Zadní světla a blinkry původní origo

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
juango
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 04, 2013 12:18 pm
Bydliště: OSTRAVA

Zadní světla a blinkry původní origo

#1 Nový příspěvek od juango »

Zdravím fandy Zetorů,
chtěl bych založit téma ohledně shánění původních světel a blinkrů na starší modely Zetorů. Před rokem jsem začal se zháněním světel z důvodu uvedení mé 3545ky do původního stavu. Samozřejmě jsem je nechtěl kupovat na Aukru za přemrštěné ceny a tak jsem trpělivě sledoval inzerci až podařilo se mi sehnat docela pěknou sbírku světěl viz fotky. Pokud máte někdo ještě nějaké jiné provedení světel AUTOPAL - například oranžovočervené plexi vcelku ( ne Polské ) prosím o umístění fotek. Samozřejmě mám ještě i nové přední světla, ale ty tady nedávám protože nejsou tak vzácné. Juango
Přílohy
DSC01382.JPG
DSC01381.JPG
DSC01380.JPG
DSC01379.JPG
DSC01377.JPG
DSC01374.JPG
DSC01369.JPG

Uživatelský avatar
kaja.h
Příspěvky: 1209
Registrován: čtv úno 10, 2011 3:35 pm
Bydliště: Pelhřimov

Re: Zadní světla a blinkry původní origo

#2 Nový příspěvek od kaja.h »

Ahoj, koupim ty zadní, kolik za ně chceš?
Jede traktor, je to Zetor 3011

Uživatelský avatar
Dvordy
Příspěvky: 2105
Registrován: pon črc 09, 2007 8:50 am
Bydliště: Táborsko

Re: Zadní světla a blinkry původní origo

#3 Nový příspěvek od Dvordy »

Zadní s osvětlením na SPZ máš? Jestli sem mám dávat fotku.
Zetor 4011, Zetor 7341, JCB 3C III

Uživatelský avatar
juango
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 04, 2013 12:18 pm
Bydliště: OSTRAVA

Re: Zadní světla a blinkry původní origo

#4 Nový příspěvek od juango »

Ano, dvě světla jsou s osvětlením na SPZ (okénko), dvě světla bez osvětlení SPZ a jedno s originálními otvory pro pracovní světlo a vypínač. Bavím se jen o světlech AUTOPAL, nových, nepoužitých s razítkem OTK. Pokud bude zájem umístím více fotek, včetně detailů vnitřků - je jich několik provrdení. Juango

Uživatelský avatar
MeNadruhou
Příspěvky: 376
Registrován: pát led 07, 2011 12:39 pm
Bydliště: Znojemsko

Re: Zadní světla a blinkry původní origo

#5 Nový příspěvek od MeNadruhou »

Nezlob se na mě, je toto téma vůbec k něčemu ( pominuli fakt že si prohlídnu fotky) , nebo jen honíš triko že máš sbírku světel? :hm:
Čekal bych, že tady bude nějaká informace, kde by se daly sehnat, mě by bylo jedno jestli sou polský český nebo dokonce indický, když nemám žádný. :vztek:

Uživatelský avatar
juango
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 04, 2013 12:18 pm
Bydliště: OSTRAVA

Re: Zadní světla a blinkry původní origo

#6 Nový příspěvek od juango »

Nehoním si triko jak píšeš, ale chtěl jsem touto cestou sdělit, že pokud to nevzdáte dají se světla sehnat za rozumnou cenu i v dnešní době.
Taky jsem začínal s tím, že se světla nedají sehnat a když, tak velmi draze. Tvůj příspěvek dokazuje, že se téma neminulo účinkem a proto ti přeji mnoho trpělivosti při shánění. Fotky jsou přiloženy pro ty, které to zajímá, já jsem fotky a odkazy ze začátku na netu těžce zháněl abych měl alespoň nějaký základní přehled. Juango

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Zadní světla a blinkry původní origo

#7 Nový příspěvek od Tom »

Když nemáš žádné, tak choď po burzách, sleduj inzeráty a najdeš. Junago tady dal fotky proto, abys věděl, co shánět :typek:
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
MeNadruhou
Příspěvky: 376
Registrován: pát led 07, 2011 12:39 pm
Bydliště: Znojemsko

Re: Zadní světla a blinkry původní origo

#8 Nový příspěvek od MeNadruhou »

Jak mají vypadat víš z knížky, z aukra, od doktora , prostě to se dohledá... Téma se stále míjí účinkem, protože pro mne jsou nesehnatelný (navíc, když je někdo křečkuje :vztek: ).
"choď po burzách sleduj inzeráty... a najdeš." - to si myslíš že čekám až mi přistanou u dveří?
Mě by pomohla informace typu sehnal jsem je tam a tam, dotyčný je inzeroval např v ab inzerci...

