Zetor 25 od východu

Moderátoři: Lukashil, mihi

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: Zetor 25 od východu

#391 Nový příspěvek od Libor Z25 »

Ahoj.... Nádhera určitě vela vela roboty, máš to fakt pekné... Stříkal al sis to sám nebo lakoš? Výfuk mám utěsnený kouskem tenkého plechu v mezeře, na přírubě-konci trubky výfuku je cočkem bodlý na jedné straně... Tak aby se přitáhl a mám pokoj... 8)
Libor :-)

Uživatelský avatar
Simon97
Příspěvky: 298
Registrován: čtv lis 05, 2015 9:29 pm
Bydliště: Stará ľubovňa

Re: Zetor 25 od východu

#392 Nový příspěvek od Simon97 »

Dik libore šasi som striekal ja aj nejaké drobnosti a nádrž masku kapotu a blatníky lakyrnik ja som tam tiež mam kúsok plechu kde je to na výfuku prerezané ale nepomohlo stále podfukuje ešte rozmýšľam ze tu šparu zavarím a nechám len nejaké 2-3cm od spodu kde sa to dotahuje alebo nejakú grafitovu šnúru ale neviem ci ju tam na tlačím je tam malo miesta

Uživatelský avatar
Jančo66
Příspěvky: 685
Registrován: pon kvě 22, 2017 1:26 pm
Bydliště: Žilina (okolie)

Re: Zetor 25 od východu

#393 Nový příspěvek od Jančo66 »

Super práca. Servo sa mi páči 8)
Zetor 25 - kultivačný (narodený medzi 1948-1950)
Zetor 25 - s redukčnou prevodovkou (zatiaľ na prácu)
Zetor 25 - agregačný (ťahač vlekov a víkendový špeciál)

Uživatelský avatar
Simon97
Příspěvky: 298
Registrován: čtv lis 05, 2015 9:29 pm
Bydliště: Stará ľubovňa

Re: Zetor 25 od východu

#394 Nový příspěvek od Simon97 »

Diky Janči mne zase tvoj redukčný prevod hned by som ho menil pasoval by mi do rotovatora ako voda na mlyn 8)

Bolevak
Příspěvky: 1113
Registrován: pon led 04, 2016 9:49 am
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Zetor 25 od východu

#395 Nový příspěvek od Bolevak »

Ahoj,

máš to pěkné:-) V jakém stavu jsi měl masku a kapotu? tu jsi dával novou, nebo opravil oůvodní? Blatníky jsou taky pěkně opravené.

Uživatelský avatar
Simon97
Příspěvky: 298
Registrován: čtv lis 05, 2015 9:29 pm
Bydliště: Stará ľubovňa

Re: Zetor 25 od východu

#396 Nový příspěvek od Simon97 »

Nazdar kapotu som kupoval novú a maske som dával nové rebra aj spodné plechy plus gitoval a blatníky tiež vyvarene a gitovane

Bolevak
Příspěvky: 1113
Registrován: pon led 04, 2016 9:49 am
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Zetor 25 od východu

#397 Nový příspěvek od Bolevak »

kapotu od koho? Já mám od kluků z Vrádiště, a je ze silnějšího plechu. Masku jsi měl hodně pomačkanou?

Uživatelský avatar
Simon97
Příspěvky: 298
Registrován: čtv lis 05, 2015 9:29 pm
Bydliště: Stará ľubovňa

Re: Zetor 25 od východu

#398 Nový příspěvek od Simon97 »

Kapota je z vradišta a masku som vyklepat co to dalo a zbytok pregitoval Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
bucket
Příspěvky: 226
Registrován: sob črc 18, 2009 6:13 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor 25 od východu

#399 Nový příspěvek od bucket »

Můžu se zeptat na kolik je rozteč těch žeber? Je to stejné? .Takhle podle fotky to vypadá že vrchní je o něco širší.Děkuji Honza
V SSSR zkoušeli učit koně nežrat. Ale když už to skoro uměl, tak jim chcípnul....

Bolevak
Příspěvky: 1113
Registrován: pon led 04, 2016 9:49 am
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Zetor 25 od východu

#400 Nový příspěvek od Bolevak »

no pěkná práce:-)

já právě masku taky rozřezal, použil jsem původní sloupek, nová žebra a spodní plechy. Jen ta maska nahoře asi dostala větší zásah, a už s ní někdy bylo něco děláno. Tak to mám překitované, přebroušené jednou, ale bude to chtít ještě další vrstvu...navíc ta maska byla celá trochu pokřivená do boku..

Uživatelský avatar
Simon97
Příspěvky: 298
Registrován: čtv lis 05, 2015 9:29 pm
Bydliště: Stará ľubovňa

Re: Zetor 25 od východu

#401 Nový příspěvek od Simon97 »

Rozteč rebier bol nejakých 4,2cm, akurát ten stredny klin z vradišta moc nepasuje je na vrchu trošku širší

Uživatelský avatar
Simon97
Příspěvky: 298
Registrován: čtv lis 05, 2015 9:29 pm
Bydliště: Stará ľubovňa

Re: Zetor 25 od východu

#402 Nový příspěvek od Simon97 »

Bolevak píše:no pěkná práce:-)

já právě masku taky rozřezal, použil jsem původní sloupek, nová žebra a spodní plechy. Jen ta maska nahoře asi dostala větší zásah, a už s ní někdy bylo něco děláno. Tak to mám překitované, přebroušené jednou, ale bude to chtít ještě další vrstvu...navíc ta maska byla celá trochu pokřivená do boku..
Keď to nahrubo vyklepes dáš jej trosku tvar a potom to pregitujes bude ako nová 8)

Bolevak
Příspěvky: 1113
Registrován: pon led 04, 2016 9:49 am
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Zetor 25 od východu

#403 Nový příspěvek od Bolevak »

já na ní měl poškozený i ten kroužek na znak, a ty náběhy ke středovému sloupku..

Uživatelský avatar
Simon97
Příspěvky: 298
Registrován: čtv lis 05, 2015 9:29 pm
Bydliště: Stará ľubovňa

Re: Zetor 25 od východu

#404 Nový příspěvek od Simon97 »

Aha tak to už je práca pre klampiara áno v podstate by to išlo nejak aj doma ale tan čas a človek nemá všetko náradie co potrebuje a bez vercajgu sa to omnoho ťažšie robí

Uživatelský avatar
Simon97
Příspěvky: 298
Registrován: čtv lis 05, 2015 9:29 pm
Bydliště: Stará ľubovňa

Re: Zetor 25 od východu

#405 Nový příspěvek od Simon97 »

No včera som posadil zemiaky traktor bol cely deň v zbere od rána do večera a hneď sa ukázali problémy: tečie mi predné gufero na klukovke asi som dal veľké dával som 80 ale bude tam už väčší vybrus tak tam musím dať bud 78 alebo 79 ale problém je ze silikónové nikde nemôžem nájsť tak neviem ci. Tam mam dat klasické NBR a ďalší problém praskla mi gumička na ventilceku na hydraulike ten prepúšťaci ventil mam prerobený lebo ten konus neišiel za svätého utesnit tak som zfrezoval dosadaciu plochu a vyrobil ventil z osadením na plochu gumičku držalo mi to tak 2 roky a teraz ako som sadil mal som asi pol sadzaca a pozerám a hydraulika klesá no ale to sa spravy horšie s tým gufero bude :vztek:

Odpovědět

Zpět na „Zetor 15/25“