LKT 81T-Pepo2

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
pepo2
Příspěvky: 42
Registrován: čtv pro 17, 2015 5:50 pm
Bydliště: Revuca

Re: LKT 81T

#61 Nový příspěvek od pepo2 »

pepikorliklocal píše:jenom vlek za tr,hydromotor spojka sem tak dumal
Medzi hydromotor a diferenciál vymisliet spojku ktorá by fungovala ako napr.pastorok na starter len bez volnobezky alebo nejakym valcekom ovladat zubovu spojku aby sa pripojila len pri zapnutí hydromotora.cize pri tahaní vyvozky ju tahas bez hydromotora a akonahle pustis tlak do hydromotora pripojí sa k diferenciálu, zapinal by si to len v terene kde by si to potreboval a na dobrých cestach ti to nebude uberat výkon ani omedzovat rýchlost.

pepikorliklocal
Příspěvky: 525
Registrován: pát kvě 24, 2013 10:49 pm
Bydliště: milevsko

Re: LKT 81T

#62 Nový příspěvek od pepikorliklocal »

tak tak věděl bych o kolegovi co by se mu to taky šiklo zatim shání klanice:ano: a ja bych do toho šel taky ne že bych teda neměl tři mičudy na podvozek s buginama vod nafu hnanejma hydro m.ale jen pro ten dobrej pocit že sem zachoval kus národního bohatstvý

Milan pavlus
Příspěvky: 219
Registrován: čtv led 06, 2011 6:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: LKT 81T-Pepo2

#63 Nový příspěvek od Milan pavlus »

pepo tie disky mas upravene z horal sistemu ako daleko mas navarene príruby od kraja disku a zjak hrubej plotne to mas vipalene

pepo2
Příspěvky: 42
Registrován: čtv pro 17, 2015 5:50 pm
Bydliště: Revuca

Re: LKT 81T-Pepo2

#64 Nový příspěvek od pepo2 »

Milan pavlus píše:pepo tie disky mas upravene z horal sistemu ako daleko mas navarene príruby od kraja disku a zjak hrubej plotne to mas vipalene
Tieto disky su vyrobene na objednavku uplne nove vo firme kde rafiky objednavaju a stred vyrobia podla poziadaviek zakaznika.Konkretne tieto maju stred o hrubke 16mm.Na tom starsom lkt som mal disky prerabane tiez v tej istej firme len rafiky som dodal sam z ruskeho kombajna kde som stare stredy vyrezal.

Milan pavlus
Příspěvky: 219
Registrován: čtv led 06, 2011 6:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: LKT 81T-Pepo2

#65 Nový příspěvek od Milan pavlus »

ja som zohnal zhoral sistemu patky som poodrezoval teraz mi skruzuju 16 gulatynu na kraje disku

Uživatelský avatar
feki
Příspěvky: 2802
Registrován: sob črc 10, 2010 8:35 pm
Bydliště: Košice

Re: LKT 81T-Pepo2

#66 Nový příspěvek od feki »

my sme tam povecsine varili roxor a fungovalo to dobre :vysmech: kraje drzali

ale krasny stroj 8)

helen
Příspěvky: 11
Registrován: pon črc 18, 2011 7:25 pm
Bydliště: seč

Re: LKT 81T-Pepo2

#67 Nový příspěvek od helen »

Zdravím,sory za plevelení.Mám prosbu koupil jsem LKT81S,předělávám ho na sklopný štít a vepředu palce,zapojil jsem ke stávajícímu rozvaděči ještě jeden osumdesátilitrový do série,a chcípá mi to motor.nemá někdo schéma zapojení díky za každou radu

pepo2
Příspěvky: 42
Registrován: čtv pro 17, 2015 5:50 pm
Bydliště: Revuca

Re: LKT 81T-Pepo2

#68 Nový příspěvek od pepo2 »

helen píše:Zdravím,sory za plevelení.Mám prosbu koupil jsem LKT81S,předělávám ho na sklopný štít a vepředu palce,zapojil jsem ke stávajícímu rozvaděči ještě jeden osumdesátilitrový do série,a chcípá mi to motor.nemá někdo schéma zapojení díky za každou radu
Takze, pokial mas rozvadzač z prietokom 80l tak je to malo preto ze to cerpadlo dodava 80l min pri 1000ot cize pri 2200to bude 180l/min aj ked cerpadlo je prevodovane cez nahonovku cca 20%do pomala stale je to malo a musis vziat do úvahy ze pri tomto zapojení ten olej cirkuluje cez dva redukcne ventile . Zasadna chyba je ten prietok. Ja by som odporucal vlozit do origo rozvadzaca jednu sekciu cize ako je na lkt 81T a prsty zapojit cez 6 cestný elektromagnetycký ventil ktorý sa zapojí na sekciu radlice a funguje to tak ze pakov prednej radlice ovladas radlicu a ked pustis stavu do elektromagnetického ventilu tak tou istou pakov ovladas prsty.

