Zetor 25 s prídavným prevodom

Moderátoři: Lukashil, mihi

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jančo66
Příspěvky: 686
Registrován: pon kvě 22, 2017 1:26 pm
Bydliště: Žilina (okolie)

Re: Zetor 25 s prídavným prevodom

#226 Nový příspěvek od Jančo66 »

Tak včera sa misia podarila a traktor som úspešne prevložkoval. Cesta však nebola úplne jednoduchá. Zavolal som si kamaráta (dobrého mechanika). Robí veľa áut, takže skúsenosti má.
Ale Z25 ešte nevložkoval (ja tieže ešte nie). Všetko šlo hladko: zhodenie starých piestov z ojníc, nahriatie piestu na el.variči, nahodenie čapu, nahodenie krúžkou na nové piesty, segerky...
Jediný malý problém, ktorý nastal pri osádzaní krúžkou na nové piesty bol ten, že sa jemne poškriabal piest v časti nad tesniacimi krúžkami...neviem či sa to má robiť nejakým prípravokom.
Mechanik ma však ubezpečil, že to je nič, že aj tak tesnia krúžka a piest je len vodítko, čo behá v pieste a drží tlak vo valci. Tak snáď to bude dobré a nie je to problém. Je to vidno 1 z fotiek.
Potom sme chceli piesty vložit do motora. Zistili sme, že nemáme prípravok na sltačenie krúžkou a mechanik odmietol stláčať krúžka nejakým drôtom, prípadne plastovými zdrhovačkami.
Navrhol, že zajtra vybaví prípravok na piesty s vŕtaním 105 mm. Bol som teda rozhodntý, že počkáme do ďalšieho dňa. Medzi tým mi volal Robo, že je na ceste ku mňe pre hlavu.

Ako správny a skúsený dvadsaťpatkar prišiel do dielne a vraví "chlapi, to musí isť dnu aj bez prípravku" Tak sme zobrali drevené prípravky z liesok a ceruzky a piesty sme tam dali.
Boli sme 4, čiže 8 rúk a šlo to ako po masle. Potom som Robovi ukázal ešte staré vložky a piesty, pozrel aj na ojnice (hneď zbadal, že je tam dosť veľká vôla) a ešte pozrel aj na presah vložiek.
Nakoniec je tam presah okolo tých 0.20-0.25 mm, ale to hlava pekne dotlačí a na oplátku mi Robo ukázal nový motor po GO v kufri a vybral sa na ešte dosť dlhú cestu domov do Humenného.
Ojničné skrutky sme nakoniec nemomentovali na 100-110 Nm, pretože ja mám nejaký zvlášny blok, čo ma pod kľukou nejaký náliatok, ktorý schováva vaňu a je tam obmedzený prístup.
To potom dám fotku bloku do obecnej diskusie kde je značka Trineckých železiarni nad kompresorom a skúsim sa opýtať členov, či niekto nemá viac info k takému bloku ako mám aj ja.

Na záver chcem povedať, že presne pre takéto príbehy a zážitky so Z25 ma to proste baví. Už sa nemôžem dočkať, keď to pobeží s novými vložkami a hlavou po GO. :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Zetor 25 - kultivačný (narodený medzi 1948-1950)
Zetor 25 - s redukčnou prevodovkou (zatiaľ na prácu)
Zetor 25 - agregačný (ťahač vlekov a víkendový špeciál)

Uživatelský avatar
Johny1490
Příspěvky: 2430
Registrován: stř srp 22, 2007 1:09 pm
Bydliště: UK

Re: Zetor 25 s prídavným prevodom

#227 Nový příspěvek od Johny1490 »

Poškriabaný piest nevadí, to má kamarad pravdu, skôr hrozí bez použitia klieští na krúžky , že sa niektorí praskne a to je väčší problém.... A prípravok na vloženie piesta do vložky som si kúpil za 7€ a mám kľud. Ale kedysi som to tiež robil binderkami a kadejako....

