Koupě 5340 z anglie

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
jirkacrha
Příspěvky: 1
Registrován: pát říj 04, 2013 10:23 pm
Bydliště: Mohelnice

Koupě 5340 z anglie

#1 Nový příspěvek od jirkacrha »

Dobrý den přátelé,
rád bych se Vás zeptal, jestli máte někdo zkušenosti s kupováním traktorů v zahraničí, konkrétně v Anglii. Díval jsem se na nějaké tamní inzeráty a ceny jsou velice pěkné, jen mě trochu odrazuje obava z podvodu a nákladnost dopravy. Zde například bazar, který mě opravdu zaujal http://www.rock-machinery-sales.com, tento je dokonce až z Irska. Děkuji za jakékoliv rady.

Uživatelský avatar
pirat
Příspěvky: 1569
Registrován: stř led 02, 2008 8:41 pm
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě 5340 z anglie

#2 Nový příspěvek od pirat »

nemam s tim zadne zkusenosti ale tech podvodu bych se hodne bal hlavne jak nekdorekne ze chce zalohu byt jen par tisic tak bych od toho dal ruce pryc na odkazu tech stranek sem se dival na inzerat zetor 3340 ma tam napsane ze ma 60 koni a turbo ale pritom na fotce je zetor 4340 bez turba tak nevim a hlave ta cena 88OOOkč v precpoctu se mi jeste vic nezda :-/ a k tomu s celnim nakladacem ??

Uživatelský avatar
FandaP
Příspěvky: 3469
Registrován: ned bře 15, 2009 4:15 pm
Bydliště: Chrudim

Re: Koupě 5340 z anglie

#3 Nový příspěvek od FandaP »

Ceny super, ale co mě zaujalo, že fotky každého stroje jsou dělané někde jinde. Kdejaký bazar fotí doma na dvorku, takže v pozadí vidíte stejné budovy, někdy i stroje, které inzerují, atd... Tady je každý stroj focen úplně jinde.

Taky to může být bazar, který stroj jen někde vyfotí a pak nabízí jen on-line.

Zkusíme to?

Uživatelský avatar
FandaP
Příspěvky: 3469
Registrován: ned bře 15, 2009 4:15 pm
Bydliště: Chrudim

Re: Koupě 5340 z anglie

#4 Nový příspěvek od FandaP »

Koukal jsem na google maps a žádný bazar strojů v této ulici nevidím.

Jinak z Prahy to je po silnici a trajekty 2.048 km.

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: Koupě 5340 z anglie

#5 Nový příspěvek od frturek1 »

nesčetněkrát jsem si psal s podvodnikama jo traktor poslem a pak najednou chtel poslat zalohu na dopravu v zadnym pripade bych ani korunu predem neposlal.To si radsi s jistotou trochu pridam a koupim si ho tady i tady na foru se to mnohokrat resilo a nekdo tam psal ze ty inzeraty zadava trojskej kun nebo tak neco. mam traktor od kamarada co jich privez z irska 8, tet ma 4 doma a rikal ze dopravu resi vitizkou, tam ze vezou novy zetory a sem ze vetsinou priveze traktory od tamnich prodejcu kteri je od zemedelcu berou protiuctem ta ta doprava sem ze ho vyjde na 35 tisic takze neverim tem cenam kdyz ho tu nabizeji za 100 i s dopravou nechyci delat nejakou reklamu nebo inzerci ale ma doma 7340 6340 7745T a 7245 sou v peknym stavu klidne muzu dat kontakt

Uživatelský avatar
FandaP
Příspěvky: 3469
Registrován: ned bře 15, 2009 4:15 pm
Bydliště: Chrudim

Re: Koupě 5340 z anglie

#6 Nový příspěvek od FandaP »

Tohle je ale webová stránka. A celkem pěkně udělaná, i když nějaké vady má.

