Jaro 25 a jeho Zetor

Moderátoři: Lukashil, mihi

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jaro25
Příspěvky: 3746
Registrován: stř čer 24, 2009 10:45 am
Bydliště: Cífer

Re: Jaro 25 a jeho Zetor

#1351 Nový příspěvek od Jaro25 »

Blatníky tam pôjdu nové, tak vôbec netuším ako to bude vychádzať. Je pravdepodobné, že to skosenie budem upravovať, lebo tento blatník je tak nejako nakrivo.
Mám rád traktory, ale môj najobľúbenejší je ZLÍN 37 ČMELÁK

Uživatelský avatar
Jaro25
Příspěvky: 3746
Registrován: stř čer 24, 2009 10:45 am
Bydliště: Cífer

Re: Jaro 25 a jeho Zetor

#1352 Nový příspěvek od Jaro25 »

Minulý rok som rekonštruoval navijak, ale nedosiahol som dostatočnú tuhosť prítlačného systému so spojkou, tak ten ťah nebol nijako slávny. Tak som to prerobil na štandardný spôsob pritláčania pomocou kolíkového mechanizmu a vyzerá to, že teraz to bude fungovať.
https://www.youtube.com/watch?v=72tyf8lZpBI&t=5s
Mám rád traktory, ale môj najobľúbenejší je ZLÍN 37 ČMELÁK

anton30
Příspěvky: 1053
Registrován: úte led 05, 2016 7:43 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Jaro 25 a jeho Zetor

#1353 Nový příspěvek od anton30 »

Ahoj
Mal som stastie to vidiet nazivo, takze parada. Ale v tom videu na konci som sa riadne vystrasil...ked sa traktoru zdvihla predna naprava a traktoristu na zabere nebolo :smich:

Uživatelský avatar
Jaro25
Příspěvky: 3746
Registrován: stř čer 24, 2009 10:45 am
Bydliště: Cífer

Re: Jaro 25 a jeho Zetor

#1354 Nový příspěvek od Jaro25 »

Traktorista stál v bezpečnej vzdialenosti spolu s kameramanom.
Mám rád traktory, ale môj najobľúbenejší je ZLÍN 37 ČMELÁK

Uživatelský avatar
krajan
Příspěvky: 2598
Registrován: pon led 06, 2014 4:33 pm
Bydliště: Tren. Bohuslavice

Re: Jaro 25 a jeho Zetor

#1355 Nový příspěvek od krajan »

Faktom je že navijak je zariadenie čo si vyžaduje vedieť s ním robiť . A to teda mám zopár stoviek metrov natahane.
Niekedy je dôležitejšie ťahať s rozumom ako silou
A ešte mám dojem že je dôležité aby vstup lana bol pod osou zadných kolies aby traktor nestál hneď na zadných kolesách.
Taktiež vzpera je dôležitá.
Faktom je že diaľkové je dôležité hlavne keď dokáže v okamžiku vypnúť naviják.
Vždy je na vine len malé kladivo
Zabi bobra zachrániš strom
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 13&t=65774
nieco z youtube https://www.youtube.com/watch?v=fooaNIi ... wl&index=2

pavel sk
Příspěvky: 12737
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Jaro 25 a jeho Zetor

#1356 Nový příspěvek od pavel sk »

Ten kardan mi pride s videa dost zalomeny. Inak pekna praca a navijak 8)

Uživatelský avatar
Jaro25
Příspěvky: 3746
Registrován: stř čer 24, 2009 10:45 am
Bydliště: Cífer

Re: Jaro 25 a jeho Zetor

#1357 Nový příspěvek od Jaro25 »

Dobré postrehy, trochu skúsim vysvetliť.
Samozrejme rozum je dôležitejší ako sila, ale pôvodne to bolo naozaj skoro nepoužiteľné vzhľadom na malú silu.
Výstup lana pod osu kolies môžem presunúť pomocou kladky, inak to konštrukčne nevychádza. Ale čo som pozeral profi navijaky, tak všetky sú zhruba takto vysoko. Ale treba si uvedomiť, že na videu je navijak cca 15 cm nad zemou. V realite sa ešte zaryje do zeme.
Diaľkové ovládanie je cez lano a vypína okamžite.
Podstatou celého pokusu bolo zistiť, či je tá ťažná sila už použiteľná. Tak som lano uviazal o orech a skúšal, či to potiahne zabrzdený traktor. No a pri práci v lese tam bude v predných kolesách 2x25 kg a na prednom závese 100 kg.
Ten kardan je dosť zalomený, ale je to menej ako 45°. Žiaľ 25-ka má výstup dosť na strane a skrátka takto to vychádza. Ešte ten navijak bol celý trochu vpravo, lebo ľavý šponovák na ramenách sa nedal viac stiahnuť. Ale ten je už spravený.
Mám rád traktory, ale môj najobľúbenejší je ZLÍN 37 ČMELÁK

pavel sk
Příspěvky: 12737
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Jaro 25 a jeho Zetor

#1358 Nový příspěvek od pavel sk »

8) 8) 8)

Uživatelský avatar
mihi
Příspěvky: 7427
Registrován: pát kvě 29, 2009 10:33 pm
Bydliště: PB

Re: Jaro 25 a jeho Zetor

#1359 Nový příspěvek od mihi »

Tie som videl na vivo a penká práca... 8)
Páči sa mi na Jarovi ako si vie vždy poradiť doma s vlastným vybavením....
Ja tiež pri špalíkovaní sa snažím mať kardan čo najviac v rovine, je to doť citeľný rozdiel ako je kardan zalomený....