Uživatelský avatar
Jančo66
Příspěvky: 686
Registrován: pon kvě 22, 2017 1:26 pm
Bydliště: Žilina (okolie)

Re: Zetor 25 s prídavným prevodom

#228 Nový příspěvek od Jančo66 »

Johny1490: diki za radu. Človek keď to nerobí každy deň, tak ho to hneď nenapadne. Pozeral som kliešte na piestne krúžka od 80-120 mm stoja okolo 12€ a ten prípravok ako píšeš ty 7€.
Mohol by som si to kúpiť, ale zase kedy budem najbližšie zas vložkovať motor to neviem. Uvidíme, možno si spravím ešte jeden motor po GO do foroty. A už sa mi kliešte zídu :) 8)
Zetor 25 - kultivačný (narodený medzi 1948-1950)
Zetor 25 - s redukčnou prevodovkou (zatiaľ na prácu)
Zetor 25 - agregačný (ťahač vlekov a víkendový špeciál)

Uživatelský avatar
mihi
Příspěvky: 7434
Registrován: pát kvě 29, 2009 10:33 pm
Bydliště: PB

Re: Zetor 25 s prídavným prevodom

#229 Nový příspěvek od mihi »

Keď nebudeš náradie potrebovať môžeš ho ponúknuť do ,,našej pôžičovne,, náradia a prípravkov... :friends:
Mihi

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4424
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: Zetor 25 s prídavným prevodom

#230 Nový příspěvek od Peter768 »

Na vloženie piestu do valca si urob prípravok na stlačenie krúžka za 2 minúty doma. Je to pásik plechu dlhý 35cm na v tvare písmena omega
Obrázek
a stlačíš to obyčajnými kliešťami. Ja som to robil pekne pojednom krúžku a ani kliešte nebolo treba.
Obrázek
Jednoduché, účinné a zadarmo :smich:

Uživatelský avatar
Jančo66
Příspěvky: 686
Registrován: pon kvě 22, 2017 1:26 pm
Bydliště: Žilina (okolie)

Re: Zetor 25 s prídavným prevodom

#231 Nový příspěvek od Jančo66 »

Peter768: dobrá rada. Ale takto som to skúšal, ale asi som zvolí mäkký plech. Lebo keď som ho kliešťami stlačil, vždy mi na jednej strane piestu odskočil a krúžok tak ostal vysunutý mimo vložku. Skúsil som to ešte poohybat, ale nešlo to dobre. Potom mechanik vraví, že na zajtra zoženie prípravok a potom sme to nechali už tak. Ale je to tiež dobrý nápad. Všelijako sa dá nakoniec pomoc pri tom.

:) 8) 8)
Zetor 25 - kultivačný (narodený medzi 1948-1950)
Zetor 25 - s redukčnou prevodovkou (zatiaľ na prácu)
Zetor 25 - agregačný (ťahač vlekov a víkendový špeciál)

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3111
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Zetor 25 s prídavným prevodom

#232 Nový příspěvek od Ursus 73 »

Kurňa, pekná práca. Len škoda tej kľuky a tej volnej ojnice :( . Ozaj by to chcelo komplet g.o. Tiež to teraz riešim na našom áčku. Ale navnadil si ma, ozaj neviem čo urobiť :-/ . Či to dať spraviť komplet alebo s tým bojovať doma. 25-ku som síce ešte nerobil ale zato majorov a crystal áno, takže ešte si niečo pamätám hádam ... :smich: . Pravdou je, že ma to láka poskladať si motor sám.
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Uživatelský avatar
Jaro25
Příspěvky: 3750
Registrován: stř čer 24, 2009 10:45 am
Bydliště: Cífer

Re: Zetor 25 s prídavným prevodom

#233 Nový příspěvek od Jaro25 »

Jožko a to by ti nebolo blbé dať si to niekomu robiť? Nevravím výbrus a vyvŕtať ložiská, ale skladať? Ty profesionál? Veď je to taký jednoduchý motor, že jednoduchší sa skoro ani nedá.
Mám rád traktory, ale môj najobľúbenejší je ZLÍN 37 ČMELÁK

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3111
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Zetor 25 s prídavným prevodom

#234 Nový příspěvek od Ursus 73 »

Nebolo :vysmech: . Tam totiž treba urobiť všetko a ja by som to skladal do smrti. A ešte by som vás tu otravoval. Čo keď bude krivý blok? Kto mi skontroluje (zuhluje) ojnice? Okrem toho voľného času nie je moc.
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Uživatelský avatar
Jančo66
Příspěvky: 686
Registrován: pon kvě 22, 2017 1:26 pm
Bydliště: Žilina (okolie)

Re: Zetor 25 s prídavným prevodom

#235 Nový příspěvek od Jančo66 »

Včera som si nahodil plnoprietokový filter a zaslepil prvý filter od chladiča. Traktor mam nad jamou, tak to išlo celkom dobre aj bez zhadzovania držiaka filtrov. Pri vŕtaní dier a rezaní závitov som použil kompresor a vysávač, aby sa nedostali spony do kanálov. Včera som ale zhodnotil už 100%, že kľuka je KO. Kým bo nahodený bočný dekel a hlava na bloku, tak nebolo veľmi počuť klepavý zvuk od ojníc a rozvodu. Teraz keď som pretáčal motorom, aby som naťahal olej do filtra a olejových kanálov to bolo už počuť riadne. Ojnica má vôľu zhruba ten 1 mm, tak ako ukázalo meranie ovality spodného ložiska na ojnici a tiež keď som skúšal ojnicou zahýbať rukou. Urobím video.

