Liborova Pětadvacítka

Moderátoři: Lukashil, mihi

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Liborova Pětadvacítka

#1 Nový příspěvek od Libor Z25 »

Ahoj všichni , jsem tady nový, tak Vám chci ukázat můj Zetor 25 A , který jsem s Otcem zdědil a tak se o ni starám a užívám si jí.v mých 17letech jsem ji trošku poupravil lak a momentálně je traktor plně pojízdný krom hydrauliky kterou dávám dohromady,protože můj praděda koupil 25 s hydraulikou nekompletní.Hodně se mi tohle Forum líbí 8)
Přílohy
DSC01223.jpg
DSC01221.jpg
DSC00629.JPG
DSC00576.JPG
Fotografie0286.jpg

Uživatelský avatar
Míra Z 25
Příspěvky: 1543
Registrován: pon bře 21, 2011 1:30 pm
Bydliště: Sušice

Re: Liborova Pětadvacítka

#2 Nový příspěvek od Míra Z 25 »

Vítej na fóru. Máš pěkně vymazlený stroj. Napiš potom, co jsi všechno dělal, opravoval a nějaké fotky z opravy jestli máš, to se člověk pokochá, když je venku pořád sníh a nedá se pořádně nic dělat.
Ten vozík je z vojenské PAJky?

Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: Liborova Pětadvacítka

#3 Nový příspěvek od Libor Z25 »

ahoj ,děkuju :-) no snažím se pětadvácu udržovat v té nejlepší kondici,když jsem před rokem měnil s Otcem olej v motoru , ptal jsem se Táty kdy se naposled měnil...Táta mi řekl no co si pamatuju ...byl jsem ještě malý ogara, :-) ,ten sníh mě taky šve,co straktorem jezdil teď už zesnulý dědeček , můj táta nebo já ...žádné větší opravy nebyly,jen dědeček když žil , tak mi říkal že Máňu špatně zabrzdil a ujela mu někde do škarpy...byl jsem se tam mrknout a celkem strmý břeh,no dolů Máňa trefila buka přes přední nápravu a ulomila se v tom čepu...kousek od středního čepu, tak můj druhý děda (je kovář) to přivařil a náprava drží už 30 let,jinak je Traktor z roku 1959 .nějaké opravy na něm byly ale to jsem byl ještě hooodně malý :D ,nějaké fota budou , teď dělám nebo budu dělat až se trochu oteplí tu hydrauliku , chybělo mi čerpadlo a ty ozubené kola , no čerpadlo už mám doma a kola mi mají přijít dobírkou ...no sehnané mám vše , jen musím očistit a zkontrolovat válec a vše očistit a natřít a složit dohromady no :-) tak doufám , že to klapne :-)
Libor :-)

Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: Liborova Pětadvacítka

#4 Nový příspěvek od Libor Z25 »

Vozík z PAJky není, je asi doma dělaný ale řekl bych že je koupený někdy v r.1970.letech už s traktorem. Ttraktor byl i na značkách ale děda ho v roce 1989 kdy jsem se narodil odhlásil a tak mám jne starý malý techničák se značkou ještě tehdy GV místo ZL a velký TP s odstřiženým rožkem.Do budoucna bych chtěl přihlásit traktor na Veteránské značky abych se nemusel už bát jezdit i po silnici i když tak moc zase po té silnici jezdit nepotřebuju :-). Momentálně sháním nebo spíš čekám až někde natrefím na nižší nápravu i s brzdami a nebo nějaký větší vozík :-)
Libor :-)

Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: Liborova Pětadvacítka

#5 Nový příspěvek od Libor Z25 »

Míro taky máš krásný stroj :-) tak to má vypadat , líbí se mi že ty barvy jsou skoro podle originálu ;-) i já to tak mám , krom žlutých středů a žlutého závaží které má být v barvě motoru a převodovky :-),ale když jsem traktor lakoval tak jsem dělal vše tak jak bylo :-)
Libor :-)

Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: Liborova Pětadvacítka

#6 Nový příspěvek od Libor Z25 »

Zde přidávám odkaz na menší video , je to natočeno mobilem tak se omlouvám za horší kvalitu ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=rRrwLMTWDBk
Libor :-)

Uživatelský avatar
bobby
Příspěvky: 262
Registrován: stř dub 25, 2012 11:13 am
Bydliště: Lhotka

Re: Liborova Pětadvacítka

#7 Nový příspěvek od bobby »

