Zelená Bára

Moderátoři: Lukashil, mihi

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bucket
Příspěvky: 226
Registrován: sob črc 18, 2009 6:13 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zelená Bára

#151 Nový příspěvek od bucket »

Toho lakování se právě bojím......S pistolí mi to moc nejde.Jinak rozteč mezi žebrama je na 11 žeber 2.8 cm.Na 10 je 3 cm.
V SSSR zkoušeli učit koně nežrat. Ale když už to skoro uměl, tak jim chcípnul....

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3111
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Zelená Bára

#152 Nový příspěvek od Ursus 73 »

pekná práca :prace: tiež by som to potreboval trochu porovnať :)
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Uživatelský avatar
bucket
Příspěvky: 226
Registrován: sob črc 18, 2009 6:13 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zelená Bára

#153 Nový příspěvek od bucket »

Děkuji,děkuji.Nepokoušel jsem se někdo vyrábět saharu na chladič.Ne že bych po ní toužil kvůli funknčnosti ale nějak mi nedošlo že když jí nemám tak není jak přichytit předek prostředního dílu.Nemáte někdo alternativní uchycení? Nechce se mi dávat 3500,-
V SSSR zkoušeli učit koně nežrat. Ale když už to skoro uměl, tak jim chcípnul....

Uživatelský avatar
bucket
Příspěvky: 226
Registrován: sob črc 18, 2009 6:13 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zelená Bára

#154 Nový příspěvek od bucket »

Nenajde se tu někdo kdo má sundanou masku a neposlal by fotku + rozměry (vzdálenost od vršku chladiče) těch "záchytů" ze sahary na prostřední díl kapoty.Děkuji
V SSSR zkoušeli učit koně nežrat. Ale když už to skoro uměl, tak jim chcípnul....

Uživatelský avatar
bucket
Příspěvky: 226
Registrován: sob črc 18, 2009 6:13 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zelená Bára

#155 Nový příspěvek od bucket »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Ještě pár detailů........
V SSSR zkoušeli učit koně nežrat. Ale když už to skoro uměl, tak jim chcípnul....

Uživatelský avatar
bucket
Příspěvky: 226
Registrován: sob črc 18, 2009 6:13 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zelená Bára

#156 Nový příspěvek od bucket »

Dotaz
Trápím se utěsněním prvního filtru.Nová gumička .Teklo to .Zkoušel jsem ruzně pootáčet obalem filtru aby si to sedlo a zdálo se to že jsem to vyřešil.X to běželo a nic neteklo. Včera jsem nastartoval a asi po minutě to začalo chc.t jak Dunaj.Sundal jsem to vyndal gumičku .Skouknul drážku a okraj obalu jestli tam není nějaká zrada .Nikde nic.Vrátil gumičku.Nic jí nebylo usadil nastartoval projel cca 5km mazalo to na -+ na 4a nic neteklo .Dneska otevřu garáž a pod fitrem kapky od oleje.Tohle je divný.Ono to vubec bylo zajímavý.JAk když ten traktor nechtěl aby s ním někam jezdil.Nejdřív se mi rozpadnul ten první kloubek na táhle plynu.Potom začala rosit sklenička.Potřebuju doštelovat brzdy protože to zatím moc nebrzdí nechci to utahovat aniž by si to sedlo a jestli budu víc opravovat tak to mi asi trefí.
V SSSR zkoušeli učit koně nežrat. Ale když už to skoro uměl, tak jim chcípnul....

Uživatelský avatar
Jančo66
Příspěvky: 686
Registrován: pon kvě 22, 2017 1:26 pm
Bydliště: Žilina (okolie)

Re: Zelená Bára

#157 Nový příspěvek od Jančo66 »

Ahoj. Urob plnoprietok a máš pokoj svaty s prvým filtrom. Náklady sú není strašne filter 3.5€ potom príruba má vyšla 10€ u sústružníka (materiál som mal) a navrtanie zavitou asi hodina. A mám pokoj a dobrú filtráciu a výmena čistá robota.
Zetor 25 - kultivačný (narodený medzi 1948-1950)
Zetor 25 - s redukčnou prevodovkou (zatiaľ na prácu)
Zetor 25 - agregačný (ťahač vlekov a víkendový špeciál)

Uživatelský avatar
bucket
Příspěvky: 226
Registrován: sob črc 18, 2009 6:13 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zelená Bára

#158 Nový příspěvek od bucket »

A to může být plno průtok i s M6 olejem?
V SSSR zkoušeli učit koně nežrat. Ale když už to skoro uměl, tak jim chcípnul....