Záver je teda taký, že s týmto motorom budem jazdiť dovtedy, kým zoženiem druhý blok + kľuku, kúpim ložiská a spravím výbrus. :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Zetor 25 - kultivačný (narodený medzi 1948-1950)
Zetor 25 - s redukčnou prevodovkou (zatiaľ na prácu)
Zetor 25 - agregačný (ťahač vlekov a víkendový špeciál)

Uživatelský avatar
Jančo66
Příspěvky: 686
Registrován: pon kvě 22, 2017 1:26 pm
Bydliště: Žilina (okolie)

Re: Zetor 25 s prídavným prevodom

#236 Nový příspěvek od Jančo66 »

Kým som čakal na hlavu, tak som ešte trošku meral presah vložiek, lebo ako som aj písal v obecnej diskusii, nezdalo sa mi to stále.
Vyskúšal som ešte dve veci. Najprv som dal na blok staro-nové tesnenie, ktoré už chytilo hrdzu, ale nebolo ešte použité na traktore.
Potom som dal na tesnenie starú hlavu, ktorú mam ako závažie. Postupne som pritiahol všetky matice 50,100,150 Nm momentový kľúčom.
Následne som hlavu demontoval a pozrel sa, ako mi otlačilo slimáka do tesnenia. Nie je to ideálne, pretože mi v niektorých miestach otlačilo vložku do tesnenia viac a niekde zase menej. Potom som skúsi druhú vec. Znovu som použil prípravok na vložky a dve drevené podložky a vložky som pritlačil do bloku. Potom som meral presah a bolo to dobré, okolo tých 0.20-0.25 mm (lebo asi je teda krivý blok). Idem to v priebehu tohto týždňa poskladať a uvidíme. Tesnenie dám klingerit a pravdepodobne to 1.3 mm (tenšie). Lemovanie určite okolo tyčiek vytrhám a ešte uvažujem, že dám silikónových hadíkov okolo všetkých otvorov po vzore Jara25 (skôr ale nie)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Zetor 25 - kultivačný (narodený medzi 1948-1950)
Zetor 25 - s redukčnou prevodovkou (zatiaľ na prácu)
Zetor 25 - agregačný (ťahač vlekov a víkendový špeciál)

Uživatelský avatar
Jaro25
Příspěvky: 3750
Registrován: stř čer 24, 2009 10:45 am
Bydliště: Cífer

Re: Zetor 25 s prídavným prevodom

#237 Nový příspěvek od Jaro25 »

Ona môže byť aj tá hlava pokrútená, ak je nejaká stará nezrovnaná. Krivý blok by neovplyvnil otlačenie vložiek, tie majú svoj tvar a len sú vyššie alebo nižšie.
Mám rád traktory, ale môj najobľúbenejší je ZLÍN 37 ČMELÁK

Uživatelský avatar
Jančo66
Příspěvky: 686
Registrován: pon kvě 22, 2017 1:26 pm
Bydliště: Žilina (okolie)

Re: Zetor 25 s prídavným prevodom

#238 Nový příspěvek od Jančo66 »

Tak potom to bude hádam v poriadku Jaro. Nechcel som už nad tým toľko špekulovať, tak som to zložil.
Už som 100% rozhodnutý, že tento motor pojazdí dočasne, kým spravím GO na druhom, čo som zohnal.
Traktor potrebujem, tak ho budem pomaly a postupne zabiehať a druhý motor si budem robiť (o tom ale neskôr).
Tesnenie som dal bez oplechovania okolo tyčiek a nakoniec som tam žiaden silikón nedal (dúfam, že to bude dobré).

