Obecna diskuse

Moderátoři: Lukashil, mihi

Zpráva
Autor
fikejz
Příspěvky: 6108
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Obecna diskuse

#5581 Nový příspěvek od fikejz »

Mě to teď přišlo a zatím jsem to nepotřeboval, takže zkušenost z praxe nemám. (Jen s klasickými vytahováky.) Tohle vypadá stejně jen v "zrcadlovém" provedení - ořechy jsou konické, mají profil šroubovice takže podle vzhledu by to fungovat mělo. Uvidím až to bude potřeba...
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Fizz
Příspěvky: 7940
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Obecna diskuse

#5582 Nový příspěvek od Fizz »

Fungují dobře na ohlodaný sroub, klidně i na imbus z venkovní strany, ale zamrzlý šroub neřeší, utrhnes mu hlavu.

Pokud se mu nechce ven, potřeba mu nejdřív pomoct, plamenem, penetračním olejem atd.

Ted jsem rozhýbal 20" stahovák, měsíc koupání trapézu a občasné poklepání hlavy, za týden se lehce pootocil o cca 5st, no tam zpatky tam zpatky atd atd mazat mazat. Když spodkem matice teklo mazivo i s bordelem bylo hotovo, vypláchnout umýt, nakonzervovat.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4424
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: Obecna diskuse

#5583 Nový příspěvek od Peter768 »

Nonius, pri všetkej úcte k pisateľom... toľko času stráveného písaním okolo problému, ktorý v reále ešte ani nie je problém...možno bude, možno nebude. Ak to nebudeš robiť teraz, tak to namaž a čas ti pomôže...premazávaj ťastejšie... Odtrhneš / neodtrhneš...riešiť budeš potom...keď sa v tom nemôžeš "vrtať" tak to aspoň namaž... :)

Uživatelský avatar
rosch8
Příspěvky: 4439
Registrován: pon čer 29, 2015 5:47 pm
Bydliště: Humenné, SR

Re: Obecna diskuse

#5584 Nový příspěvek od rosch8 »

keby niekto potreboval, spravil som skrinku pre svorkovnucu dynama podla originalu.
Cena pre clenov fora 10 eur.

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3111
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Obecna diskuse

#5585 Nový příspěvek od Ursus 73 »

Robert, to vyzerá moc dobre 8) Potreboval by som 1-2 ks. samostatný kryt, ale nesúri to. Nech sa ti darí :friends:
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: Obecna diskuse

#5586 Nový příspěvek od Libor Z25 »

Moc pěkné Robert :wink: další dobrá věc sa Ti zadařila :ano:
Libor :-)

Pedro CND
Příspěvky: 8
Registrován: pát říj 09, 2020 3:33 pm
Bydliště: SK

Re: Obecna diskuse

#5587 Nový příspěvek od Pedro CND »

Ahojte. Chcem sa opytat ci nepoznate niekoho v Cechach co skusal odliat HLAVU na ZETOR 25, ja som dostal info ,ze sa to nepodailo dobre tak by som chcel vediet co sa stalo ,ze sa to nepodarilo ? DAKUJEM za veskere I N F O ku hlave co sa skusala odliat aj ku modelu s jadrovnikmi.
Obrázek

fmodel
Příspěvky: 76
Registrován: pát srp 28, 2015 10:31 pm
Bydliště: Čáslav

Re: Obecna diskuse

#5588 Nový příspěvek od fmodel »

No když jsem já lil hlavy (ne traktor ) tak jsem dělal modelové zařízení na CT písek a jádra vodního chlazení což byla velká pakárna jsem nechal vytisknout z písku .U hlavy na traktor viz obrázek nevidím problém jen to chce slušně udělat známky na jádra ,onálitkovat a udělat dost vejfuků aby se plyny neuzavřeli v tavenině při plnění dutiny ,vtokovku klasicky na litinu s jamkou.

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9051
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Obecna diskuse

#5589 Nový příspěvek od Sniper »

Konečně jsem zjistil, na co je ta ohnutá trubka pod zadním blatnikem :smich:


Obrázek
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Míra Z 25
Příspěvky: 1543
Registrován: pon bře 21, 2011 1:30 pm
Bydliště: Sušice

Re: Obecna diskuse

#5590 Nový příspěvek od Míra Z 25 »

Pedro CND a fmodel - spojte vědomosti a hurá do toho. Těším se na novou hlavu. Jaro 25 s Robertem už nějaké staré hlavy rozřezávali...

Pedro CND
Příspěvky: 8
Registrován: pát říj 09, 2020 3:33 pm
Bydliště: SK

Re: Obecna diskuse

#5591 Nový příspěvek od Pedro CND »

Obrázek

Ahojte , otazka len pre ODBORNIKA a ZNALEHO CLOVEKA. Preco su na HLAVE ZETOR 25 tieto liatinove 2x zaslepky pod vahadlami.
DAKUJEM .

Uživatelský avatar
rosch8
Příspěvky: 4439
Registrován: pon čer 29, 2015 5:47 pm
Bydliště: Humenné, SR

Re: Obecna diskuse

#5592 Nový příspěvek od rosch8 »

Technologicke otvory pre jadro.

Pedro CND
Příspěvky: 8
Registrován: pát říj 09, 2020 3:33 pm
Bydliště: SK

Re: Obecna diskuse

#5593 Nový příspěvek od Pedro CND »

DAKUJEM za VELMI strucnu odpoved. Poprosim vsetkych este raz za vacsie info k tymto otvorom POD VAHADLAMI. DAKUJEM, potrebujem co najviac info k vyrobe jadrovnikov.

Milanik1
Příspěvky: 66
Registrován: pon dub 05, 2021 1:39 pm
Bydliště: Presov

Re: Obecna diskuse

#5594 Nový příspěvek od Milanik1 »

Zdar chlapi máte skúsenosti z týmto traktorom Fiat 640 DTC 4x4 nejaké poznatky ? Diik

Uživatelský avatar
rosch8
Příspěvky: 4439
Registrován: pon čer 29, 2015 5:47 pm
Bydliště: Humenné, SR

Re: Obecna diskuse

#5595 Nový příspěvek od rosch8 »

kupil som kopiu BOSCH elektronickeho regulatora na dynamo. 14V 11A. Teda 150W.
Cez vikend vyskusam. Ale vyzera dobre a mal by byt pokoj, co sa tyka regleru uz naveky.

Obrázek

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Zetor 15/25“