Pokud má někdo zájemm o celočervená, tak jsou sklíčka k dispozici v jakémsi norském obchodě (sklad nd na traktory , servis či co to je) za cenu kolem 800 za jedno plus daň + poštovný :vztek:

Uživatelský avatar
juango
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 04, 2013 12:18 pm
Bydliště: OSTRAVA

Re: Zadní světla a blinkry původní origo

#9 Nový příspěvek od juango »

Světla se pravidelně objevují na Aukru ( problémem je přemrštěná cena ), sbazaru, oldtimers atd.. Stačí sledovat, vytočit telefonní číslo uvedené v inzerátu a s dotyčným se domluvit o zaslání na dobírku. Ty máš asi problém se domluvit a já jsem měl problém najít informace a slušné fotky světel. Každý máme svůj problém. Jinak, když jedu na výlet a vidím někde stát starší Zetor, tak se majitele zeptám zda nějaké světla nemá (všude platí : líná huba, holé neštěstí). Mimochodem jsem tak sehnal originál blinkry Autopal bílé barvy a když jsem je chtěl zaplatit, tak se majitel urazil. Asi máme na Moravě ještě jiné vztahy a dobré lidi.

Poznámka : Určitě nebudu shánět česká plexi do světel v ,,nějakém" norském obchodě za vysokou cenu, ale zcela jistě jsi touto informací hodně lidem pomohl. Zde bych použil rčení : proč to dělat jednoduše, když to jde dělat složitě! Juango

Uživatelský avatar
juango
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 04, 2013 12:18 pm
Bydliště: OSTRAVA

Re: Zadní světla a blinkry původní origo

#10 Nový příspěvek od juango »

Vzkaz pro MeNadruhou, dnes zadní světlo na AUKRU za 111,- kc a blikr za 49,- kc, nevydraženo - nikdo zřejmě neměl zájem.
A vo tom to je!! Zdraví Juango

http://aukro.cz/prodam-prave-zadni-svet ... 13009.html

Uživatelský avatar
vasek.barta
Příspěvky: 477
Registrován: stř bře 06, 2013 9:37 pm
Bydliště: Světlá na Sázavou

Re: Zadní světla a blinkry původní origo

#11 Nový příspěvek od vasek.barta »

Tu zas bylo na aukru, opravdu se ještě nechají sehnat http://aukro.cz/zetor-zadni-svetlo-i3362597575.html

Uživatelský avatar
vasek.barta
Příspěvky: 477
Registrován: stř bře 06, 2013 9:37 pm
Bydliště: Světlá na Sázavou

Re: Zadní světla a blinkry původní origo

#12 Nový příspěvek od vasek.barta »


Uživatelský avatar
juango
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 04, 2013 12:18 pm
Bydliště: OSTRAVA

Re: Zadní světla a blinkry původní origo

#13 Nový příspěvek od juango »

Ta paní nedávno inzerovala nové blinkry oranžové za 3.000kč. Má zajímavé věci, ale za dost vysoké ceny.

Juango

Uživatelský avatar
juango
Příspěvky: 59
Registrován: pon úno 04, 2013 12:18 pm
Bydliště: OSTRAVA

Re: Zadní světla a blinkry původní origo

#14 Nový příspěvek od juango »

Na Allegru v Polsku se světla a blinkry také objevují.
Odkaz : http://allegro.pl/kierunkowskazy-ursus- ... 70325.html

Juango

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6541
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Zadní světla a blinkry původní origo

#15 Nový příspěvek od Lukashil »

Stydím se za tuto zem

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby -ZETOR“