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Zetor 25 - kultivačný (narodený medzi 1948-1950)
Zetor 25 - s redukčnou prevodovkou (zatiaľ na prácu)
Zetor 25 - agregačný (ťahač vlekov a víkendový špeciál)

Uživatelský avatar
Jančo66
Příspěvky: 686
Registrován: pon kvě 22, 2017 1:26 pm
Bydliště: Žilina (okolie)

Re: Zetor 25 s prídavným prevodom

#239 Nový příspěvek od Jančo66 »

Pokračovanie príbehu. Po zložení a skompletovaní všetkých dielov som traktor naštartoval a nechal som ho bežať na voľnobeh vo dvore. Po asi 15-20 minutach, ked sa ohrial, tak sa kusol.
Mal som chuť hodiť cez neho čiernu plachtu a pustiť ho z kopca. Potom, keď som sa už ukludnil, tak som začal rozmýšlať. Zhodil bočný dekel a ešte raz skontroloval, či sú ojničné ložiská ako predtým.
Hoci som bol 100% presvedčený, že som ich osadil správne. Značky sedeli, ojnice a ložiská boli osadené dobre. Tak som to skúsil znova naštartovať a zase keď sa ohrial tak sa kusol pri 80°C.
Niekto tu písal, že sa mu kúsali nové polské vložky, keď sa ohriali. Nechcel som veriť, že sa to stalo aj mne a hlavne sa mi nechcelo znovu dávať dolu hlavu a tak som túto možnosť úplne vypustil.
Neostávalo mi nič iné len zhodiť obe ojnice. Prvé ložisko bolo úplne KO bola v ňom riadna ryha. Tak som ho pekne do hladka škrabákom zahladil. To isté som spravil aj s druhým ložiskom, hoci bolo OK.
Následne som to zložil, nechal bežať už asi hodinu a už sa nič nestalo. Večer som sa šiel odviesť na hodinovú jazdu a zľahka som ho zabehol a spravili sme si hodinovú jazdu a bolo to bez problému.
Ponaučenie pre mňa a možno aj pre iných, ktorý sa chystajú na "čiastočnú GO motora prevložkovaním bez robenia GO kľuky" že to asi nie je najštastnejšie rozhodnutie a už by som to znova nerobil.
Hlavne aj pre to, lebo som už dávnejšie zistil, že mi kľuka v hlavných ložiskách chodí dopredu a dozadu a aj ovalita čapu na ojničnom ložisku potvrdila, že motor je zrelý na kompletnú GO motora.
Hoci pri teste páčením 2m pajsrom o kľuku a ojnice som badateľnú vôlu nezaznamenal. Piesty v nových vložkách chodia teraz presne, ojnicu hore nepustia a dole sa ojnica hýbe a tak nie je v uhle.
No a potom sa dostane spodné ojničné ložisko mimo "vybehanú plochu" a kúše sa. V starých vložkach bola dostatočná vôla na to, aby sa to tam malo kde pohybovať a traktor mohol fungovať normálne.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Na záver som traktor odstavil, zhodil vahadala a znova dotiahol hlavu na 155 Nm. Teraz budem jazdiť, traktor potrebujem. Dávnejšie som písal, že som zohnal druhý polomotor.
S tým sa budem pomaly baviť, pekne si ho celý rozoberiem a urobím na ňom kompletnú GO. Vložky, hlavu, čerpadlo...potom prehádžem do zdravého a urobeného bloku.

Ale o tom neskôr. :)
Zetor 25 - kultivačný (narodený medzi 1948-1950)
Zetor 25 - s redukčnou prevodovkou (zatiaľ na prácu)
Zetor 25 - agregačný (ťahač vlekov a víkendový špeciál)

Uživatelský avatar
Jančo66
Příspěvky: 686
Registrován: pon kvě 22, 2017 1:26 pm
Bydliště: Žilina (okolie)

Re: Zetor 25 s prídavným prevodom

#240 Nový příspěvek od Jančo66 »

Spomínal som ten polomotor. Zohnal som ho na Orave. Je skoro kompletný, nemá len vodnú pumpu a hlavu, ale to som ani nepotreboval, aby mal. Idem ho komplet do skrutky rozobrať a pojde na výbrus. Idem to robiť pomaly a poctivo. Motor, čo je v traktore po prevložkovaní síce ide, ale nejako sa mi nezdá. Pri štarte nechytá hneď na dva valce, ide z neho biely dym a trasie sa pri štarte. Potom už ide dobre. Musím zhodiť výfukové potrubie, čo to môže robiť. Neviem veru, ale tak ísť ide no.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Zetor 25 - kultivačný (narodený medzi 1948-1950)
Zetor 25 - s redukčnou prevodovkou (zatiaľ na prácu)
Zetor 25 - agregačný (ťahač vlekov a víkendový špeciál)

Odpovědět

Zpět na „Zetor 15/25“