helen
Příspěvky: 11
Registrován: pon črc 18, 2011 7:25 pm
Bydliště: seč

Re: LKT 81T-Pepo2

#69 Nový příspěvek od helen »

Díky za odpověď.Chápu to :shock: ,kolika litrový musí být ten 6cestný ventyl?měl jsem v plánu že tam dám ten druhý rozvaděč se třemi funkcemi,jedna na prsty,jedna štít a jedna s aretací do budoucna na vyvážecí vlek,popř štípačku.Osumdesáti litovej rozvaděč je blbost,jak by se dalo vyřešit připojení vyvážecího vleku,nebo hydraulické ruky?Díky

Žerik2
Příspěvky: 1862
Registrován: sob led 10, 2009 1:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: LKT 81T-Pepo2

#70 Nový příspěvek od Žerik2 »

Ja to mam tak že pod podlahou mam přidanou jednu sekci na rozvaděči a vedle sedačky v kabině na jeji zadni stravě po prave straně mam ten stejny rozvaděč s dvěma sekcemi ktere ovladam přez paky klasika...

helen
Příspěvky: 11
Registrován: pon črc 18, 2011 7:25 pm
Bydliště: seč

Re: LKT 81T-Pepo2

#71 Nový příspěvek od helen »

Chápu to,jen nevím jaký prutok a tlak má mít ten šesticestný ventil?Nemáte náhodou někdo doma jednu origo sekci do rozvaděče?Díky

pepo2
Příspěvky: 42
Registrován: čtv pro 17, 2015 5:50 pm
Bydliště: Revuca

Re: LKT 81T-Pepo2

#72 Nový příspěvek od pepo2 »

helen píše:Chápu to,jen nevím jaký prutok a tlak má mít ten šesticestný ventil?Nemáte náhodou někdo doma jednu origo sekci do rozvaděče?Díky
Prietok zhruba 120 az 140L nakolko je 6cestný ventil za sekciou.6cestny ventil nesluzi na nastavenie tlaku preto ze olej vstupujuci do ventila je uz pod tlakom nastaveným v rozvadzaci ale sluzi k usmerneniu hyd.kvapaliny . Z origo rozvadzaca mas na sekcii dva výstupy ked dvýhas radlicu v jednom je tlak a druhom prepad pri opacnom ukone radlice sa to prehodí .cize tieto dva vystupy zapojis na 6cestný ventil dalsie dva vystupy z 6cestneho ventila zapojis na radlicu a ostavajuce dva vystupy na prsty a funguje to tak ze bez el.olej cirkuluje na radlicu a pri zap el sa supatko 6cestneho ventila presunie a presmeruje olej na prsty

helen
Příspěvky: 11
Registrován: pon črc 18, 2011 7:25 pm
Bydliště: seč

Re: LKT 81T-Pepo2

#73 Nový příspěvek od helen »

kde by se dal ten šesticestný ventyl na 120až 140l koupit,na netu jsem našel jen 90.Dík

pepikorliklocal
Příspěvky: 525
Registrován: pát kvě 24, 2013 10:49 pm
Bydliště: milevsko

Re: LKT 81T-Pepo2

#74 Nový příspěvek od pepikorliklocal »

zdar jaky mas Pepo typ toho var.hydromotoru u navijaku,jaky objem a co ta sranda stála,ty dvourychlostní sou asi levnější což dik

pepo2
Příspěvky: 42
Registrován: čtv pro 17, 2015 5:50 pm
Bydliště: Revuca

Re: LKT 81T-Pepo2

#75 Nový příspěvek od pepo2 »

Hydromotor SAUER DANFOSS H1B 160,a ked si dobre spomínam stál 3000e.

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“