Liborova Pětadvacítka

Moderátoři: Lukashil, mihi

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7889
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Liborova Pětadvacítka

#1756 Nový příspěvek od Chose11 »

To je dobrá otázka, mě ta pružina pedálu úplně chybí, tak jsem ji kromě jiných věcí ve Vrádišti objednal a zítra balík přijde. Můžeš mi i vyfotit na pedálu?
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: Liborova Pětadvacítka

#1757 Nový příspěvek od Libor Z25 »

Jasné tady je :friends: No po přihnutí je fajn ale fival jsem se fo katalogu a myslím si že ta pružina na ose ovladani regulátoru jak je táhlo k plynu bude taky unavená... Ale rozebirat se mi to moc nechce. Vyměním ju až budu dělat čerpadlo....
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Libor :-)

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7889
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Liborova Pětadvacítka

#1758 Nový příspěvek od Chose11 »

díky moc, já se jdu zase chvíli hrabat v převodovce, nemám na to nějak čas, možná zase v neděli
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Bolevak
Příspěvky: 1114
Registrován: pon led 04, 2016 9:49 am
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Liborova Pětadvacítka

#1759 Nový příspěvek od Bolevak »

Pružina na té hřídeli v čerpadle může být unavená, nebo úplně ko. Na mém traktoru byla pružina, tenká, delší, chycená u kloubku nad čerpadlem, a na druhé straně někde u kompresoru. Táhla mírně a plynule... nějaká domácí vychytávka :-)

Uživatelský avatar
Jaro25
Příspěvky: 3751
Registrován: stř čer 24, 2009 10:45 am
Bydliště: Cífer

Re: Liborova Pětadvacítka

#1760 Nový příspěvek od Jaro25 »

No neviem, ja mám na pedále pružinu z Vrádišťa a vracia sa to dobre. Predtým tam bola nejaká iná a musel som mať na ramene čerpadla prídavnú pružinku, ale teraz nepotrebujem.
Mám rád traktory, ale môj najobľúbenejší je ZLÍN 37 ČMELÁK

Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: Liborova Pětadvacítka

#1761 Nový příspěvek od Libor Z25 »

No musím vyměnit aj tu pružinu v regulátoru, to je jisté. Je určitě unavená...
Libor :-)

Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: Liborova Pětadvacítka

#1762 Nový příspěvek od Libor Z25 »

Ahoj všem. V sobotu v klubu veteránů v Kroměříž proběhly testace veteránů. Zas mám na dva roky pokoj ale byl to boj :D chvílu sem aj přemýšlal že sa pro tu byrokraciu na to vyseru. Nikomu sa nám tam nelíbila skutečnosť co vymysleli politici z ANO a to, že veškeré papíry, aktuální fotky, testace a protokoly ze servisů se zapisují a nahrávají nově do systému aby policie a úřady mohly za zády veteránského klubu nahlížet vlastně do všeho. Čekal jsem 4 a půl hodiny na dvě razítka díky bytokracii našeho státu po 8 ráno sem vyjel a vrátil sa před půl 3 odpoledňa... v předchozích letech jsem tam byl hodinu.... A to nás tam bylo cca 13...
Takže tak se značkama a s mojima pocitama. Snaď mi to moji synci odpustili že sem gdesi trajdal, místo teho abych sa jim věnoval. Na druhú stranu, su rád, že možem jezdit :rally:.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Libor :-)

Uživatelský avatar
rosch8
Příspěvky: 4439
Registrován: pon čer 29, 2015 5:47 pm
Bydliště: Humenné, SR

Re: Liborova Pětadvacítka

#1763 Nový příspěvek od rosch8 »

U nás sa to tiež sprisnuje.
A komisári musia tiež prísnejšie posudzovať stav veteránov...

Bolevak
Příspěvky: 1114
Registrován: pon led 04, 2016 9:49 am
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Liborova Pětadvacítka

#1764 Nový příspěvek od Bolevak »

No já tuto ,,radost" mám před sebou :-)

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9051
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Liborova Pětadvacítka

#1765 Nový příspěvek od Sniper »

Libor Z25: Kdybys nebyl škrt, koupíš si papíry a máš 4 roky klid :jazyk: :jazyk:

A teď vážně :friends: Gratuluji :juuuu: :jasan:

Mě tohle všechno čeká s většinou těch krámů co mám a čím víc se to blíží a zpřísňuje, tím více mě to začíná srát.
Ještě, že bydlím tam, kde bydlím, tam zůstává jen ten krásný pocit z jízdy ;-)

Pořád si kladu otázku, jak testuje pan Martin Havelka :-/
Nic proti němu, ani jeho stroji nemám, ale ta jeho pozinkovaná skládačka nemá s veteránem ve slova smyslu ducha, nic společného...
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: Liborova Pětadvacítka

#1766 Nový příspěvek od Libor Z25 »

No v tejto době člověk neví co je horší /lepší lesti papíry a šikana na stk jakože rýpú do šeckého a chcú origo pneu které rozměrem neexistujú nebo přední blatniky ktere nikdy nebyly atd a nebo tohle focení a papírování s véčkama :chytry: . Motorky coby veteráni sú na tem eště húř.... Normální moto prodloužili na 4 roky a moto veterán nechali na 2... :obchod: :zapomel: ... Ale su rád, baže su rád... Teď enom přebrůsit kliku, vyuhlovat nove ložisla dať, vyměniť ložiska v převodovce... :smich:
Libor :-)

Bolevak
Příspěvky: 1114
Registrován: pon led 04, 2016 9:49 am
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Liborova Pětadvacítka

#1767 Nový příspěvek od Bolevak »

Pan Havelka, no to je taková skládačka. Udělal na tom opravdu kus práce, ale veterán to skutečně není.
Já měl možnost koupit papíry z dovozu, ale když jsem se o to zajímal a ptal se známého, co má STK, tak mi říkal, že je to složité a ,,nejisté". Že mnohem pohodlnější jsou veteránské papíry.

Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: Liborova Pětadvacítka

#1768 Nový příspěvek od Libor Z25 »

Mám stejný názor...to uz neni veterán. Když jsme byli na dovolené, byli jsme v chalupě vedle v dědině... Jsem mu psal, drive jsme si psali sem tam, jsem jeho fanda ale ani neodepsal nic, nezajem no. To me mrzelo. Vůči poctivým veteránistom je to od něj nefér,že tam má tolik úprav....
Libor :-)

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9051
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Liborova Pětadvacítka

#1769 Nový příspěvek od Sniper »

Libor Z25 píše: úte dub 19, 2022 7:51 pmVůči poctivým veteránistom je to od něj nefér,že tam má tolik úprav....
Nefér je to od testačního komisaře, ten posuzuje technický stav a historickou autentičnost.
Ne pán Havelka, ten si jen v dobrém úmyslu složil stroj pro radost a já mu rozumím 8)
Proto píši, že nic proti němu, ale nelze míchat jablka s hruškami :-/
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Bolevak
Příspěvky: 1114
Registrován: pon led 04, 2016 9:49 am
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Liborova Pětadvacítka

#1770 Nový příspěvek od Bolevak »

Libore, snipere, nemáte nějakou detailnější fotku zavěšení spodních ramen?
Já to študuju na Roschově rajčeti, ale já to tam měl úplně jinak...mrkněte na moje vlákno prosím

Odpovědět

Zpět na „Zetor 15/25“