LKT 81T-Pepo2

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
lkt81
Příspěvky: 69
Registrován: ned lis 18, 2007 10:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: LKT 81T-Pepo2

#91 Nový příspěvek od lkt81 »

petrdvorak píše:Zdravím Pepo, tak ti musím nahlásit, že na jednu reverzku už Lakatošem jezdím skoro rok a už mám taky druhou do rezervy. To ale není všechno. Byl sem nedávno pomoct kamošovy reverzku namontovat, tudíž už v ČR jezdíme dva. Nu a myslí si o tom to samí co já: měl ju mít už dávno a blázen každej kdo ju nemá. Je to perfektní věc.
Ať se daří a hlavně opatrně!
Ahoj nejake webovky nebo kontak na tu reverz prevodovku?Dík

petrdvorak
Příspěvky: 157
Registrován: úte dub 15, 2014 2:39 pm
Bydliště: Pivonice
Kontaktovat uživatele:

Re: LKT 81T-Pepo2

#92 Nový příspěvek od petrdvorak »

No číslo na pana Poláka od Velkýho Meziříčí - 602564362, náhradní díly LKT. Na slovensko mám číslo už jen na mechanika. Polák je se slovákama v kontaktu. Myslím že mají dva kusy na skladě, ale nejsou složený. Jedna skříň má orig. uchycení a druhá při použití dvou pístnic řízení, jak to má tady "Pepa"

lkt81
Příspěvky: 69
Registrován: ned lis 18, 2007 10:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: LKT 81T-Pepo2

#93 Nový příspěvek od lkt81 »

Děkuji moc. To řazení toho reversu je resene jak..?

Žerik2
Příspěvky: 1862
Registrován: sob led 10, 2009 1:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: LKT 81T-Pepo2

#94 Nový příspěvek od Žerik2 »

petrdvorak píše:No číslo na pana Poláka od Velkýho Meziříčí - 602564362, náhradní díly LKT. Na slovensko mám číslo už jen na mechanika. Polák je se slovákama v kontaktu. Myslím že mají dva kusy na skladě, ale nejsou složený. Jedna skříň má orig. uchycení a druhá při použití dvou pístnic řízení, jak to má tady "Pepa"
A proč přes pana Poláka však tu převodovku dělají v Prakovce v sk ne? A dělají tam i go klasických převodovek mám tam na ně přímo číslo...

petrdvorak
Příspěvky: 157
Registrován: úte dub 15, 2014 2:39 pm
Bydliště: Pivonice
Kontaktovat uživatele:

Re: LKT 81T-Pepo2

#95 Nový příspěvek od petrdvorak »

Ja se taky znám třeba s Ledeckým, jenže už tam nedělá, ale když je žeryk tak chytrej tak třeba poradí líp

lkt81
Příspěvky: 69
Registrován: ned lis 18, 2007 10:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: LKT 81T-Pepo2

#96 Nový příspěvek od lkt81 »

V klidu kluci. Díky.. zajima me ted to razeni jak to faka.. pres paku nebo jak..?

petrdvorak
Příspěvky: 157
Registrován: úte dub 15, 2014 2:39 pm
Bydliště: Pivonice
Kontaktovat uživatele:

Re: LKT 81T-Pepo2

#97 Nový příspěvek od petrdvorak »

Poslušně hlásím, že kdyby to nebylo proti subordinaci, tak bych řekl, že su uplně klidnej.
Když se čihneš tady na druhou stránku, tak to má "Pepa" pěkně nafocený a popsaný. Já teda osobně sem zkusil vzduch, ale skončil sem u páky na přímo. Výjde to pěkně před sedačku. Kdybys to chtěl vidět, klidně se zastav

lkt81
Příspěvky: 69
Registrován: ned lis 18, 2007 10:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: LKT 81T-Pepo2

#98 Nový příspěvek od lkt81 »

Uz jsem cetl cca pred pul rokem..jak to ma pepa.ale dik za kazdy nazor..tezce nad tim uvazuji.. delal jsem 8 let na vyvozce.. pred tim tim od mala s tatlou na lkt a ted jsem soukrome sam na sebe s lkt me ten stroj moc bavi vydela. Ale resim do budoucna vychytavky

petrdvorak
Příspěvky: 157
Registrován: úte dub 15, 2014 2:39 pm
Bydliště: Pivonice
Kontaktovat uživatele:

Re: LKT 81T-Pepo2

#99 Nový příspěvek od petrdvorak »

No já nad tím uvažoval řadu let, měl sem couvání udělaný i jinak, ale todle, to je věc 8) . Divím se že ti kluci slovenský tomu neudělají drobet reklamu. Cenově oproti normální převodovce to není tak zlý a ten výsledek... V klidu přemýšlej, ráno moudřejší večera.

lkt81
Příspěvky: 69
Registrován: ned lis 18, 2007 10:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: LKT 81T-Pepo2

#100 Nový příspěvek od lkt81 »

Jako urcite ji beru ale jen me mrazi to ze pry uz maji jen dve na sklade jak se tady psalo.. vezmu reverz a tu moji rok starou si necham do zalohy

petrdvorak
Příspěvky: 157
Registrován: úte dub 15, 2014 2:39 pm
Bydliště: Pivonice
Kontaktovat uživatele:

Re: LKT 81T-Pepo2

#101 Nový příspěvek od petrdvorak »

nechcu tě nijak děsit, ale dělali po pár letech jen sedum sad a to kvůli Pepovy, mě a panu Polákovy. ale když dáš reverzku, musíš v rozvodovce vyměnit vrchní kolo! Ale jak sní jednou vyjedeš už tam normální nedáš

lkt81
Příspěvky: 69
Registrován: ned lis 18, 2007 10:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: LKT 81T-Pepo2

#102 Nový příspěvek od lkt81 »

Verim.oba dva vime co to je kvaltovat na skladce
..

Žerik2
Příspěvky: 1862
Registrován: sob led 10, 2009 1:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: LKT 81T-Pepo2

#103 Nový příspěvek od Žerik2 »

petrdvorak píše:Ja se taky znám třeba s Ledeckým, jenže už tam nedělá, ale když je žeryk tak chytrej tak třeba poradí líp
Jako já nevím co se čertiš na webu má firma normálně své webovky kde nabízí kolem toho své služby...

lkt81
Příspěvky: 69
Registrován: ned lis 18, 2007 10:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: LKT 81T-Pepo2

#104 Nový příspěvek od lkt81 »

Chlapci tak mi napiste webovky jestli to neni tajne.motor taky chci.. ale tahne jak rus..rok 2 jeste vydrzi

pepikorliklocal
Příspěvky: 525
Registrován: pát kvě 24, 2013 10:49 pm
Bydliště: milevsko

Re: LKT 81T-Pepo2

#105 Nový příspěvek od pepikorliklocal »

což pak ta sranda stoji že bych to vzal taky z grutu a dal tam holej šestihrnek bych moh poslouchat ptactvo

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“