Pokud bude zájem, zkusím jim napsat nebo lépe zavolat.

jojof
Příspěvky: 1095
Registrován: pát lis 11, 2011 9:15 pm
Bydliště: orava,slovensko

Re: Koupě 5340 z anglie

#7 Nový příspěvek od jojof »

kedy si som pisal firme IMPORTANGLIE a pytali zalohu 35% z ceny a ze spiseme zmluvu a oni mi ho poslu. To by som sa asi nacakal!!!! :vztek:

Uživatelský avatar
FandaP
Příspěvky: 3469
Registrován: ned bře 15, 2009 4:15 pm
Bydliště: Chrudim

Re: Koupě 5340 z anglie

#8 Nový příspěvek od FandaP »

Jedně tam zajet, zaplatit na fleku a odvézt.

Uživatelský avatar
bawor
Příspěvky: 1358
Registrován: ned bře 15, 2009 2:14 am
Bydliště: Strakonice

Re: Koupě 5340 z anglie

#9 Nový příspěvek od bawor »

U más to jednoho majitele benzinky stálo něco kolem třistatisíc poslal jim je a traktor nedorazil :smich:

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: Koupě 5340 z anglie

#10 Nový příspěvek od frturek1 »

ja si jednou s jednema psal, pak mi i dokonce volal ad se jdu honem podivat na e-mail, a po obsahlim psani sem jim napsal ad mi napisou adresu kde traktor stoji ze se tam dojedu podivat uz se nikdo neozval

Uživatelský avatar
FandaP
Příspěvky: 3469
Registrován: ned bře 15, 2009 4:15 pm
Bydliště: Chrudim

Re: Koupě 5340 z anglie

#11 Nový příspěvek od FandaP »

Jedině vidět, koupit a odvézt, jinak to nemá význam.

Jakmile něco koupím, tak už to tam nenechám samotné, to platí i o českých bazarech.

P_e_p_e
Příspěvky: 107
Registrován: pát pro 03, 2010 4:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Koupě 5340 z anglie

#12 Nový příspěvek od P_e_p_e »

Přesně tak. Jedině zaplatit a odvést!!!!! Žádné zálohy atd.. Z ciziny to býva podvod skoro vždycky.. A z čech.. No, nemám dobrou zkušenost. Jeden den jsem se přijel podívat na traktorbagr. Vše vypadalo ok.. Tak jsme se telefonem domluvili, že ho beru.. Když jsem přijel podruhé bagr měl trochu světlejší barvu a kola byly totálně sjetý.. No prostě pán měl bagry 2. Jeden ukáže a druhý se pokusí prodat.. Naštěstí jsem mu žádnou zálohu předem nedal tak jsem netratil nic, ale kdybych jen přijel podepsat smlouvu a složil peníze.. A nepodíval se.. Dopadl bych špatně.. Ale snad to u nás není zase tak častý.. V každým případě, dát peníze a ihned odvézt! Žádné zálohy a žádný, že zaplatíš a odvezeš za den dva..

Uživatelský avatar
lukin1156
Příspěvky: 529
Registrován: ned zář 30, 2012 6:04 pm
Bydliště: Brumov-Bylnice

Re: Koupě 5340 z anglie

#13 Nový příspěvek od lukin1156 »

taky se přidám...měl sem inzerát na bazoši že koupím... po měsíci se mi ozval nějaký pan Robert Trawers že má nějakou 4340 a 6340..tak mě poslal foto a ceny... následně sem napsal nech mi pošle přesnou adresu a odkaz na mapu kde se traktor nachází.. neodpověděl...v následujícím týdnu bylo na bazoši upozornění na ten podvodný inzerát....chlap mu poslal plnou cenu i s dopravou...měl i smlouvy od přepravní společnosti,razítka,podpisi-VŠECHNO ZFALŠOVANÉ ...takže...leda najít adresu nějakého dobrého bazaru,zajet tam zaplatit a odvézt si :D
Za stálého míchání, nalejeme do hajzlu :D

gbelec petr
Příspěvky: 1791
Registrován: stř črc 11, 2007 6:23 pm
Bydliště: zlín

Re: Koupě 5340 z anglie

#14 Nový příspěvek od gbelec petr »


jzms
Příspěvky: 37
Registrován: úte kvě 15, 2012 11:50 am
Bydliště: Štítná nad Vláří

Re: Koupě 5340 z anglie

#15 Nový příspěvek od jzms »

Je to podvod, vydělávají na telefonech , něco jako čísla 900 u nás. Vlastní zkušenost -250 liber

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby -ZETOR“