Nabídka plechů na ZETOR 15

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
PavelD
Příspěvky: 2
Registrován: pát úno 24, 2012 9:33 am
Bydliště: Vysoké Mýto

Nabídka plechů na ZETOR 15

#1 Nový příspěvek od PavelD »

Nabízím výrobu blatníků + jejich držáků, kapoty a masky na ZETOR 15.
Více na www.renovet.cz nebo na tel.: 724 165 623

Uživatelský avatar
mihi
Příspěvky: 7427
Registrován: pát kvě 29, 2009 10:33 pm
Bydliště: PB

Re: Nabídka plechů na ZETOR 15

#2 Nový příspěvek od mihi »

PavelD píše:Nabízím výrobu blatníků + jejich držáků, kapoty a masky na ZETOR 15.
Více na http://www.renovet.cz nebo na tel.: 724 165 623
Pre tých čo nechcú hľadať :

http://www.renovet.cz/eShop---TRAKTORY.html

Mihi :)
Mihi

zetornd
Příspěvky: 695
Registrován: úte lis 25, 2008 10:14 pm

Re: Nabídka plechů na ZETOR 15

#3 Nový příspěvek od zetornd »

Podíval jsem se na eShop traktory a velice rychle jsem eShop opustil. Snad za nějaký čas najdu opět odvahu se zase jenon jedním okem podívat.

Ahoj

František K
Příspěvky: 414
Registrován: ned pro 11, 2011 12:21 pm
Bydliště: 1

Re: Nabídka plechů na ZETOR 15

#4 Nový příspěvek od František K »

zetornd píše:Podíval jsem se na eShop traktory a velice rychle jsem eShop opustil. Snad za nějaký čas najdu opět odvahu se zase jenon jedním okem podívat.

Ahoj
věci pěkné ale ta cena :cert:
Moje stránky : http://nase-traktory.webnode.cz/ - Nové

Uživatelský avatar
Zetor 15
Příspěvky: 459
Registrován: čtv črc 12, 2007 10:25 pm
Bydliště: Chvojenec

Re: Nabídka plechů na ZETOR 15

#5 Nový příspěvek od Zetor 15 »

ty ceny mi připadají opravdu hodně přemrštěné, i když to vypadá pěkně.
Nevíte někdo o někom levnějším?

JoeF1
Příspěvky: 376
Registrován: sob črc 04, 2009 9:45 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Nabídka plechů na ZETOR 15

#6 Nový příspěvek od JoeF1 »

:321:

Krcaka1
Příspěvky: 1202
Registrován: sob črc 07, 2007 8:46 pm
Bydliště: Olomouc

Re: Nabídka plechů na ZETOR 15

#7 Nový příspěvek od Krcaka1 »

Zetor 15 píše:ty ceny mi připadají opravdu hodně přemrštěné, i když to vypadá pěkně.
Nevíte někdo o někom levnějším?
Na to , aby jsi tohle udělal v takové kvalitě jak to mají, potřebuješ technologické vybavení a to něco stojí. Musíš vydělat na provoz a jěště na sebe. Ceny jsou standartní.
Pokud jsi šikovný a máš zkušenosti s ocelí, tak to vyrobíš i na koleně, ale pochybuji, drtivá větčina lidí by to takhle nezvládla, pokud neděláš v oboru, tak neznáš technologie , technologické postupy a nedosáhneš žádaného výsledku.

JoeF1
Příspěvky: 376
Registrován: sob črc 04, 2009 9:45 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Nabídka plechů na ZETOR 15

#8 Nový příspěvek od JoeF1 »

Krcaka1 píše:
Zetor 15 píše:ty ceny mi připadají opravdu hodně přemrštěné, i když to vypadá pěkně.
Nevíte někdo o někom levnějším?
Na to , aby jsi tohle udělal v takové kvalitě jak to mají, potřebuješ technologické vybavení a to něco stojí. Musíš vydělat na provoz a jěště na sebe. Ceny jsou standartní.
Pokud jsi šikovný a máš zkušenosti s ocelí, tak to vyrobíš i na koleně, ale pochybuji, drtivá větčina lidí by to takhle nezvládla, pokud neděláš v oboru, tak neznáš technologie , technologické postupy a nedosáhneš žádaného výsledku.
To mas sice pravdu ale abych dal tolik penez za zprominutim kus plechu to asi ne. Maji to hezky udelane to je pravda ale za ty prachy. Nehlede na to, ze je tu spousta lidi velmi sikovnych tak si sami neco dokazou vyrobit. Popripade s pomoci mensi kovovyroby, tak jako to resim ja, co se tyka plechariny.