Uživatelský avatar
rosch8
Příspěvky: 4439
Registrován: pon čer 29, 2015 5:47 pm
Bydliště: Humenné, SR

Re: Zelená Bára

#159 Nový příspěvek od rosch8 »

moze. Samozrejme. Ale nedava to zmysel. M6A sa usadzuje vsade v motore, hlavne vo vani. Takze iba mala cast karbonu je unasana do filtra. pri kazdej vymene oleja ostava cistenie motora od usadenin a zrazenin. Odporucam prejst na celorocny M7ADX a plnoprietok.
Co sa tyka prechodu, zvladli sme to viaceri a nikomu sa motor nezadrel. Zadrie sa iba prasatam, ktore nevycistia motor a iba vymenia olej. Vtedy samozrejme novy olej zoberie vsetok bordel a odnesie ho do filtra, ktory sa upcha a olej obtokovym kanalom potom unasa ten bordel do motora, do lozisk a je pruser.
Takze, benzin aspon 5 litrov, hrubsie gumene rukavice, vedro a stetec. Dat dole vanu, a vsetky kryty na motore. A pekne ho benzinom zvnutra vycistit. Aj hore pod krytom ventilov. Pod motorom nechat nadobu, kde to vsetko stecie. Vycistit vsetko, kam sa da dosiahnut rukou a stetcom.
Po vycisteni, novy olej nema cim zadriet motor.
Moze sa skratit prva vymena.
Takto nehrozi ziadne zadretie.

Uživatelský avatar
bucket
Příspěvky: 226
Registrován: sob črc 18, 2009 6:13 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zelená Bára

#160 Nový příspěvek od bucket »

Děkui za info
Nic méně.Mám samozřejmě další kolaps.Po projetí teče voda z pod vstřiku.Vím že jsou tam gumičky jako u žhaviček.Ty už jsem měnil.Než něco zku...tak se ptám jestli je nějakej fígl jak vyndat vstřikovač bez ztráty kytičky.Rozměr gumiček už jsem tady našel ale nic konkrétního k demontáži vstřiku.
V SSSR zkoušeli učit koně nežrat. Ale když už to skoro uměl, tak jim chcípnul....

Uživatelský avatar
Jaro25
Příspěvky: 3750
Registrován: stř čer 24, 2009 10:45 am
Bydliště: Cífer

Re: Zelená Bára

#161 Nový příspěvek od Jaro25 »

Tam skoro niet čo pokaziť. Veľký kľúč 30 alebo 32, presne si nepamätám, tým povolíš prevlečnú skrutku a je dobré na vstrekovač tiež nasadiť kľúč a potáčať ho na jednu a druhú stranu, aby sa uvoľnil. Takto postupne povoľuješ a pootáčaš až ide von. Pred montážou potom dobre vyčistiť dosadacie plochy, hlavne v hlave, vyžíhať medenú podložku a namontovať.
Mám rád traktory, ale môj najobľúbenejší je ZLÍN 37 ČMELÁK

Uživatelský avatar
bucket
Příspěvky: 226
Registrován: sob črc 18, 2009 6:13 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zelená Bára

#162 Nový příspěvek od bucket »

Dík za radu.Ale podle pravidla 2x měř jsem sundal kapotu abych se na to pořádně podíval.A ono to není nemrzka ale nafta s přepadu.Moje chyba že jsem si nečuchnul ale mám momentálně rýmu jako pr..asi bych stejně nic necítil.Tahle varianta mě vůbec nenapadla.Provedl jsem během dne několik zkoušek z přepadu nic a kupodiu z olej.filtru taky nic.ZA to z kohoutku z nádrže to je boj pořád je mokrej.Né že by vysloveně tekl ale když se na něj šáhne tak je od nafty.
V SSSR zkoušeli učit koně nežrat. Ale když už to skoro uměl, tak jim chcípnul....

Uživatelský avatar
bucket
Příspěvky: 226
Registrován: sob črc 18, 2009 6:13 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zelená Bára

#163 Nový příspěvek od bucket »

Tak můžu oficiálně 4 roky jezdit po silnici. :wink: Ještě jsem si uděla radost.
Obrázek

Obrázek
V SSSR zkoušeli učit koně nežrat. Ale když už to skoro uměl, tak jim chcípnul....

Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: Zelená Bára

#164 Nový příspěvek od Libor Z25 »

Tak to je paráda, gratulace veliká 8) :friends: to chce fotku a štamprlu na to :D.
Pěkný hrneček, kdes kupoval? Moc pěkný 8)
Libor :-)

Uživatelský avatar
bucket
Příspěvky: 226
Registrován: sob črc 18, 2009 6:13 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zelená Bára

#165 Nový příspěvek od bucket »

Hrníček e nechá objedna tady
hrnickovani@seznam.cz
nebo
https://www.facebook.com/hrnickovani/
Vytisknou co si člověk přeje.Předem pošlou návrh.
Mám krátký video,kde jsem chtěl zabrat známku z TK bohužel se mi seknul mobil .[Youtube]https://youtu.be/q5skwDtBcm4[/Youtube]
V SSSR zkoušeli učit koně nežrat. Ale když už to skoro uměl, tak jim chcípnul....

Odpovědět

Zpět na „Zetor 15/25“