JCB 3CX a jiné....

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
nabocklish
Příspěvky: 1892
Registrován: ned úno 28, 2010 8:10 pm

Re: JCB 3CX a jiné....

#16 Nový příspěvek od nabocklish »

Mape: já jsem to tenkrát používal na základy u hliněné stěny - udělal se zářez do krajiny. Na mém stařečkovi nemám ofsetové rameno (uvažuji o dodělání) a odkopávat ještě dalších 1,5m, abych se postavil přes výkop se mi nechtělo. No a pro CAT to byla tvrdá dřina, protože jsme vlastně kopali v hloubce kolem 3,5 a tam už bylo dost tvrdo. Dá se říct, že to ne úplně zvládal. Měl jsem kdysi půjčený i bagřík stejné váhové kategorie od Yanmaru a zdál se mi trochu stabilnější. No je to už řada let :)

Uživatelský avatar
mirdin
Příspěvky: 71
Registrován: úte led 26, 2010 5:19 pm
Bydliště: přerov

Re: JCB 3CX a jiné....

#17 Nový příspěvek od mirdin »

taky dávám fotky jcb 3cx
Obrázek

Obrázek

ropo
Příspěvky: 66
Registrován: čtv úno 18, 2010 10:06 pm
Bydliště: Ostrava

Re: JCB 3CX a jiné....

#18 Nový příspěvek od ropo »

mám dotaz, ve vedlejší vesnici prodavá typek jcb 3d je už to stařík, ale na první pohled nevypada nějak zničený ani není nijak polity olejem, že by netěsnila hydraulika, koliík se tak pohybují ceny těch starších stroju a na co si dat pozor co si mám při zkoušení ohlídat? těch starších typu jsem v inzerátech moc nenašel tak nemám moc představu o ceně. chtěl bych ho na stavbu baráku a pak asi by šel do světa.

Uživatelský avatar
mirdin
Příspěvky: 71
Registrován: úte led 26, 2010 5:19 pm
Bydliště: přerov

Re: JCB 3CX a jiné....

#19 Nový příspěvek od mirdin »

Ahoj záleží co to je za rok nebo dej zhruba obrázek jsou stejny 3d jako to moje 3cx nebo ty starší uplně jiny.

ropo
Příspěvky: 66
Registrován: čtv úno 18, 2010 10:06 pm
Bydliště: Ostrava

Re: JCB 3CX a jiné....

#20 Nový příspěvek od ropo »

rok nevím, ale tvar kabiny to má jak tu vložil fotky ,, Dvordy"

Uživatelský avatar
mirdin
Příspěvky: 71
Registrován: úte led 26, 2010 5:19 pm
Bydliště: přerov

Re: JCB 3CX a jiné....

#21 Nový příspěvek od mirdin »

Tak to by chtelo zjistit od Dvordyho zajimal bych se jakou to ma prevodovku pokud uz hydrodynamicky menic tak zahrat stroj a zkusit nabirat predkem protoze menice byvaji unaveny. Jinak jsou to dost masivni stroje.

ropo
Příspěvky: 66
Registrován: čtv úno 18, 2010 10:06 pm
Bydliště: Ostrava

Re: JCB 3CX a jiné....

#22 Nový příspěvek od ropo »

tak jsem mluvil telefonicky s tim typkem a pry jsem druhý zájemnce, čeká až se vyjádří ten první tak uvidim, rok výroby mi nedokazal říct ale pry je vše funkční a mužu si to vyzskoušet a chce za něj 115 000,-, nevím jestli to není moc za ten starý typ

Uživatelský avatar
mirdin
Příspěvky: 71
Registrován: úte led 26, 2010 5:19 pm
Bydliště: přerov

Re: JCB 3CX a jiné....

#23 Nový příspěvek od mirdin »

To je otázka záleží v jakym je stavu ono na výběr moc není pak ostrowka ty se pohybuji +- stejně některy levnější. Jcbcko je zase masivnější.

majkl.fiat
Příspěvky: 276
Registrován: úte led 14, 2014 12:25 am
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: JCB 3CX a jiné....

#24 Nový příspěvek od majkl.fiat »

Jestli můžu poradit, nad ostrowkem nebo bielorusem vůbec neuvažuj, budeš víc opravovat jak dělat. Určitě bych šel do JCB, jsou to uplně jinak udělané mašiny, a když, dal bych přednost strojům s hydroměničem. Oproti mechanické spojce je s tím uplně jiná práce hlavně s čelním nakladačem.
Zetor 6718 - motor 7701, portály Proxima 40 kmh :-)
JCB 2CX - takové malé kopátko
Case JXU 95 a Mercedes Unimog U2100 Agrar

velis1983
Příspěvky: 17
Registrován: úte pro 29, 2015 4:22 pm
Bydliště: Nitra

Re: JCB 3CX a jiné....

#25 Nový příspěvek od velis1983 »

][url=http://postimg.cc/image/ckqwm7h87 ... .jpg[/img]]
Ja pracujem momentalne na tomto. Je to velka a pohodlna mašinka. Ale nič viac. Má veľký polomer otačania' obrovskú spotrebu' slabý tah a pomalú hydrauliku. Na veľkej stavbe sa to stratí' ale na fušky sú lepšie mašinky s malimi prednymi kolesami.

Uživatelský avatar
TRACK MT8
Příspěvky: 801
Registrován: úte bře 30, 2010 11:33 pm
Bydliště: okr.Prostějov

Re: JCB 3CX a jiné....

#26 Nový příspěvek od TRACK MT8 »

tak se taky přidám sem mezi bagráky
výkop studny
Obrázek

Uživatelský avatar
mirdin
Příspěvky: 71
Registrován: úte led 26, 2010 5:19 pm
Bydliště: přerov

Re: JCB 3CX a jiné....

#27 Nový příspěvek od mirdin »

Čoveče se dívám že už sem někde viděl na netu to jcbo s černym podkopem tak proběhnu stránky a byl sem si u tebe v pátek pro zuby na lopatu svět je malej :)

Uživatelský avatar
TRACK MT8
Příspěvky: 801
Registrován: úte bře 30, 2010 11:33 pm
Bydliště: okr.Prostějov

Re: JCB 3CX a jiné....

#28 Nový příspěvek od TRACK MT8 »

tak to jo, chodím i na bagry.cz no,když už jsme se tak potkaly, tak mohl bys trošku zapátrat v tom katalogu a vyčís, tam ten tlak toho převodového oleje? když bych zítra nesehnal to čidlo, tak bych si koupil budík a proměřil to. díky

Uživatelský avatar
mirdin
Příspěvky: 71
Registrován: úte led 26, 2010 5:19 pm
Bydliště: přerov

Re: JCB 3CX a jiné....

#29 Nový příspěvek od mirdin »

Obrázek

Uživatelský avatar
mirdin
Příspěvky: 71
Registrován: úte led 26, 2010 5:19 pm
Bydliště: přerov

Re: JCB 3CX a jiné....

#30 Nový příspěvek od mirdin »

Podle mě je to tenhle údaj mě to tlačí 9-10bar ale říkal mi v servise pán že ty čidla jsou do 15dar a že to kolikrát tlačí víc asi v zimě když tomu dáš a čidlo zničíš možná tvůj případ. Manometr sem tam dal glicerínový 0-25bar nebo co seženeš.

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“