Zetor 25 A

Moderátoři: Lukashil, mihi

Zpráva
Autor
Warulf
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 08, 2021 7:01 pm
Bydliště: Zlin

Zetor 25 A

#1 Nový příspěvek od Warulf »

Dobry den, již dlouho sleduji vaše stranky.Kde hledam ruzne rady a návody.A proto jsem se rozhodl vám ukazat náš zetor 25.Někdy v mladi svého času jezdil u silničářu. Kde udajně občas tahal vlečky po areálu podniku, ale to už se asi nedovim co všechno dělal.Potom někdy v 60 letech ho odkoupil od nich muj děda.A od te doby je u nás. Má lepeny blok motora, jak to byvá zvykem ale takle ho už koupil.Jinak u nás ho použivali hlavně na odvoz dřeva nebo sena a ruzně kolem domu.Před pár lety proběhly nějeké ty opravy:Oprava a seřizeni vstřikovacího čerpadla,trysky,seřizeni ventylu, těsneni pod hlavu, a vodni pumpa.Provedli to odbornici ja ne.Ja jsem pročistil vzduchovy filtr a chladič dal nove hadice,nove pasy do brzd,novy olej promazal a pročistil co bylo potřeba a taky trochu natřel.To vše proběhlo někdy před cca 10 let zpátky.Ale je na něm ještě hodně hodně práce.Některé nejsou ani v v mých silách.Proto jsem se rozhodl zase k němu vratit a zkusit pomoci vašich rad a zkušenosti něco opravit.Nejsem žádný odbornik ani zkušený opravař stále se učim.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Jančo66
Příspěvky: 685
Registrován: pon kvě 22, 2017 1:26 pm
Bydliště: Žilina (okolie)

Re: Zetor 25 A

#2 Nový příspěvek od Jančo66 »

Ahoj. Vitaj medzi nami. Ten blok vyzerá byť opravený super. 8)
Zetor 25 - kultivačný (narodený medzi 1948-1950)
Zetor 25 - s redukčnou prevodovkou (zatiaľ na prácu)
Zetor 25 - agregačný (ťahač vlekov a víkendový špeciál)

Warulf
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 08, 2021 7:01 pm
Bydliště: Zlin

Re: Zetor 25 A

#3 Nový příspěvek od Warulf »

Ahoj jo jo zatim neteče.Jinak podobnou záplatu má aj ze spodu na převodovce.

Uživatelský avatar
rosch8
Příspěvky: 4439
Registrován: pon čer 29, 2015 5:47 pm
Bydliště: Humenné, SR

Re: Zetor 25 A

#4 Nový příspěvek od rosch8 »

vitaj v skupine. Traktor vyzrea zachovalo. Planujes este nejake opravy, alebo vylepsenia?

Uživatelský avatar
mihi
Příspěvky: 7427
Registrován: pát kvě 29, 2009 10:33 pm
Bydliště: PB

Re: Zetor 25 A

#5 Nový příspěvek od mihi »

Vitaj v skupine, sme radi keď sa ľudia pridajú a ukážu svoje stroje. Nech Ti robí radosť.
Mihi

Uživatelský avatar
Jaro25
Příspěvky: 3742
Registrován: stř čer 24, 2009 10:45 am
Bydliště: Cífer

Re: Zetor 25 A

#6 Nový příspěvek od Jaro25 »

Super, ďalší traktor o ktorom vieme. Tak pracuj a informuj, nech sa máme o čom baviť.
Mám rád traktory, ale môj najobľúbenejší je ZLÍN 37 ČMELÁK

Odpovědět

Zpět na „Zetor 15/25“