UKT,LKT a parta z lesa VIII

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8984
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: UKT,LKT a parta z lesa VIII

#5086 Nový příspěvek od Sniper »

Franta.cz píše: čtv bře 02, 2023 5:05 pm 25 cm sněhu jsem neviděl ani nepamatuju a to jsem jel na Silvestra přes celé Krkonoše. :-/
Stačí ta od baráku? ;-)

Obrázek
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

pavel sk
Příspěvky: 12729
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: UKT,LKT a parta z lesa VIII

#5087 Nový příspěvek od pavel sk »

U nas po snehu ani pamiatky. Za dva tyzdne to u nas stieklo aj vyssie na vrchoch :-/

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8984
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: UKT,LKT a parta z lesa VIII

#5088 Nový příspěvek od Sniper »

Tady už taky ne, jen linkou chčije voda, jak povolují ledy, ale každou hodinou je to lepší 8)
Tohle období v lese miluji.
Bílé Karpaty cca 620 mnm.

Obrázek
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

pavel sk
Příspěvky: 12729
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: UKT,LKT a parta z lesa VIII

#5089 Nový příspěvek od pavel sk »

8) 8) 8)

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8984
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: UKT,LKT a parta z lesa VIII

#5090 Nový příspěvek od Sniper »

Všichni kurwa brečí, že nemají čím topit, ale jak mají pro to něco udělat, tak 3 prdele výmluvy. Než abych to podrtil, tak to vyvezu, stejně je ještě mokro.
Za 3h sám krásných 3prm SM, BK, HB.
A to prosím na ploše cca 25 aru.
Do večera to otočím ještě 1x :prace:
Ruce budu mít jak opice, záda v prdeli, ale dobrý pocit.
Teoreticky 12 tis zarobených :smich:

Obrázek
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Tomas6
Příspěvky: 5306
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: UKT,LKT a parta z lesa VIII

#5091 Nový příspěvek od Tomas6 »

Tak nejsi zdechlý jak větší část národa.
Už jsem to tu někde psal. Mám švagra, mladý ogara 30 roků. Bydlí s matkou a bratrem v rodinném domku. Topí dřevem, nebo spíš vším co mu moje manželka sežene. No a prej když máme tolika lesů, tak prej švagr by chtěl dřevo. No tak ať jde dělat no... Nemám s tím problém. No že prej není znalý těžař a neumí to, má strach z velkých stromů a tak. No může čistit mez. Javory a habry do 15cm u pařezu. Kolem dokola nic, tam nemá co zkonit a nemá ho co zabit. A to prej taky ne. Že má strach. Tak mám vytahané dřevo co jsem čistil já jednu hráz. To jestli chce ať si ho nametruje, uloží a změříme kubíky a po tisícikorunově. A to prej moc práce. Tak já nevím co ti lidi chcou. Že bych mu to navozil v polínkách až ke kotli?
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8984
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: UKT,LKT a parta z lesa VIII

#5092 Nový příspěvek od Sniper »

Tomas6 píše: úte dub 18, 2023 2:27 pmŽe bych mu to navozil v polínkách až ke kotli?
A ještě bude pičovat, že jedno polénko je křivé, druhé dlouhé a třetí schnilé :smich:
Takovým nakopat do řiti :pohlavek:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Zdeněk B.
Příspěvky: 452
Registrován: úte říj 30, 2007 10:31 am
Bydliště: Tábor

Re: UKT,LKT a parta z lesa VIII

#5093 Nový příspěvek od Zdeněk B. »

Je to všude stejný, každý chce dřevo, ale tak štípané a ještě složit aby s tím nebyla práce. Svět se v prdel obrací :'(

Tomas6
Příspěvky: 5306
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: UKT,LKT a parta z lesa VIII

#5094 Nový příspěvek od Tomas6 »

Jo. Lidi jsou magoři a každý hledí jen a jen jak druhého odrbat. A nebo jak s druhým vydrbat. Taky jsem tu měl jednoho co si odvezl dvě palety dřeva s tím že přijede pro další dvě. Tak všechno nachystal, vyštrachal, uložil a borec že to nechce že v jedné paletě našel tři práchnivé polénka. A to se se mnou handrkoval že chce slevu. Jsem se zařekl že jsem dřevo prodával naposledy.
Tak pokud někdo chce, může si udělat, dřeva je všade dost. Nikdo nechce.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3413
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: UKT,LKT a parta z lesa VIII

#5095 Nový příspěvek od jenicek »

:ano:
Zrovna teď čistím paseku buku 100m od baráku a přímo u asfaltový silnice. Domluvil jsem se s majitelama i těžařema, že to uklidim komplet. Už mám zděláno asi 30m3 (plnometrů) a jsem tak v polovině. Zájemců bylo spousta, když jsem měl udělaný metrovky na kraji silnice, ale jak jsem řek, že se klidně podělim, vykolíkuju jim kus a ten musej uklidit do čista, tak se po nich slehla zem :vysmech:

fikejz
Příspěvky: 5986
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: UKT,LKT a parta z lesa VIII

#5096 Nový příspěvek od fikejz »

Jestli ona to nebude ta práce? Ještě by se jim nakonec mohl vyrazit pot!!!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: UKT,LKT a parta z lesa VIII

#5097 Nový příspěvek od bourač »

no chce to pořádný mrazy - tyto co byly letos netáhla přežila.
Je ti zima? Udělej si - nebo zaplať. :pohlavek: :ano:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20217
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: UKT,LKT a parta z lesa VIII

#5098 Nový příspěvek od vitex »

Já bych si je klidně udělal,ale bohužel nemám kde.Les co jsem měl jsem přepsal na syna a on jej ve své hladnosti prodal pod cenou.Zjistil jsem to o vánocích a myslel,že ho zabiju.Až manželka mě uklidnila. :vztek:

Tomas6
Příspěvky: 5306
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: UKT,LKT a parta z lesa VIII

#5099 Nový příspěvek od Tomas6 »

Takže přesněji řečeno, prom.dal to co jsi mu daroval. Já ctím heslo" dědictví otců budiž nám zachováno". Už tu nějací byli a hřímali milionovýma částkama, no já se radši nadřu na svojém než abych si šel po práci lehnout. Chudý umřu tak jak tak.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

fikejz
Příspěvky: 5986
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: UKT,LKT a parta z lesa VIII

#5100 Nový příspěvek od fikejz »

Tedy Vitexi, to ti "nezávidím", nevím jestli mě by žena pořídila uklidnit, abych nerealizoval tu zmíněnou myšlenku!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“