Zetor 25K - Jano

Moderátoři: Lukashil, mihi

Zpráva
Autor
JanoSK
Příspěvky: 162
Registrován: pon čer 29, 2015 8:24 am
Bydliště: Bratislava

Re: Zetor 25K - Jano

#301 Nový příspěvek od JanoSK »

Dik Chose, som si ani nevšimol.... pani, čo vydávala tu značku na inšpektoráte, nemala úplne ok zrak, dosť žmúrila a zaostrovala, keď robila tie diery. Takže sa trafila namiesto 32 do 35, takže do 2035... lepšie 3 roky viac ako 3 roky menej. Ale dovtedy sa pravidlá hry určite ešte zmenia...

Anton : rýchlosť na STK nemerali, jednoducho som im dal podklady, že max je 18 km/h. Do OEV policajt zapísal 25 km/h...

Nejedná o hromadné typové schválenie vozidla ( v zmysle nejakej sériovej výroby ), ale o individuálny zápis každého stroja, tak si myslím že by sa dalo isť s tým, že u A-čka je max.22,4 km/h pretože 6. rýchlosť je blokovaná.
Keby to už malo byť úplne dokonalé - myslím vložiť ten plech na blokovanie 6.rýchlosti sa tiež dá.
Nie je to hromadné schválenie typu, takže orgán by nemal šprtať niekde v databáze typových schválení a riešiť, že Z 25 A má 34 km/h
Asi by to stálo za pokus. Investícia : 90 EUR STK ( tkz.mimoriadna STK, komisár bol u mňa, nerobil problém - ešte vopred volal, či mám štítok na ráme..), 20 EUR kolok pre okresný úrad dopravy, 66 EUR vydanie značiek + 45 EUR/rok povinné ručenie

Odpovědět

Zpět na „Zetor 15/25“