Vyskúšaš v lese a budeš múdrejší, poprípade esťe niečo vylepšíš..... 8)

:friends:
Mihi

Uživatelský avatar
Jaro25
Příspěvky: 3746
Registrován: stř čer 24, 2009 10:45 am
Bydliště: Cífer

Re: Jaro 25 a jeho Zetor

#1360 Nový příspěvek od Jaro25 »

Už dlhšie som sa chystal na GO bŕzd, lebo keď som ich robil kedysi, tak som neuvážene použil nové čeľuste a pásy, čo v tých starých opotrebovaných bubnoch brzdilo dosť biedne. Tak som sa vydal cestou renovácie pôvodných dielov. Čeľuste som očistil, vyvaril otvory po nitoch, lebo nové obloženie je lepené.
Obrázek
Keďže aj otvory pre kladky a dosadacie plochy na vrchnej časti čeľustí boli poničené, tak som to všetko zavaril.

Obrázek
Potom nové drážky a otvory pre kladky.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Podľa Robovho návodu som urobil úpravu hriadeľa uzávierky proti tečeniu oleja do brzdy.

Obrázek

Obrázek
Pravý bubon bol ešte celkom prijateľný, ale ľavý už bol z vnútra v dávnej minulosti presústružený a potom ešte veľmi opotrebený, že hrúbka steny tam zostávala už naozaj dosť malá. Tak som sa rozhodol zháňať iné. Nakoniec som kúpil veľmi slušné bubny od pána, čo predáva diely v okolí Hliníka nad Hronom. Mimochodom má pekne zrenovované A-čko a K-čko má pripravené na renováciu.

Obrázek
Ale samozrejme ako je zvykom, nity boli uvoľnené a na jednom boli nahradené imbusovými skrutkami M8. Celé zle, lebo skrutky sa časom povolili a tým že boli vysokej pevnosti, vytĺkli do bubnov oválne otvory s rozmerom viac ako 9 mm. Pôvodné nity boli priemeru 7 mm. Tak som musel náboj pootočiť a vyvŕtrať nové diery. Bubny som presústružil a potom ich bolo potrebné spojiť s nábojmi. Otvory v bubnoch boli o ničo väčšie, ako priemer nábojov, tak to bolo potrebné vycentrovať. Urobil som si tŕň do náboja a otáčal som ho s indikátorom aby som to vystredil.

Obrázek
Vstredené som to zoskrutkoval a následne znitoval nitmi 8 x 25 mm za tepla.

Obrázek
Obloženia na čeľuste a do pásov, ktoré mi nepoužité daroval Mihi (ďakujem ešte raz) som nechal nalepiť vo firme Frenocar. Na čeľuste som dal nalepiť hrúbku 8 mm. Niektoré kladky som musel urobiť nové, lebo boli v zúfalom stave a namiesto pôvodných čapov som použil nejaké letecké pevnostné skrutky. Matice som zaistil zeleným Loctite. Hrúbku obloženia čeľustí som hlavne na spodnom konci musel trochu upraviť, výborne mi poslúžila pásová brúska. Akurát som asi šesť krát tie čeľuste nasadil a dal dole. Ale teraz mám minimálnu vôľu, tak dúfam že to bude dobre brzdiť.

Obrázek
A pásy bola samostatná kapitola. Tiež som ich dával opakovane hore a dolu, lebo ak to má dobre odbrzďovať a zároveň dobre brzdiť, treba ich natvarovať tak, aby v kľude presne kopírovali obvod bubna a konce aby smerovali k úchytom. Skrátka, musia ísť namontovať bez toho, aby v nich bolo pnutie. Vlastnou pružnosťou potom pekne držia v odbrzdenom stave a ručná brzda má chod len pár zúbkov.

