Zetor 25 A od Filipa

Moderátoři: Lukashil, mihi

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
filippo
Příspěvky: 586
Registrován: pon pro 29, 2008 9:41 pm
Bydliště: Slovenský raj - SNV

Re: Zetor 25 A od Filipa

#811 Nový příspěvek od filippo »

Pozerám, že na internete sa nič neutají :shock:
Červená 25-ka išla do dobrých rúk. Kúpil ju mladý chlapík z Trebišova. Práve sa vrátil z Anglicka. Teraz si na motorke robí výlety po Slovensku a trocha si to užíva tak ma bol pozrieť. Traktorík bude používať na víkendové výjazdy na chatu, na huby, na gulášpartie a výlety do prírody s partiou a rodinou. Možno aj na veteránistické podujatia. Takto som si to predstavoval aj ja, aby to šlo do takých rúk. Nechcel som, aby ho niekto zničil na poli alebo v lese za jedno leto. Volalo mi milión záujemcov ale každý chcel vedieť len cenu a tým to zhaslo. Tí nech si radšej kúpia starú šunku od priekupníkov za xxxx €. :321:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
filippo
Příspěvky: 586
Registrován: pon pro 29, 2008 9:41 pm
Bydliště: Slovenský raj - SNV

Re: Zetor 25 A od Filipa

#812 Nový příspěvek od filippo »

No a potom ostal na dvore už len jeden traktor - modrá 25-ka. Keďže ma susedia otravovali aby som im obrobil menšie záhradky tak som ju nakoniec "zneužil" :smich:
Pri tak ľahkej práci sa jej samozrejme nič nestalo a aspoň sa po zime troška prevetrala a premazala motor.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
mihi
Příspěvky: 7427
Registrován: pát kvě 29, 2009 10:33 pm
Bydliště: PB

Re: Zetor 25 A od Filipa

#813 Nový příspěvek od mihi »

Pekná práca...
Aj si ho zašpinil....
Som rád že 25-ka išla do Dobrých rùk..Majiteľ vie o našom fóre? Bude pokračovať v prìepevkoch??

Maj sa. :friends:
Mihi

Uživatelský avatar
vladman
Příspěvky: 1542
Registrován: čtv úno 07, 2013 8:48 pm
Bydliště: Topoľčany-okolie

Re: Zetor 25 A od Filipa

#814 Nový příspěvek od vladman »

Jeee tento traktor nešpinit :tyty: ...........zaparkovať,zakonzervovať,udržovať,po rokoch obdivovať..... 8) 8) 8)
,,Pilní hospodár má pamatovať, abi rozeznal dobru zem od zléj..." Juraj Fándly

Ťapík 25 http://vladman.rajce.idnes.cz/Zetor_25_A/

Uživatelský avatar
filippo
Příspěvky: 586
Registrován: pon pro 29, 2008 9:41 pm
Bydliště: Slovenský raj - SNV

Re: Zetor 25 A od Filipa

#815 Nový příspěvek od filippo »

Dnes pribudol na dvore nový silnejší pracant Zetor 7011.

Obrázek




http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 36&t=77432

Uživatelský avatar
filippo
Příspěvky: 586
Registrován: pon pro 29, 2008 9:41 pm
Bydliště: Slovenský raj - SNV

Re: Zetor 25 A od Filipa

#816 Nový příspěvek od filippo »

Už som tu dlho nič nepridal a aby mi to tu nezaspalo tak pridávam nejaké foto z výmeny vstrekovacieho čerpadla. Traktor mal motor po GO a vstrekovacie čerpadlo tiež ale dymil jak šľak, ani emisnou kontrolou neprešiel. Dal som urobiť GO iného čerpadla a teraz nahodil na traktor. Samozrejme aj predvstrek bol zle nastavený. Teraz zdá sa byť všetko OK. Musel som to spraviť lebo 16. 7. 2015 by som sa mal zúčastniť s traktorom zrazu Spišského veterán klubu pri príležitosti otvorenia 60. ročníka Spišských výstavných trhov. Musím ho ešte doskladať a poriadne vyleštiť. :D Potom spravím nejaké nové foto z akcie.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
rosch8
Příspěvky: 4439
Registrován: pon čer 29, 2015 5:47 pm
Bydliště: Humenné, SR

Re: Zetor 25 A od Filipa

#817 Nový příspěvek od rosch8 »

Chcem sa opytat na masku, kedze robim lestenku aj ja, ako to vyzera ta tvoja maska, ktoru mas z Ciech a je vyrabana z viacerych kusov?
Moze poslat detailne foto presne z profilu, zpredu a sikme pohlady? Chcel by som vidiet, ako je urobena, ci ju mam kupit aj ja, alebo sa babrat s tou co mam povodnu. Roboty by na nej bolo neurekom.
Diky

