Zámkor 25a

Moderátoři: Lukashil, mihi

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
McPeci
Příspěvky: 3788
Registrován: pát dub 06, 2012 2:15 pm
Bydliště: Juřinka
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámkor 25a

#16 Nový příspěvek od McPeci »

JO TO ZNÁMtuto provizorku mám od května 2013
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Robert ;)

každý když něco opravuje má na práci nechtěný podpis

https://www.facebook.com/robert.peciva


http://petice.nasetraktory.cz/informace?ank=2&odp[0]=1 petice za legalizaci domadělů v čr

pajas6
Příspěvky: 46
Registrován: pát led 31, 2014 5:26 pm
Bydliště: benesov

Re: Zámkor 25a

#17 Nový příspěvek od pajas6 »

taky pekny:) kdyz ja tam nemam ani ten uchyt tak sem to musel dat primo do ramene, ale asi brzo uchyt pridelam abych si nevycvachtal rameno

pajas6
Příspěvky: 46
Registrován: pát led 31, 2014 5:26 pm
Bydliště: benesov

Re: Zámkor 25a

#18 Nový příspěvek od pajas6 »

nevite nekdo jak je to s tou ucpavkou ve vodni pumpe? me prijde ze sem ji tam fakt nemel, je to mozny? jeste to vecer vyfotim a poslu sem.

pajas6
Příspěvky: 46
Registrován: pát led 31, 2014 5:26 pm
Bydliště: benesov

Re: Zámkor 25a

#19 Nový příspěvek od pajas6 »

Muzete mi nekdo prosim popsat jak mam zapasovat olejove filtry mann do 25? nevim jestli mi neco nevypadlo do oleje, kdyz jsem vypoustel, ale prijde mi ze mi neco chybi.. Pripada mi, jestli nahoru na tu diru ve filtru nema prijit nejaka trubicka, a pak mi neni jasny spodek filtru, nema tam ta dira byt ucpana? aby to slo pres filtr? koukal sem na katalog nd a ani z toho mi to neni moc jasny.. jak prinutit olej aby se filtroval zkrz papir a ne jen volne protejkal zkrz filtr. predpokladam ze se filtry davaji do obou cisticu, aspn sitka jsem tam puvodne mel.
predem diky jestli se najde nekdo ochotnej mi to vysvetlit.

\Pista/
Příspěvky: 10
Registrován: pon úno 15, 2016 5:20 pm
Bydliště: Turzovka

Re: Zámkor 25a

#20 Nový příspěvek od \Pista/ »

pajas6 píše:Muzete mi nekdo prosim popsat jak mam zapasovat olejove filtry mann do 25? nevim jestli mi neco nevypadlo do oleje, kdyz jsem vypoustel, ale prijde mi ze mi neco chybi.. Pripada mi, jestli nahoru na tu diru ve filtru nema prijit nejaka trubicka, a pak mi neni jasny spodek filtru, nema tam ta dira byt ucpana? aby to slo pres filtr? koukal sem na katalog nd a ani z toho mi to neni moc jasny.. jak prinutit olej aby se filtroval zkrz papir a ne jen volne protejkal zkrz filtr. predpokladam ze se filtry davaji do obou cisticu, aspn sitka jsem tam puvodne mel.
predem diky jestli se najde nekdo ochotnej mi to vysvetlit.

Ja to mam tak ze zadny filter mam povodne sitko a predny mam ten papierovi ale dole som dal pod pruzinu podlozku z plechu aby bola ucpata ta spodna diera,hore nemam nic je to kov na kov akurat das pozor aby si ho mal rovno nasadeny.

Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: Zámkor 25a

#21 Nový příspěvek od Libor Z25 »

Ahoj.Sítkový filtr je totiž obtokový kdežto ten druhý je průtokový ;-).Na netu ňáke foto určo najdeš.
Libor :-)

Uživatelský avatar
Jaro25
Příspěvky: 3751
Registrován: stř čer 24, 2009 10:45 am
Bydliště: Cífer

Re: Zámkor 25a

#22 Nový příspěvek od Jaro25 »

Ono je to naopak, sitkový musíš mať ako prietokový a papierový ako obtok.Ak to dáš opačne, pri studenom oleji to cez ten papier nepretlačí a mažeš len nefiltrovaným olejom cez obtok filtra.
Mám rád traktory, ale môj najobľúbenejší je ZLÍN 37 ČMELÁK

Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: Zámkor 25a

#23 Nový příspěvek od Libor Z25 »

Ano napsal jsem to opačně , myslel jsem to taky opačně :D
Libor :-)

pajas6
Příspěvky: 46
Registrován: pát led 31, 2014 5:26 pm
Bydliště: benesov

Re: Zámkor 25a

#24 Nový příspěvek od pajas6 »

ok, diky, ted uz to snad chapu. :)

pajas6
Příspěvky: 46
Registrován: pát led 31, 2014 5:26 pm
Bydliště: benesov

Re: Zámkor 25a

#25 Nový příspěvek od pajas6 »

ahoj, mam dalsi dotaz, rozhodl jsem se ze dodelam uchyceni spodnich ramen tak jak ma byt. nevite nekdo jak jsou tam pridelane ty dva srouby? mam tam jen diry viz foto, neni v nich zavit. nema se to provrtat skrz prevodovku? nebo jak je tam pridelat? ten zeleznej nastavec do toho mam.
zatim jsem to resil provizorne viz foto, ale mam strach abych to neurval kdyz budu orat. diky za rady.Obrázek

Uživatelský avatar
mihi
Příspěvky: 7435
Registrován: pát kvě 29, 2009 10:33 pm
Bydliště: PB

Re: Zámkor 25a

#26 Nový příspěvek od mihi »

Nie je to cez prevodovku, ale ide to z obalu poloosi, musiš zdemontovať poloos s obalom a zo strany od prevodovky tam ide,, čap,, zo závitom...
Najlepšie je kuknúť do katalógu ND, tam to najlepšie pochopíš..
Ahoj
Mihi

pajas6
Příspěvky: 46
Registrován: pát led 31, 2014 5:26 pm
Bydliště: benesov

Re: Zámkor 25a

#27 Nový příspěvek od pajas6 »

prave jsem koukal i do katalgu nd a neneasel jsem to tam. takze sundat ty rukavy poloos a zevnitr tam pujde neco nasroubovat? jestli tomu rozumim tak to bude nejakej dvojzavitovej sroub, velkej do toho rukavu, malej na ten tlustej plech co na nem visi rameno? skoda ze me tohle nenapadlo kdyz jsem mel vypustenou a rozebranou prevodovku :(

Uživatelský avatar
rosch8
Příspěvky: 4439
Registrován: pon čer 29, 2015 5:47 pm
Bydliště: Humenné, SR

Re: Zámkor 25a

#28 Nový příspěvek od rosch8 »

je tam osadeny cap zvnutra. Takze ak ho chces zamontovat, musi ist nohavica dole. Lebo to je to v osadeni zvnutra. Nie je tam v ulozeni ziadny zavit.
Viac asi napovie tento obrazok:
http://postimg.cc/image/c24s1xg73/


mam to odtialto:
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 78#p993478

Uživatelský avatar
zdeník
Příspěvky: 862
Registrován: stř led 12, 2011 8:48 pm
Bydliště: Turnov

Re: Zámkor 25a

#29 Nový příspěvek od zdeník »

Něco z naši zahrádky.Obrázek

Uživatelský avatar
mihi
Příspěvky: 7435
Registrován: pát kvě 29, 2009 10:33 pm
Bydliště: PB

Re: Zámkor 25a

#30 Nový příspěvek od mihi »

Zdeník, Nemáš to aj omerané???
Mihi

Odpovědět

Zpět na „Zetor 15/25“