Zámkor 25a

Moderátoři: Lukashil, mihi

Zpráva
Autor
pajas6
Příspěvky: 46
Registrován: pát led 31, 2014 5:26 pm
Bydliště: benesov

Re: Zámkor 25a

#31 Nový příspěvek od pajas6 »

diky uz v tom mam jasno. pokud byste nekdo vedel kde to sehnat, pripadne jestli to muzete zakreslit s rozmerama bylo by to super. mozna kde by se dal sehnat ten plech kterej se na to pridelava, ale ten uz jsem si obkreslil z jiny 25, tak ho mam aspon priblizne nakreslenej.

Uživatelský avatar
mihi
Příspěvky: 7427
Registrován: pát kvě 29, 2009 10:33 pm
Bydliště: PB

Re: Zámkor 25a

#32 Nový příspěvek od mihi »

Ten plech má skreslený užívateľ,, Belian,, primo na vypálenie, keď tak mu napíš SZ, možno má nejaké vypálené naviac...
Ahoj
Mihi

Uživatelský avatar
rosch8
Příspěvky: 4439
Registrován: pon čer 29, 2015 5:47 pm
Bydliště: Humenné, SR

Re: Zámkor 25a

#33 Nový příspěvek od rosch8 »

Keby som mal rozmery, tak nie je problém výkres. Závit je tam myslím ten istý co na matici predného kolesa M14x1, 5
Materiál by mal byť tiež niečo lepšie. Ja by som to vytočil z vacsej skrutky pevnosti aspon 8G.

pajas6
Příspěvky: 46
Registrován: pát led 31, 2014 5:26 pm
Bydliště: benesov

Re: Zámkor 25a

#34 Nový příspěvek od pajas6 »

nahodou nemate nekdo ty cepy na prodej? pripadne ty rozmery?

Uživatelský avatar
mihi
Příspěvky: 7427
Registrován: pát kvě 29, 2009 10:33 pm
Bydliště: PB

Re: Zámkor 25a

#35 Nový příspěvek od mihi »

Ahoj, aké presne potrebuješ rozmery???
Dnes som na ne natrafil, boli nové, tak som ich zobral...

Obrázek

:)
Mihi

Uživatelský avatar
mihi
Příspěvky: 7427
Registrován: pát kvě 29, 2009 10:33 pm
Bydliště: PB

Re: Zámkor 25a

#36 Nový příspěvek od mihi »

JA som to omeral a Robo to prekreslil, dám to aj do tech.informácii do hydrauliky.

Obrázek


Ahoj :)
Mihi

pajas6
Příspěvky: 46
Registrován: pát led 31, 2014 5:26 pm
Bydliště: benesov

Re: Zámkor 25a

#37 Nový příspěvek od pajas6 »

Diky za zamereni, cepy jsem si nechal vyrobit. uz jsou namontovany:)
jen mam jeste dotaz, v prevodovce je mezi mezi tema velkejma ozubenejma kolama a skrini takovahle podlozka, nevite jestli se to da nekde koupit, nebo jak se to jmenuje? nikde na eshopech jsem to nenasel, tak jestli si ji mam nechat vyrobit, coz je s mejma kontaktama na dlouhe mesice. Obrázek .
na druhy strane dopadla takhle, tak bych ji radsi vymenil Obrázekhow much does an archaeologist get paid a year

pajas6
Příspěvky: 46
Registrován: pát led 31, 2014 5:26 pm
Bydliště: benesov

Re: Zámkor 25a

#38 Nový příspěvek od pajas6 »

Tak jsem tu podlozku nenasel ani v katalogu ND, ani nikde jinde. Pravdepodobne ji tam nekdo predemnou instaloval kdoviproc:) Zkusim to smontovat bez ty podlozky a uvidim jestli tam neco nebude drhnout, nebo nebude nejaka vule, ale asi tam spravne byt nema, kdyz je takhle sedrena.

anton30
Příspěvky: 1053
Registrován: úte led 05, 2016 7:43 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Zámkor 25a

