minibagr Ryan R600 alias DH0135

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
pupekxtz
Příspěvky: 15
Registrován: sob říj 19, 2013 8:02 pm
Bydliště: bílina

minibagr Ryan R600 alias DH0135

#1 Nový příspěvek od pupekxtz »

Zdravím přátelé, po několika měsících se mi podařilo přivézt k životu tohle: http://pupekxtz.rajce.idnes.cz/zmrtvych ... R600_2016/

Uživatelský avatar
drtikol
Příspěvky: 1408
Registrován: úte zář 25, 2007 1:25 pm
Bydliště: Františkovy Lázně

Re: minibagr Ryan R600 alias DH0135

#2 Nový příspěvek od drtikol »

Ahoj, chtěl jsem založit stejné téma, ale už je tady toto, tak si dovolím psát sem, koupil jsem si taky tenhle stroj, není dorasovanej jako měl pupekxtz a ani ho nehodlám dávat do takového stavu jako on, ale chtěl bych tam přidat el. motor s čerpadlem, ale jak to udělat nejjednušejc a přitom aby se ty dvě čerpadla "neprali", pro el. ventil tam není elektrika a mechanickým ventilům nějak moc nevěřím, že by udrželi takovej tlak, pak je třetí možnost, přehazovat hadice podle toho jaký pohon pojede, poraďte .

EDOVA 30 4x4
Příspěvky: 237
Registrován: stř led 04, 2012 5:45 pm
Bydliště: Osvětimany

Re: minibagr Ryan R600 alias DH0135

#3 Nový příspěvek od EDOVA 30 4x4 »

zkus to prozkoumat na nekterych plošinach to maji predelane i na avii

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: minibagr Ryan R600 alias DH0135

#4 Nový příspěvek od Shrek »

A: Ventilum ver, funguji, jak myslis ze je to na nastavbach na srotackejch autech. Tlaky vydrzej normalne.
B: si tam dej rychlospojky a prehazuj.
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
drtikol
Příspěvky: 1408
Registrován: úte zář 25, 2007 1:25 pm
Bydliště: Františkovy Lázně

Re: minibagr Ryan R600 alias DH0135

#5 Nový příspěvek od drtikol »

Ahoj, zatím to mám jen na el. proud, protože dělám na zahradě, prodloužil jsem rameno o 70cm, abych se dostal do 2,5m a měl jsem vykopáno přes dva metry do hloubky, ale u nás dost napršelo a utrhli se břehy i se skleníkem, tak teď čekám až to trošku vyschne, svařuju nádrž a pudu do toho znovu, mezitím pojedu vykopat známému rejhu pro kabel a vodu k baráku, tak si udělám ty rychlospojky a budu to přehazovat .

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: minibagr Ryan R600 alias DH0135

#6 Nový příspěvek od Killer Koly »

nedela se to pres ventily, ale pres volnobezku, takze oba motory ti pohani jedine cerpadlo
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

Uživatelský avatar
drtikol
Příspěvky: 1408
Registrován: úte zář 25, 2007 1:25 pm
Bydliště: Františkovy Lázně

Re: minibagr Ryan R600 alias DH0135

#7 Nový příspěvek od drtikol »

Ahoj, to slyším poprvé, není to špatnej nápad, ale tady asi neproveditelnej, benz. motor s čerpadlem je podélně, kdežto el. motor s čerpadlem je příčně a to na orig. držák na nádrži, ale mohl bys sem dát nějaký nákres či fotku, abych neumřel úplně blbej .

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: minibagr Ryan R600 alias DH0135

#8 Nový příspěvek od Killer Koly »

nakres asi tezko, nevim, jak je to udelane u tveho bagru. jestli tak, jak popisujes, prestavbe se asi nevyhnes. videl jsem to na nejake vystave, v brne nebo na zivitelce, to uz si nepamatuju. byl to rusky stroj, neco obdobneho, ale na pasech. dalo se to bud zapnout do elektriky nebo to jelo na spalovak. hridele obou motoru I cerpadla byly rovnobezne, remenem pohanely cerpadlo, ktere bylo mezi nimi. na kazde z tech remenic na hrideli cerpadla byla volnobezka (mozna odstrediva spojka, ve vysledku to vyjde nastejno), takze bylo uplne jedno, ktery motor se tocil. princip volnobezek byl podobny jako na racnovem hupcuku. nebylo potreba nic prepinat ani nic prehazovat. mohly bezet I oba motory soucasne. fotku bohuzel nemam, bylo to tak pred 20 lety
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“