce to zatočí. Ale jak vidět, tak to ten pán má nesené a funguje to , asi dává pozor.
Však třeba Jano mi říkal , že i nesený mohu mít

C/ co je ale divné je, že tento Super 35 pásový musí jet jedním pásem v brázdě - tak by to myslím být nemělo. První radlice by měla být hodně vystrčená na stranu, aby oba pásy jely po nezoraném a ne tak jako kolový traktor jedním kolem v brázdě. Ale jak vidět, tak i tak to jde.

d/ naco tam má na řetězu na pluhu pověšený to plochý železo ? To jako aby to rozbíjelo hroudy ??

Docela bych uvítal, kdybys to nafotil, nebo dokonce natočil nějaké viděo jak s tím orá
No na tych tvojich 20 hp a 1200 kg môžeš kludne dať dva pluhy. To by malo zvladnuť v pohode.
ak niekto niečo chce tak pisať na cont7133@gmail.com Už tu niesom. V poslednom čase zaberá miesto každý príspevok.

Uživatelský avatar
mareko
Příspěvky: 1108
Registrován: čtv lis 08, 2007 9:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Pásový Zetor super 35

#8 Nový příspěvek od mareko »

Tak to čumím .Dokonce bych se zajel na to podívat .Nádhera
diesel to je koncert

Uživatelský avatar
Rozzik
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 05, 2007 2:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Pásový Zetor super 35

#9 Nový příspěvek od Rozzik »

Tak to cumim. Slysel jsem o nem jen povidat. A na dobove fotce, ale takto v realnem case jsem ani nedoufal ze ho nekdy uvidim. U babicky vedle vevsi maji Zetor 2023. Jeste si pamutuju jak snim jezdil kamosovej deda a babicka sedela na hore baliku. Ty byli nalozeny na obrovskym platonaku, tokovej ten co ma misto sajten zabradli a kola jsou schovany v podlaze v blatnikach. Obrovka lozna plocha. A nanem meli narovnanou pyramidu tech baliku. Kdyz jeli po navsi tak byl nejdriv slyset desnej rachot pak se vynorila ta pyramida a takove male modre nic to tahlo. A prdel si stou furou jako nic. Ani nevim jestli ho jeste maji, ale je to rodina sedlaku, tak verim ze ho neprodali.
Ale tohle je fakt bomba. Pekne jsem si fotecky ulozil.
Kdyby bylo video, nemusi byt ani pri orbe, proste jen pojezd, tak to by bylo excelentni.
Cus
Jednou měř a třikrát řež! :)
Foto album: https://photos.app.goo.gl/bHQ5upK8wDy8Jc4NA

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3111
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Pásový Zetor super 35

#10 Nový příspěvek od Ursus 73 »

Ahoj. Tak asi takto: Vdaka za pochvalu, to poteší.
že pásak je skvelí, s tým na 100% súhlasím! :wink: Koľko váži ten stroj, to fakt netuším, nenašiel som na ňom žiaden štítok.
Podľa mňa by tvoj pásáček kľudne mohol ťahať dvojradličný pluh. Máme doma Tk-14 s jednovalcovým motorom a pluh Pon-25, a ešte jeden dvojradličný. ten má radlice o niečo menšie, ale bývalý majitel s ním oral. Ja som zatial oral len s obracákom Pon-25 a zdal sa mi dosť velký. Je pravda, že som to iba skúšal a bolo to do kopca.
A/Neviem ako Super 35, ale za Zetor-4611 máme podmietkový štvorradličný pluh.
B/C/ bez komentáru
D/ To železo asi rozbýja hrudy a trochu urovnáva.
Aj ja by som rád videl, ako orie...ale s videom nepočítajte, nemám kameru, nikdy som nemal a nedokázal by som to ani vložiť, nikdy som to nerobil :help: Ahoj.
bastardtraktor píše:paráda !!!!!!!!!!
Jsi dobrý reportér !!
a ten pásák je skvělý !!

Výkon to má 35 HP a Kolik ten pásák asi tak váží ?

doce dost mě zajímá, jak má zatím ten nesený pluh, protože mám pásáčka Nikouška a přemejšlím jaký pluh by mohl tahat. Má 20 HP a 1020 kg - jestli jen jednu a nebo dvě takovéto radlice

A/ kolový super 35 by myslím 4 takové radlice tahat nemohl CO - co myslíte ??