Libor Z25 píše:Zde přidávám odkaz na menší video , je to natočeno mobilem tak se omlouvám za horší kvalitu ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=rRrwLMTWDBk
ahoj, pěkné video, traktor máš pro radost, jojo to svezení se musí zažít 8)
Řidiči traktoru není dovoleno, aby při jízdě v koloně udržoval menší vzdálenost než 30m mezi jednotlivými traktory...
koukni na nějaká videa - zetor25lh

Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: Liborova Pětadvacítka

#8 Nový příspěvek od Libor Z25 »

Díky :-) , jo jo hlavně pro radost :-) a práce taky dost zastane :-) , video je krátké no chci udělat nějaké delší a lepší :-),jen si někdy vzpomenout a nezapomět foťák s kamerou doma ,když někam razím s Máňou :D
Libor :-)

kotel
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 28, 2013 4:57 pm
Bydliště: sedlčany

Re: Liborova Pětadvacítka

#9 Nový příspěvek od kotel »

Ahoj tak tě vítám mezi námi .Je na tobě vidět ,že máš tvoji 25 rád.Je pěkná. :pohar:

Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: Liborova Pětadvacítka

#10 Nový příspěvek od Libor Z25 »

Ahoj :-),děkuji moc za chválu , jojo mám ji rád a moc nedal bych ji za nic na světě , je to taková srdcovka ,klenot tak jak ostatních majitelů :)
Libor :-)

Uživatelský avatar
joke25
Příspěvky: 149
Registrován: ned led 06, 2013 5:18 pm
Bydliště: Skalica

Re: Liborova Pětadvacítka

#11 Nový příspěvek od joke25 »

Pekny traktorik, nech ta dobre poslucha a dlho ti robi radost 8) Az bude teplejsie, tak sa vsetci vyrojime s traktorami a po celom Cesko-Slovensku sa bude rozliehat ten nádherny zvuk 25-tiek :) :)
Ako si kto ustelie, tak sa bude vozit...
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 30&t=50436

Uživatelský avatar
mihi
Příspěvky: 7427
Registrován: pát kvě 29, 2009 10:33 pm
Bydliště: PB

Re: Liborova Pětadvacítka

#12 Nový příspěvek od mihi »

joke25 píše:Pekny traktorik, nech ta dobre poslucha a dlho ti robi radost 8) Az bude teplejsie, tak sa vsetci vyrojime s traktorami a po celom Cesko-Slovensku sa bude rozliehat ten nádherny zvuk 25-tiek :) :)
To vypadá ako agitácia do KSČ... 8) :D :smich: :vysmech: :smich: :vysmech:

Libor vitaj medzi úchylákmi....a kedy si kúpiš ďalšiu?????? :rally: :driver:


Mihi :)
Mihi

Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: Liborova Pětadvacítka

#13 Nový příspěvek od Libor Z25 »

jo no , miluju ten zvuk dvouválce 8) ,zvuk se pěkně rozléhá jen co je pravda :-),děkuju kluci ,taky jsem takový uchyl co se tohoto týče ,taky máte krásné stroje , chtělo by to uspořádat sraz , jen škoda , že jsme od sebe tak daleko .Další Traktor bych asi aj chtěl , jenže jsem bohužel obyčejný člověk tak jak všeci tady ale momentálně bez práce ,takže i bez financí no ....časem by něco mohlo přibýt ale opravdu až časem něco pro radost :-) nadále budu věrný své Máni :-)
Libor :-)

Uživatelský avatar
Bellian
Příspěvky: 2533
Registrován: stř črc 28, 2010 10:28 am
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: Liborova Pětadvacítka

#14 Nový příspěvek od Bellian »

Ahoj, taky tě vítám mezi námi 8) 8) 8) . Stroj máš moc pěkný, toho techničáku je škoda :( , přeci jen by to bylo pěně komplet ;-).
Srdcová 25-ka; Járova 25-A; Školníkova 25-A; Stodolová uloženka 25-ka
Zetor 5611
Zetor 7211
Zetor Super 35
Zetor 7245 PLUS
BSS PS 701H
BSS10.08 - renovace
BSS P 53 S
TOS-28 Žebrák; StankoImport 2H125; Pásová pila G5013W

Uživatelský avatar
lukasko83
Příspěvky: 432
Registrován: čtv pro 08, 2011 10:45 am
Bydliště: Lučenec

Re: Liborova Pětadvacítka

#15 Nový příspěvek od lukasko83 »

Vitaj! Pekná 25ka!!!! :friends:
Zetor 25

Odpovědět

Zpět na „Zetor 15/25“