LKT 81T-Pepo2

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
Milan pavlus
Příspěvky: 219
Registrován: čtv led 06, 2011 6:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: LKT 81T-Pepo2

#76 Nový příspěvek od Milan pavlus »

pepo kolko milimetrov si odfrezoval stých prasat do hlbky

offroad12
Příspěvky: 297
Registrován: ned dub 19, 2009 9:53 pm

Re: LKT 81T-Pepo2

#77 Nový příspěvek od offroad12 »

pepo2:Ahoj takhle pekne a precizne udelany lkt jsem ještě nevidel 8) jestli se muzu zeptat mam problém u lkt80 se rizenim mam v rizeni za studena hroznou vuli když jedu v porostu tak se to lame podle nerovnosti (cepy jsou nove) a když se to ohreje tak se to hodne zlepsi a ještě jsem si vsimnul když jedu rovne tak priblizne po 300metrech otocim postupne o 360°

honza88
Příspěvky: 268
Registrován: stř úno 13, 2013 9:15 am
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: LKT 81T-Pepo2

#78 Nový příspěvek od honza88 »

tak přesně tenhle problém mám u 80 taky......

offroad12
Příspěvky: 297
Registrován: ned dub 19, 2009 9:53 pm

Re: LKT 81T-Pepo2

#79 Nový příspěvek od offroad12 »

Honza88: Jakou tam mas orstu?Ja tam ma uz tu z 81 kupoval jsem ji novou a pistnici taky novou nekupoval jste někdo orstu nebo pistnici tady od tehle firmy a chodi vam to? http://stroje.bazos.cz/inzerat/57897762 ... na-LKT.php http://stroje.bazos.cz/inzerat/57897790 ... na-LKT.php

honza88
Příspěvky: 268
Registrován: stř úno 13, 2013 9:15 am
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: LKT 81T-Pepo2

#80 Nový příspěvek od honza88 »

offroad12 píše:Honza88: Jakou tam mas orstu?Ja tam ma uz tu z 81 kupoval jsem ji novou a pistnici taky novou nekupoval jste někdo orstu nebo pistnici tady od tehle firmy a chodi vam to? http://stroje.bazos.cz/inzerat/57897762 ... na-LKT.php http://stroje.bazos.cz/inzerat/57897790 ... na-LKT.php
To nevím, ještě jsem to neřešil, ale řekl bych že je tam asi původní, ze 79 roku. Možná že mi bude scházet olej, ale tím to asi nebude, protože mi všechno funguje i v kopci.......

pepo2
Příspěvky: 42
Registrován: čtv pro 17, 2015 5:50 pm
Bydliště: Revuca

Re: LKT 81T-Pepo2

#81 Nový příspěvek od pepo2 »

Milan pavlus píše:pepo kolko milimetrov si odfrezoval stých prasat do hlbky
Hlbka ofrezovania 4az5mm len pred ofrezovanim trba posunt upchavky kanalikov hlbsie,

Uživatelský avatar
šami1
Příspěvky: 602
Registrován: úte pro 08, 2009 9:00 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: LKT 81T-Pepo2

#82 Nový příspěvek od šami1 »

Pepo prosím tě,jaký typ dvoucestného ventylu a za kolik peněz máš za hlavním čerpadlem?
Nehledám důvody proč to nejde,já hledám způsoby aby to šlo!

pepo2
Příspěvky: 42
Registrován: čtv pro 17, 2015 5:50 pm
Bydliště: Revuca

Re: LKT 81T-Pepo2

#83 Nový příspěvek od pepo2 »

Ten trojcestný ventil mam za malým cerpadlom a stojí cca 100e.

petrdvorak
Příspěvky: 155
Registrován: úte dub 15, 2014 2:39 pm
Bydliště: Pivonice
Kontaktovat uživatele:

Re: LKT 81T-Pepo2

#84 Nový příspěvek od petrdvorak »

Zdravím lesní mužíci. Musím tady poděkovat "pepovy" Díky jeho upravenýmu Lktečku sem pořídil reverzní převodovku o které sem snil už hodně dlouho. Sice to chvilku trvalo, ale ten výsledek stojí za to 8) . Škoda každýho dne v lesy kdy sem ju neměl... :'( Teď budou pilaři spocený až na prdýlce. A ještě se musím zmínit, kdyby náhodou měl nědko zájem, tak sou teď minimálně dvě k mání a za podstatně kratší dobu. Tak ať se daří

Milan pavlus
Příspěvky: 219
Registrován: čtv led 06, 2011 6:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: LKT 81T-Pepo2

#85 Nový příspěvek od Milan pavlus »

Pepo chcem sa opitat cim sa da zvarovat to brzdove prasa kedy nahodu cez tie zvary slizila kapalina po ofrezovani

pepo2
Příspěvky: 42
Registrován: čtv pro 17, 2015 5:50 pm
Bydliště: Revuca

Re: LKT 81T-Pepo2

#86 Nový příspěvek od pepo2 »

Milan pavlus píše:Pepo chcem sa opitat cim sa da zvarovat to brzdove prasa kedy nahodu cez tie zvary slizila kapalina po ofrezovani
Pred frézovaním musíš tie upchávky vraziť hlbšie no ked si ich už odfrezoval tak si premeraj dieru a rozbi guličkové ložisko ktoré má guličky o potrebnom rozmere a naraz to do kanálikov.

Milan pavlus
Příspěvky: 219
Registrován: čtv led 06, 2011 6:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: LKT 81T-Pepo2

#87 Nový příspěvek od Milan pavlus »

Nemam ho este nahodene diery neni vidiet ale tie zvary zmizli tak neviem ci to nebude tiec ked to odvzdusnim a tu gulicku netreda obvarit

pepo2
Příspěvky: 42
Registrován: čtv pro 17, 2015 5:50 pm
Bydliště: Revuca

Re: LKT 81T-Pepo2

#88 Nový příspěvek od pepo2 »

Tie kanali nie sú zavarené ale len zaslepené práve takými kovovými valčekmi a ked nie je vydiet kanali tak musi byť ofrézovan cez valceky,nakolko nevies kolko je z nich ofrezovane navrhujem najst tie kanali, porovnanim druheho strmena ,vrazit ich hlbsie a poistit to tou gulickov ,zvarit to netreba lebo ta gulicka tam ide narazit velmi ťažko

Milan pavlus
Příspěvky: 219
Registrován: čtv led 06, 2011 6:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: LKT 81T-Pepo2

#89 Nový příspěvek od Milan pavlus »

Mne to zatial neni vidiet ale ja mam tie kanaliky na vsetkich zavarene taky leskli zvar jak antikorovy ale neni tvrdy tak to antikora neni nafotim to

petrdvorak
Příspěvky: 155
Registrován: úte dub 15, 2014 2:39 pm
Bydliště: Pivonice
Kontaktovat uživatele:

Re: LKT 81T-Pepo2

#90 Nový příspěvek od petrdvorak »

Zdravím Pepo, tak ti musím nahlásit, že na jednu reverzku už Lakatošem jezdím skoro rok a už mám taky druhou do rezervy. To ale není všechno. Byl sem nedávno pomoct kamošovy reverzku namontovat, tudíž už v ČR jezdíme dva. Nu a myslí si o tom to samí co já: měl ju mít už dávno a blázen každej kdo ju nemá. Je to perfektní věc.
Ať se daří a hlavně opatrně!

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“