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Nabídka plechů na ZETOR 15

#9 Nový příspěvek od staník »

Krcaka1 píše:
Zetor 15 píše:ty ceny mi připadají opravdu hodně přemrštěné, i když to vypadá pěkně.
Nevíte někdo o někom levnějším?
Na to , aby jsi tohle udělal v takové kvalitě jak to mají, potřebuješ technologické vybavení a to něco stojí. Musíš vydělat na provoz a jěště na sebe. Ceny jsou standartní.
Pokud jsi šikovný a máš zkušenosti s ocelí, tak to vyrobíš i na koleně, ale pochybuji, drtivá větčina lidí by to takhle nezvládla, pokud neděláš v oboru, tak neznáš technologie , technologické postupy a nedosáhneš žádaného výsledku.
Souhlasím , moc pěkná práce. 8) Patnáctku máme a dělali jsme ji a jsem moc rád že nic nechybělo.
Záleží jestli to chceš mít perfektní i vzhledově a nebo to máš na práci. Veterána s třeba hranatejma blatníkama bys asi těžko někde předváděl :smich:
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Nabídka plechů na ZETOR 15

#10 Nový příspěvek od Tom »

JoeF1... pobavil jste. Hlavně co se těch menších kovovýrob týká. Potřeboval jsem vyrobit "blbý" kryt klínových řemenů na Svobodu 15. Neskutečný problém. Navštívil jsem hodně malých i větších kovovýrob, a všude stejný problém. Signovačku nemáme, prolisy nebudou, a to zakulacení na hraně taky ne. Takového šmejda si pak můžu udělat doma taky s rozbrušovačkou a COčkem... Jelikož je to ale veterán a je potřeba aby to bylo co nejvíce podobné originálu, tak jsem hledal dál. Nakonec mi polotovar vyrobili v jedné jihomoravské kovovýrobě (název nezveřejňuju, bylo to po známosti a byl jsem rád, že mi to vyrobili) no a se "složením" si pohrál jeden pracovník té kovovýroby doma. Není to žádná sranda...
A co se týče Z15, je to jedna z "nejhorších" karoserií na výrobu, jaké jsem kdy viděl. Musí to být ze silného plechu a všechno je kulaté. Ta cena je sice vysoká, ale někdo si musel sednout, rozkreslit tu karoserii, dát do programu (na vysekávačky, ohýbačky atd), vyrobit kopyta na ty kulaté čela, no a pak to dát celé dohromady. A jsou jediní, co to vyrábí. Když se tady nějaký "Pepa" sebere, a bude vyrábět doma karoserie ve stejné kvalitě a poloviční ceně, tak budou namydlení, ale nikdo tak odvážný, aby do toho šel tady není.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
mirektatra
Příspěvky: 38
Registrován: pát pro 18, 2009 8:33 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Nabídka plechů na ZETOR 15

#11 Nový příspěvek od mirektatra »

Pokud se týká výroby a ceny takových dílů, připadá mi příměr u Š Octavie. Vyplatí se to vůbec renovovat, když do toho autíčka dám tolik práce a peněz, že to bude za výslednou cenu neprodejné? Blatníky, a mnoho dalších dílů, jsou identické s Felicií, ale výsledná cena vozu je u Oktávky jenom zlomkem prodejní ceny Felicie. A přesto Oktávku lidé renovují, protože v ní jezdil jejich dědeček...
U Z-15 a ceny dílů je to stejné. Pokud to renovuji pro případný další prodej (a tedy jako investiční projekt), je lepší investovat svoje úsilí jinam. Pokud to renovuji z nostalgie k tomu stroji a pro vlastní potěchu, nebudu počítat, za kolik se to vyplatí, ale kolik si mohu dovolit investovat z vlastního času a peněz, abych měl příjemný pocit a zábavu...
Z tohoto pohledu není kupní cena rozhodující. Pro investici do strojní kusové výroby dílů na zrovna tenhle traktor, kterého se vyrobilo jen pár kusů, který se jen těžko oceňuje při prodeji a který se jako veterán dá obtížně využít k získání peněz, tam se to jeví jako špatně návratná investice množstvím prodaných dílů a tedy cena každého dílu snad musí zaplatit jeho novovýrobu... Když jsem se ptal šikovného postaršího autoklempíře, který se učil ještě v dobách opravy pohledových dílů karosérií, říkal, že za takovou cenu by se do toho pustil "na koleně" taky.

depa
Příspěvky: 1
Registrován: sob zář 15, 2012 12:26 pm
Bydliště: Praha

Re: Nabídka plechů na ZETOR 15

#12 Nový příspěvek od depa »

Doma "na koleně" s to v téhle kvalitě udělat prostě nedá! I za ty peníze. Musíš mít na to strojní výbavu a zkušenosti.

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby -ZETOR“