Uživatelský avatar
filippo
Příspěvky: 586
Registrován: pon pro 29, 2008 9:41 pm
Bydliště: Slovenský raj - SNV

Re: Zetor 25 A od Filipa

#818 Nový příspěvek od filippo »

rosch8 píše:Chcem sa opytat na masku, kedze robim lestenku aj ja, ako to vyzera ta tvoja maska, ktoru mas z Ciech a je vyrabana z viacerych kusov?
Moze poslat detailne foto presne z profilu, zpredu a sikme pohlady? Chcel by som vidiet, ako je urobena, ci ju mam kupit aj ja, alebo sa babrat s tou co mam povodnu. Roboty by na nej bolo neurekom.
Diky
Masku som ti nafotil a pridal do tvojho vlákna.

Uživatelský avatar
filippo
Příspěvky: 586
Registrován: pon pro 29, 2008 9:41 pm
Bydliště: Slovenský raj - SNV

Re: Zetor 25 A od Filipa

#819 Nový příspěvek od filippo »

Dnes som nahodil chladič, prednú masku a poopravoval s farbou drobné škrabance. Zajtra pokračujem - elektrika, kapota, výfuk a s wapkou poumývať hlavne pneu. :prace:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
rosch8
Příspěvky: 4439
Registrován: pon čer 29, 2015 5:47 pm
Bydliště: Humenné, SR

Re: Zetor 25 A od Filipa

#820 Nový příspěvek od rosch8 »

Filippo dakujem pekne, maska nevyzera vobec zle. Trosku mi vadi rozdiel medzi lavou a pravou stranou tych prelisov po bokoch znaku, ktore idu dostratena smerom hore. Skusim vyklepat tu svoju, ak nebudem spokojny budem objednavat novu aj ja.

Uživatelský avatar
Jaro25
Příspěvky: 3742
Registrován: stř čer 24, 2009 10:45 am
Bydliště: Cífer

Re: Zetor 25 A od Filipa

#821 Nový příspěvek od Jaro25 »

Čo to máš za náliatok na kryte regulátora? To som ešte nevidel.
Mám rád traktory, ale môj najobľúbenejší je ZLÍN 37 ČMELÁK

Uživatelský avatar
raaTo
Příspěvky: 50
Registrován: čtv bře 14, 2013 9:10 pm
Bydliště: LV

Re: Zetor 25 A od Filipa

#822 Nový příspěvek od raaTo »

Jaro25 píše:Čo to máš za náliatok na kryte regulátora? To som ešte nevidel.
asi to bude z nka
Zetor 25 K
Zetor 25 K
liaz MTS 24

Uživatelský avatar
filippo
Příspěvky: 586
Registrován: pon pro 29, 2008 9:41 pm
Bydliště: Slovenský raj - SNV

Re: Zetor 25 A od Filipa

#823 Nový příspěvek od filippo »

raaTo píše:
Jaro25 píše:Čo to máš za náliatok na kryte regulátora? To som ešte nevidel.
asi to bude z nka
Šiel som do garáže kde mám ešte jeden kryt regulátora a ten náliatok tam nemá. Čiže Jaro25 má perfektný postreh. Tiež by ma zaujímalo z akého typu alebo roku výroby traktora to je. Mohol by to zistiť Mihi, ten vedie téma o technických údajoch a odlišnostiach Zetorov 25. Som zvedavý, či niečo o tom zistí, lebo ja netuším. Bolo by asi potrebné pozrieť detailnejšie ten Zetor 25 N ako píše raa To.

Uživatelský avatar
filippo
Příspěvky: 586
Registrován: pon pro 29, 2008 9:41 pm
Bydliště: Slovenský raj - SNV

Re: Zetor 25 A od Filipa

#824 Nový příspěvek od filippo »

Dnes som bol v meste na trhoch a okrem iných vecí som si kúpil vlajku na traktor. Asi by bola lepšia vlajka Zetor ale takú asi nezoženiem len tak ľahko a táto mi utkvela do očí v jednom stánku kde predávali rôzne druhy vlajok, znakov, šálov, čapíc, šiltoviek atď. Napadlo ma , že to dám na traktor. Videl som to na Youtube u Fínov na svojich traktoroch a veľmi sa mi to páčilo. Ešte lepšia by bola vlajka starého Československa, kedy sa traktor vyrábal. :-/

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
mihi
Příspěvky: 7427
Registrován: pát kvě 29, 2009 10:33 pm
Bydliště: PB

Re: Zetor 25 A od Filipa

#825 Nový příspěvek od mihi »

Dekel na regulátor som kukal v katalogu ND na N-ko aj iných a nikde nič... :vztek:

Traktor si pekne pripravil..určite budeš stredobodom pozornosti a to zaslúžene.. 8)
Aj vlajka 8)
Mihi

Odpovědět

Zpět na „Zetor 15/25“