B/ je zajímavé, že má pluh nesený - dost lidí mi říkalo, že nesený by za pásákem být neměl, že bych ho mohl zlomit, když třeba nešetrně pri orání moc vezmu za rajčák a prudce to zatočí. Ale jak vidět, tak to ten pán má nesené a funguje to , asi dává pozor.
Však třeba Jano mi říkal , že i nesený mohu mít

C/ co je ale divné je, že tento Super 35 pásový musí jet jedním pásem v brázdě - tak by to myslím být nemělo. První radlice by měla být hodně vystrčená na stranu, aby oba pásy jely po nezoraném a ne tak jako kolový traktor jedním kolem v brázdě. Ale jak vidět, tak i tak to jde.

d/ naco tam má na řetězu na pluhu pověšený to plochý železo ? To jako aby to rozbíjelo hroudy ??

Docela bych uvítal, kdybys to nafotil, nebo dokonce natočil nějaké viděo jak s tím orá
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3111
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Pásový Zetor super 35

#11 Nový příspěvek od Ursus 73 »

Rozzik: pásak Zetor 2023 je aj v našej dedine,ak ho ešte nepredali. Inak tiež pekný stroj, ale Super-35 je o dosť vetší a pevnejší. Ten Zetor 2023 už moc nevyužívajú, velmi dávno som ho nevidel...A Super-35 som videl prví raz a to som čumel :shock: . Pred 15 rokmi som robil na bývalom štátnom majetku, tam sme mali pásaky Bolgar, videl som aj DT pri orbe, ale niečo takéto ešte nie :wink:
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Pásový Zetor super 35

#12 Nový příspěvek od Tom »

Tak na pásový Supr se můžete jít podívat třeba do NZM Čáslav, nebo k soukromému sběrateli v Chotouni (jméno kdyžtak zjistím). Váha Supru je 4200 kg :)
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Pásový Zetor super 35

#13 Nový příspěvek od bastardtraktor »

Tom píše:Tak na pásový Supr se můžete jít podívat třeba do NZM Čáslav, nebo k soukromému sběrateli v Chotouni (jméno kdyžtak zjistím). Váha Supru je 4200 kg :)
Ale to je asi spíš celková hmotnost a ne pohotovostní - ne ?
Nebo je to tak těžký ? Typoval bych tak o 1 tunu méně - tak 3000 kg
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
Rozzik
Příspěvky: 418
Registrován: čtv črc 05, 2007 2:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Pásový Zetor super 35

#14 Nový příspěvek od Rozzik »

Ursus 73 píše:Rozzik: pásak Zetor 2023 je aj v našej dedine,ak ho ešte nepredali. Inak tiež pekný stroj, ale Super-35 je o dosť vetší a pevnejší. Ten Zetor 2023 už moc nevyužívajú, velmi dávno som ho nevidel...A Super-35 som videl prví raz a to som čumel :shock: . Pred 15 rokmi som robil na bývalom štátnom majetku, tam sme mali pásaky Bolgar, videl som aj DT pri orbe, ale niečo takéto ešte nie :wink:
U babicky na navsi jsou videt jeste po 18 letech stopy posledniho projeti pasaku DT, meli ho unas JZDaci, vorali snim. PAk ho snad koupil nejakem mladej blazen vyjel na pole a tam stal chudak asi 3 roky v koprivach, pak ho nekam odtahli. Nevim kam. To byl taky kolos. Jeste vetsi nez ten Super. Ta 2023 je opravdu pasacek pidi. Puvodne to snad bylo do vinic.
Cus
Jednou měř a třikrát řež! :)
Foto album: https://photos.app.goo.gl/bHQ5upK8wDy8Jc4NA

Uživatelský avatar
k.ondra89
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 21, 2008 12:50 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Pásový Zetor super 35

#15 Nový příspěvek od k.ondra89 »

Rozzik píše:
Ursus 73 píše:Rozzik: pásak Zetor 2023 je aj v našej dedine,ak ho ešte nepredali. Inak tiež pekný stroj, ale Super-35 je o dosť vetší a pevnejší. Ten Zetor 2023 už moc nevyužívajú, velmi dávno som ho nevidel...A Super-35 som videl prví raz a to som čumel :shock: . Pred 15 rokmi som robil na bývalom štátnom majetku, tam sme mali pásaky Bolgar, videl som aj DT pri orbe, ale niečo takéto ešte nie :wink:
U babicky na navsi jsou videt jeste po 18 letech stopy posledniho projeti pasaku DT, meli ho unas JZDaci, vorali snim. PAk ho snad koupil nejakem mladej blazen vyjel na pole a tam stal chudak asi 3 roky v koprivach, pak ho nekam odtahli. Nevim kam. To byl taky kolos. Jeste vetsi nez ten Super. Ta 2023 je opravdu pasacek pidi. Puvodne to snad bylo do vinic.
Cus
jo, zetor 2023 byl určenej do vinic :ano: nečekal jsem že je pásovej super ještě někde v provozu 8)

Odpovědět

Zpět na „Zetor Super 35-50“