Obrázek
Teda za jedno dopoludnie sa mi podarilo skompletizovať pravú stranu. Samozrejme ešte treba zapojiť pedál a tam potrebujem urobiť nové čapy,lebo tie staré sú dosť otlačené.
Mám rád traktory, ale môj najobľúbenejší je ZLÍN 37 ČMELÁK

Uživatelský avatar
PepaD
Příspěvky: 424
Registrován: pon pro 05, 2022 11:18 pm
Bydliště: Blansko

Re: Jaro 25 a jeho Zetor

#1361 Nový příspěvek od PepaD »

Krásná profesionální práce. Škoda že u něčeho takového nemůžu být osobně, abych se to nemusel učit až na tom svém. :) 8)

Uživatelský avatar
Bellian
Příspěvky: 2533
Registrován: stř črc 28, 2010 10:28 am
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: Jaro 25 a jeho Zetor

#1362 Nový příspěvek od Bellian »

8) 8) 8)

Luxusní práce, není co dodat.

Jak jsi znova obráběl ty čelisti na nožní brzdu. Pokud to máš na papíře nakreslené na jak=e rozměry dej sem foto prosím. Taky s těmi brzdy "bojuji" a chyba už musí být ve vůlích, co se nasčítají.
Srdcová 25-ka; Járova 25-A; Školníkova 25-A; Stodolová uloženka 25-ka
Zetor 5611
Zetor 7211
Zetor Super 35
Zetor 7245 PLUS
BSS PS 701H
BSS10.08 - renovace
BSS P 53 S
TOS-28 Žebrák; StankoImport 2H125; Pásová pila G5013W

Uživatelský avatar
Jaro25
Příspěvky: 3746
Registrován: stř čer 24, 2009 10:45 am
Bydliště: Cífer

Re: Jaro 25 a jeho Zetor

#1363 Nový příspěvek od Jaro25 »

Priznám sa, že tie drážky som robil tak pocitovo, lebo pôvodný stav bol nemerateľný. Ono na tom zasa tak moc nezáleží, ide hlavne o to, aby čeľuste nevyskočili z nastavovacích kolíkov, ale musí byť tá drážka širšia ako priemer kolíka, lebo pri nastavovaní vôle to aj tak chodí hore dole. Trochu som to načrtol, no je to zakótované tak.... na rýchlo v skicári. Polohu diery na kladku som odhadol podľa toho, ako bola kladka otlačená na čeľusti.

Obrázek

Naozaj aby to brzdilo je dôležitý súlad priemeru bubna a obloženia no a aby bol bubon z vnútra valcový a nie kadejaký zvlnený. Ak je ten bubon opotrebovaný a presústružený, musí tam ísť hrubšie obloženie, lebo inak aj keď nastavíš malé vôle, tak nebude dosadať celá plocha obloženia po obvode a bude to brzdiť slabo. Ja mám priemer bubnov po presústružení asi 221 mm (originál bolo asi 220) a 8 mm obloženie. Potrebovalo to trošku dobrúsiť, asi by stačilo aj 7 mm. Ale keď som obloženie vložil do bubna, tak sa pekne dotýkalo celého obvodu. Samozrejme, ešte sa to zabehne.

A ešte som odfotil ten pás, ako je natvarovaný pred montážou. Takto to tam pekne sedí a drží odbrzdené.

Obrázek
Mám rád traktory, ale môj najobľúbenejší je ZLÍN 37 ČMELÁK

anton30
Příspěvky: 1053
Registrován: úte led 05, 2016 7:43 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Jaro 25 a jeho Zetor

#1364 Nový příspěvek od anton30 »

Jaro, paradna robota. Lepsi brzdovy ucinok bude urcite, ale este lepsi ucinok asi uz obmedzi material oblozenia.
Aku hrubku oblozenia si dal na pasy rucnej brzdy? Tie repliky maju 5mm. Ja som vsak zohnal pas iba hrubky 6mm a celkom to robi neplechu...toho miesta medzi bubnom a zadnou nohavicou nie je vela. A ked ku tomu priratam este rozklepana konce nitov, tak som to tam skoro ani nenasadil.

Uživatelský avatar
Jaro25
Příspěvky: 3746
Registrován: stř čer 24, 2009 10:45 am
Bydliště: Cífer

Re: Jaro 25 a jeho Zetor

#1365 Nový příspěvek od Jaro25 »

Ja mám pásy (plech) hrúbky 2 mm, originál 25-kové mali 1 mm, toto bude zrejme na Supra, ale inak sú rozmerovo zhodné a na nich obloženie hrúbky 6 mm, ale nalepené. Tá novovýroba má plechy tiež 2 mm, ale aká bola pôvodná hrúbka obloženia neviem. Nasadiť to tam okolo nohavice ide trochu natesno, ale nie je to problém. Ale viem si predstaviť, že nity by už problém boli. Ak by si si ich dával lepiť v tej firme, tak čo povieš to ti nalepia. A ten brzdný účinok, no áno, pôvodné azbestové obloženia mali vyšší koeficient trenia. Čiastočne som to kompenzoval tým, že nové obloženie nie je nitované ale lepené, teda je tam trošku väčšia styková plocha.
Mám rád traktory, ale môj najobľúbenejší je ZLÍN 37 ČMELÁK

Odpovědět

Zpět na „Zetor 15/25“