#39 Nový příspěvek od anton30 »

ja som tam takuto podlozku mal tiez. ale v mojom pripade ju tam nedal nikto, u mna sa odlomila resp odlupla z toho kolesa. znie to divne, ale u mna to tak bolo. normalne tam bola vidiet lomova plocha.

pajas6
Příspěvky: 46
Registrován: pát led 31, 2014 5:26 pm
Bydliště: benesov

Re: Zámkor 25a

#40 Nový příspěvek od pajas6 »

z toho velkyho ozubenyho? se na nej radeji jeste podivam. podlozky jsou dost sedreny, ale jako ulomek nevypadaji. v pristim tydnu se na to snad uz vrhnu:)

pajas6
Příspěvky: 46
Registrován: pát led 31, 2014 5:26 pm
Bydliště: benesov

Re: Zámkor 25a

#41 Nový příspěvek od pajas6 »

tak z toho velkyho ozubenyho to neni.. dal jsem si ji nechat vyrobit a uz dva mesice nemuzu toho cloveka nahnat, takze uz nemam ani original:( netusite nekdo kde by se to dalo sehnat? nebo aspon co hledat? prohledal jsem vsechny eshopy, i podle obrazku a nic jsem nenasel.

pajas6
Příspěvky: 46
Registrován: pát led 31, 2014 5:26 pm
Bydliště: benesov

Re: Zámkor 25a

#42 Nový příspěvek od pajas6 »

Uz jsem z toho zoufaly, nerozebiral jste to ted nekdy nekdo? Sehnal jsem dalsi katalog ND na 25 a tuhle podlozku tam nikde nevidim. Smontoval bych to bez toho, ale mam strach abych nezk...l prevodovku. Zkusil jsem to cvicne smontovat bez toho, a nikde to nedrhne, ale nechtel bych to znicit az pojedu. I jsem si odvodil +-rozmery, ale bojim se.

pajas6
Příspěvky: 46
Registrován: pát led 31, 2014 5:26 pm
Bydliště: benesov

Re: Zámkor 25a

#43 Nový příspěvek od pajas6 »

tak jsem to vyresil, bez te podlozky drhlo ozubene kolo o skrin prevodovky. Koupil jsem vymezovaci podlozky ,nesehnal jsem primo prumer na osu tak sem je vystredil pomoci gumoveho tesneni a namontoval, vypada ze je to ok. Podlozky jsem koupil DIN 988 PS 65x85x1,5 a 65x85x1,5

pajas6
Příspěvky: 46
Registrován: pát led 31, 2014 5:26 pm
Bydliště: benesov

Re: Zámkor 25a

#44 Nový příspěvek od pajas6 »

Jeste mi nejsou uplne jasne olejove filtry. mam to pripraveno takto: predni filtr papirovy, zaslepen. zadni filtr sitkovy. mam to tak dobre???
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

a jeste mi neni jasny predni filtr, mam tam tuhle dirku zaslepenou viz sipka na obrazku, nevim jestli schvalne nebo je to jen ucpane, kazdopadne sroubovakem jsem to neprostouchl. ma to byt takhle, nebo to mam provrtat? kolikatkou vrtakem? prijde mi ze tam pak kvuli tomu nemuze olej cirkulovat pres filtr.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jaro25
Příspěvky: 3746
Registrován: stř čer 24, 2009 10:45 am
Bydliště: Cífer

Re: Zámkor 25a

#45 Nový příspěvek od Jaro25 »

Tam je len malá dieročka, asi tak 2 mm. Nič teda nevŕtaj, skús to prepchať nejakým tenkým drôtom a dobre prepláchnuť. Tento druhý filter je len obtokový, preto tam nemôže byť veľký otvor, lebo by šlo málo oleja do samotného mazacieho systému.
Mám rád traktory, ale môj najobľúbenejší je ZLÍN 37 ČMELÁK

Odpovědět

Zpět na „Zetor 15/25“